אתלטיקו מדריד 2011/2012: מחזיקת הליגה האירופית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏16/7/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שונא את התוצאה הזאת..כי במשחק הבא בלי לעשות כלום הם יכולים לעלות, 1-0 קטן יספיק להם... הקבוצה נראתה הרבה יותר טוב מדקה 50 עד האדום ובהחלט שפוטנציאל יש בקבוצה, עוד חלוץ תותח וקיצוני שמאלי(למרות שחואנפראן היה נהדר ורואים את היכולת שאפיינה אותו) ולדעתי יש אחלה קבוצה לעונה הקרובה

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/11
  2. riquelme1 Member

לא רוצים כלום, אבל הקבוצה שחבייר אגירה בנה קרעה לחתיכות את הקבוצה הטורקית, ובעונה לאחר מכן את שאלקה 04 4-0 בקלדרון. הקבוצה הנוכחית מסיימת ס2-1 בבית נגד קבוצת פח מנורוווגיה.

לא ראיתי את המחצית השנייה, אבל התוצאה הזאת היא שערורייה, נגד קבוצה שהפועל ת''א ומכבי חיפה קורעות, אתלטיקו מדריד בבית מסיימת ב2-1 עם שער חוץ ליריבה.

הבינוניות באתלטיקו חוגגת.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הקבוצה הטורקית היתה מהליגה השניה בטורקיה. חוץ מזה הנורבגים בחודש הזה נמצאים בכושר פיזי מלא, הספרדים אולי ב-70%. מיראנדה בפחות מזה כי הוא הגיע אלינו פצוע. ועוד תירוץ: ההרכב הפותל כלל 6 שחקנים שהתאמנו עם מנסאנו מ-4 ליולי, מתוכם 2 חדשים. לכן התוצאה סבירה. הקבוצה תמשיך להשתפר ולהתחבר מדי שבוע ובגומלין, כשהנורבגים יחפשו את השיוויון, אדריאן יברח להם.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדווח שאספניול סירבה להצעה של 12 מיליון על דניאל אוסבאלדו..
    ויאריאל אחרי שמכרו את קאסורלה אומרים שרוסי ישאר ולא יהיו עוד מכירות של שחקנים מובילים בקבוצה..
    גריזמאן מאוד רוצה להגיע לאתלטיקו ומתחיל לנסות לשכנע את ראשי סוסיאדד שיתנו למהלך הזה לקרות

5. hai80 Member

מה הסעיף שחרור של רוסי? ואם סירבו להציע יותר, כנראה שהציעו סכום כזה כדי שאספניול לא יסחטו מאיתנו סכום כסף גדול יותר ממה שהם צריכים לקבל ולאו דווקא כי ההנהלה שלנו קמצנית כרגיל.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעיף השחרור של רוסי נראה לי זה משהו שלא אנחנו ולא יובה יכולים לעמוד בו...

לגבי אוסבאלדו לדעתי בין 17-20 מיליון יספיקו בשביל שהוא יבוא אלינו

7. riquelme1 Member

עם כל הכבוד לאוסבאלדו, והוא חלוץ שאני מחזיק מימנו מהשנייה הראשונה שראיתי אותו באספניול, וגם קצת בפיורנטינה, הוא לא שווה 20 מיליון יורו, הכי הרבה שהייתי משלם עליו 15 מיליון יורו.

בכל מקרה, אתלטיקו חייבת חלוץ, ועם הכסף שנכנס ממכירת אגוארו אפשר לחשוב על אופצייה טובה יותר, ועם לא אז שילכו על הארגנטינאי\איטלקי.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחירים בשנים האחרונות עלו בצורה מטורפת..על כל שחקן ששווה 7-10 מיליון משלמים עליו לפחות כפול... אין כל כך הרבה הבדל בין 15 ל 17 מיליון (ויאריאל הוכיחה אחרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

איזה עוד חלוץ יש ברמה גבוה שאפשר להביא אותו אלינו מלבד רוסי(שעם מכירת קאסורלה זה הפך למשימה בלתי אפשרית 4)?

9. riquelme1 Member

האמת, שלא עולה לי כרגע, פלקאו היה אופצייה אדירה, אבל המחיר שלו גבוה מידי, והוא גם לא בטוח היה מסכים לעבור לאתלטיקו.

שאני חושב על זה שנית, אוסבאלדו כרגע נראה האופצייה הריאלית, הוא סקורר ענק שמחזיק את ההתקפה של אספניול לבד בשנה וחצי האחרונות, ומה שאני אוהב אצלו זה את הקיליריות והקור רוח מול השער, כמו חלוץ איטלקי טוב.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוסבאלדו האופציה היחידה שנשארה כנראה שהמחליף של אגוארו יהיה אוסבאלדו..אחרי שפלקאו האריך את חוזהו והעלה את מחיר השחרור שלו והנהלת ויאריאל הודיעה שרוסי לא למכירה אוסבאלדו נותר האופציה היחידה שיגיע אלינו...אספניול רוצים 20 וההנהלה שלנו כנראה תנסה לצרף שחקן לעסקה כדי להוריד את המחיר

11. Haimazulay93 Member

ממש לא,חבר'ה!

יש לי שם חזק פיצוץ!

פליפה קאייסדו האקוואדורי!

הוא עשה עונה מופלאה ויוצאת מן הכלל בלבאנטה!

האיש הבלעדי שהיה האחראי יותר מכולם לכוון את הקבוצה הצנועה מהעיר ולנסיה להישארות בטוחה בליגה!

אם אתלטיקו תקנה אותו ממנצ'סטר סיטי שכרטיסו שייך אליה,היא תרוויח בגדול!

אסור לוותר עליו!

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/11
  12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו לא בצחוק...חלוץ בינוני ביותר לא ישדרג אותנו ולא מספיק טוב לרמות האלה...אפילו בתור חלוץ שלישי לא הייתי רוצה אותו אצלנו

13. hai80 Member

אם אתלטיקו מחפשת סקורר ולא חלוץ זריז כמו אגוארו אז סיסה מפרייבורג הוא אופציה טובה, שחקן מאוד חד ופיזי לא פראייר בכלל. החזיק את פרייבורג עונה שעברה לבדו, גם פודולסקי שאני אישית אוהב הוא אופציה טובה אבל זה פרי דמיוני.

14. ValenciaCF Member

מה עם מוסה סו מליל... אופציה טובה, לא?
    מלך שערי הליגה הצרפתית אשתקד עם 25 שערים ב36 משחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/11
  15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גריזמאן מתחיל לפזול לכיוון שלנו... אחרי שסוסיאדד דחתה את ההצעה מאתלטי גריזמאן בכל זאת רוצה לעבור ובשביל זה מתחיל להפעיל קצת לחץ על ההנהלה, הוא ביקש העלאה מאוד גבוה בשכר שסוסיאדד לא ממש יכולה לעמוד בה... צפויות התפתחויות בהמשך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx