אתלטיקו מדריד 2013/14:: רוצים לתקוע יתד בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AtleticoMadrid Member

חבל, אקינו הראה אחלה יכולת..

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אז שיעלה את קבוצת המילואים לסגונדה. זה מאוד יועיל לנו.
    MD מספר שסימאונה מעריך את מויה יותר מאסנחו.
    אטלטיקו מגדלת לה פלקאו חדש. קוין קייסדו, חלוץ נבחרת קולומביה עד גיל 17, כבר 3 שנים משחק בנוער שלנו.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו מפתיעה או נאלצת להפתיע ובמקום מויה מחתימה את ארנסוביה. הבסקי בן ה-34 שיחק מעל 300 משחקי ליגה באתלטיק ובדפור והוא יהיה שוער שני סביר בהחלט.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

5. AtleticoMadrid Member

דייגו מדבר על אתלטיקו, האוהדים וצ'ולו.
    על צ'ולו אמר - "כל מה שאני רוצה להגיד לסימאונה הוא תודה על הביטחון שהוא הכניס בי. כולם יודעים שיש לי איתו מערכת יחסים מיוחדת, הוא אחד המאמנים הטובים בעולם והיה עונג לעבוד איתו."
    על חזרה לקולנצ'רוס אמר -"הקשר שלי עם המאמן, השחקנים והאוהדים הוא חזק מאוד, זה מדהים. אבל זה ברור שלכל שחקן יש מחיר, זה בלתי אפשרי לעזוב אם אתלטיקו לא רוצה לשלם.
    כרגע אני חושב רק על וולפסבורג. סימאונה ומנהלי המועדון לא חושבים את אותו דבר לגביי וזו הסיבה שאני נשאר כאן(וולפסבורג). אני שמח כאן ואני יתן את הכי טוב שלי כדי לעזור לקבוצה."
    בהמשך הראיון הוא מגלה ואומר שאתלטי ודייגו כבר הגיעו להסכם, אך לא יצא לפועל בגלל שאתלטיקו ו-וולפסבורג לא הגיעו להסכם. - "בפעם הקודמת שהייתי באתלטיקו ויתרתי על מליון יורו לעומת מה שהייתי מרוויח בוולפסבורג. גם הפעם עשיתי מאמץ וויתרתי, הגענו להסכם אך לא עם וולפסבורג." ועקץ שוב פעם את מנהלי המועדון הספרדי "אתה לא יכול לצפות ששחקן יבוא מבלי לשלם כלום."
    לסיכום אמר - "ככה זה כדורגל, לכל אחד יש מחיר. כולם יודעים שיש לי חיבה גדולה לאתלטיקו אבל כרגע אני שמח בגרמניה."

שיתחילו להכניס את היד לכיס, צריכים חיזוק ודייגו מתאים. בנוסף לזה שהוא שחקן מעולה הוא גם מכיר את המועדון, השחקנים ויש לו קשר טוב עם האוהדים ועם המאמן. אז קדימה!

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לפני שנתיים עורכי הדין Cremades & Calvo-Sotelo הכינו דו"ח חובות של אטלטיקו על 4000 עמודים. החובות הסתכמו ב-782 מיליון יורו. אחרי שנים בגרמניה דייגו ריבס טוב מדי בחשבון בשביל לחתום באטלטיקו. אנחנו צריכים פריירים כמו דייגו קושטה, ארדה וטיאגו. עכשיו יש שמועות על אדם לייאיץ'. הבחור שרוט יותר מדייגו קושטה, מתאים לנו.
    פלגריני רוצה להביא לסיטי את דה מיצ'ליס שהיה אצלו במאלאגה. תהיה לנו בעיה לכסות את המשבצת בדחיפות, אבל יהיה משעשע אם נרוויח על הזיגזג הזה 5 מליון.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/13
  7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אדריאן בדרך לרומא.
    כנראה לאו בפטיסטאו הפתיע את סימאונה לטובה ואל צ'ולו מוותר על אדריאן בשביל להביא שחקן מסוג אחר.

8. hai80 Member

איזה באסה, אני אוהב את אדריאן ומעריך אותו, חושב שאנחנו מפספסים פה.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אל מאסטרו טאבארס זימן את חוסה חימנס לנבחרת הבוגרת. הילד יהיה הנציג היחיד שם מהנבחרת שהגיעה עד הפנדלים בגמר של מונדיאליטו.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

11. hai80 Member

תגידו זה נכון שבהעברה של ויה לאתלטיקו היה סעיף שמקנה לברצלונה זכות ראשונים על אוליבר טורס? אם כן זה מסביר הרבה דברים למה שילמנו רק חמש מיליון עליו.. מה הסעיף שחרור של אוליבר בכלל?

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/13
  12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דווקא אוליבר לא ברשימה. סאול, מנקייו, קוקה וסאול. אוליבר לא ברשימה. אבל אני מבין את זכות הראשונים רק כזכות לרכוש שחקן בלי לשלם איזה 40% מיסים כמו בעסקת איירמנדי. לנו אין שום נזק מזה.

13. hai80 Member

זה שיש להם זכות ראשונים על קוקה, סאול ומנקייז עדיין מעצבן אותי. קוקה שחקן אדיר וכבר היום אחד הברגים המשמעותיים שלנו, סאול אמור להיות חלק מהרוטציה השנה לא? ומנקייז כבר שנה שעברה קיבל קצת הזדמנויות.

בכל מקרה, אני מקווה שכפי שאמרת אנחנו באמת לא ניפגע מזה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה זה משנה. זה שיש להם זכות ראשונים אולי משפיע על שאר הקבוצות שירצו את השחקן, לא על אתלטיקו.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סאול השנה שחקן הרכב של ראיו. והוא הבטיח לחגוג אם יבקיע מחר. אבל באטלטיקו לא מתכוונים לוותר על מי שיכול להיות היורש של גבי.
    בנוסף לבלגי הוא שהמנהלים משום מה לא צינזרו את שמו, אטלטיקו יכולה להביא מאייאקס את הקשר הדני אריקסן. יש אפילו שמועות שהדני כבר סגור אצלינו לעונה הבאה והוא יקדים את בואו אם אדריאן יעזוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.