אתלטיקו מדריד 11\ 2010: מכה קשה,קון מחליט לעזוב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏31/7/10.

1. xavi6 Member

דרך של מועדון זה גם האופי של האוהדים, ואתם שחצנים עם האף למעלה. לא משנה אם אוביקטיבים או לא. אתם תמיד תחיו בבועה שהעבר שלכם הוא היום, ותמיד תחשבו שאתם בשורה עם ברסה או ריאל-וחבל, כי אתם צריכים לרדת לקרקע. זה שחצנות, זאת יוהרה, והיא נובעת מחוסר אוביקטיביות תמיד.

את' לא תמיד באה לשחק כדורגל. זה שנתנו לכם 5 או 6 זה לא בגלל ששיחקתם פתוח. אלא כי היה לנו מזל וניצלנו כל מצב. שלא נדבר ששיחקתם חרא.

2. הקפיטליסט משער 2 Member

אני לא מבין, מה הבעיה בלחשוב שאתלטיקו היא הקבוצה השלישית בספרד? גם אם ב-13 שנה האחרונות המצב של אתלטיקו ברוב הזמן היה בחרא, עדיין מדובר במועדון שמבחינת המסורת שלו הוא מספר 3 בספרד. אתה באמת מצפה מאוהד של קבוצה כזו לבוא ולומר, היום אנחנו מספר 5 או 6 בספרד? גאוות יחידה זה משהו שמאפיין אוהדים. אני לא רואה שום בעיה בהצהרה שאתלטיקו כיום היא הקבוצה השלישית בספרד, גם אם העשור האחרון לא היה משהו וגם אם ולנסיה, סביליה או ויאריאל עשו את שלהן בזירה האירופית.

אמרת שאתה אוהד של הפועל פ"ת. אני מחבב את הפועל פ"ת. אתה למשל חושב שהקבוצה שלך גדולה פחות ממכבי פ"ת? כי בעשור האחרון הלוזונים השאירו לכם אבק. ועדיין, ברור לכל אוהד כדורגל שמבין עניין, שהפועל פ"ת היא ה-קבוצה באם המושבות. למה? עניין של מסורת, תארים, קהל. עניין של גאוות יחידה. עדיין לא הבנת?

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגיד שלא באו לנצח כי הייתי במשחק הזה ואני זוכר כל זבוב שהיה..אתלטיקו עלתה עם חוראדו בתור קשר אמצע(שהוא בכלל מאחורי חלוץ)סימאו בשמאל מקסי בימין,פורלאן וקון חלוצים...אין יותר התקפי מזה...שום קבוצה לא עולה עם מערך כזה בקמפ נוא..

וגם יש הבדל כשאתלטיקו מגיעה לעיר מאשר סביליה או ולנסיה(ואת זה אמרו חבריך הקטלוניים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )כי אין עוד מפגש שהקמפ נוא מפוצץ וסולד אוט יום לפני שהוא לא ברצלונה-ריאל...

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הפעם האחרונה ששחקן שהצטיין אצלינו עבר לאחת משתי הגדולות היתה כאשר ירדנו ליגה. זה ההבדל בינינו לבין סביליה וולנסיה. ווייריאל בכלל מוכרת לנו את המצטיינים ורוכשת גרוטאות.
    ובערך באותו עניין, דוד וייה מספר שחברו לנבחרת מאוד מאוכזב ממצבה של ליברפול, 3 שנים בלי תארים. המסקנה של וייה: נאנדו ייתן ללוזרים עוד שנה ויעבור לצ'לסי.

5. xavi6 Member

אתה אומר לי כאוהד ברסה מול מי יותר חשוב לנו לנצח ואיפה יש יותר אוהדים ומול מי? מבחינתנו אין הבדל בינכם לבין סביליה\ולנסיה\ויאריאל. אל תחמיא לעצמכם. אם הגיעו יותר קהל למשחק מול את'-זה בגלל שהכרטיסים היו יותר זולים.

עריכה:
    סתם כי אני באמת שונא שאנשים פולטים שטויות שנובעות מהשערות על סמך כלום, ואני אחד שמסתמך לרוב על הוכחות ומספרים (לא כמוכם, שבלי שום סיבה חושבים שהם מעל קבוצות אחרות) בדקתי כמה צופים באמת באו, הלכתי לברסה מאניה, לפעמים יש שם את המספרים. לא תמיד, לפעמים. אתם מוזמנים לאמת אם אינכם מאמינים. אני מפספס כמה דקות מהישרדות אבל היי-אני נהנה לתפוס אנשים טועים.

מול את', 5-2 (ניצחנו, כמובן. מאז טורס לא זכור לי שניצחתם אצלינו בבית), הגיעו 82 אלף. לדעתי בגלל שזה היה משחק מאוד מוקדם, משחק "עונה" ראשון.
    בוא נראה קבוצות אחרות...אספניול? 84. נו ניחא, דרבי. אל תרגישו פחות טובים. נגד ולנסיה 87. כבר שתי קבוצות מעליכם. מול סביליה הגיעו 63, נמוך מהרגיל, ולא בגלל שזאת סביליה-המזג אוויר היה בלתי נסבל. אבל ניתן לכם לחיות עם הגאווה הזאת שאליכם הגיעו יותר.
    אתם יודעים מה? סתם כי זה כיף, בוא נלך עוד עונה אחורה. עונת הטריפלטה. ניצחתם אותנו אם אינני טועה פעם אחת, זה באמת כאב לנו כשהיסתכלנו על שלושת הגביעים.
    את', 6-1, עוד משחק פתיחה מוקדם מהצפוי, 75 אלף. לא כזה מרשים, רוב המשחקים זה ככה בקאמפ נואו.
    ולנסיה, שוב מעליכם, בכל דבר, 82.
    נגד ויאריאל היה 97...

ושוב, זה רק מה שהיה רשום. חלק לא היה רשום בכלל. אז...

בולשיט!

לסיכום-אין הבדל, אתם לא רמה, לא שתיים, ולא שלוש מעל סביליה ויאריאל או ולנסיה. אתם יותר למטה. מבחינת הישגים, מבחינת תארים, וגם מבחינת כמות הצופים בקאמפ נואו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/10
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספר את זה לקבוצות של הסינים שחיפשו כרטיסים ולא מצאו..המגרש היה מפוצץ..מפוצץץץץץ

וכשדיברתי אם אנשים שם אומרים כשזה משחק נגד אתלטיקו זה משחק גדול בשבילהם וכשאמרתי להם מה אתם דואגים אתם תתנו לנו בראש..אמרו לי אנחנו אף פעם לא אופטימיים נגד אתלטיקו ודברים כאלה...כולם שם רוכשים כבוד..רק אתה לא..תמשיך לאונן על מנדייטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. xavi6 Member

המספרים מראים לך שאתה טועה, אבל אתה במקום להודות בטעות כמו בנאדם (וזה בסדר לטעות, באמת. אני יכבד אותך אם תגיד "טעיתי") אתה יורד לפסים אישיים, ומנסה לגבות את הטענה המפגרת שלך ע"י כך שאתה מברבר איתי על תיירים סיניים ומקומיים שאמרו לך בידיוק מה שהיו אומרים לאוהדי גיחון.

הלכתי לאונן.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה להודות בטעות..אם המספרים הם מאומתים ונכונים(למרות שזה מוזר) אבל השנאה שלך כבר הפכה לעיוורון...

אני כבר איבדתי אותך ולא יודע על מה הויכוח אז עדיף שזה יסתיים פה..תאמין לי 99% מאוהדי אתלטיקו לא חושבים שהם מעל לכל העולם וכל הדברים שאתה טוען שאנחנו...

9. xavi6 Member

אבל אתה בעצמך אמרת שאתה חושב שאתם מעל כל הקבוצות האחרות שציינתי. אתה בעצמך ניסית לגבות את זה בכך שאוהדינו מתיחסים אליכם שונה ממשחקים מול ולנסיה\ויאריאל\סביליה. אני בטוח שגם דני חושב ככה וגם חי חושב ככה, שאתם רמה מעל כולם. רמה מעל ולנסיה ויאריאל וסביליה. אתה צריך להבין משהו בסיסי, כבוד צריך לא לדרוש, כבוד צריך להרוויח. הייתי מכבד אותכם אם הייתם כמו אוהדי ולנסיה, יודעים את מקומם. אבל אתם חושבים שאתם יותר טובים ואתם בעצמכם אומרים זאת, אז למה שאני אכבד אוהדים יהירים?

וזה לא מוזר חביבי, אתם פשוט לא מעניינים יותר מולנסיה סביליה או ויאריאל. אתם לא קבוצה יותר גדולה מהם. אין לנו עניין בכם יותר מהם. כל קבוצה ממכם היא גדולה ומשחק חשוב, אבל אין לכם עדיפות על מישהי מהן, בשום פרמטר. גם לא ביחס אוהדי ברצלונה. לא שזה קובע משהו, אבל אם כבר הלכת על זה-גם פה רציתי להוכיח לך שטעית. אתה רוצה שעכשיו נעבור על רשימות התארים בעשור האחרון שנראה מי מעל מי? כבר בראש ולנסיה וסביליה מעליכם...

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דייגו גודין על וייריאל: "בשבילי היה אידיאלי להגיע למועדון מאורגן ולא גדול מדי. בשביל להתאקלם זה הכי טוב".
    דייגו גודין על אטלטיקו: "מוצא חן בעיניי לעבור לקבוצה עם יותר היסטוריה ועם שאיפה לתואר".

11. xavi6 Member

אה, זה בהחלט מוכיח שבשנים האחרונות אתם מעל ויאריאל בהישגים. בטח כל שנה סיימתם לפניהם בטבלה. בטח גם בליגת האלופות הגעתם יותר רחוק מהם. כאילו, חצי גמר, רבע גמר, מי ישמע.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תרגם את זה לספרדית ותפיץ בדרום אמריקה. לא רק גודין חושב ככה.

13. riquelme1 Member

כל בן אדם נורמאלי יחשוב ככה, גם פורלאן חשב ככה. ויאריאל הוא מועדון נחמד שעשה התקדמות עצומה ב7 שנים האחרונות, מנוהל בשפיות ע''י פרננדו רויג', הצליחה להגיע לחצי גמר ליגת האלופות בעידן פלגרינ עם ריקלמה, וביססה את עצמה באירופה אחרי זה עם פירס, רוסי וכדומה, אבל אי אפשר להשוות אותה כרגע לאתלטיקו שכן כל שחקן יעדיף אותה, מבחינת כלכלית, אוהדים, פרסום, היסטוריה, איצטדיון וכו' וכו'.

14. xavi6 Member

מניין לכם שכל שחקן יעדיף את את'? אתם הדוברים של כל השחקנים בעולם? אתם הנציגים שלהם? למה אתם מתיימרים לקבוע עובדות שאי אפשר בכלל לקבוע כעובדות? עמי, נשמה, כל שחקן הוא אינבדואל. יש שחקנים שיעדיפו את את' על ברסה, ויש שחקנים שיעדיפו ויאריאל על את'.

תאמין לי שהשחקנים של ויאריאל לא עניים, האוהדים באל מדריגל נותנים מספיק אהבה וחום, אם רוסי כובש יותר מאגוארו הפרסום יהיה בהתאם, הדבר היחיד שיש לאת' זה היסטוריה-לויאריאל יש עתיד. אני הייתי מעדיף עתיד מהיסטוריה. מה עוזר לשחקן א', אם הוא הולך למועדון שנמצא בליגה ג' אבל זכה ב-5 אליפויות? למה אתה חושב שזה פרמטר בשביל שחקן מה ההיסטוריה של המועדון? בפעם האחרונה שבדקתי לא כל השחקנים בישראל רצים להפועל פ"ת...

15. הקפיטליסט משער 2 Member

אז אני חוזר לשאלה שלי (שהתעלמת ממנה משום מה). לפי ההשקפה שלך, מכבי פתח תקווה זה מועדון כדורגל בכיר יותר, מצליח יותר ופופולרי יותר מהפועל פ"ת?