אתלטיקו מדריד 10\2009: גם בשנה הבאה תיהיה אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Sergio Ramos, ‏12/7/09.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

3:3 בסוף. משחק טוב של מקסי, עוד יותר טוב של קון, עוד יותר טוב של אסנחו. רק בזכות השיפוט איאקס לא הושפלה בביתה.

2. hai80 Member

הייתה דחיפה של פראה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

להפסיד 3-2 לא נחשבת ממש השפלה, אבל אין ספק שבראמהאר שבמשך השנים דווקא נותן מתנות ליריבות אייאקס נותן לנו היום מתנה. בכל מקרה אייאקס לא מתקרבת לצמרת הליגה הספרדית איפה שכנראה אתלטיקו תהיה. למרות שההגנה שלכם לא נראה משהו אני מאמין שעם קצת אימונים תשפרו את העניין הזה. קשה לי לחשוב שבעוד חודש אייאקס מגיעה לחצי מההזדמנויות שהיא הגיעה אליהן היום. מצבכם טוב.

ההתקפה שלכם אחלה, אבל קשה לי לחשוב ברצינות שאתלטיקו תוכל בליגה להפתיע את ריאל וברצלונה. מה דעתכם?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שם את היד על גבו של רומדהל שאחרי זה נפל מרצון...אני לא הייתי שורק על זה פנדל ואת זה אומר אוהד אייאקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. hai80 Member

הוא שם עליו יד ודחף אותו בקטנה ודחיפה של פראה זה דחיפה חח

6. riquelme1 Member

בקיצר אותו אתלטיקו של העונה שעברה, רק פחות טובה בקישור לדעתי, כמו שאמרתי קלבר שוב הוכיח שהוא גולם ואין לו מקום בסגל, כל כך חסר יצרתיות, כל כך פרווה, איפה הוא ואיפה באנגה, אין לו אפילו רבע מהכשרון של באנגה. משחק הגנה חלש ולא יציב, חואניטו הראה שהוא בלם בינוני ואי אפשר לסמוך עליו במשחקים חשובים, כבר אמרתי בהתחלה שרכישה שלו תמוהה, לבלם שירד אם הקבוצה שלו ליגה העונה, ומאז ומתמיד היה בלם בינוני להחריד.

אתלטיקו שולטת, יכולה להבקיע שער בכל מצב, אבל מצדשני לספוג שער בכל מצב, ככה אי אפשר ללכת קדימה, אם לא יבוא קשר מרכזי ברמה גבוהה, מגן ימני ואפילו חלוץ, אין לאתלטיקו מה למכור.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השער הראשון היה מספק נבדל, היו גם כמה עבירות על קון, אחת מהן ברחבה.
    ההתקפה שלנו תחגוג על כל הגנה, בתנאי שמקסי נשאר. ההגנה צריכה עוד קצת זמן להתחבר. נכון לשלב הזה של העונה אטלטיקו נראית טוב.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק מול סנדרלנד אבל התוצאה באמת לא יכולה ללמד על דבר טוב....להפסיד 2-0 לקבוצה בסדר גודל של סנדרלנד לא נשמע מבטיח...

מקווה לשמוע טיפה דברים טובים מאנשים שראו את המשחק

9. Raulito Madridista

אני מעדיף לדון בדברים האלה בדיון המתאים.
    אין לי יותר מידי פרטים לגבי המשחק, אבל מה שאני כן יכול לעזור זה בכל הקשור להרכב הפותח - מקסי רודריגז לא שותף ואגווארו נכנס במחצית השנייה. סימאו החליף בדקה התשיעית את חוראדו, כנראה בגלל פציעה.
    השער הראשון של ריצ'רדסון הגיע ממש לפני השריקה להפסקה - וארלה הכשיל אותו ברחבה והשחקן דייק מהנקודה הלבנה. במחצית השנייה אתלטיקו השתפרה ויצרה מעט יותר הזדמנויות, אך הקבוצה שלחה יותר מידי שחקנים קדימה ושילמה על כך בשער שני, שוב מרגלי ריצ'רדסון, שבע דקות לסיום.

אני לא חושב שהמשחק הזה(במסגרת טורניר אמסטרדם אגב), אמור להכניס את האוהדים ללחץ. ריאל מדריד של שוסטר נראיתה רע מאוד במשחקי ההכנה ובעיקר בגומלין הסופר-קאפ הספרדי נגד סביליה - והיא בכל-זאת הצליחה לעשות את הסוויץ ושלושה ימים אחר-כך היא נראיתה נהדר בדרבי וניצחה 2-1 את אתלטיקו, ובכללי ריאל מדריד פתחה את הליגה בצורה מצויינת.
    רייס אגב שיחק 70 דקות ואפשר היה לצפות ממנו ליותר.

10. riquelme1 Member

אין יותר מדי חדש, על ההגנה של אתלטיקו אי אפשר לסמוך העונה, בדיוק כמו בעונה שעברה, אתלטיקו חייבת להביא בלם ברמה גבוה או מגן לפחות לא יתכן שקבוצה שרוצה לרוץ גבוהה בצמרת ובליגת האלופות לא יהיה אף מגן ימני בסגל, הייטנחה הוא לא מגן ימני, וואלרה הוא מגן בינוני מאוד שלא הרשים גם בראסינג. חואניטו כבו שכבר אמרתי אין ספור פעמיים הוא לא פתרון, וקאברה צריך עונת השאלה להתאקלם, לא יתכן ששחקן ספסל בקבוצה אורגוואית מוכשר ככל שיהיה יהיה הפתרון לבעיות בהגנה של אתלטיקו.

בקישור יש בעיות גדולות, פאלו אסונסאו הוא לא קשר לרמות הגבוהות ביותר, אתלטי שיחררה את מאניש ולא מצא לו שום מחליף, נכון שמאניש לא היה מדהים באתלטיקו אבל הוא הביא איתו הרבה ניסיון ואיומיים לשער, כ''נל באנגה שהביא הרבה יצרתיות, ראול גארסיה הוא קשר מבריק אבל הוא לא התקפי מספיק, וסאנטנה הוא בכלל גולם שחייב למכור מהר, עד עכשיו כל המשחקי ידדיות שהוא שיחק אתלטיקו נראת רע ופגיעה בקישור.

אם אבל בונה על סינמה פונגול כקשר ימני עדיף שימכר למארסיי, שפונגול שיחק חלוץ הוא כבש תמיד במשחקים הראשונים בעונה שעברה, וברקרא' הוא היה הסקורר הכי טוב שלה, הוא לא קשר ימני ונמאס כל פעם לראות אותו של כל כך לא יעייל.

בקיצר אותה אתלטיקו של העונה שעברה, לדעתי אפילו פחות טובה, קבוצה שתנצח את ריאל ואחרי שבוע תפסיד לסאנטנדר 5-0, בדיוק כמו במשחקי הידדיות, מנצחים את בנפיקה בליסבון, ומפסידים אחרי זה לסנדרלנד. עם בעונה הקודמת היתי אופטמי, עכשיו אני ממש לא.

אה ורייס, fuera!!!

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם תן לי לנצח את ריאל ואחרי זה לחשוב על ראסינג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ... פאקינג עשור עבר מהצמד של הסלבנק ב 3-1...עד מתי נדבר על אותו היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ....

ולא חושב שבגלל משחק מול סנדרלנד או כל משחקי ההכנה שהיו עד עכשיו צריך להיות מודאגים כי לא היו ציפיות לאחרת...הקבוצה רק התחילה, יש משחקים מול ארסנל וליברפול בקרוב, אז יהיו משחקים יותר מעניינים שיהיו הכנה רצינית אולי אחרונה לפני המוקדמות...אז ההרכב ישחק יותר זמן מאשר עכשיו,

עכשיו זה הזמן לעשות את הניסויים,עכשיו זה הזמן לטעות, עכשיו זה הזמן לנסות ולא להסתכן בלהפסיד....

למה זה ישנה לך אם ננצח את ארסנל 4-0 ואת ליברפול 3-0...מה פתאום נהיה טובים ונהפוך למועמדים לקחת אליפות??

משחקי הכנה נועדו להכין את הקבוצה לקראת העונה החדשה...אל תיקח אותם כמדד כי ראינו את טוטנהאם לדוגמא שנה שעברה נותנת חמישייה לרומא ומדהימה את כולם בקיץ וכשהתחילה העונה הכל קרס...

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הבעיה היא שסאנדרלנד הרסה את הניסוי עם הפציעה של חוראדו. מזל שהוא יחזור תוך שבוע ושיש עוד משחקי הכנה.
    קלבר צפוי לקבל הארכת חוזה. אבל גם מאוד מרוצה מקוקה בן ה-17. אז זהו, מרכז השדה סגור.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק לקרוא את הכותרות על שני הראיונות מראה כמה השחקנים "אופטימיים"

אויפאלושי-"אתלטיקו יכולה לעמוד כשווה לברצלונה ולריאל"
    חואניטו-"אתלטיקו חייבת להתחרות עם הטובים ביותר"
    הייטינחה-"אתלטיקו יכולה לזכות בתארים השנה"

שלושת שחקני ההגנה שלנו מאוד מאוד אופטימיים ואני לא יודע אם הם חייבים להגיד דברים כאלה או שהם באמת ככה חושבים, זה משמח לראות שיש אמונה במה שיש כי באמת שבסגל הקיים אפשר בעונה גדולה לעשות הרבה מאוד דברים...אבל יותר מעשור לא נתנו עונה גדולה, ואי היציבות בהגנה מאוד מאוד מדאיג, ככה שעדיף אולי להנמיך ציפיות, להתרכז במוקדמות ליגת האלופות ומול מי שזה לא יהיה חייבים לעבור, אולי זה יתן דחיפה מוראלית לקבוצה שאני חוזר ואומר אפשר באמת אפשר לעשות דברים מדהימים העונה, אסור לפחד ולוותר כבר מעכשיו בגלל השמות של ברצלונה וריאל, יש לנו חלק התקפי נדיר ומחובר מאוד, ברגע שההגנה והקישור האחורי יעשו את שלהם אנחנו לא נופלים משום קבוצה בעולם.

בשב בחמש ורבע מול ארסנל...צפוי משחק מעניין(רק שלא ננצח מחר וחלילה נקבל אותם במוקדמות ונפסיד להם אז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx )

יהיה טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx (אני מקווה)

14. riquelme1 Member

אתה פותח בכזאת אופטימיות, וכרגיל מסיים בפסימיות ואחרי כל הודעה עושה פרצוף עצוב. אתה באמת עוף מוזר.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה אתה רוצה ממני להגיד, נזכה באליפות!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני תמיד אופטימי ותמיד מאמין שאתלטיקו יכולה וצריכה לשאוף לזכות בכל דבר שהיא משתתפת בו.. אבל אנחנו פחות טובים מכמה קבוצות(לא בהרבה) ויש לנו בעיות שלא תיקנו וכנראה גם לא נתקתן...

אני מאמין שאפשר להגיע רחוק אבל כאוהד אתלטיקו אתה לומד שבקיץ אתה שמח ומרגיש שזה יקרה ובאמצע אוקטובר אתה מבין שזה שוב אותו דבר ולא יקרה כלום...