אתלטיקו מדריד 11\ 2010: מכה קשה,קון מחליט לעזוב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏31/7/10.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

צריך לשאוף ל-70+. זה מבטיח ליגת אלופות. אבל כל זה ספקולציות על הנייר. על המגרש אטלטיקו מחפשת ניצחון בכל משחק.

2. הקפיטליסט משער 2 Member

תודה רבה על הסקירה.

למרות שמבחינת חיזוק נקודתי, אתלטיקו עושה רעשים חיוביים, אין סיכוי שהיא תאיים אפילו על שני המקומות הראשונים. אל תשכחו שלפרקים נרחבים מאוד בעונה שעברה גם פורלאן וגם אגוארו לא נראו טוב. תוסיפו לזה את העובדה שסימאו בירידה ותקבלו חלק קדמי שביום נתון יכול לכבוש ארבעה שערים וביום אחר בקושי לייצר מצבים. בכל מקרה המטרה של אתלטיקו צריכה להיות המקום השלישי ולחזור לליגת האלופות.

הלוואי שתהיה עונה מוצלחת ושאולי סוף סוף נראה איזה דרבי צבוע באדום-לבן.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx :aaarse:

4. riquelme1 Member

איזה כוכבים סביליה מכרה בדיוק, פישר שזורק שיורה שטויות לאוויר בלי סוף? היא מכרה רק את אדריאנו, צירפה עוד 2 שחקנים ואמורה לצרף עוד שחקן.

לא, זה לא אומר. אבל זה בטח לא אומר שהפערים בין ולנסיה הם עצומים כמו שאתה רושם פה, שאתלטיקו רחוקה משאר הליגה, אתה ליצן חסר מושג, שלא יודע בכלל מה הולך בשאר הקבוצות ובקושי יודע על הקבוצה שלו עצמו.

נו בטח, אתם פיבורטיית לאליפות גם. אין לך מושג. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. xavi6 Member

עזוב נו, גם במידה והם יסיימו מקום 16 הם יחזרו עונה הבאה באשליה שהם משהו מיוחד. כולה זכיתם בליגה אירופאית, תורידו את האף. אחרי זה אתם מתפלאים וטוענים שאני שונא אותכם. אתם רמה מעל סביליה? אתם רמה מעל ויאריאל? אתם רמה מעל ולנסיה? אתם בכלל מתקרבים לריאל או ברסה? אין גבול לבושה ולחוצפה שלכם. בשיא הרצינות, אתם חיים בבועה יותר גדולה מאוהדי ברסה. שתגיעו לחצי מההשגים של סביליה ויאריאל או ולנסיה בעשור הזה, דברו. ולנסיה זוכה בשתי אליפויות ואופ"א, מגיע לגמר ליגת האלופות, ויאריאל מגיע לשלבים המגיעים בליגת האלופות בצורה קבועה (קבועה. משהו שאתם לא מכירים) סביליה קרובה ניצחון אחד מלקחת אליפות, לוקחת ברצף שתי אופ"א וסופרקאפים אירופאים וספרדים. כמו ולנסיה. דיי, תרגעו, שבו בשקט ותנו כבוד. חסר לכם כבוד ליריבות.

אוהדים כמוכם גורמים לי לאנטי ורצון עז לראות אותכם מקבלים בראש. מיילא היה לכם במה להשוויץ או לתפוס כמו ברצלונה, אבל הקטע שאין. פשוט אין.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/10
  6. riquelme1 Member

ירדן, למה אתה מכליל את כולם? חוץ מהפישר הקטן הזה שלא מבין כלום, יש פה משתמשים מכובדים כמו דני, אמיר והקפטליסט משער 2 שהם ריאלים ומודעים למצב. כמו שיש אוהדי בארסה הזויים, ככה גם אתלטיקו, ככה גם ריאל, בכל קבוצה יש אוהדים כאלה, זה לא נכון מה שאתה אומר.

לגבי הזכיות של ולנסיה, סביליה והישגים, אתלטי מבחינה הזאת הקבוצה השלישית בגודלה בספרד, נכון שלא בשנים האחרונות(למרות הזכייה בליגה האירופית), אבל עדיין. הכדורגל לא התחיל מאז שהתחלת לראות אותו, אלא הרבה לפני.

אבל אנחנו כרגע מדברים על ההווה לא על העבר, ובהווה אתלטיקו כרגע היא אחת הפיבורטיות לסיים במקום 2-4, איום על ריאל כרגע הוא בגדר סנסציה שכן אתלטיקו לא מספיק טובה(למרות שהתחזקה), וריאל ובארסה פשוט חזקות מהליגה הזאת בפערים עצומים שלא ניתנים לגישור כרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/10
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה מה כתבת בגלל דעה של בן אדם אחד...

אתה חושב שמזיז למישהו אם אתה שונא/תשנא את הקבוצה??

8. הקפיטליסט משער 2 Member

מה זה כולה זכיתם בליגה האירופית? מבחינתי (כאוהד, לא כמתבונן מהצד) הזכייה הזו שווה כמה וכמה אליפויות של ברצלונה או ריאל. זה כל הקטע שאתה אוהד קבוצה כמו אתלטיקו. השמחות מגיעות פעם בהרבה זמן, אבל איזה כיף כשזה קורה.מצד שני, אני לא מצפה מאוהד כמוך להבין את זה. זה כמו לבקש מאוהד של מכבי תל אביב בכדורסל לשמוח יותר משעה אחרי זכייה בגביע המדינה - זה פשוט כבר לא מרגש.

אתה מבקש מאנשים להישאר צנועים בזמן שאתה מתלהם וסתם מתנפל. בוא נעשה הסכם: תמשיך לשנוא את אתלטיקו, ואנחנו נמשיך לנצח אתכם בויסנטה קלדרון. סבבה?

9. xavi6 Member

בוא נעשה הסכם אחר-אני יחגוג אליפות, או שלא, העיקר שנהיה מעליכם, ואתם תנצחו אותנו בויסנטה (למרות שמידי פעם מתפלק לנו אזה 6 או 3, ככה לפעמים. בטעות).

אותי מרגש כל פעם מחדש לזכות באליפות. סבלתי 6 שנים בלי תואר אחד. ברסה הזאת היא לא ברסה מאז היווסדה, גם ברסה בסופו של דבר תיכנס לבצורת. אז אל תבוא ותטיף לי שאני "אוהד שמנת" כי סבלתי, כמו כל אוהד. כל אוהד באשר הוא סובל, בין אם הוא אוהד ברסה (אני) ובין אם הוא אוהד הפועל פ"ת (אני) ותאמין לי שגם מברסה וגם מהפועל אני סובל, אף אחת מהן לא גורמת לי ליותר או פחות סבל. אבל זה מה שיפה-כשהם מגיעים להישגים, כל הישג גורם לך לריגוש.

יאללה הפועל! ויסקה ברסה!

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ירדן, לך חפש את חיימקה שלך. יש לי חשד שהוא זה שהבקיע אתמול את ה-1 של קולמנאר מול ה-3 של AB.

והיום אטלטיקו הביסה את כוכבי הליגה התאילנדית 3:0. המבקיעים: טוטו סלביו, דומינגס וסימאו. פראן מרידה היה השחקן המצטיין.
    נראה שדייגו קושטה הצליח להרשים את קיקה. לכן רצוי מאוד שמר סרחיו אגוארו יזדרז עם קבלת האזרחות.

11. Raulito Madridista

ברור שלאורך עונה שלמה אתלטיקו לא מסוגלת להתמודד לא עם ריאל מדריד ולא עם ברצלונה. העניין הוא שלטעמי על-אף הקלישאה הידועה שבמשחק אחד הכל פתוח - בשנים האחרונות אתלטיקו הייתה נחותה מריאל וברצלונה גם במפגשים הישירים ביניהן. שימו לב שבשנתיים האחרונות בארסה פירקה את אתלטיקו בבית ואומנם הפסידה בחוץ, אך המשחקים היו הרבה יותר צמודים. ריאל מדריד שיחקה חרא בדרבי בברנבאו ב-2009, אך באותה עונה היא שלטה לחלוטין בדרבי בקאלדרון("רק בגלל השופט לא ניצחנו 5-1" - ברנד שוסטר) ובעונת 08\2007 ריאל ניצחה פעמיים כשהיא הרבה יותר טובה.

בכל מקרה, אם משווים את אתלטיקו לשאר הקבוצות בליגה - היא בהחלט פייבוריטית לסיים במקום השלישי, היא טובה יותר מוולנסיה למשל בסגל השחקנים וגם מויאריאל כמובן, הרי הצוללת שיחררה הרבה שחקנים. השאלה היא האם אתלטיקו תוכל לגבור על סביליה. גם אם הסגל של אתלטיקו טוב יותר - לסביליה יש כח הרתעה גדול יותר, לפחות לפי איך שאני קורא את התמונה. עדיין קבוצות מסוימות רועדות בפיחואן, מה שאי-אפשר להגיד על אפקט הויסנטה-קאלדרון. מה שבטוח הוא שההבדלים בין הקבוצות האלה הם לא גדולים, בטח לא כמו הפער בין קבוצות הצמרת בליגה לבין ברצלונה או ריאל מדריד.

12. xavi6 Member

דור, את' כל שנה מתחזקת ותמיד על הנייר מדובר בקבוצה שיכולה לרוץ לאליפות. ראבאק, גם הפעם יש קבוצה שיכולה לרוץ לאליפות! גם שנה שעברה! הם הרי זכו בגביע אופ"א. הם לא קבוצה גרועה, הם באמת יותר טובים מולנסיה וסביליה וויאריאל, אבל הכל על הנייר, ומעבר לזה-הכל זה דיבורים. בשנים האחרונות הם היו מעליהם. בת'אכלס, כשהן משחקות, את' היא הקבוצה השישית בליגה. עם כל הכבוד. בכלל בשנים האחרונות את' על הנייר כל הזמן הייתה בצמרת אבל בת'אכלס-הקבוצות האחרות הגיעו להרבה יותר הישגים מהם. הרבה יותר. אי לכך ובהתאם לזאת, הייתי מצפה מאוהדיהם להוריד את האף ולהנמיך את הציפיות ולא להצהיר שהן מעל ולנסיה ויאריאל או סביליה או בכלל לחשוב על אליפות ולקשקש שהם מעל כל שאר הליגה חוץ מברסה וריאל. זאת יוהרה שיכולה להרתיח אותי.
    לא רק זה, בנוסף עוד יש את הפלצנים החכמולוגים בשקל שגאים בכך שההישג הכי גדול שלהם בכל עונה זה לנצח אותנו אצלהם בבית, וגם זה לא תמיד. boo fucking hoo. אימפריה.

בפעם האחרונה שבדקתי לא נתנו גביע למי שמנצחת את ברסה בליגה.

דני נשמה, אין לי מה לחפש את חיימקה שלי. אין לי ספק שאני לא ימצא אותו. אתם הורסי שחקני נוער עם קבלות. שתי הקפטנים של הנבחרות הצעירות עדיין מחפשים אותם, קמאצ'ו וקקו. אולי כשיגיעו לגיל 26 הם יקבלו דקות. חס וחלילה לפגוע באימפריה כמו את', כאילו שיש לכם מה להפסיד...

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/10
  13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונא אתה ממש מתוסבך אם את זה אתה מסיק מהודעה של אוהד אחד...הוא חושב ככה..אין מה לעשות עם זה..

14. xavi6 Member

הקטע שזה לא רק הוא, יש בכולכם יוהרה מסוימת שאתם חושבים שאתם יותר טובים מולנסיה לדוגמא, או משאר הקבוצות. אתה לא חושב שאתם הקבוצה השלישית בטיבה בליגה?

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כן אבל אני לא אובייקטיבי..

אתה מפרש את זה כיוהרה..אבל אף אחד לא יהיר,אף אחד לא משתחצן ואף אחד לא חושב דברים שהם לא..אתלטיקו למרות כל הפצועים והמושעים ואלה שהיו בנבחרת הצעירה בקמפ נוא עלתה בשביל לנצח אז סבבה קיבלנו בראש..אבל גם ולנסיה וסביליה קיבלו בראש..ההבדל שהם באו לשם עם 9 וחצי שחקני הגנה ועם מטרה לשעמם אותך למוות...זה ההבדל בין הקבוצות (ולפעמים זה גם די דופק אותנו) אתלטיקו הולכת לכל משחק בשביל לנצח לא משנה מה..גם אם זה אומר שנקבל חמישייה או שישייה המטרה היא ניצחון ותיקו לא בא בחשבון(בטח לא בונקר של 90דקות)

אתה כל הזמן אומר הדרך,הדרך..אז פה יש לך דרך של מועדון...אתה מפרש את זה כיוהרה,אנחנו אומרים זאת גאווה,גאווה של מועדון...וכן,יש לנו במה להתגאות

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/10