אתלטיקו מדריד 10\2009: גם בשנה הבאה תיהיה אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Sergio Ramos, ‏12/7/09.

1. Sergio Ramos Member

לא כל חיזוק משמעותו שדרוג. לאנדרו קאבררה וקלבר סאנטנה הם הגיעו בתור "חיזוק", אין זה אומר שהם בהכרח יישדרגו את אתלטיקו בקישור ובהגנה הלקויים שלה. אסנחו הוא דוגמא טובה לשדרוג, למרות שאפשר היה להסתדר עם קופה.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו החליטה לרכוש את לפיטה ולא את מנו. אבל עכשיו השאלה ממי לרכוש. נשיא דפור טוען שסרגוסה לא העבירה לו את כל הכסף עד 30 ליוני. השחקן בינתיים מתאמן עם דפורטיבו.

3. Sergio Ramos Member

לפי המארקה, סרט הקפטן של מקסי רודריגז יועבר לאנטוניו לופז. מה זה אומר לגבי עתידו של הארגנטינאי?

4. david silva Member

זה אומר שמקסי ככל הנראה לא ישאר באתלטיקו. לפי דעתי מקצועית לא יהיה הבדל אם לאפיטה ישחק על המשבצת שלו. הקיצוני הספרדי יכול להיות הפתעת העונה בליגה הספרדית בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/09
  5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אולי זה גם אומר שפורלאן לא עוזב? הוא וסימאו יהיו הסגנים של אנטוניו לופס.

6. Raulito Madridista

מקסי רודריגז:"ההחלטה התבשלה עוד בסוף העונה שעברה. גם בלי סרט הקפטן אני מחוייב למועדון עד הסוף"

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/16/futbol/equipos/atletico/1247769321_0.Xxx

מקסי רודריגז אומנם לא הסביר מדוע החליט למסור את סרט הקפטן לאנטוניו לופז, אך הוא סיפר:"ההחלטה התבשלה אצלו עוד בסוף העונה שעברה. דיברתי עם המאמן אבל ראסינו והוא קיבל את זה. הייתה לנו שיחה טובה מאוד". כמוכן, בעניין זה הוסיף הארגנטינאי - "זה היה כבוד גדול לענוד את סרט הקפטן בשנתיים האחרונות. גם בלי סרט הקפטן אני מחוייב למועדון עד הסוף, אין שום שינוי בעניין הזה מבחינתי.. טוב לי כאן". מקסי רודריגז אולי הפתיע לא מעט, כהצהיר - "בשנים האחרונות היו לי לא מעט הצעות ממועדונים גדולים, אבל רציתי להישאר ולהיות מחוייב לאתלטיקו, איתה היו לי רגעים מאוד יפים". על העונה הבאה, האחרונה בחוזהו, אמר מקסי רודריגז - "כל מה שאני רוצה עכשיו זה להביא לאתלטיקו את היכולות שלי, להמשיך לשחק ולתרום לקבוצה כמה שיותר. מבחינת הקבוצה, אנחנו צריכים לפתוח את העונה טוב לשם שינוי. אנחנו רוצים ללכת עד הסוף בגביע, להצליח באירופה ולהיות קבוצה בולטת בליגה. מחובתינו להאמין שאפשר לנצח בכל משחק ולעשות את המקסימום".

7. riquelme1 Member

איזה ג'נטלימן מקסי, מי שחשב שהוא בדרך לעזוב- לא כל כך מהר. לפי הדברים שלו מקסי רוצה להשאר, אתלטיקו רוצה כסף, אבל בסוף הוא ישאר לדעתי.

8. Mr.Eko Member

אני כל כך מעריך ומעריץ את השחקן הזה,דוגמה למחוייבות ובלי קשר שחקן ענק שכבר הרבה זמן פיללתי שהוא יעבור אלינו אבל המחוייבות והאהבה לאתלטיקו היא כנראה אצלו מעל הכל.

איזה יופי.

9. Sergio Ramos Member

אם אחרי הדברים האלה שלו אתלטיקו עדיין תעמוד על שלה למכור אותו, אני אשנא אותה באותה הרמה שאני שונא את ברצלונה. אפשר ללמוד במפורש מהדברים שלו עד כמה הטר שש להישאר בקבוצה ונותן רמיזות עבות לכך שהוא רוצה להאריך את חוזהו. מובן שאתלטיקו חייבת את הכסף הזה, אבל דווקא דרך מכירה של מקסי? השחקן תרם בשנים האחרונות מעל ומעבר לאתלטי, חלק מן ההתרוממות שלה בשנתיים האחרונות חתומות בין היתר עליו. זה יהיה מעשה כוזב וכפוי טובה מצד ההנהלה למכור אותו כאשר הוא מביע רצון להישארות.

עידין לא שמעתי משהו קונקרטי מההנהלה לגבי המשך הדרך שלו אצלכם(עזיבה, סיום החוזה, הארכתו). יחד עם העברת סרט הקפטן שלו אני מריח כאן תבשיל לעזיבה אפשרית.

אני בדרך כלל לא נוהג להחמיא לשחקנים שלכם באופן הזה, אבל את מקסי והאישיות שלו תמיד הערצתי בצורה יוצאת דופן.

10. hai80 Member

אמן ישאר שחקן ענק ועוד יותר בנאדם ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/09
  11. Raulito Madridista

מארסיי מעוניינת בסינמה פונגול. הצרפתי מתלבט

http://img189.imageshack.us/img189/7541/12476886880.Xxx

המארקה מפרסם הבוקר שסינמה פונגול קיבל הצעה מעניינת ממארסי הצרפתית והוא שוקל אותה בכובד ראש. עם זאת, השחקן יודע שאתלטיקו מדריד לא תוותר עליו בקלות, וסיפר שבקבוצה אמרו לו שהוא בלתי ניתן לההעברה. חוסה אניגו, המנהל הספורטיבי של מארסיי, אישר את הפנייה ואמר:"הקבוצה הגישה הצעה לסוכן שלו ואנחנו מאוד נשמח לראות אותו במדי הקבוצה, אם זה יסתדר כמובן. מעבר לכך אני לא יודע כלום, עדיין לא החזירו לנו תשובה". החלוץ הצרפתי, שאשתקד שיחק בעיקר כמחליף, רמז על כך שהוא לא מרוצה ממעמדו כשאמר:"בעונה שעברה הייתי יכול להבקיע הרבה יותר שערים, אם היו משתמשים בי. באתלטיקו מדריד אין לי ביטוח שאקבל דקות ואשחק".

12. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/07/18/futbol/equipos/atletico/1247947961_2.Xxx

אתלטיקו מדריד ניצחה אמש במשחק האימון הראשון שלה הקיץ, 3-0 את קבוצת קולמנאר וויאחו, כאשר ההרכב שלה מורכב רובו משחקנים צעירים ומושאלים אחרים. רייס למשל, הצטיין, לפי הדיווחים של התקשורת, כמו גם חוראדו. שני החלוצים הבכירים - אגווארו ופורלהאן, לא שותפו, כמו גם סימאו והקפטן מקסי רודריגז ועוד שחקנים בכירים. קלבר סנטאנה, שמאוד רוצה להוכיח את עצמו, חטף הרבה כדורים במרכז השדה וגם כבש את השער הראשון לזכות אתלטיקו בדקה ה-13, לאחר מסירה של וארלה. הבלם דומינגז נגח מדוייק כדור קרן בדקה ה-48 והעלה את אתלטיקו ליתרון כפול. ארבע דקות לסיום אתלטיקו כבשה עוד אחד - הפעם מרגלי החלוץ הצעיר פצ'או.

ההרכב שפתח: רוברטו; וארלה, דומינגז, פאבלו, קאבארה; קלבר סנטאנה, קוקה, רייס, סימנה פונגול, חוראדו; בורחה
    מחליפים ששותפו - ראול גארסיה, אויפאלושי, פראה, רובן פרס, סדריק, פצ'או, חואניטו, קקו, ג'ואל.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השערים
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx במיוחד הראשון, של קלבר.
    אטלטיקו שיחקה 4-2-3-1, עם חוראדו מתחת לחלוץ.
    פרניה יחזור לא לפני דצמבר ואתמול אבל בחן בעמדה שלו אות קבררה ואת דומינגס. כנראה אחד מהשניים ינופה.

14. kaz Member

באיזה שעה המשחק נגד בנפיקה?

אני אשמח ללינק אם למישהו יש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

21:45
    הפעם זה יהיה ההרכב הראשון. את הצעירים אבל לא לקח בכלל, כולל דומינגס.
    ובפעם הראשונה בהיסטוריה: אטלטיקו בשחור.