אתלטיקו מדריד 2011/2012: מחזיקת הליגה האירופית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏16/7/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

לא נראה לי שיצטרפו עוד זרים לקבוצה

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם סיטי תזדרז, נוכל לדפוק את יובנטוס עוד פעם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

3. Raulito Madridista

פבלו פורלאן:"חלק מאנשי המועדון לא מכבדים את דייגו". סימן שאלה גדול מרחף סביב דייגו פורלהאן שעשוי לעזוב הקיץ את אתלטיקו מדריד. אביו, פבלו, יוצא להגנתו ופותח סוג של חזית עם המועדון. "דייגו מקבל את הכבוד המגיע לו אבל יש 30% מהאוהדים שלא יודעים להעריך אותו כמו שצריך וזה חבל". פבלו הסביר - "הדברים של דייגו הוצאו מהקשרים. הוא בסה"כ אמר שבמידה ותיהיה הצעה טובה יותר ייתכן והוא יעזוב, אבל אם לא הוא ישמח להישאר במדי אתלטיקו". לסיום פבלו לא שכח לשלוח עקיצה אל עבר הנהלת המועדון - "עושה הרושם שאתלטיקו לא רוצה להמשיך להיות קבוצה נהדרת. אחרת איך הם מוותרים על דה-חאה, אויפאלושי, סימאו שכבר עזב וכנראה גם אגווארו". פבלו יגיע ביום ראשון לצפות בנבחרת אורוגוואי בתקווה שפורלהאן יחזור עם גביע הקופה-אמריקה. כמה ימים אחר-כך הוא(דייגו) צפוי להכריז על עתידו...

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/11
  4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הטורניר המשולש בגראנאדה משוחק כעת. אטלטיקו מפסידה למארחת, עוד כמה דקות המפגש עם בשיקטאש. דקות ראשונות ופושרות לטוטו סאלביו, משחק איום של סילביו. הוא בכלל לא חלק מהקבוצה. גבי כן.

5. riquelme1 Member

אתלטיקו הפסידה גם לבשיקטאש 1-0, והפסידה בשתי המשחקים, שכל משחק היה בעצם מחצית אחת.

עם שתי החלוצים שיש כרגע בסגל, אדריאן ודייגו קוסטה אין לאתלטיקו התקפה, היא חייבת חלוץ בדחיפות.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורטיס(או איך שלא מבטאים את השם שלו)אתמול הגיע למדריד והיום כנראה יעבור בדיקות...מישהו יש מושג על השוער הזה, למה בכלל להשאיל אותו מצל'סי בלי איזה סעיף חתימה או משהו, למה שנהיה שפני הניסיונות של צ'לסי אם יש לנו מספיק שוערים מוכשרים בקבוצה

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו ניסתה לרכוש את טיבו קורטואה, אבל צ'לסי הציעה יותר. מחר אטחטיקו חייבת להגיש ל-UEFA את הסגל לקראת המשחק בסוף החודש ואם לא הבלגי הזה, אז אין לנו שוער שני.
    איך נראה לכם Ashley Madison בתור הספונסור? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

אתמול היה משחק ההכנה הרביעי ושוב שתי מחציות לא קשורות כאשר המטרה העיקרית להריץ כמה שיותר שחקנים. אני מקווה שבמשחק אמיתי, 90 דקות עם 3 חילופים נראה קבוצה מגובשת ומאותגרת. בינתיים אני חוזר בי מהביקורת על סילביו כי גם ולרה לא יכול היה לעדשות כלום עם הכישרון הבלתי רגיל והשחקן שחייבים לשמור עליו טוטו סאלביו מסתובב באגף שלו. האגף השמאלי עם רייס וחואנפראן נראה הרבה יותר טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/11
  8. riquelme1 Member

אני דווקא שמעתי שטוטו היה השחקן הכי מסוכן של אתלטיקו, אבל אתה מצאת פרטנר חדש לרדת עליו העונה, ורצוי שאני יאוהב אותו גם.

ולפי מה שאני רואה טוטו הוחלף בדקה 30 במחצית הראשונה, ולא שיחק בכלל נגד בשיקטאש, אז איך ואלרה שיחק איתו?

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שמעתי את השדרים אומרים את השם שלו. חוץ מזה את חואנפראן ראיתי בכמה פעולות טובות בימין, בשמאל וגם באמצע. הוא, רייס ופיליפה היו השחקנים המסוכנים. בעיטה גרועה של טוטו אחרי הכנה מושלמת של קושטה לא הופכת גם אותו לשחקן מסוכן.

10. hai80 Member

צריך לוותר על קוסטה ואליאס, עם כל הכבוד לאליאס הוא שחקן טוב אבל אני מעדיף את סאלביו, את דייגו גודין צריך בהגנה וכמובן שלא נוותר על מיראנדה המצוין שאני תולה בו ציפיות עוד מהעונה הקודמת. אם אפשר לוותר על דייגו גודין ולהביא בלם אחר זה יהיה מצוין. אבל מפאת העובדה שיש לנו כרגע את חואנפראן, סאלביו ורייס באגפים אפשר לוותר על אליאס מה גם שאם הוא תוכנן לשחק כקשר אז זאת העמדה הצפופה ביותר שלנו. אחרי מכירת אגוארו הייתי מביא חלוץ ברמה הכי גבוהה שאפשר והשמות שהוזכרו פה בהחלט עולים על הקריטריונים - רוסי זה השם שהכי הייתי רוצה לראות, פלקאו במידה והוא זר לדעתי אין מצב שינחת אצלנו. אם אפשר לוותר על דייגו גודין ולהביא בלם אחר וכך להשאיר את אליאס שישחק בתפקידו המקורי זה יהיה מצוין.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי סאלביו יהיה לדני מה שרייס לעמי, בשני המקרים זה ללא ממש משנה מה השחקנים עושים על כר הדשא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

פלונטר רציני בעניין הזרים, גם החוסר איזון ועודף הקשרים לעומת מיעוט החלוצים לא מעודד. סילביו הפורטוגלי חתם באתלטיקו? לא זוכר שהרשים אותי במיוחד, אבל רוטציה רחבה יותר בעמדות האלו זה טוב. המצב בחוד נראה כרגע שחור אולי, בהנחה שקון עוזב, אבל חוד של קוסטה ופורלאן הוא טוב, לפחות לקבוצה חסרת שאיפות עם זה הרצון. לגבי פאלקאו, זר או לא זר הוא לא רלבנטי לאתלטיקו לדעתי, פספסו בשנה לפחות.

בפגרה הקודמת הייתי אופטימי וזה לא נגמר טוב במיוחד, אולי עם הפאסימיות תגיע ההצלחה...

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/11
  12. riquelme1 Member

אחרי מכירת קון אגוארו הצפוייה, שהשאלה הגדולה כרגע תיהיה מי הקבוצה שתזכה, יכנס למועדון 45 מיליון יורו, ועוד ה25 מהמכירה של דה-חאה, ככה שכסף לרכש לא יהיה חסר לאתלטיקו.

השאלה מי באמת יגיע, פלקאו לא הגיוני כרגע, כי גם עם אתלטיקו תציע 45 מיליון יורו שזה סכום השיחרור של פלקאו, לא בטוח שהוא ירצה לשחק בקבוצה שתשחק בליגה האירופית מאשר לשחק באלופות.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא כ" נגד טוטו סאלביו כמו שפשוט התחברתי לקושטה. בינתיים, במוקדמות הליגה האירופית ישחקו שניהם ומיראנדה.
    טיבו קורטואה בפעולה. ראו את הוידאו.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אחד שמתלהב מוידאוים אבל יש לו אחלה נתונים לשוער...הוא מגיע להשאלה בלי אופציה לקניה בלי כלום? כלומר הוא יכול להתברר כשוער אדיר ולא משנה כמה נרצה אותו הוא ילך לצ'לסי בשנה הבאה...אני לא אוהב את הדברים האלה

ממה שאני מבין בינתיים ויאריאל רוצה 30 מיליון עבור רוסי..המארקה מפרסם שברגע שקון עוזב אוסבאלדו יגיע במקומו

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/11
  15. hai80 Member

אוסבלדו לפי מה שראיתי אותו במשחקים נגדנו שחקן טוב אבל רבאק זה המחליף לאגוארו? אני מעדיף את רוסי, מבחינתי האופציה האולטימטיבית.