אתלטיקו מדריד 2016/17:: השואו של גריזמן וסימאונה; לא אותה קבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://as02.epimg.net/futbol/imagenes/2017/06/30/primera/1498849617_214828_1498849685_noticia_normal.Xxx

באתלטיקו משוכנעים: נרכוש את דייגו קוסטה והוא לא ישחק עד ינואר. דייגו סימאונה נתן את אישורו לרכוש את החלוץ לאחר שהבין שעסקת לאקזט, האופצייה המועדפת - רחוקה מלהסתיים והוא יגיע כנראה לפריימרליג. אתלטיקו רואה שאין דרך חזרה מבחינת מערכת היחסים בין דייגו קוסטה לצ'לסי ורוצה ליצור עומק בלתי-רגיל בהתקפה יחד עם גריזמן, טורס וגאמיירו שכנראה יהפוך לאחרון בהיררכיה אחרי עונת בכורה די פושרת. לא דוברו עדיין על סכומים אך נראה שאתלטיקו שיודעת שקוסטה לא יוכל לשחק אצלה עד ינואר בגלל העונש - לא יעזוב לברזיל או סין וגם לא יושאל לקבוצה אחרת מחשש לפציעות או בלאגן אחר. אתלטיקו רוצה לפקח עליו ושייתאמן יום-יום ויחזור למגרשים רעב מהרגיל. תזכרו את הסיטואציה של לואיס סוארס שהשתלב נהדר בבארסה. אגב, אתלטיקו רוצה גם קשר מרכזי ושני השמות הם רוקה מסה מלאס-פלמאס ופאביניו ממונאקו, אלא שפאריס גם נלחמת על שירותיו.

2. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/01/14989057631053.Xxx

באתלטיקו מדריד לא מחכים לאף-אחד: סאול האריך את חוזהו עד 2026. גולת הכותרת האמיתית: סעיף שחרור בגובה 150 מיליון יורו! יממה אחת בלבד אחרי שהפסיד בגמר יורו הצעירות עם ספרד, אך קיבל את פרס נעל הזהב אחרי שסיים כמלך השערים - לסאול יש סיבה לחייך. הקשר קיבל חוזה חדש ושדרוג בשכרו. "אני מאוד שמח כי אתלטיקו מדריד היא הקבוצה שלי, הבית שלי והמשפחה שלי ואין לי שום מקום אחר טוב יותר להיות בו. מקווה להוביל את הקבוצה להצלחות". המנהל הספורטיבי אמר - "סאול מהווה דוגמא לכל אחד בקבוצות הילדים שלנו. הוא עובד קשה ומגלה סולידריות מרשימה מחוץ למגרש. אנחנו לא רואים שום גבולות לצמיחה ולהתפתחות שלו ככדורגלן". לסיום סאול הודה לכל חבריו ולמי 'שהביאוהו עד הלום'.

3. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/07/02/primera/1499023089_409119_1499023150_sumario_normal.Xxx

באתלטיקו מדריד מפנטזים: צ'ולו עד 2020, כמו בתכנון המקורי. המועדון מכיר בהערכה העצומה לה זוכה המאמן ע"י האוהדים ומקווים שהפעולות האחרונות של הקבוצה יצליחו לשכנעו. כזכור, צ'ולו החזיק בחוזה עד 2020 אבל הרגיש תחושת מיצוי וביקש לקצר את שהותו על הקווים עד ל-2018, אבל בקבוצה מתקשים להאמין שהעונה הנוכחית היא האחרונה. צ'ולו שמאמן את הקבוצה מאז 2012, מקבל 'טפטופים' מההנהלה מדי פעם אבל שומר על שתיקה וחיוך. המעבר לאצטדיון החדש - מטרופוליטאנו, לא רק מרגש ברמה הסמלית אלא אמור לשדרג את ההכנסות של הקבוצה, ויחד עם השארת הבסיס החזק - גריזמן בין היתר וסעיפי השחרור הגבוהים של אובלק, קראסקו, קוקה והאיש הטרי - סאול, יחד עם הרצון לצרף שחקנים מעולים כמו דייגו קוסטה ו-ויטולו, שיירכשו עכשיו ויצטרפו בינואר - כל אלה, מקווים במועדון - ישכנעו את צ'ולו. כמובן שפאריס סן-ז'רמן ואינטר אורבות בפינה, כשנבחרת ארגנטינה ירדה מהפרק. סימאונה עצמו בינתיים שמח באתלטיקו וממשיך לחשוב, כפי שלימד אותנו - פארטידו אה-פארטידו.

4. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/07/05/primera/1499241134_920953_1499241434_portada_normal_recorte1.Xxx

"אשחק באתלטיקו בעונה הזו ואז נראה"...החלוץ הצרפתי התראיין למגזין Four-Four-Two ודיבר על אתלטיקו מדריד ועל התוכניות לעתיד. ספק אם אוהדי אתלטיקו יאהבו לקרוא את דבריו, אבל חלק חשבו על תסריט גרוע יותר - שיעזוב כבר הקיץ. על השיחות ממוריניו - "זה לגמריי לא נכון. זו הייתה החלטה שלי לא להגיע. הודעתי למועדון, זה הכל". הסיבות להישארותו - "אני נשאר בעיקר בגלל הסנקציה שמונעת להחתים שחקנים במועדון. אתלטיקו צריכה אותי יותר מתמיד ואני חייב להיות שם בשבילה. אם הייתי לוחץ לעזוב זה היה יוצא מלוכלך ואסור להיפרד ככה מהמועדון שנתן לי הרבה". השיחות עם צ'ולו - "דיברתי עם צ'ולו על המצב, על הסיטואציה שלי ושלו ועל מה שאנחנו יכולים לעשות, ואז סגרנו על הארכת החוזה. אתלטיקו מדריד נתנה לי הכל". על העתיד - " למען האמת אני לא יודע. אשחק בעונה הבאה באתלטיקו ואז נראה. כל מה שחשוב לי כרגע הוא להצליח עם המועדון יותר מאשר בעונה האחרונה. זה אבסורד לדעתי לדבר על משהו שיקרה יותר משנה קדימה".

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש צרפתים ויש צרפתים לשעבר.

6. Raulito Madridista

טורס נשאר באתלטיקו לעוד עונה - האריך את חוזהו רשמית עד 2018 - "אני שמח להמשיך עוד שנה יחד איתכם וכבר מחכה שהעונה החדשה תתחיל. תודה על מה שנתתם עד היום, פורצה אתלטי!" - אבל, זו לא החדשה הגדולה והעיקרית עבור אתלטיקו הערב. לפי ה-' 'O Jogo', מפרסמים ב-AS - העברתו של דייגו קוסטה לאתלטיקו מדריד קרובה מתמיד. בימים האחרונים הואץ המשא-ומתן וזה יכול להפוך לרשמי מחר או ביום שישי. החלוץ יירכש ע"י הקבוצה מצ'לסי ויושאל לסין עד לחודש ינואר. באתלטיקו, שמעוניינת גם בויטולו, שוקלים את האפשרות שהחלוץ יתאמן בקבוצה עד ינואר וישמור על כושר תחת פיקוחו של צ'ולו.

7. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/videos/imagenes/2017/07/07/portada/1499434085_232121_1499434130_portada_normal_recorte1.Xxx

בחדר ה-VIP המיוחד של הויסנטה קאלדרון אתלטיקו ערכה אירוע חגיגי לכבוד מה שהיה ידוע עוד קודם - סאול חתם על חוזה חדש עד 2026.
    "אנחנו חוגגים היום את שיפוץ ושדרוג חוזהו של אחד מעמודי התווך של המועדון, סאול שקיבל חוזה יוצא דופן עד 2026, ואנחנו נרגשים להודיע שהעתיד הוא ורוד", אמר הנשיא קרסו, "סאול הוא סימן, דוגמא נהדרת עבור אתלטיקו מדריד, אוהדיה ושחקניה - שחקן צעיר ומיוחד שגדל כאן אצלינו ועושה כבוד גדול".
    הקשר התראיין באריכות - "אתלטיקו מדריד לימדה אותי הכל. האחים לימדו אותי בבית ובמגרש זו הייתה אתלטיקו. אין מקום טוב יותר עבורי להיות בו ואעשה הכל כדי להמשיך להשתפר. אני מאוד שאפתן". הקשר התייחס בין היתר לתיאו הרננדס שבחר לעזוב לריאל מדריד - "תיאו יודע, ולא רק הוא - אתלטיקו מדריד לא מחזיקה אף-אחד בכוח, זה כבוד גדול לשחק אצלה". הקשר דיבר על כל שאתלטיקו היא כמו משפחה אחת גדולה - "בעיקר תודות לסימאונה, טורס וגאבי". הקשר גם הזיל דמעה כשדיבר על אל-ניניו, על המקרה בו החלוץ קרס על המגרש נגד אספניול באירוע שהיה בהתחלה מאוד מפחיד ומסוכן.

8. Alta Tensione Member

זה חוקי להחתים שחקנים לטווח כזה? נשמע מוזר.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה בעיקר סמלי, כמו סעיפי השיחרור המופרכים. בפועל אטלטיקו לא מחזיקה שחקנים בכוח.

10. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/07/10/primera/1499683959_408554_1499690061_portada_normal_recorte1.Xxx

דייגו קוסטה מתקרב לאתלטיקו. השחקן לא הופיע היום לפגישה הראשונה של צ'לסי לקראת העונה שבפתח ולפי הכותרת ב-AS קיבל אישור מהמועדון לנהל מו"מ עם אתלטיקו. באתר של צ'לסי כתבו כך, לפי הדיווח - "היעדרות נוספת היום הייתה מצד דייגו קוסטה שקיבל אישור מהמועדון לעזוב". אחרי שצ'לסי פיספסה את לוקאקו למנצ'סטר יונייטד, היא אמנם לא תשהה את העברתו של קוסטה אבל צפויה לדרוש מחיר גבוה. החלוץ יצטרך לשמור על כושר בינתיים בצורה אחרת והוא פחות נלהב מהאפשרות לשחק בסין עד ינואר.

11. golding מנהלים

זה תרגום לא נכון. המועדון מעולם לא הצהיר שהוא קיבל אישור לעזוב, אלא שניתנה לו הארכה לחופש כדי לנסות לסדר את המעבר לאתלטיקו.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לפי הפירסומים אטלטיקו עושה מצ'לסי צחוק עם ההצעה בסביבות 30 מיליון חצי שנה אחרי שצ'לסי קיבלה הצעה מסין על סך 80 מיליון.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו חוזה. צ׳לסי יכולה להרשות לעצמה להשאיר אותו ביציע.
    לא הייתה הצעה של 80 מיליון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היא תשלם לקוסטה 8 מיליון יורו על זה שהוא יישב ביציע ובזמן הזה המחיר שלו יצנח? צ'לסי לא עושה דברים כאלה.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד יש פעם ראשונה. צ׳לסי מפרגנת למהלך הזה, אבל לא ב30 מיליון אירו. עם זה היא לא קונה פיסטוקים בליגה האנגלית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.