אתלטיקו מדריד 11\ 2010: מכה קשה,קון מחליט לעזוב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏31/7/10.

1. xavi6 Member

אמרתי יאללה, יש לך זמן פנוי, הרבה זמן פנוי, בוא נראה למה עמי בחר דווקא לכתוב "אבל אי אפשר להשוות אותה כ-ר-ג-ע לאת'". מוזר, אני חשבתי לעצמי דווקא להפך-היסטוריה זה כל מה שיש לאת'. הווה זה מה שיש לויאריאל וסביליה. אמרתי בו נראה בליגה מי סיימה יותר גבוהה במשך העונות האחרונות.

העונה שעברה-ויאריאל מקום 7, את' מקום 9.
    לפני שנתיים-הפרש 2 בין ויאריאל לאת'. את' רביעי, ויאריאל חמישי.
    לפני 3 שנים-ויאריאל סיימה מקום שני אחרי ריאל, את' רביעית.
    לפני 4 שנים-ויאריאל מקום 5, את' מקום 7.
    לפני 5 שנים-ויאריאל מקום 7, את' מקום 10.
    לפני 6 שנים-ויאריאל סיימה מקום 3 אחרי ריאל, את' מקום 12!
    לפני 7 שנים-ולנסיה אלופה (את' כבר לא זוכרת לדעתי את משמעות המילה) ופה את' מעל ויאריאל בנקודה. את' 7, ויאריאל 8.
    לפני 8 שנים-את' פעם שלישית בידה על העליונה, שתי נקודות מעל ויאריאל.
    לפני 9 שנים-ויאריאל מקום 15, את' בליגה שניה...

לסיכום, (כי חלקכם עלולים לראות מה שהם רוצים לראות, כמו עמי)
    בשנים האחרונות, עמי, בניגוד להצהרה החסרת ביסוס שלך, אפשר להשוות בין ויאריאל לאת' ואף יותר מזה! ויאריאל בשנים האחרונות סיימה יותר גבוה מאת'. 6 פעמים מעל את'. בעוד את' סיימה מעל ויאריאל 3 פעם. בשנים האחרונות ויאריאל מסיימת מעל את' בטבלה.

בקיצור, אתם חבורה של קשקשנים שזורקים הצהרות לאוויר בלי ביסוס. ויקטור סנצ'ס הוא הקשר הכי טוב בליגה.

הקפיטליסט-כן. מכבי פ"ת מועדון יש מוצלח מהפועל פ"ת כרגע. להפועל פ"ת יש רק עבר. למכבי יש עתיד. אין לי בעיה להודות בזה, אני לא אוהד את'-אני יודע שיש לי רק עבר ועתיד מעורפל. ולכן, כמה שאני שונא לוזון, מכבי מועדון פי כמה וכמה יותר טוב מהפועל בעשור האחרון. מגיע ליותר הישגים, מסיים בטבלה יותר גבוה. למה שאני אתכחש לזה? אוהדי את' רוצים להתכחש, להיתעלם מהעובדות שמוצגות בפניהם-הבורות היא לא שלי, היא שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/10
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מישהו פעם היה מתווכח שכל שחקני הרכש הם שכירי חרב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. xavi6 Member

דבר עיברית. לא מספיק אתה מבסס עמדה על סמך מה שגודין אומר אתה גם לא יודע עיברית? שכירי חרב גם יכולים להעדיף את את' על ויאריאל ולהפך...

4. riquelme1 Member

ולאתלטיקו אין הווה? מחזיקת הליגה האירופית, אגוארו, פורלאן, סימאו, רייס, סאלביו, ראול גארסיה, פראן מרידה, אין לה הווה?
    התואר הכי משמעותי שויאריאל זכתה בו הוא האינטר-טוטו.
    אי אפשר לקבוע כעובדות, שחקנים יעדיפו את אתלטיקו על פני בארסה, את ויאריאל על פני אתלטיקו, אני רוצה גם מהחומר שאתה לוקח!

העובדות הם כל כך אחרות ואתה רושם דברים כל כך לא נכונים שפשוט מיותר בכלל להסביר לך כמה אתה טועה ומטעה אנשים.

עם ברצלונה תסיים במקום ה10 בעונה הבאה, ואתלטיקו תיקח אליפות(סתם דוגמא), אתה חושב שבעונה הבאה שחקנים יעדיפו לשחק באתלטיקו? ברור שלא, ששחקנים לא יעדיפו לשחק בויאריאל כי היא סיימה במקום גבוה יותר ב9 שנים האחרונות, זה פשוט שקר ושטויות.

5. xavi6 Member

העובדות שלי לא נכונות? אז בוא תתן לי את הטבלאות של השנים האחרונות. אולי אני באמת משקר וכל מה שכתבתי על מיקומן בטבלה בשנים האחרונות הכל היה שקר גס. זה מה שאתה אומר? שהפעמים שויאריאל סיימה מעל את' בטבלה הן שקריות? לך לויקיפדיה תראה בעצמך. אני בעצמי לא ידעתי, פשוט זכרתי. רק רציתי לראות אם אני סנילי. כמוך.

השחקנים הם לא ההווה. מה שהם מביאים, זה ההווה. ההישגים שהם מגיעים עליהם בשנים האלה. זה ההווה. אתה מתכחש לזה שויאריאל קבוצה יותר מוצלחת וטובה מאת' בשנים האחרונות, ולכן אני לא מוצא לנכון להתדיין איתך. זה כבר נהיה מעייף. אי אפשר לנהל דיון אפילו הפשוט ביותר אם בנאדם שמתכחש לעובדות. אין טעם. אתה צודק, את' היא רמה מעל ולנסיה סביליה וויאריאל, והיא סיימה לפניהם כל עונה, ויש לה יותר הישגים מהם בעשר שנים האחרונות.

יובטיץ' סירב לברסה כי הוא ידע שלא יקבל דקות...ושוב, תפסיק להתיימר להיות המוח של כול השחקנים.

איפה ראית שכתבתי ששחקנים יעדיפו את ויאריאל על פני את'? אתה כתבת שאי אפשר להשוות בין הקבוצות, אני רק רציתי להראות לך שכן, בלי קשר לאם שחקן מעדיף את את' או ויאריאל. אני אמרתי שכל שחקן זה אינבדואל. למה אתה כזה טיפש עמי?

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו שחצנים,יהירים,מטומטים מגעילים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם..אין לנו מושג בכדורגל אבל..אנחנו אתלטיקו ואנחנו אוהבים את זה :aaarse:

לא טוב לך..עדיף שתוותר לנסות להתדיין איתנו..אנחנו אינפאנטיליים שלא מוכנים לקבל דעה של האחר..אז אל תנסה לשנות את זה כי לא תצליח

נמאס לי מהויכוחים האלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. xavi6 Member

לא דעה, נשמה, זה מה שאני מנסה להסביר לך בקטע הכי טוב שאפשר-זה לא דעה, זאת עובדה. אבל בסדר, אתם צודקים. אתם ביחד עם ריאל וברסה שולטים בליגה. מה שעושה לכם טוב על הנשמה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הקטע...שלא אמרנו את זה

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הסוכן של טיאגו הגיע למדריד. לפי ההצעה של אטלטיקו השכר של הפורטוגלי יהיה פי שניים נמוך מהשכר שלו ביובה. נראה לי עם קצת לחץ של קיקה על ההנהלה טיאגו יוחתם בתנאים יותר טובים. והסגל שלנו יכלול יותר מ-30 שחקנים...
    לפי MD קמאצ'ו יהיה בין הלה שיישארו בגלל איך שהוא נראה במשחקי אימון וחואניטו יהיה בין אלה שיעזבו בגלל השכר הגבוה.

10. הקפיטליסט משער 2 Member

טיאגו שחקן מצוין. ברור שיש לו מקום באתלטיקו. אבל לנוכח האינפלציה שיש לאתלטיקו בקישור, נראה לי שהיה עדיף להשתמש בכסף הזה ואולי לנסות להחתים איזה חלוץ משלים, משהו בסגנון של סינמה פונגול.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עוד לא החלטתי אם אני רוצה שטיאגו ימשיך..מצד אחד הוא נתן חצי עונה טובה,הוא שחקן טוב מאוד ויש לו מקום בקבוצה...מצד שני פראן מרידה וקמאצ'ו..שניהם מאוד מאוד מאוד הרשימו אותי(פראן מרידה ראיתי פחות)ואני חושב שכן צריך לסמוך עליהם ולתת להם לנהל לנו את האמצע(ביחד עם אסונסאו\ראול גארסיה)

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

למשהו בסיגנון סינמה פונגול קןראים איברהימה.
    פראן מרידה בינתיים משחק קשר שמאלי.

13. הקפיטליסט משער 2 Member

עם כל הכבוד לאיברה ואני דווקא מחבב אותו, הוא לא יוצר רבע מההרתעה שיצר בזמנו פונגול וגם עדיין לא בטוח שלאורך זמן התרומה שלו תורגש. קבוצה ששואפת להגיע לפחות למקום שלישי ומשחקת במקביל בליגה האירופית, צריכה חלוץ משלים לרוטצייה עם קצת יותר משקל מאיברה. ותודה על השיעור שהעברת לי בנוגע לחלוצים של אתלטיקו

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פלו שיחק יותר בכנף מאשר בחוד. 3 מאמנים לא ממש החזיקו ממנו בתור חלוץ. הרבה השקעה והרבה בלגן כתוצאה. איברה כבר עכשיו ברמה הזאת. ואני גם סקרן לדעת האם דייגו קושטה יכול לשחק חלוץ מרכזי.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שמרידה צריך לשחק באמצע..מהמעט שראיתי בארסנל ובמחצית נגד בטיס הוא היה טוב כקשר אמצעי..

דה חאה,דומינגס ופראן מרידה הוזמנו למשחק של הנבחרת הצעירה בשבת ולא יסעו עם הקבוצה לקאדיז

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/10