אתלטיקו מדריד 2012/2013:: מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏10/7/12.

1. Guardiola Member

אני לא מעכל את העובדה שבארסה שיחררה את ויאה בפאקינג 5 מיליון יורו. קיוויתי לפחות להוציא ממנו 10 מיליון, סכום שלטעמי ראוי לשחקן ברמתו של ויאה. מה היה כ"כ בוער לזרוק את ויאה ב-5 מיליון יורו, לא היה עדיף לחכות להצעה טובה יותר.

שמח שויאה נשאר בספרד, הרבה פחות על מחיר ששולם עליו.

http://1.bp.blogspot.com/_3yyZGt7JRik/S_Tj-ka0PbI/AAAAAAAAALk/55R8yDtB9bw/s320/villa+7.Xxx

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/13
  2. OriRR Member

לא ייאמן איך פציעה אחת מחסלת קריירה.
    שיהיה לו המון בהצלחה. אתלטיקו עם רכש מעולה במחיר בדיחה.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השכר של וייה בברסלונה היה 11 מיליון יורו. ככה שבארסה הרוויחה לא רע כשנפטרה משחקן ספסל. והמעבר נהיה אפשרי בגלל ההסכמה של הילד לקיצוץ משמעותי בשכרו.
    סימאונה כל הקיץ אומר בריאיונות שאין פלקאו שני ולכן גם לא מחפשים פלקאו שני. למרות שאחת מקבוצות הבת שלנו החתימה חלוץ שמכונה פלקאו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx אבל דוד וייה זהו חלוץ שמוערך ע"י אל צ'ולו ובגלל שהיתה תקופה באביב שוייה נחשב למועמד המוביל לרשת את אל טיגרה, אני מקווה שלסימאונה יש רעיונות איך לשלב אותו במערך של אטלטיקו.

4. riquelme1 Member

מצד אחד המחיר מצחיק, מצד שני וייה זה כבר לא אותו וייה, והוא גם לא אותו וייה גם לפני שהגיע לברצלונה- הירידה שלו התחילה עוד מהעונה האחרונה בולנסיה.

מחליף לפאלקאו הוא לא, אומנם מגיע חלוץ עם המון ניסיון וקריירה עשירה, אבל לא יודע עם זה רכש כל כך חכם של אתלטיקו, וייה עבר פציעה לא קלה לפני שנה, לצפות מימנו לכמויות של שערים זה לא בטוח, ולדעתי אתלטיקו יכלו ללכת על אופציה טובה יותר.

איפה כל ה60 מיליון על פאלקאו? שיתחילו כבר להשקיע, ולא חסר עמדות שצריך השקעה.

5. GRANDE LAZIO Member

זו החתמה ראויה, אני בהלם מהמחיר. 5 מיליון?
    אם זה כך אז איך לעזאזל טוטנהאם וארסנל לא סיכמו עם בארסה כבר מזמן? כי הם רצו את וייה..

לא פלקאו אבל פוטנציאלית הוא מסוגל לתפור 15 שערים+ בעונה. עדיף לאתלטיקו וייה מאשר ללכת להרפתקאת אוסבלדו ב-18 מיליון וכאלה.

כנראה שהכסף מהמכירה של פלקאו, או רובו, הלך לחובות. אתלטיקו בבעיות כלכליות, לכן היא העדיפה את וייה על חלוץ יקר אחר. בכל מקרה, ברור שוייה לבד לא יספיק לליגת האלופות וכו'. היא זקוקה לשחקן-שניים נוספים מסביבו.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני מניח שלשחקן או שניים יש כסף, אבל 60 מיליון לא היה. וכן, יש חובות לאוצר שצריך לפרוע.
    קאטה דיאס וסילביו הורשו (הונחו) לחפש קבוצה חדשה והם לא במחנה האימונים של אטלטיקו. דה מיצ'ליס צפוי להחליף את בן ארצו, אולי עוד היום.
    אנריקה סרסו הודיע על פירוק קבוצת הכדוריד. היו לה שנתיים יפות, עם תארים, אבל בכדוריד עם תארים לא הולכים לסופר. אין ספונסר.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי וייה בעצמו לא רצה לעזוב את ספרד ורצה לעבור לאתלטיקו, שהיא מועדון יותר גדול מהאחרות שהוזכרו וקבוצה כיום יותר חזקה מהן... גם אל תשכח שיש מונדיאל בקיץ הבא וזה שיקול שלעבור מדינה ידרוש זמן התאקלמות.

אני לא רציתי את וייה אבל בסכום המגוחך הזה אני מרוצה מההחתמה, וייה,קוסטה,אדריאן,בפטיסטאו זה חלק התקפי עם הרבה סימני שאלה, זה יכול להיות נהדר ושהארבעה יתנו עונה נהדרת ויספקו את הסחורה (כמובן שהם לא ישחקו ביחד אלא 2 כל פעם על המגרש) אבל זה גם יכול לקרוס

בכל אופן אני סומך על סימאונה

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סילביו מושאל לבנפיקה.
    וגם המדים האהובים על השחקן שמזוהה עם ספורטינג חיחון. :aaarse: