אשכול ההמלצות והדעות ליום שלישי-חמישי.

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י מכור לזכיות!, ‏8/1/08.

1. מכור לזכיות! Member

ארסנל - טוטנהאם (1+) 2 ביחס 1.75

משחק במסגרת הקרלינג קאפ בין ארסנל וטוטנהם משחק מספר שלישי העונה בדרבי של 2 הקבוצות האלה.
    ארסנל מתחילה להילחם ולהיראות יפה בהמלך ה4 משחקים האחרונים שלה ,הקבוצה ממשיכה להצליח בפרימירליג כאשר היא עדיין במקום הראשון העונה בליגה הבכירה באנגליה.בשבוע שעבר ארסנל הגיע גם לשלב הרביעי של FA קאפ שגם אותו הצליחה לעבור מול קבוצה החלש ממנה בכמות רמות את בארנלי 2:0,וכרגע היא עלתה לשלב החצי גמר במפעל הזה הישג יפה מאוד,אך קצת עמוס עליהם במידה מסוימת.ולכן אני מצפה מהתותחנים פה של ארסנל למעוד מתי שהוא ולדעתי זה המקום מול הקבוצה שאפשר למעוד בה.
    שבוע שעבר כמו שציינתי שיחקה ארסנל מול באנרלי,ארסנל עלו למגרש אם הרכב מאוד ניסיוני שהכיל בתוכו הרבה שחקנים צעירים גם ,וכאחד שראה תקציר של אותו משחק של התותחנים היה אפשר לראות שהמשחק של ארסנל אם ההרכב הזה בכלל לא היה מרשים.הצעירים האלה אולי באמת מוכשרים אך אבל היה חסר להם במשחק יותר משחקים ואימונים אם הרכב ניסיוני שכזה וזה ברור מאליו.נכון אפילו ההרכב הצעיר והמוכשר של ארסנל ניצח את בארנלי מתחתית הליוגות באנגליה עדיין הם שיחקו בלי[שימשיכו גם להיעדר במשחק מול טוטנהם] Fabregas, Hleb, Rosicki, Adebayor כל אלה נעדרו.כאשר גם Toureו Eboue נמצאים במשחקי הידידות,van Persie ו Walcott בספק מאוד למשחק הזה אחרי שחזרו מפציעות לסירוגין .אבל בשונה מהמשחק מול מהיריבה ברנלי היום תהיה להם באמת אויבת הם משחקים מול קבוצה בהרבה הרבה יותר טובה שמחפשת כבר המון המון זמן ניצחון מול ארסנל היריבה המושבעת.
    טוטנהם תגיע למשחק הזה אם השחקן הטוב ביותר שלה לדעתי בשביל טוטנהם להשיג את הגביע זה הטופ מבחינתה ברשימה של מאמנם ראמוס אחרי כל הצאנסים שהיו להם למיקום טוב יותר בפירמירליג נכשלו.אז השאיפה של טוטנהם תהיה טובה במטרה אחת והיא לנצח.למשחק היום מול ארסנל הם יחסרו את Kaboul, Gardner, Bale and Assou - Ekotto כל אלה ייעדרו.כאשר Bent נמצא בספק.וHuddlestoun מושעה.
    2 הקבוצות נפגשו פעמיים העונה בפרימירליג העונה הזאת,ב2 הפעמים ידם של התותחנים יצא על העליונה אך אפשר להגיע במשחק האחרון שארסנל נציחה את טוטנהם זה היה באמת במזל אני יכול להגיד,טוטנהם הציגו יכולת משכנעת והחזיקו את הכדור הרבה יורד,ועוד מה שהחטיאו פנדל אבל כנהוג להגיד מי שלא מבקיע סופג וטוטנהם כאמור הפסידה את המשחק הזה שנה שעברה 2 הקבוצות האלה נפגשו גם באותו שלב בגביע וב2 המשחקים במשחק של הבית חוץ נגמרו בתוצאות תיקו.
    אך היום יש לטוטנהם את היתרון ולעקוץ את ארסנל כדי לנצח ארסנל תשחק אם צעירים חסרי ניסיון נגד קבוצה מאוד חזקה כמו טוטנהם שלוקחת את הגביע ברצינות שתשחק גם אם השחקן המצטיין שלה ללא ספק העונה Berbatov.לכן אני הולך פעם אם טוטנהם שלא תפסיד את המשחק הזה ביחס טוב של 1.75.

2. כחול לנצח! Member

תודה רבה מכור, יופי של המלצות. מתן לגבי הקליפרס מול אורלנד, הסטטיסטיקה יפה על הנייר אבל לא רלוונטית למשחק הזה. הקליפרס קבוצה נחמדה אבל סובלת מאוד מחסרונו של אלטון ברנד הפצוע. בלעדיו, יש לה רק את קאמאן בפנים והלילה דוויט הווארד יחגוג עליו. למרות ההפסד המוזר של אורלנדו בסקרמנטו אתמול, ואולי גם בגללו, אני מאמין שאורלנדו תנצח ב-ל.א ובגדול!

3. מכור לזכיות! Member

מעולה ולנסיה ניצחה:]

4. matansahmy55 Member

איזה נאחס יש לי יאלא. אסף אני צריך איזה משחק אנ.בי.אי. ככה טוב הפעם הולך איתך בעיניים עצומות

5. כחול לנצח! Member

טוב אז שתי המלצות עם סיכויים מעולים:

יוטה - פיניקס (4+): אתם בטוח שואלים את עצמכם מדוע הקבוצה הטובה יותר מקבלת +4? ובכן סטיב נאש, ה-mvp של הליגה בשתי העונות האחרונות והרכז הכי טוב שדרך בליגה מאז ג'ון סטוקטון, בספק רב למשחק הזה ולפי הליין שהוציאה המועצה הוא כנראה ייעדר. נאש עזב באמצע המשחק של פיניקס אתמול מול אינדיאנה, בגלל מחלה והוא ככל הנראה לא ישחק הלילה. גם בלעדיו, פיניקס הצליחה להתגבר על פיגור של 16 נקודות ולנצח בהארכה את אינדיאנה, אך יוטה זו לא אינדיאנה. אם לא די במחלה של נאש, אז גרנט היל, שחזר לחיים העונה, נפצע גם הוא וייעדר כשלושה שבועות, כך שפיניקס תחסר הלילה שני שחקני חמישייה חשובים מאוד. אגב גם משחקה הקודם של יוטה היה בבית מול אינדיאנה, אותה היא ניצחה 89:111 ללא קושי רב. יוטה היא קבוצת בית אדירה והפסידה רק שלוש פעמים בביתה העונה. קירילנקו ורוני פרייס ייעדרו בשורות יוטה, אך שחקני המפתח של יוטה, וויליאמס, בוזר והייסליפ ישחקו ואמורים לנצח את פיניקס הפצועה, החבולה והעייפה מאוד, אחרי שהזיעה מאוד מול אינדיאנה. ההימור: 1

סקרמנטו - ממפיס (4+): סקרמנטו, בסגל הנוכחי שלה היא לדעתי הקבוצה הכי חלשה בליגה מבחינת סגל השחקנים שלה. מיקי ביבי, רון ארטסט וקווין מרטין, אלו שלושת הקלעים המובילים והשחקנים המצטיינים של הקינגס, אך שלושתם פצועים וייעדרו. למרות חסרונם, סקרמנטו הצליחה להפתיע את אורלנדו ולנצח אותה במשחקה האחרון בארקו ארינה. כמעט עשור עבר מאז ניצחה ממפיס לאחרונה בארקו ארינה, כאשר באפריל 98 היא ניצחה אותה 108:112 לאחר הארכה. בהעדרו של ארטסט, לסקרמנטו תהיה בעיית מאץ אפ קשה מול פאו גאסול הספרדי, כאשר בקו האחורי יש לממפיס את רודי גאי, מייק מילר, מייק קונלי ואת לה בומבה נבארו הספרדי, שעולה מהספסל. גון סלמונס ובנו אודריך מהקינגס יצטרכו לתת עוד תצוגת שיא כדי לחפות על החיסורים, אך הפעם ידה של ממפיס תהיה על העליונה. ההימור: 2

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/08
  6. matansahmy55 Member

ממפיס נראה לי מצוין, נראה לי אני ילך על זה.

מה אתה אומר על מכבי בסינגל?

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/08
  7. כחול לנצח! Member

מלאגה מוכשר בהרבה לטעמי ממכבי ותנצח למרות הקהל הצהוב. הרבה תלוי גם בדקות המשחק שווצ'יץ יכול לתת במשחק הזה, אבל הבעייה הגדולה היא שאין למכבי מי שיעצור בפנים את הייסליפ, סנטיאגו ואנדונג, שחגגו עלינו בספרד. אני מאמין שמוריס יופקד על הייסליפ, אבל אז סנטיאגו ונדונג יחגוג בפנים כי פייזר וניקולה לא שומרים. למלאגה יש את הייסליפ שהוא גבוה שקולע מעולה מבחוץ וזה הסיוט של מכבי. עם סוללת גארדים שכוללת את קבזאס, רודריגז, וולש ודאבור קוס המצויין, שהגיע מציבונה, אני מאמין שמלאגה מנצחת הערב בנוקיה.

8. matansahmy55 Member

פייזר החליט להתעורר היום, באמת לא היה צפוי שמכבי תיקח בכזה הפרש. אם אני ישים מחר נראה לי על הקבוצה שלך נגד הפועל חיפה יכול להיות מצוין, הם חלשים מאוד במשחקי החוץ אתם עם הפסד בית אחד באורווה.

9. matansahmy55 Member

פייזר החליט להתעורר היום, באמת לא היה צפוי שמכבי תיקח בכזה הפרש. אם אני ישים מחר נראה לי על הקבוצה שלך נגד הפועל חיפה יכול להיות מצוין, הם חלשים מאוד במשחקי החוץ אתם עם הפסד בית אחד באורווה.

10. כחול לנצח! Member

שלא תעז להמר על הפועל פ"ת כי היא לא מנצחת היום

11. כחול לנצח! Member

מתן מקווה שהלכתי איתי ב-נ.ב.א

12. matansahmy55 Member

לא איזה באסה רציתי לשלוח סינגל אבל לא היה. סחטיין על התפיסות אסף ביוטה גם סטיב נאש וגם שון מריון לא שיחקו.

מה אתה אומר היום על דנבר בסינגל מול אורלנדו, נראה לי הם ייקחו וההפרש לא כזה רציני. הם ניצחו אותם כבר השנה ב-10.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/08