אתם בחרתם - ג'ון אוגו זר העונה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏26/5/16.

?

זר העונה לפי דעתם הוא?

1. ז'ורז'יניו

0 הצבעות
    0.0%
  2. ניקיטה רוקביצה

1 הצבעות
    2.0%
  3. ג'ון אוגו

35 הצבעות
    70.0%
  4. חסוס רואדה

3 הצבעות
    6.0%
  5. טוני נאקוומה

4 הצבעות
    8.0%
  6. אחר

7 הצבעות
    14.0%
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מקווה שאתה ציני.
    חלאס עם ה"אירופאי" הזה.

2. Raulito Madridista

זר העונה שלי הוא כמובן ג'ון אוגו. שמר על יציבות גדולה לאורך כל העונה, הוסיף המון כוח למרכז השדה של באר-שבע(איך הוא ניער מעליו בקלילות שחקנים) שהעונה היה ללא ספק הכי טוב בארץ. הפגין מנהיגות ברגעים לא קלים. לדעתי הוא גם לא ניסה דברים שהוא פחות טוב מהם, לא התמזמז עם הכדור. חד משמעית שחקן שנמצא כאן בטעות. תרם גם 4 שערים ו-5 בישולים לפי הסטט' שראיתי. היה לו איזה גול אדיר מחוץ לרחבה העונה ובישול אדיר לבן-שהר בטדי. החמיץ העונה רק שלושה משחקים.
    במקום השני: טוני נאווקמה. שחקן עם סגנון משחק מאוד ייחודי. תרם מספרים אדירים, לא חשש לבקש את הכדור. חזק, טכני, חכם. התחיל את העונה כשחקן עם מקום די נמוך בהיררכיה ובצדק והוכיח שמקומו בקבוצה גדולה ובגדול. במקום השלישי אבחר בז'אורז'יניו ששידרג משמעותית את השחקן של סכנין וצד את עיניהן של הגדולות. משחק חכם, נע לעומק. הוא גם לא שחקן יקר. נקווה שיגיעו עוד כאלה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אשמח לראות הסבר הגיוני אחד לבחור את ז'אורז'יניו ולא את רואדה/רוקאביצה. לדעתי יש כמה זרים שראויים להיכנס לפניי האוברייטד הזה לרשימה הזו.

orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.
  4. Melikson24 Member

ז'אורז'יניו ממש לא אוברייטד, שחקן.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. Drama2 הסמל מעל הכל

רק עכשיו אני קולט שראייקוביץ' לא באופציות אפילו

אשמח לדעת מעכברי הכדורגל מתי זר בן 19 נחת בליגת העל, בקבוצה הגדולה בישראל, שמסתכלים על כל צעד שלו ובודקים אותו בזכוכית מגדלת, והצליח פה בעונה הראשונה שלו ?
    השוער שספג הכי מעט בליגה.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני לא חושב שהוא הביא ערך מוסף עצום בהשוואה לזרים האחרים.
    הוא שוער טוב ואין ספק, אבל בעיקר תחילת העונה שלו, בה הוא סבל מחוסר יציבות, גם מעידה על האפשרות לבחור בו כמצטיין לדעתי.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תודה רבה על הפירוט הנהדר למה "ז'אורז'יניו לא אוברייטד, שחקן". אני בהחלט השכלתי.

הברזילאי שחקן סבבה, רחוק מלהיות מה שעשו ממנו. כמה מספרים הוא כבר הביא העונה? 7 שערים ו-4 בישולים. גאלבן, בקבוצה פחות טובה מסביבו לדעתי ושבהחלט הציגה יכולת חלשה מסכנין בשלבים נרחבים של העונה, הציג מספרים טובים יותר עם 11 שערים ו4 בישולים (ליגה),קאנגווה עם 11 שערים ו-3 בישולים... למה הם לא נכנסו לכאן? למה אברהם פאס ו-וונדרסון, שהאחראיות שלהם על ההצלחה של סכנין יותר גדולה משל ז'אורז'יניו, לא ברשימה? למה קלאודמיר לא? למה הובאן לא? למה אמבולה לא? אני חושב שאפילו ניקוליץ', שנתן חצי עונה אדיר בהפועל ושינה אותה מאוד, ראוי ממנו.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

אני לא אובייקטיבי אבל אני מסתכל על זה הפוך
    כמה זרים (גדולים ככל שהיו לפני שהגיעו לפה), סבלו מהתחלה לא טובה ואז מצאו את דרכם החוצה די מהר ?
    זה מעצים את ההישג. בגלל זה בהתחלתי בחרתי בוואקמה שהתחיל כשחקן ספסל והשתלט על החלק הקדמי של ב"ש.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

וזה עדיין לא הופך אותו לזר הכי מרשים..
    כשבוחרים שחקן כזה, לדעתי, צריך לראות איך הוא השפיע על הקבוצה לעומת שחקנים אחרים ברשימה, ואני לא בטוח שיהיה פייר לעשות את זה, במיוחד בעמדה שכבר היה למכבי שוער טוב לפני כן, לא רואה פה כל שידרוג משמעותי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/16
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיקוביץ עשה גם טעויות של טירון, בחצי השני של העונה השתפר משמעותית אבל לאורך העונה לא באמת עשה את ההבדל. הסטטיסטיקה של הספיגות היא יפה, אבל לא לשכוח שמכבי תל אביב בעיקר תוקפת כך שהגיוני שיספגו פחות. לדעתי אם תשים את קליינמן או גיגי בשער של מכבי תראה את אותה סטטיסטיקה. אולי שער - 2 יותר. גם אם היה מופיע בסקר לא היה מקבל קולות. אין שום היגיון לחשוב שהוא עדיף על פני אוגו בזר המצטיין של העונה.

שי ו-Gianluigi Buffon אוהבים את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

שכדור היה מגיע לרגל של חואן פאבלו, החבר'ה ביציעים היו נזהרים על הראש

איזה טעויות של טירון ראייקוביץ' עשה ?
    יש לי את כל הנגיעות שלו בכדור על המחשב. רק תציין משחק ואבדוק.

נ.ב
    לא רשמתי לשנייה שראייקוביץ' צריך להיות זר העונה, אבל מתמודד - בהחלט כן.
    בנוגע ל0 קולות (במידה והיה מתמודד) -
    זה שאתה אומר דברים בביטחון לא הופכים אותם לנכונים.

עריכה -
    שהעונה הטובה לא תבלבל אותך, מבחינתי קליימן עדיין צלם ועם כל הכבוד לצחי שהוא אחלה גבר, הוא היה סופג יותר מראייקוביץ'

amn אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Drama2 היציאות ההזויות נגד ב"ש והפועל בבלומפילד.

Sir Alex Ferguson ו-לירן אוהבים את זה.
  13. Drama2 הסמל מעל הכל

היציאות הללו והספק טעות שהוא הוריד כדור לריצפה וברדה בא לקחת ממנו,
    לא הופכים את זה לטעויות של טירון (אני לא אוהב לעשות את זה, אבל תסתכלו מה השוערים האחרים בליגה שהם משנתונים דומים עשו.). מדבריו של לירן עולה כי חצי שנה ראשונה ראייקוביץ' בעיקר היה נטל וזה הפוך מהמציאות.
    איך חגגו בתקשורת מכל טעות קטנה שלו ומכל רבע השמטה, כאילו הוא איבד נקודות סידרתי למכבי ת"א. בשביל בחור צעיר זה יכול להוות מדרון חלקלק ליכולת ציון 3 אבל ראייקוביץ' הגיע לפה הרבה בזכות האופי ''הסרבי''.

הוא נמצא בעמדה שאי אפשר 'לטעות פעמיים', בתוספת עם הגיל ועם הביקורת (שנאת זרים לא חדשה לאוהדי הכדורגל), והעובדה שהוא הזר היחידי ששיחק בכל המפעלים - וכל זה בגיל 20 - הוא בהחלט ראוי להתמודד על תואר זר השנה.

Roma אוהב/ת את זה.
  14. amn Member

עם כל שוער אחר מהליגה (ללא יוצא מן הכלל), או עם חואן פאבלו, האליפות של באר-שבע כבר באמצע הפלייאוף.

ראיקוביץ', במיוחד בפלייאוף, היה שווה נקודות כמעט בכל משחק, ולמעט המשחקים נגד ק"ש וב"ש (בבלומפילד בסיבוב השני) לא זכור לי שאיבד לנו נקודות, ובכל מקרה, היה אחראי לבדו על יותר מ-10 נקודות.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הביקורת בחלקה נבעה בעקבות תג המחיר ששולם עליו. אין ספק שהוא השתפר ועדיין לדעתי החמישייה הנ"ל ראויה יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/16