אתלטיקו מדריד 2014/15:: מסתערים על השוק - ג'קסון מארטינז ולוסיאנו וייטו מצטרפים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

2. StevenGerrard Member

https://pbs.twimg.com/media/B6HvgmhCUAEGwnv.Xxx

שמח לראות אותו חוזר הביתה ומאחל לו הצלחה גדולה.

מתן ערוסי, Civil, gilad16 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברמת העיקרון החלטה סבירה, אבל הילד לא שיחק כל כך הרבה זמן שסתם בשביל המצב רוח שלו נראה לי עדיף שיילך לשחק איפשהו קצת.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

באמצע ינואר בסודאמריקנו עם הנבחרת הצעירה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שזה כמו לשחק באימונים פחות או יותר...

7. מתן ערוסי Member

עצוב לי עליו, צ'לסי שמו עליו כ"כ הרבה כסף וקיבלה ממנו כ"כ מעט. אני מאוד אוהב אותו וחבל שכך התפתחה הקריירה שלו. הוא כבר גמור, לפחות מבחינה מנטלית.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

באת לנהל מלחמה פסיכולוגית לקראת הדרבי? ליברפול של בניטס שיחקה על טורס, אז הוא הרגיש מצוין. בצ'לסי הוא איבד את המעמד הזה. אני מקווה שטורס חוזר הביתה בלי הציפיות שהוא יהיה שחקן מרכזי כמו פעם או כמו בליברפול. זה המפתח.
    למשחק של היום צ'ולו משאיר מחוץ לסגל את סבוז'ה, את מיראנדה ואת אנסלדי. סבוז'ה בוודאי מחפש קבוצה. גם בקיץ הוא חיפש, אבל לא מצא. אבל שני האחרים? מה שבטוח זה שסימאונה מתלהב מלוקאס.

9. Raulito Madridista

http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/14662/large2/2.Xxx?1420376151

"חסר לי משהו בקריירה - לזכות בתואר עם אתלטיקו". לרגע הזה חיכו כל האוהדים זמן רב, ולא פחות מ-50 אלף מהם הגיעו הצהריים לויסנטה קאלדרון להצגתו של פרננדו טורס כשחקנה החדש-ישן של הקבוצה. טורס הנרגש פיזר חיוכים לכל עבר וקיבל את חולצה מס' 19. הנשיא אנריקה קרזו אמר - "טורס אהוב כאן יותר מכל מקום אחר. הנה הוא חוזר". והשחקן עצמו פתח - "רציתי להודות לכולם על הנוכחות שלכם כאן, קשה לי לא להתרגש. לפני שבע וחצי שנים דיברתי עם הנשיא ואמרנו שזו פרידה זמנית, והיום אני רוצה לומר תודה לאנריקה קרזו שאני כאן. זה בהחלט מרגש כל העניין אבל יש לי הרבה עבודה(סטייל 'אני צריך להחזיר במגרש')". טורס הוסיף - "הגעתי לקבוצה אלופה. עד עכשיו ראיתי את זה רק מבחוץ ועכשיו אני רוצה לראות את זה מבפנים ולהיות חלק".

טורס נשאל מה השתנה אצלו בזמן הזה - "הרבה דברים קרו. הייתי בן 24 כשעזבתי, זו הייתה ההחלטה הקשה בחיי אבל רציתי להתקדם. הייתי צריך לעזוב את אתלטיקו למועדון גדול יותר וזה מה שקרה. המועדון התפתח והשתדרג, זו לא אתלטיקו אותה עזבתי. היא זכתה בתארים, אני זכיתי בתארים במקום אחר ועכשיו הזמן לעשות את זה ביחד". טורס הוסיף שצ'ולו כמובן היה גורם משמעותי בכך שהגיע, והוא אחראי בין היתר על הנסיקה של אתלטיקו - "אם כשחקן הוא לא היה מוותר לאף-אחד ודרש מכולם, אני מתאר לעצמי איך הוא בתור מאמן". טורס דיבר על גמר ליגת האלופות בתור אוהד - "התואר כבר היה בידיים שלנו ולקחו לנו אותו, אבל זו הייתה שנה מדהימה והיא רק מדרבנת אותנו להמשיך להצליח בעתיד". "החלום ממש הפך למציאות מבחינתי ואני כבר מחכה ללבוש את החולצה של אתלטיקו במשחק בויסנטה קאלדרון". טורס דיבר על הקהל שמבחינתו אין שני לו, דחף את הקבוצה להישגים והתייחס כבר למשחק שכנראה יהיה הראשון שלו בקבוצתו החדשה - "ביום רביעי יהיה משחק מדהים ואני מקווה להיות חלק ממנו. אתלטיקו מדריד מעל הכל". באתר הרישמי של אתלטיקו כתבו בענק - 'חוזר הביתה!!'

Civil אוהב/ת את זה.
  10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אהבתי את ההחתמה

13. riquelme1 Member

אחד השחקנים הכי אהובים עלי בלה ליגה, כבר שנים. קאני, יופי של רכש של אתלטיקו, למרות ששיאו כבר מאחריו והוא כבר לא צעיר(33), לדעתי יש לו מה לתרום לאתלטיקו העונה, מגיע בהשאלה בלי כסף.

14. Ever Banega Member

אחלה רכש לאתלטיקו, אבל אני לא מבין מה וויריאל תרוויח מזה.

15. Raulito Madridista

קאני כבר בגיל מתקדם והוא לא שחקן משמעותי בויאריאל. אני מניח שהוא לא אהב את המעמד החדש שלו בקבוצה ורצה לשנות אווירה. גם כשג'ובאני דוס-סאנטוס פצוע בזמן האחרון - קאני בקושי שיחק. יש לויאריאל גם את צ'רישב הנפלא והיא לא זקוקה לו. קאני בליגה שיחק 9 משחקים, אולם הוא פתח בהרכב רק בחמישה ועלה מהספסל 4 פעמים. יש לו בסה"כ 426 דקות ובישול אחד. בחירה מעניינת של אתלטיקו שבונה סגל מעט יותר עמוק מהעונה שעברה. אתמול ראינו שאפשר לסמוך על שחקני החלק הרחב של הקבוצה.

ונתון לגבי אתמול - אתלטיקו ניצחה את ריאל מדריד בדרבי שלישי ברציפות(1:0 בסופר-קופה, 2:1 בליגה בברנבאו וכאמור ה-2:0 אתמול). זו הפעם הראשונה שזה קורה מאז 1951! כמוכן טורס ניצח דרבי ראשון בקריירה שלו.

מצב נושא:
הנושא נעול.