אשכול המלצות ליום חמישי!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏1/11/07.

1. כחול לנצח! Member

משחק 82: אספניול - מורסיה

אספניול נראית פשוט מצויין העונה, הקבוצה משיגה ניצחונות מרשימים והיא היחידה שהצליחה לנצח העונה את האלופה ריאל מדריד. כעת עם חזרתו לכשירות של איבן דה לה פנייה, והכושר הנפלא שבו נמצא המלך ראול טאמודו, השמיים הם הגבול עבור הקבוצה מקטלוניה. משחק ביתי מול מורסיה הוא בדיוק מסוג המשחקים שיראו אם לאספניול יש את היכולת לשמור על יציבות ולא למעוד בדרך לצמרת הגבוהה. במחזור הקודם אפסניול הוציאה תיקו 2:2 במגרש הקשה במאיורקה. המשחק מול מורסיה העולה החדשה אמור להיות קל על הנייר, אך מורסיה מוכיחה העונה שהיא קבוצה שקשה מאוד לנצח אותה. הניצחון על רקראטיבו במחזור הקודם העלה את העולה החדשה עד למקום ה-12 בטבלה, בהחלט מכובד בשביל קבוצה צנועה כזו. הבעייה של מורסיה הערב היא בעמדת המגן הימני. קורו טורס פצוע ואילו פיגנול המחליף שלו צבר צהוב חמישי והוא מושעה מהמשחק הזה. אספניול ניצחה בשלושה מתוך ארבעת משחי הבית שלה העונה וקשה לי להאמין שלמורסיה יש כלים לעצור את ראול טאמודו, ראול גרסיה, דה לה פניה וריירה המצויינים. ההימור:1, היחס 1.45

משחק 83: ויאדוליד - ברצלונה:

4 הפסדים בחמשת משחקיה האחרונים, דירדרו את ויאדוליד העולה החדשה אל המקום הלפני אחרון, כשהם מקדימים רק את לבאנטה החלשה. ההגנה הרעועה של ויאדוליד והמנטליות החלשה הם הגורמים למצב הקשה שבו הקבוצה נמצאת. ויאדוליד מרבה להוביל במשחקיה אך ההגנה החלשה שלה גורמת לה להפסיד משחקים כמו זה במאיורקה שהיא הובילה 0:2 ונוצחה 4:2 וכמו זה במחזור שעבר באוסאסונה שהיא הובילה 0:2 וסיימה רק בתיקו 2:2. עוד סיבה לדאגה למאמן ויאדוליד לקראת המשחק היא שהשוער הראשון באטלה לא ישחק הערב כמו גם אינאקי בי הפצוע. גרסיה קלבו, שגם הוא סוחב פציעה ישחק למרות זאת. מנגד ברצלונה סגנית האלופה מתקשה להיכנס לקצב והיכולת שלה בניצחון הביתי 0:2 על אלמריה במחזור הקודם היתה רחוקה מלשכנע. תיירי הנרי ואריק אבידל הצרפתים יקבלו מנוחה הערב והם לא נסעו עם קבוצתם למשחק הזה. מי שיחליפם בהרכב יהיו ליליאן טוראם וג'ובאני דוס סנטוס המקסיקני הנפלא. ויאדוליד, יחד עם לבאנטה ובילבאו הן הקבוצות היחידות שטרם ניצחו העונה משחק ביתי. קשה לי להאמין שדווקא מול ברסה ויאדוליד תתאושש, אבל אני כן מאמין שויאדוליד תחלץ נקודה. ההימור: X, היחס 3.8

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/07
  2. ראול Member

חצי ניחוש, חצי תחושת בטן.... בלי קשר למה שזורם לי בורידים - תיקו של בארסה מול וויאדוליד.

ארתור, יורה באפלה.

3. כחול לנצח! Member

מיאמי (5+) - דטרויט: הרגליים הכבדות של שאקיל והגב הפצוע של דווין וויד הכריעו את האלופה מלפני שנתיים ובעונה שעברה, היא עפה כבר בסיבוב הראשון של הפלייאוף מול שיקגו. הנהלת מיאמי לא הפיקה לקחים והעונה מיאמי נחלשה עוד יותר, כשהיא שיחררה את כל שחקני החוץ המשמעותיים שלה כמו קאפונו (מלך השלשות של הליגה) שעבר לטורונטו וכמו ג'יימס פוזי ואנתואן וולקר שעברו למינסוטה. במקומם הגיע ריקי דייויס, שחקן חוץ לא רע בכלל עם אחוזים מצויינים מבחוץ אך הוא לבדו לא מספיק. דווין וויד, הכוכב של הקבוצה הזו לא ישחק הלילה ובלעדיו יצטרכו שאקיל אוניל הניצחי וריקי דייויס לתת את הטון מול המכונה המשומנת של דטרויט.

מנגד דטרויט, שבעונה שעברה שוב הגיעה לגמר המזרח אך הופתעה ע"י קליבלנד, תנסה למשוך עוד עונה עם הסגל הכ"כ יציב שלה והחמישייה אולי הכי טובה בליגה שתכלול את צ'ונסי בילופס הנהדר, ריפ המילטון, טיישון פרינס, ראשיד וואלאס ואנטוניו מקדייס, שיוקפץ לחמישייה העונה במקומו של כריס וובר, שמעמדו עדיין לא ברור. דטרויט קבוצה מגובשת ומוכשרת בהרבה ממיאמי ובלי וויד, דטרויט יודעת שאם היא תנטרל את יכולת הקליעה של דייויס ותעייף את שאקיל הכבד והזקן, היא תנצח את המשחק הזה בקלות, כשהליין לא אמור להיות משמעותי מידי. ההימור: 2

4. JR-Riquelme Member

בגלל החיסור של וויד אני לא הולך על מיאמי בביטחה,
    אבל מיאמי מנצחים, דטרויט קבוצה בינונית למדי ועוד הליין אצל ההיט.

וחבל לכם לתפוס הפתעות, ברסה זה 4-0 קליל, אם כבר הפתעה...אז באספניול יצא 2.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/07
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערה לאדןו כחול , תוראם אף פעם בקרירה שלו לא שיחק כמגן שמאלי אז לא נראה לי שדווקא עכשיו זה יקרה , מי שיחליף את אבידל יהיה סילביניו. ומי שיחליף את הנרי הוא ככל הנראה בוז'אן .

6. כחול לנצח! Member

זאמברוטה ישחק מגן שמאלי וטוראם ימני. דוס סנטוס עולה חלוץ במקום הנרי ובוז'אן מחכה על הספסל. נראה בערב מי צודק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx בכל מקרה וידוי קטן, גם אני אוהד ברצלונה, לא רק הפועל פ"ת.