אתלטיקו מדריד 2013/14:: רוצים לתקוע יתד בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AtleticoMadrid Member

אריקסן יהיה חיזוק נהדר, מקווה שזה נכון.

2. hai80 Member

מכיר את אריקסן מהמנג'ר רק, אבל הוא כישרון נהדר שם מעניין אם הוא ככה גם במציאות. חבל לי על אדריאן אבל אני שמח שלפחות יש תחליף והוא כנראה יותר מראוי במידה והוא יעזזוב.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו ביקשה חואן מאטה מצ'לסי. מדובר בהשאלה בלבד וגם זה יקשה על התקציב בגלל השכר של 3.75 מיליון יורו שזה השכר הממוצע בצ'לסי.
    אני לא הייתי ממהר למכור את אדריאן בשביל שחקן כזה פרווה. בטח אחרי התצוגה שנתנוה היום ארדה, ראול וקוקה.

4. AtleticoMadrid Member

מאטה אפור לשחקן ספרדי ברמות הגבוהות אבל הסטטיסטקות שלו נהדרות. הוא דווקא יהווה חיזוק אבל יעצור את ההתקדמות של קוקה ואוליבר. וגם העובדה שזה השאלה לא כ"כ מוצאת חן בעיניי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/13
  5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

המארקה מדווח שמרטין דמיצ'ליס יעבור למנצ'סטר סיטי תמורת חמישה מיליון יורו, הבלם הארגנטינאי שכזכור רק הגיע הקיץ ממלאגה בחינם וכבר חוזר לפלגריני. לדעתי מדובר בעסקה נהדרת עבור אתלטיקו, לא רק שהיא מרוויחה כסף על משהו שהגיע בחינם ובמילא לא היה אמור להיות בהרכב הפותח של הקבוצה, שכן אני גם בכלל לא בטוח שבכושרו הנוכחי הוא שווה את הסכום הנוכחי.

אתלטיקו כן צריכה לרכוש עכשיו בלם חדש בימים המעטים שנותרו כי כרגע יש לה רק שלושה (מיראנדה, גודין וחימנז) אבל קשה לי להאמין שאתם תתקשו למצוא בלם לספסל במחיר טוב.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ארבעה. קבררה שוב פעם תקוע אצלינו. אנחנו לא נמצא בלם טוב בשלושה ימים. או שלקמינרו כבר יש מישהו ששמו לא הודלף, או שסימאונה פתאום נהיה מאמין גדול בבלמים תוצרת אורוגוואי.

8. hai80 Member

כנראה שעד עכשיו אוליבר לא כ"כ הרשים את סימאונה כי גם היום הוא מחוץ לסגל.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקט שוב קיבלה את פורטו בליגת האלופות, אבל הפעם פורטו לא פייבוריטית. עוד קבוצה שתיאבק על ההעפלה לשלב הבא היא זניט. הרוסים השיגו ניצחטו מרשים באיצטדיון של פורטו בשבוע שעבר שבזותו הם יהיו בליגת האלופות והשתן עולה להם לראש. אבל הם לא ניצחו את פורטו אלא קבוצה אלמונית בשם פסוש דה פרה (קושטיניה מאמן אותה). הקבוצה הרביעית בבית היא אוסטריה וינה. מאמנה ננאד בליצה, במקום לדבר על הסיכויים, מדבר על החוויות שמצפות לו. הוא ישמח במיוחד לפגוש את סימאונה.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עוד קומבינה של אטלטיקו. סיטי תרכוש גם דה מיצ'ליס, גם את הבלגי ההוא והבלגי מיד יעבור לאטלטיקו. לא הוחלט עדיין, האם זאת תהיה השאלה עם אופציית רכישה או רכישה. הסיבות לקומבינה לא מופיעות בכתבה, אבל אפשר לנחש. הבלגי מבוקש ע"י קבוצות שיכולות לשלם את כל הסכום הנדרש במזומן וחיל מרין גם בפיצוחיה קונה בתשלומים.
    פרט קטן ומחשיד על ההרחקה: פרנאנדו ברסלון התייעץ עם הקוון הרחוק ולא עם זה שמולו התרחש העימות.

11. hai80 Member

ארדה ופליפה לא ישחקו במחזור הליגה הבא?
    ובקשר לבלם, אם אנחנו משאילים מהם עוד שחקן זה בושה. עדיף להוציא 3 מיליון ולרכוש את השחקן

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/13
  12. riquelme1 Member

הבנתי שקאגוואה הוצא לאתלטיקו, ואני אומר לקחת וכמה שיותר מהר, שחקן אדיר שישדרג את אתלטיקו מאוד.

הלוואי שיגיע.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קוקה, וייה ומריו זומנו למשחקי הנבחרת מול פינלנד וצ'ילה. אוליבר וסאול עלו מהנברת עד גיל 20 לנבחרת עד גיל 21.
    היפני אחרי פציעה, לא? וזאת הסיבה שיונייטד מחפשת לו קבוצה?
    ההרחקות של פיליפה וארדה תקפות רק בסופרקופה. רק אל פרופה אורטגה, על כך שרקא לשופטים נבלות, ירצה השעיה מ-4 משחקי ליגה.
    בסוף הקומבינה הוא יהיה שלנו.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אלדרווילד אצלכם תמורת 7 מיליון אירו. שיהיה בהצלחה.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כאן מובטח לנו שטובי הוא בלם קלסי תוצרת אייקס, עם מסירות ארוכות ואלגנטיות. בגלל קורטואה הוא עקב קצת אחרי אטלטיקו בשנים האחראונות. וטיבו היה זה שהדליף לטובי שאטלטיקו מתעיניינת בו.
    אדריאן יכול להצטרף לפלקאו במונאקו.
    אטלטיקו ממשיכה לחרוש את צרפת בחיפושים אחר קשר אחורי. השם הכי טרי והאחרון לקיץ זה הוא ז'ושוע גילבוגי מסנט אטיין. בן 23, יש לו כבר הופעות בנבחרת הלאומית, יעלה כ-10 מיליון יורו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/13
מצב נושא:
הנושא נעול.