אתלטיקו מדריד 2017/18:: מחזיקת הליגה האירופית! טורס נפרד, ומה עם גריזמן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

הייתי במשחק של אתלטיקו נגד ארסנל.
    אצטדיון נהדר (אם כי הסביבה די שוממת) ואווירה מדהימה. קהל מטורף לגמרי, בטח בהשוואה למה שהיה בברנבאו.
    כיף לראות את האהבה שטורס זוכה לה שם.

2. Raulito Madridista

בדיוק כשכתבת את הפוסט ראיתי כתבה במארקה: סאול:"למטרופוליטאנו אין עדיין את הקסם של הויסנטה קאלדרון". במגרש הזה תראה פחות תיירים וטרמפיסטים בניגוד לברנבאו, כולם באים לתת את הגרון[עוד חוויה אפשרית: הפיחואן, אבל נגד קבוצות גדולות כי השנה סביליה קטסטרופה], אבל אני חושב שהקהל של ריאל עשה התקדמות עצומה(יותר נכון התבגר, מעודד גם בפיגור וכן-הלאה, פחות שורק בוז) ומשוכנע שהיה מטורף נגד באיירן, במשחקים האלה הברנבאו נותן את שלו למרות שפייר - התאכזבתי ממה שהיה בקלאסיקו(חבל שלא כולם כמו האולטראס). מעניין אם היה טירוף סביב אוטובוס הקבוצה לקראת המשחק. אגב, זכית להיות בהופעה ה-400 שלו באתלטיקו, אולי בלי שידעת.

yonmu אוהב/ת את זה.
  3. riquelme1 Member

אני חושב בכלל, שהאדריכל של המטרולפיטאנו עשה עבודה גרועה, אומנם מודרני אבל עיצוב מזעזע.

4. Raulito Madridista

סוף הרצף: אתלטיקו רושמת הפסד שני העונה לאספניול, הפעם 2:0 בוונדה מטרופוליטאנו| מאז השער של פורטו מג'ירונה, ב-20 בינואר, שימו לב לרצף המטורף של אתלטיקו: 12 יריבות, 107 ימים, 1171 דקות ללא ספיגה: 3:0 על לאס-פלמאס, 1:0 על ולנסיה, 2:0 על אתלטיק בילבאו, 1:0 על קופנהאגן, 4:0 על לגאנס, 3:0 על לוקומוטיב, 3:0 על סלטה ויגו, 1:0 על דפור, 2:0 על ספורטינג ליסבון, 3:0 על לבאנטה, 0:0 מול בטיס, 1:0 על ארסנל. "גאבי בן 34, גודין בן 32, גריזמן עושה מה שהוא יכול - מה אתם רוצים?" זעם צ'ולו במסיבת העיתונאים אחרי שהוטחה בקבוצה ביקורת. "ציפיתי שזה יקרה מתישהו. הסגל שחוק, השחקנים משחקים הרבה. זה טבעי". בכל-מקרה, אתלטיקו תסיים כמעט בוודאות במקום השני לאור התיקו של ריאל מדריד אתמול בקלאסיקו| בצד החיובי, פיליפה לואיס חזר לשחק במפתיע אחרי 52 ימים, מאז ה-15 במרץ.

5. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/05/09/primera/1525851787_818241_1525852001_portada_normal.Xxx

אתלטיקו כועסת על המרדף של בארסה. באתלטיקו עוקבים בדאגה אחרי הלהט של בארסה לרכוש את גריזמן ואפילו מתחילים להיות עייפים ומותשים מהענין. "הוא שחקן אתלטיקו מדריד, נקודה", אמר הנשיא אנריקה קרזו בעצבים לעיתונאים ששאלו, והוסיף שהוא אינו למכירה. באתלטיקו אמרו שנמאס להם מהדרכים וההתנהגות של ברצלונה. באתלטיקו כועסים משום שעוד שבוע יתקיים גמר הליגה האירופית ורוצים שהשחקן יהיה מרוכז. "נמאס לנו מהגישה של ברצלונה - הנשיא ברותמאו, השחקן סוארס והמנהל הספורטיבי מדברים על גריזמן למרות שיש לו חוזה בתוקף. זה חוסר כבוד מוחלט לאתלטיקו, על אחת כמה וכמה בגלל משחק הגמר, וכמובן שגם כלפי הקהל שלה". לאתלטיקו אין קייס משפטי שכן סעיף השחרור שלו צונח למאה מיליון יורו החל מיולי, או שידרשו מבארסה לרכוש אותו קודם לכן או שינסו להגיע 200 מיליון יורו.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יכול להיות שיש קייס. מכיוון שהמו''ם של ברסלונה עם השחקן התנהל הרבה לפני הירידה בסעיף השיחרור לגיטימי לדרוש מבארסה את המחיר הישן.

7. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/05/10/15259417387475.Xxx

בטח כבר קראתם בספורט5: אתלטיקו מפנטזת על קאמבק של אגווארו שיחליף את גריזמן| נעשתה פנייה לשחקן| לחלוץ חוזה בסיטי עד 2020.
    אתלטיקו אוהבת קאמבקים, זה קרה עם טורס וזה היה שווה את זה למרות הכל, זה קורה עם דייגו קוסטה וזה יכול להיות מרגש, התחושה היא שזה אפשרי. אגווארו מיצה את עצמו בסיטי, הוא ופפ לא משדרים על אותו גל והוא יכול לתת שנתיים-שלוש גדולות באתלטיקו לפני שיחזור לארגנטינה. הוא בטח מרגיש צביטה בלב שלא זכה איתה בתואר משמעותי חוץ מהליגה האירופית.
    אין מחליף לשחקן כמו גריזמן, היחיד שאני יכול לחשוב עליו כחלוץ שני שגם יודע לנהל משחק ולרדת ממש לאחור - פאולו דיבאלה, אבל זה לא יקרה מן הסתם, ואגווארו אמנם עבר לשחק את החלוץ שפיץ בסיטי וממעט לצאת מהרחבה - אבל יש לו את הכוחות. יהיה מעניין לעקוב.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מי שעזב בדלת האחורית יצטרך לזחול בחזרה על ארבע. ואז אנחנו נשקול האם אל טראידור עדיף על אל מאטאדור.

9. Raulito Madridista

ב-AS מדווחים שגריזמן אמר לצ'ולו כבר בדצמבר שהוא עוזב לבארסה וזה סופי, ואולי זה מה שדחף גם להבאתו של דייגו קוסטה| כמוכן, אותו דייגו קוסטה אתמול בציטוט גדול:"אם גריזמן עוזב הוא יודע שאין לו לאן לחזור".

לגבי אגווארו - הייתי רוצה לשמוע האם יש לך אלטרנטיבות טובות יותר? אני משוכנע שלא. אי-אפשר לשפוט אותו על כך שעזב כי היה ברור שסיטי תגיע להישגים עם כסף גדול. אתלטיקו הצליחה יותר ממנה באירופה אבל אגווארו עזב עוד לפני שצ'ולו היה בקבוצה הזו. אי-אפשר היה לצפות ב-2011 שאתלטיקו תגיע למקומות האלה. מניח שאתם בין 'המרירים' היחידים כלפיו.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש לך זיכרון בררני. יש לי בעיה רק עם מי שחוצה את הכביש וזה מה שקון ניסה לעשות. סיטי הצילה אותנו כשהסכימה לשלם מחיר מלא על סחורה רקובה.

כפי שציינתי, אל מאטאדור נחשב למחליף של גריזמאן.

11. Raulito Madridista

אגווארו ממש לא 'סחורה רקובה' אלא יותר בכיוון של מנייה בטוחה והרכש הכי טוב בהיסטוריה של סיטי והשחקן היחיד שהיה יכול להביא אותה באמת לזכייה בצ'מפיונס. לא זכור לי שאגווארו רצה לעזוב לריאל, להיפך, היה ציטוט שבו אמר שהוא לא יכול לעשות את זה לאוהדי אתלטיקו; גם היו שמועות על הסכם ג'נטלמני לא ברור בין המועדונים שריאל לא נוגעת בקון. פלקאו מרגש גם כן אבל הוא וגריזמן אלה שני '9' וזה מסוכן אך חסר. במצב כזה הדימיון והיצירתיות והנעת הכדור של אתלטיקו שגם ככה נמוכה ודלה - ממש תשאף לאפס.

עריכה: אוי, טעות, אבל בכל מקרה קאבני זו גירסה פחות טובה של פלקאו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/18
  12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דור, תתאפס.
    יש לנו בעיה עם דייגו קוסטה. אט שהוא פצוע, או שהוא מושעה וכך הוא מחסיר חצי מהמשחקים. אז יש מקום לעוד מס' 9 והתכוונתי לקוואני. אני גם בטוח ששניהם יידעו לשתף פעולה.

13. Jefecito Member

למה שאגוארו יעזוב את סיטי? הוא בעונה מעולה וסיטי בעונה היסטורית.

14. Raulito Madridista

ובימים האלה, שיהיו, כששניהם כשירים לצורך העניין, מה יעשו, ישחקו עם שניהם? זה לא נראה לי מתכון מוצלח במיוחד, גם ככה אתלטיקו בקושי מסוגלת להניע כדור. קאבני לא הביא לפאריס ערך מוסף לדעתי מעולם, הוא לא צעיר והוא לא יהיה ממש זול. אתלטיקו צריכה שחקן עם קסם ברגליים. מי יעשה את זה, קוקה בעמדה קדמית יותר? קוראה? - זה גדול עליו. למה שאגווארו יעזוב? כי פפ לא בונה עליו במיוחד, כי הוא כבר זכה שם באליפויות, כי הוא אוהב את ספרד ובמיוחד את אתלטיקו. לא נראה לי סיפור תלוש מהמציאות.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני בספק אם הבוגד אוהב את אינדפנדיינטה. ואגב, כשהוא עזב, אם כל הכבוד לסיטי, מרוב חובות לא היה לנו כסף לקנות מחליף. ועכשיו המצב דומה, 100 מיליון פחות 20 לסוסיידאד זה מחיר של חלוץ בשלהי הקריירה, לא של איזה דיבאלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.