אתלטיקו מדריד 10\2009: גם בשנה הבאה תיהיה אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Sergio Ramos, ‏12/7/09.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הורקאן הארגנטינאית מתעניינת בהשאלתו של חרמן פאצ'קו, אני לא מאמין שזה יקרה אבל במידה וכן זהו צעד טוב לספרדים מכיוון שבהורקאן יש סיכוי גבוה יותר שהילד יקבל דקות ויצבור נסיון.

בטורניר של הצעירות אני לא התלהבתי ממנו כ"כ, לפחות לא כמו שציפיתי על סמך הסופרלטיבים מהתקשורת.

2. riquelme1 Member

לא טוב בכלל,אם כבר לצבור ניסיון שיצבור בליגה הספרדית או בקבוצה אחרת באירופה, לא בשכונה בארגנטינה.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רק שבספרד או בקבוצה אירופאית אחרת הוא לא יקבל דקות ויצבור נסיון, שכן רק בשכונה כמו ארגנטינה יתנו לו דקות כנראה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. riquelme1 Member

מדובר ביהלום, כרגע הוא מצטיין בקבוצה השנייה של אתלטיקו, הוא רק בן 17 ולא צריד עוד לזרוק אותו למים העמוקים, גם בקבוצה כמו חטאפה, ויאדוליד הוא יכול לצבור דקות, אבל לדעתי הוא צריך להשאר.

כרגע הוא נמצא באמסמטרדם אם הקבוצה הבכירה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ממה שראיתי בטולון חסר לו הרבה, נראה מאוד אפור, לדעתי הנסיון בבוגרים חשוב מאוד. נכון לעכשיו לא שמעתי על הצעות מחטאפה ושאר הקבוצות שציינת, בגלל זה השכונה בארגנטינה תהייה טובה לו לדעתי.

אם השכונה טובה לטוטו סאלביו שאתלטיקו מדריד כ"כ רוצה, אז זה יהיה מספיק טוב גם לילד שעד כה לא קיבל הזדמנויות. למרות שהוא עם הקבוצה באמסטרדם אני לא רואה אותו מקבל הזדמנות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/09
  6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם הילד יסכים לחזור לארגנטינה, אני מאוד אופתע. הוא ברח משם אחרי שחווה שוד בביתו. אני גם לא חושב שהעונה הראשונה בבוגרים צריכה להיות עם בוגרים ממש.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני גם אהיה מאוד מופתע אם הוא יחזור, לכן גם רשמתי שאני לא מאמין שזה יקרה. בכל מקרה אני חושב שמקצועית זה יהיה צעד נכון, למרות שלפני כן צריך לראות אם מבטיחים לו דקות משחק, כי ע"פ מה שראיתי בטולון אין לו מקום בהרכב הורקאן.

ראיתי היום שבורדיסו מועמד להגיע, במחיר זול זו יכולה להיות עסקה משתלמת, שחקן סביר בהחלט שיכול לשחק במספר עמדות (עדיין עדיף כבלם לדעתי).

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה ראית את זה?? אפשר לינק לכתבה משהו?

ולא ראיתי את המשחקי הכנה הרבה זמן לא הייתי על המחשב ולא יצא לי לגלוש באייסוקר...עדיין מוקדם לקבוע דברים על הקבוצה...אבל בלי חיזוק זה הרי ברור שאותם בעיות ישארו לא? אפשר קצת לסתום כמה חורים אבל בלי חיזוק לא רואה שינוי כזה דראסטי...אבל מקווה ומאמין שיהיה טוב

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום ב22:15 נגד אייאקס בטורניר אמסטרדאם וכמה חבל שהמשחק לא משודר בטלויזיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ... אם אפשר לינק למשחק, סוף סוף לראות את אתלטיקו מודל 09/10 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הבעייה היא זהות חלק מה-7 לדעתי, אלו שלא הצטיינו העונה + הרכש המיותר מאורוגוואי שחובה להשאיל אותו חזרה לדעתי, יש לו פונטציאל אבל הוא לא בשל לשחק באתלטיקו.

אמיר - חפש לינקים ברוחה דירקטה וג'אסטין, אני מאמין שבאחד מהם יהיה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/09
  12. hai80 Member

ראיתי את קאברה נגד בנפיקה בדקות שהוא שיחק הוא הרשים לטובה. לדעתי צריכים לפתוח עם אופאלושי ופאבלו\חואניטו ולהביא מגן ימני הייטינחה לא מגן ואם כבר מגן ימני אז פראה כי הוא מהיר וחזק הוא יכסה חורים בעזרת המהירות מה שהייטינחה לא עושה והוא הנקודת תורפה למעשה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות שקאבררה יצליח, אני אפילו מקווה שזה יקרה, אבל לשחקן שעוד לא הצליח לבסס מקום בהרכב הראשון של דפנסור האורוגוואית יהיה קשה מאוד להצטיין באתלטיקו מדריד. האמת שאפשר לנסות אותו כמגן אבל אני חושב שהוא לא מהיר מספיק וחסר יכולת לתרום מספיק בהתקפה. בסודאמריקנו של הנבחרות הצעירות ובליברטאדורס הוא תופקד כבלם.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

15. hai80 Member

http://www.zhibo8.com/pplshanghai.htm שידור לאתלטיקו בתוכנה PPLIVE איכות בינונית אבל רץ חלק ואפשר להסתדר.

סיכום המחצית היא שאתלטיקו משחקת רע מאוד. גם בהתקפה וגם בהגנה. ההתקפה חלודה מאוד והשחקנים לא בכושר זה מובן. ההגנה פשוט קטסטרופה חייבים להחליף את 2 הבלמים שפשוט לא מסתדרים ולהעיף את סנטנה מההרכב.