אתלטיקו מדריד 2016/17:: השואו של גריזמן וסימאונה; לא אותה קבוצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא יודע אם זאת קומבינה של מנדש או משהו רציני. אטלטיקו רכשה את ברנרד מנסה והשאילה אותו לחטאפה. היה איזה שחקן שנרכש בפורטוגל במקביל לפלקאו ומעולם לא הגיע לאטלטיקו. יש לנו את ולאסקס שמתאמן עם אטלטיקו רק בגלל שאין לנו בלמים למשחקי ההכנה הקרובים. מנסה הזה יכול להיות יותר מוכשר מהפורטוגלי ההוא ולא ייחשב כזר כמו האורוגוואי, אבל בינתיים יש חשדות לגבי הקומבינה.

2. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2015/07/26/primera/1437935949_985138_1437938216_noticia_normal.Xxx

ג'קסון מארטינז הוצג רשמית באתלטיקו מדריד - "יש לנו קבוצה שמסוגלת לזכות באליפות". החלוץ אמר שמבחינתו רק כריסטיאנו ומסי עושים כרגע את ההבדל ואתלטיקו תילחם. לא פחות מ-10,000 אוהדים נלהבים הגיעו לויסנטה קאלדרון כדי לקבל את החלוץ החדש של אתלטיקו(מס' 11), שבסיום החליף מסירות עם בנו הקטן ברגע מרגש ומקסים. "תודה רבה שבאתם", אמר לאוהדים בסיום. "היו לי התלבטויות רבות אבל אתלטיקו הייתה הקבוצה עם ההצעה הכי רצינית והכי מאתגרת, יש לנו אותן שאיפות", אמר החלוץ שהדגיש עד כמה הוא מוכן למשימה ורעב. 92 שערים הוא כבש במדי פורטו ב-133 משחקים וכשנשאל על מספר השערים שיכבוש באתלטיקו אמר 'אתם יודעים עוד כמה פעמים אתם העיתונאים תראיינו אותי?'. "האיכות הכי טובה באתלטיקו היא הקבוצה, ולא שחקן אחד", הוסיף. "אני לא לחוץ והציפייה היא קודם כל להיות שלם עם היכולת שלי, לדעת שבכל משחק נתתי מאה אחוז כדי לעזור לקבוצה, אחר-כך יבואו הגולים", סיכם הרכש השני הכי יקר בהיסטוריה של אתלטיקו כשנשאל על תג המחיר.

התחושות - "מהיום שהגעתי לכאן ראיתי קבוצה רעבה ותובענתי. המאמן דורש מאיתנו הכל ואנחנו עושים עבודה נהדרת, אני נהנה כשקשה לי".

מה הוא מביא לקבוצה - "הרצון לשחק תפקיד משמעותי בקבוצה ולהחזיר למועדון על האמון הגדול. אני מעריך שאשתלב במהירות בסביבה החדשה כפי שעשו שחקנים אחרים. גם שאר שחקני הרכש שהגיעו ישתלבו מהר, אתלטיקו מדריד היא כמו בית"

נקודות החוזק - "זו קבוצה שמשחקת ביחד, אנחנו מאוד מאורגנים, זה משהו שהרגשתי מהאימון הראשון. אני אהיה חלק מהתלכיד, תמיד הייתי שחקן קבוצתי"

החברים להתקפה - "טורס, וייטו וגם גריזמן הם שחקנים מרהיבים, לא רק בקבוצות אלא גם בנבחרות שלהם. וייטו שחקן צעיר עם עתיד גדול לפניו. לא משנה מי ישחק בהתקפה - אתלטיקו מדריד מסודרת. כולם נחושים להצליח, תהיה תחרות גדולה".

על המאמן דייגו סימאונה - "הוא מאמן מעולה, הוא יודע מה הוא רוצה מכל שחקן ושחקן. הוא סומך על השחקנים באופן מלא, על אלה שמשחקים ואלה שמקבלים פחות דקות. כל שחקן מוכן לרגע שישתמשו בו. הוא מקבל החלטות מקצועיות נכונות. אנחנו צריכים לעזור לו להצליח, זה תלוי בנו".

3. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2015/07/28/futbol/equipos/atletico/1438083087_extras_portada_0.Xxx

זכרונות מאוביידו. עוד מעט יחל משחק הידידות בין אתלטיקו מדריד לאוביידו. בינתיים, התקשורת מחזירה אותנו בזמן 15 שנה לאחור. אף-אוהד אתלטיקו לא ישכח את ה-7 במאי 2000, אחד התאריכים העצובים בתולדות אתלטיקו מדריד. הקולוצ'ונרוס נפרדו באותה שנה מהליגה הבכירה. במחזור ה-36 אתלטיקו של ראדומיר אנטיץ' סיימה רק בתיקו 2:2 מול אוביידו בחוץ ונפרדה לשלום כשנותרו עוד 6 נקודות בקופה. הסלביינק העלה את אתלטיקו ליתרון אבל זה לא עזר. המראות היו עצובים, אוהדים ושחקנים מיררו בבכי על כר הדשא ובעונת 2000/01 אתלטיקו לא הצליחה לחזור. שנתיים אחר-כך אתלטיקו ואוביידו נפגשו בליגה השנייה. אתלטיקו סיימה במקום השני וחזרה לליגה הבכירה בעוד אוביידו סיימה רק במקום השביעי והמשיכה את ההתדרדרות.

- בינתיים, זה רשמי:
    פיליפה לואיס הוא שחקנה החדש של אתלטיקו מדריד.
    המגן חתם על חוזה לארבע עונות במדי האקסית ובקרוב מאוד יצטרף לשאר השחקנים שלא טסו עם הקבוצה למחנה האימונים. סכום ההעברה - 16 מליון יורו. "אני חוזר הביתה, מאושר להיות שוב שחקן אתלטיקו מדריד", אמר השחקן או יותר נכון 'צייץ' בטוויטר. המגן הוסיף שהוא מקווה לשמר את ההצלחות מהתקופה הקודמת ולכתוב עוד פרק בהיסטוריה של אתלטיקו מדריד. פיליפה הודה למאמן סימאונה על המאמצים הכבירים שעשה כדי להביא אותו והבטיח לתת הכל עבור החולצה. המגן גם נפרד מצ'לסי והודה על הצ'אנס.

http://estaticos.marca.com/consolamultimedia/elementos/2015/07/28/588.Xxx

- מאריו סוארז נפרד מאתלטיקו

במסיבת עיתונאים מרגשת - "אני מקווה ומאמין שאחזור יום אחד". הקשר שהצטרף לפיורנטינה התקשה לתאר את חמש השנים האחרונות במדי אתלטיקו והיה מאוד אמוציונאלי. "הגעתי לאתלטיקו בגיל תשע כילד ואני עוזב בגיל 28. אני מתפנה לאתגר חדש אחרי שהגשמתי את כל החלומות במדי אתלטיקו והראשון שבהם היה לשחק בקבוצה הבוגרת". הקשר היה מלווה בבני משפחתו, בנשיא אנריקה קרסו כמובן והתחיל לבכות כשהריצו את הקליפ עם מיטב רגעיו היפים. הוא קיבל חולצה למזכרת מהקבוצה עם חתימות של כל השחקנים ושל המאמן דייגו סימאונה ועל המסך נכתב כל התארים בהם זכה. "זה יום מאוד מוזר עבורי, אני יושב כאן ב-VIP ומדבר איתכם כשחקן פיורנטינה. קיבלתי מאוד הודעות מאז שסוכמה העברתי לפיורנטינה ולא הייתי יכול שלא להיפרד מהקהל והמועדון שיקרים לליבי". "בכל מקום שאהיה, ויש לי שאיפות גדולות בפיורנטינה - אהיה חלק מאתלטיקו ואתלטיקו תהיה חלק ממני". סוארז רשם 185 משחקים במדי אתלטיקו בשורותיה ערך את הופעת הבכורה ב-6.11.2005 נגד סביליה. "אני נפרד מכם אבל בטוח ומקווה ומאמין שאחזור לכאן יום אחד. למדתי כאן הרבה, לא רק כשחקן אלא כאישיות וכבן-אדם. לשחק בויסנטה קאלדרון מול הקהל הזה היה חלום וכשאני נזכר ביום הראשון יש לי צמרמורת. אני יכול להגיד הרבה דברים אבל הכי חשוב מבחינתי היא להגיד תודה לכולם". מאריו זכה עם אתלטיקו באליפות ספרד(2014), בליגה האירופית(2012), פעמיים בסופר-קאפ האירופי(2012 ,2013) וגם בגביע המלך. השחקן סיפר שהתייעץ עם בורחה ואלרו והרגיש נכון לשחק בקבוצה שגילתה בו עניין מהיום הראשון ועשתה מאמצים כבירים לצרפו. הוא מפנטז אפילו על להיות חלק מהנבחרת הספרדית ביורו..

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קצת חדשות. בזמן שסימאונה לקח את סיקיירה למזרח הרחוק (מחר יהיה משחק מול טוסו סאגא היפנית), אנדראה ברטה טס לטורינו בשביל לסגור את המכירה של המגן ליובה. לא נעים שאנחנו מנצלים את סיקיירה, אבל עד שהשחקנים שהשתתפו בקופה אמריקה ייכנסו לכושר הסגל מוגבל.
    ראול חימנס המחוזר ע"י הרבה קבוצות ספרדיות ופורטוגליות קיבל הצעה אחת מאנגליה והולך לקבל אותה. לא רק שזאת רק אנגליה, זאת רק וסטהאם. גם אם זו השאלה, אני בטוח שלא נחזיר אותו משם. מה גם שיש דיווחים על רכישה של עוד חלוץ זר, רפאל סנטוס בורה הקולומביאני. הקומבינה הצפויה: השאלה לקבוצה שתמכור לנו את השחקן.
    והחלוץ שיש לו יותר סיכויים לשחק באטלטיקו ביום מן הימים הוא בורחה בסטון. אחרי עונה מוצלחת בסרגוסה הוא בחר להיות מושאל לאייבר. הקבוצה הכי צנועה מכל אלה שהתעניינו בו, אבל יש לה את מנדיליבר וזה מה שהכריע.

Franco אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

פרננדו טורס התראיין במהלך מסע המשחקים של הקבוצה ביפן והראה רעב ותשוקה אדירים לזכות עם אתלטיקו מדריד בתואר. כמובן שהוא שופע ביטחון בסגל הקיים ולא חושש מתחרות. בעונה שעברה הוא כבש 6 שערים ב-26 משחקים, שערים יפים וחשובים אך לא הביא את עצמו לידי ביטוי. האם בעונה שנפתחת יהיה שחקן משמעותי בסגל? לא פשוט כשממול יש את ג'קסון מארטינז ולוסיאנו וייטו. בכל-מקרה, טובת הקבוצה מעבר הכל עבורו. כותרת הראיון - "אני מקנא באלה שזכו עם אתלטיקו בתואר ורוצה להחזיר לכולם על האהבה הגדולה".

"בעונה שעברתי לא שיחקתי בליגת האלופות וזה היה מוזר מבחינתי. אתלטיקו מעפילה ישר לשלב הבתים וזה טוב. התחרות קשה מאוד ואנחנו נעשה את הטוב ביותר, כולנו שאפתנים". טורס נשאל על תארים - "אני מרגיש קנאה באלה שזכו כותרות עם אתלטיקו - ראול גארסיה, קוקה, גאבי ועוד. אני מעריץ אותם כפי שהערצתי את קיקו, קאמינרו, פאנטיץ' ועוד. השחקנים האלה הם מי שהחזירו את המועדון לקדמת הבמה, לאיפה שהמועדון הזה צריך וראוי להיות יחד עם המאמן. זו אתלטיקו מדריד האמיתי. אני מקנא בהם ומעריץ אותם ביחד"
    החלום שלו - לזכות בתואר כמובן. "זכיתי בכל תואר אפשרי בקריירה, אין לא תלונות אבל אני כל-כך רוצה לזכות כאן בתואר במדי אתלטיקו מדריד. זוהי הדרך היחידה להחזיר לכל האנשים על האהבה העצומה שקיבלתי ואני מקבל. הלוואי שנוכל לנצח ולהיות אלופים, זו תהיה תחושה אדירה מבפנים, משהו שאני לא יכול להסביר. החברים שלי כבר עשו זאת והם יודעים את הדרך לשם. ועכשיו אני יחד איתם". על מסע המשחקים ביפן. "אנחנו עושים צעד קטן לעבר העונה הקשה שמצפה לנו. כל יום הוא מאוד חשוב עכשיו, כי אנחנו מצפים לפתיחת עונה לא קלה בליגה. זה טוב לשחק נגד יריבות בדרגות קושי שונות. המטרה היא להמשיך ולהשתפר בכל יום". קשה. זה טוב לשחק נגד קבוצות שתשחקנה בדרכים שונות. המטרה היא להמשיך לנצח ושיפור בכל יום ". על התחרות בסגל השחקנים - "זה נורמלי ששחקנים חדשים מצטרפים, להיפך, התחרות נחמדה. השוק לא פשוט ואתלטיקו הביאה את השחקנים הטובים ביותר. עם סגל כזה אנחנו נתמודד על כל התארים. סגל עמוק מאפשר לך לזכות בתואר. כל שחקן יתפשר על דקות משחק ויתאים את עצמו לצרכים של המועדון באותו הרגע, אבל לא נתפשר על היכולת ועל המחויבות. המאמן יהיה הוגן עם כולם. זה בטוח". הפעם טורס עושה עם אתלטיקו את קדם העונה והוא לא מקל ראש בעניין - "זה שונה מאוד מאשר להגיע בחצי הדרך. אני אהיה בכושר משחק מצוין". לסיום טורס שוב סיפר מה אתלטיקו עבורו - "אתלטיקו היא הבית שלי, נולדתי וגדל כאן. עכשיו יש לי ההזדמנות לשחק בקבוצה שאני אוהב וזה לא תמיד קל. הלוואי ובעונה הזו אנחנו נקפוץ".

6. Raulito Madridista

http://as02.epimg.net/videos/imagenes/2015/08/01/portada/1438427905_846730_1438428033_doscolumnas_normal.Xxx

קוקה כבש אתמול שער נפלא מהקרן במהלך משחק הידידות של אתלטיקו. הכדור הגיע תוך 2 שניות ו-11 מאיות השנייה לרשת של השוער שהגיב מאוחר. קוקה עצמו לא נשמע נלהב במיוחד - "זה היה שער יפה, אבל לא המיוחד ביותר בקריירה שלי. כבר כבשתי מהקרן במהלך משחק בנוער של אתלטיקו". קוקה אגב נבחר לאיש המשחק וקיבל פרס בשווי 7000 יורו.

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2015/08/02/futbol/equipos/atletico/1438531199_extras_portadilla_1.Xxx

אתלטיקו לא מרשימה בינתיים במשחקי ההכנה אבל נהנית מתמיכה יפה של הקהל בשנחאי. לא פחות מ-8000 אוהדים הגיעו לאירוע קידום מכירות בעיר. אחד האוהדים כתב שלט לסימאונה - "רק אתה תוכל לעזור למסי בנבחרת, הוא צריך אותך". מויה, קוקה, גריזמן וחואנפראן ריגשו מאוד את הנוכחים. גם טורס היה שם והרבה אוהדים הגיעו עם חולצות שלו במדי אתלטיקו, נבחרת ספרד וליברפול. טורס חייך ואמר - "נתראה באצטדיון" וזכה למחיאות כפיים סוערות. מויה וחואנפראן ערכו טורניר פינג-פונג עם שחקנים ספרדים מקצועיים. ביום שלישי אתלטיקו תשחק נגד הקבוצה של אריקסון, לשעבר מאמן נבחרת אנגליה, במגרש המקומי. טורס התראיין שוב ודיבר על הרצון לאיים על תואר האליפות בליגה ועל כך שהתחרות על ההרכב מאתגרת. סימאונה עצמו אומר - 'הקבוצה גדלה, הסגל רחב, אנחנו מרוצים'.

7. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2015/08/05/futbol/equipos/atletico/1438788380_extras_noticia_foton_7_1.Xxx

סיקיירה בדרך ליובנטוס.
    הודעה רשמית היא עניין של שעות ספורות ואלה רגעיו האחרונים של המגן כשחקן אתלטיקו מדריד. הגאזטה דלה-ספורט האיטלקי מדווח שיובנטוס הגיעה לסיכום עם אתלטיקו על השאלתו לעונה ואח"כ היא תהיה חייבת לרכוש אותו כשהסכום טרם פורסם. המגן שהצטרף מגראנדה בעונה שעברה בתמורה לעשרה מיליון יורו לא בדיוק עמד בציפיות. הוא כבש שער אחד ב-37 משחקים בהם לא הותיר חותם ועם חזרתו של פיליפה לואיס היה ברור שהמגן סיים את הסיפור בקבוצה. השלב הבא של אתלטיקו הוא להיפטר מעוד עודפי שומן בסגל, כשהכוונה בעיקר לראול חימנז. גם ולאסקז ורובן פרז יפרדו לשלום. אתלטיקו לא מצליחה כרגע לצרף את טיאגו מוטה לו יש חוזה בפריז עד סיום העונה הבאה ובינתיים תומאס יהיה הקשר הרביעי חוץ מגאבי, קוקה וטיאגו.

אתמול אתלטיקו הביסה 3:0 את שנחאי. דייגו סימאונה היה מרוצה מהיכולת של הקבוצה שלו. בתקשורת ציינו את הגולאסו של גריזמן שהשתלט על כדור ארוך בעקב וסיים בנגיעה לפינה הרחוקה. גריזמן השלים צמד בהמשך וגם טורס שעלה כמחליף כבש בנגיעה הראשונה שלו בכדור. העונה במיוחד יהיה מעניין לראות מי ישחקו בחוד ההתקפה. אז נספר שוייטו היה זה שפתח בהרכב לצידו של גריזמן. פליפה לואיס, דייגו גודין(קופה אמריקה) וחימנז שנשארו במדריד - יתאמנו בקרוב עם חבריהם שסיימו את מסע המשחקים שהוגדר כמוצלח.

- אתלטיקו תקיים משחק ידידות נגד סיבאספור התורכית ב-26 באוגוסט. היריבה הזמינה את אתלטיקו להיות זו שחונכת את המגרש החדש שיכלול 45 אלף מקומות.

8. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2015/08/06/primera/1438876238_092196_1438876445_noticia_normal.Xxx

דייגו גודין דחה הצעת עתק ממנצ'סטר סיטי. הקבוצה האנגלית מחפשת בנרות בלם בעל שיעור קומה ופלגריני קיווה מאוד להתאחד עם גודין(29), אלא שלמרות שסיטי הייתה מוכנה לשלם עבורו 40 מליון יורו - ההעברה לא תצא לפועל. הסיבה: הבלם רוצה להישאר באתלטיקו. סיטי הציעה לגודין 6.5 מליון יורו לעונה והפעילה לחצים כבדים עליו ועל סוכנו. אבל השחקן לא הסתנוור. מנגד, אתלטיקו מתכננת להאריך בקרוב את חוזהו שמסתיים ב-2018 תוך שדרוג בשכרו. גודין מעריך מאוד את המאמצים של המועדון לשמור עליו, מרגיש אהוב ואהוד ע"י האוהדים והשחקנים וחמש העונות שלו באתלטיקו בהן רשם למעלה מ-200 הופעות, הן הצלחה אחת גדולה. המארקה וה-AS פירסמו יחד את הידיעה הערב.

- עוד באתלטיקו מדריד: ג'קסון מארטינז יערוך את הפרמיירה הלא-רשמית שלו בקבוצה במשחק אימון נגד סוסיאדד ביום שבת. החלוץ ישחק מחצית אחת ככל-הנראה ובעתיד יוריד חלודה בשני משחקי גביע ראמון דה-קראנזה המסורתי. מארטינז צפוי להגיע למשחק הראשון של הקבוצה בליגה נגד לאס-פלמאס בעוד שבועיים כשבאמתחתו בסביבות ה-120 דקות.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בסיטי גודין היה מקבל יותר כסף, עם כל הכבוד לחוזה המשודרג.
    נראה לי, תומאס לא בתוכניות של סימאונה כי באימונים ובמשחקי הכנה הוא מתופקד בהגנה ולא בקישור. כך גם צ'ו צ'ין הסיני שמכל 4 המשחקים שהיו קיבל רק 30 דקות בשנחאי. וגם אז הוא שיחק בקישור במקום בהתקפה.
    ומה שכבר ברור לגבי הנשארים זה שסימאונה לא מפרק את הצמד גבי את טיאגו.

10. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2015/08/07/portada/marca_papel/g0708.c83e48951642b0c7191bdd439eb1fd6c.Xxx

משימה בלתי-אפשרית.
    גם המיליונים לא יכולים לאתלטיקו מדריד שמתחזקת אבל לא מוכרת.

שער המארקה היום מדבר על היכולת של אתלטיקו לעמוד בפני הצעות מפתות ולשמור על שחקני המפתח. בימים האחרונים אתלטיקו דחתה הצעה נדיבה עבור דייגו גודין. מה היה קודם? הצעה של 60 מליון יורו(פריס) על גריזמן| הצעה של 65 מליון יורו על קוקה(באיירן)| הצעה של 35 מליון יורו(מנצ'סטר יונייטד) על אובלאק.

מה שכן, בינתיים השייח של הצרפתים אומר חד וחלק שטיאגו מוטה יישאר שחקן פריס סן ז'רמן והוא לא מוכן לשחרר אותו בשום פנים ואופן.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/15
  11. JohnTerry26 Member

נשמע כמו קשקוש, אתלטיקו לא יכולה לדחות 60 מ' יורו על גריזמן וקוקה כי זה הסעיף שחרור שלהם. אם כבר, השחקנים דחו את ההצעה.
    חוץ מזה איפה הדיווחים האלו היו בזמן שהדברים קרו? לא שמעתי שום דבר על זה (כולל אובלאק).

אני לא הייתי מתייחס למארקה כעובדות בשטח.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אם האמת היא לא בדיוק מה שכתוב שם, הכיוון הוא העניין. אתלטיקו מצליחים לא פעם להדוף התעניינות, עם כסף רב בצידה, מצד מועדונים עשירים יותר. לא תמיד, וכמובן שלרוב גם לשחקן יש אמרה בדבר (אם הוא לא משועבד כמו פאלקאו), אבל גם במקרים שהשחקנים הם אלו שמסרבים רשמית מדובר גם בכיוון של מועדון שדואג שכך יהיה. מועדון שחלק מהמרכיבים אותו הם אותם שחקנים כמו גודין וכו'.

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. Civil Anti Madridista

אם אתלטיקו מדריד רק הייתה רוצה, היא הייתה יכולה לעשות קופה רצינית בקיץ הזה. הקולוצ'ונרוס דחו במצטבר הצעות שהיו יכולות להכניס למועדון 200 מיליון יורו לפחות. 65 מיליון יורו הוצעו על קוקה מצד צ'לסי ובאיירן מינכן, 60 מיליון יורו הוצעו על אנטואן גרייזמן מצד פסז',
    40 מיליון יורו הוצעו על דייגו גודין מצד מנצ'סטר סיטי ועוד 35 מיליון יורו הוצעו עבור יאן אובלאק ע"י מנצ'סטר יונייטד.

יש ביקוש, אבל ההמשכיות חזקה יותר וזה לא דבר של מה בכך עבור אתלטיקו.

14. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2015/08/11/futbol/equipos/atletico/1439280330_extras_noticia_foton_7_1.Xxx

כל הדרך עם צ'ולו: קוקה, חואנפראן, דייגו גודין, גאבי וטיאגו - החמישייה הפותחת של סימאונה, השחקנים שנשארו מהיום שהגיע ועד עכשיו, כשעונתו החמישית בקבוצה נפתחת. ביום בו סימאונה הגיע לאתלטיקו מדריד היא הייתה שרויה במשבר והוא התחיל לעשות סדר. חמשת השחקנים האלה מקבלים קרדיט גדול מהמאמן. הם קיבלו הרבה הצעות וסירבו יחד עם המועדון. טוב להם בקבוצה ולאתלטיקו מדריד גם טוב. פיליפה לואיס יצא לשנת התרעננות בצ'לסי וראול גארסיה הצטרף אחרי עונה אחת באוססונה, הם אלה שהכי קרובים לסטטוס של החמישייה. "קוקה? הוא לא ניתן להעברה", אמר סימאונה. על גודין הוא אמר שהוא שקט יותר כאשר החלוצים החזקים בליגה פוגשים אותו. חואנפראן מצטיין הגנתית והתקפית ועבר בזמנו הסבה מוצלחת מקשר למגן. גאבי וטיאגו כבר לא ילדים אך המאמן לא מוותר על היכולת שלהם במרכז השדה. הניסיון, חוכמת המשחק ועוד. גודין הצטרף מאוחר יחסית לאימונים בגלל הקופה אמריקה אבל במשחק נגד סוסיאדד כל 'הבסיס' הזה של אתלטיקו נראה טוב יותר מבחינה גופנית.

- את הגול של אתלטיקו נגד ריאל סוסיאדד כבר ראיתם? שבו יחד עם המחשבונים ביחד ותהנו: 33 מסירות, 86 שניות וכדור ברשת, איזה יופי.

- במארקה החלו כאמור בכתבות על השיטות וההרכבים הצפויים של קבוצות הליגה בעונה שבפתח, תחילה הקבוצות הגדולות. אתמול התייחסו לאתלטיקו מדריד. זה אמור להיראות כך:

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2015/08/10/futbol/equipos/atletico/1439199342_extras_noticia_foton_7_1.Xxx

- קוקה נכנס למשבצת של ארדה טוראן וישחק כקשר קו. אופציה נוספת היא אוליבר.
    - הרכש החדש סאביץ' ילחם על מקומו מול חימנז כשגודין באנקר הגנתית כמו גם פיליפה לואיס.
    - תחרות קשה במרכז השדה כשראול גארסיה מסתמן כרגע כאס מהספסל.
    - גריזמן כמובן בכנף שמאל מה שמשאיר את חוד ההתקפה לשני חלוצי הרכש החדשים: ג'קסון מרטינז ולוסיאנו וייטו.
    "פוטנציאל התקפי חסר תקדים" נכתב על אתלטיקו שמשנה לחלוטין את סגנון המשחק. "אתלטיקו צריכה להילחם על כל התארים עם ההרכב שבנו שם", הוסיף אנריקה אורטגו. "יש שחקנים שיודעים שהם יעברו מההרכב לספסל, מהספסל ליציע, ככה זה בקבוצה תחרותית", הוסיף סימאונה בראיון לא מזמן במהלכו דיבר על כך שהוא רוצה למקסם את הפוטנציאל של כל השחקנים שלו.

http://as02.epimg.net/videos/imagenes/2015/07/31/portada/1438357137_113098_1438357343_doscolumnas_normal.Xxx

- מנגד, ב-AS נכתב שדייגו סימאונה מאמין שהוא יוכל להחזיר את פרננדו טורס לגירסה הישנה והטובה שלו והשחקן שמפגין הרבה תשוקה באימונים והפעם הוא עשה את ההכנה לעונה ולא מצטרף בינואר - מאמין שהדלת של נבחרת ספרד לא סגורה עבורו והוא חולם לחזור לסלקסיון בשנה של היורו. טורס יודע שהתחרות על מקום בהרכב קשה אבל במשחקי ההכנה הוא שיחק פה ושם וגם כבש נגד שנחאי ואוביידו ונהנה מהעובדה שג'קסון מרטינז החל להתאמן מאוחר. טורס מפגין כושר גופני טוב מאוד וזה הבסיס לכך לפני שמדברים על גולים. סימאונה אוהב את שיתוף הפעולה בינו לבין גריזמן שמתקיפים בצורה קטלנית עם הפנים ומאוד מהירים. טורס מחכה כבר לכבוש את השער הראשון העונה, ואז את השני ואז את השלישי. כשזה יקרה הוא יוכל לסמן 'וי' על יעד יפה - 100 שערים באתלטיקו מדריד.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היו דיווחים בכל שלושת העיתונים. אולי לתשקורת האנגלית לא נעים לדווח על היחס שקבוצות הצמרת שלה מקבלות מאטלטיקו ומשחקניה.
    אטלטיקו לא עשתה קופה על מיראנדה ומריו סוארס והולכת להפסיד כסף על ראול חימנס ואולי גם על סיקיירה. כי בשביל הבעלים שלה המועדון זאת החיים ולא התחליף להרמון כמו בשביל השייח של פריס.

ראיתי את המשחק באליקאנטה. אוליבר, טיאגו וקוקה שיחקו טיקי-טאקה.

מצב נושא:
הנושא נעול.