אתלטיקו מדריד 2012/2013:: מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏10/7/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הפסדנו הלילה במשחק הידידות 1-2 משער ניצחון של הגדול מכולם, וסה"כ היה משחק מהנה. בחצי הראשון היינו יותר טובים לטעמי מאתלטיקו מדריד וגם פתחנו מצויין עם שער מהיר של ג'ון פאחוי אחרי 2 דקות, אבל במחצית המאמן אוסוריו החליף 6 שחקנים, המדרידאים החלו להשתלט על המשחק, הישוו בשער יפה של קאדר בדקה ה-66 ואל-טיגרה הפך לקולומביאני היחיד שכובש שער ניצחון נגד נאסיונל בדקה ה-85 ומקבל תשואות מהקהל.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סוסו החתים את מרידה ואת קבררה. שני השחקנים הגיעו לאטלטיקו בתקופתו ולמרות שתליתי הרבה תקוות בשניהם לא הגיעו לשום מקום. האורוגוואי יוצא לעוד שנת השאלה, הספרדי חתם ל-4 שנים בקבוצה מהליגה השניה.

4. riquelme1 Member

מאחל לה, ולאליאס שהם יעלו בעונה הבאה.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרידה זה שחקן שמאוד החזקתי ממנו וציפיתי שיהפוך לשחקן מוביל אצלנו, דווקא בהתחלה הוא נראה טוב וכששיחק בתפקיד שלו הוא הראה הרבה כישרון ופוטנציאל יחסית לשחקן צעיר, חבל שעם הזמן במקום להאמין בו יותר הוא לא קיבל הזדמנויות בכלל והגיע למצב שלא סופרים אותו

6. riquelme1 Member

אני דווקא חולק עליך.

אני כן חושב שהוא כשרוני, אבל עוד לפני שהגיע לאתלטיקו ובנבחרות הצעירות של ספרד, הוא לא הרשים אותי, הוא אדיש מידי, הוא לא דומיננטי ונעלם בהרבה דקות ונראה שאין לו אופי להצליח.

הוא גם לא הרשים בקבוצות שהוא הושאל אליהם עם זה בראגה וסוסיאדד בעבר, מצחיק שהוא רק בן 22 וקשה להספיד לו את הקריירה אבל כנרא שהיא לא תתרומם כמו שציפו, הלוואי שיצליח בהרקולס ויפרוץ מחדש.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אני חושב שמדובר בשתי החתמות טובות.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

נראה שדייגו ריבאס השלים עפ מאגאת. הם ערכו מסיבת עיתונאים שבא הודיעו שדייגו נשאר. ואחרי שאטלטיקו תחזור מאמריקה לסימאונה יתחיל לבדוק איך משחקים בלי דייגו כאשר לרשותו סגל מלא. אדיראן וקוקה חזרו מלונדון, גם חואנפראן ודייגו קושטה יכולים כבר להשתתף במשחקי אימון.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ידיעה מלפני 5 שנים. הבדיחה הפכה למציאות.
    AS ממשיך לטעון שאטלטיקו חייבת למכור את גודין. או את מיראנדה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עד כמה ה-AS מדוייק בדברים האלו? קצת מדכא לקרוא את זה אחרי שמכרו את סאלביו ושכל הרכש יחדיו עלה כמעט כלום.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו עדיין לא השיגה את ה-30 מיליון יורו ממכירת שחקנים ועל זה AS בונה את הספקולציות. וה-AS כבר מצא מחליף לגודין: ברונו אלבש. ובמקום לכתוב בכמה זניט תמכור אותו, הם כותבים שהוא לקוח של ז'ורז'ה מנדש. את זה הם כתבו גם על קוורז'מה, אבל יותר סביר שיגיע קריסטיאן טייו.
    דייגו קושטה רוצה לעזוב. הברזילאי הוכיח שהוא יכול להיות חלוץ פותח בקבוצה שאין לה את פלקאו ועכשיו סימאונה יצטרך לשכנע אותו שעדיין יהיה לו הרבה מה לעשות באטלטיקו.

12. riquelme1 Member

נקווה שלא ישכנע.

בקשר לאלבש, מעדיף אותו על גודין, מצחיק שפעם לי ולאליאס היה וויכוח לגבי שתיהם, אני לא מאמין שזניט ישחררו אותו בפחות מ10 מיליון יורו וכרגע אין לי מושג מתי הוא מסיים חוזה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הויכוח שלנו היה פארחה מול גודין אם אני לא טועה. ברונו אלבש עדיף על פארחה, אבל להביא אותו במקום גודין אומר ששיחררת שני בלמים צעירים יחסית בפגרה (גודין ודומינגס), והבאת שניים שחצו את גיל השלושים (דיאס ונגיד אלבש). מעבר לכך שמקצועית לא מדובר בשידרוג לדעתי, אלא מקסימום דריכה במקום, במחשבה כלכלית לטווח של יותר מחצי שנה, המועדון ממשיך לכרות לעצמו את הקבר. פעם הבאה שיצטרך למכור בשביל מזומנים כבר יהיו לו פחות אופציות מצד אחד, ומצד שני בגלל הגיל של הרכש היום הוא יצטרך כבר לחפש יותר שחקני רכש לחיזוק.

14. Muurad Member

ממה שהבנתי ולפרקים ראיתי, הוא ירד ברמתו מאז שעזב את פורטו

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הוא עדיין מאוד חזק פיזית וכל היתר זה עניין של התאקלמות. השאלה היא באמת כמה קדימה חושבים באטלטיקו? אולי יש ציפיות מקבררה? הוא יעלה את הרקולס לפרמיירה ויחזור כמו מלך.