ארסנל 21/22 - This House Is a Circus

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏16/8/21.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. התזמון של הארכת חוזה לפני שבוע וחצי די מייצג את החלטות ההנהלה הגרועות. רכבו על גל גניבת הדעת כדי להצדיק את המינוי ששלוש שנים לא מקדם אותנו לשום מקום. אם היו מחכים עד סוף העונה זה היה גורר הרבה יותר ביקורות.

2. alexshw Member

אם היו מתנים חוזה חדש בטופ 4, אז לא היו מחתימים אותו לפני שבוע או שבועיים. הם מאמינים בו לטווח ארוך.ככה שלצורך העניין לא חושב ששני ההפסדים משנים עבור הנהלה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

כי הלכו איתו בכמה עונות שנראו כמו כלום, סוף סוף עשו עונה שבה הקבוצה התקדמה, אז עכשיו לפטר אותו? לא הגיוני.

4. k_700 Member

מה זה עונה ראויה? הם מקום 5 עכשיו כי מנצ׳סטר יונייטד התפרקה בנובמבר. אם קונטה היה מתחיל את העונה הם היו רואים את הגב של טוטנהאם עם משקפת.
    בסך הכל עשו 5 נקודות יותר מהעונה שעברה עם מאזן שערים עלוב של +9(כבשו כולה שער אחד יותר).
    שנתיים סיים מקום 8, זה סטנדרט של ווסטהאם.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

להשאיר את ארטטה רק כי "השארנו אותו עד עכשיו" זה סוג של sunk cost fallacy. הדבר היחיד שצריך לעניין זה לא מה היה בעבר אלא מה חושבים שיכול להיות בעתיד.

ואז נשאלת השאלה האם יש התקדמות באמת תחת ארטטה. שורה תחתונה, אם ארסנל תנצח במחזור האחרון היא ב+8 נקודות לעומת עונה שעברה. היא עדיין מפסידה המון משחקים עבור קבוצה עם שאיפות לטופ 4 (13 עונה שעברה, 13 גם כרגע). הפרש השערים שלה גרוע יותר מבעונה שעברה. היא עדיין נכנסת לרצפים מזעזעים ולא נראית כמו שום דבר במאני טיים. קשה להגיד שיש התקדמות גדולה על המגרש.

אני חושב שארסנל כן התקדמה יפה מחוץ למגרש - ארטטה ניקה מהסגל את רוב החרא, קידם צעירים במקומם ורכש כמה שחקנים אחרים בגיל טוב שהשתלבו, וארסנל לכל הפחות לא נפגעה מכך בטווח המיידי והרוויחה סגל הרבה יותר בריא במבט לשנים הקרובות. זה משהו.

האם זה מספיק? לא יודע. זה דיון תאורטי בכל מקרה כי אף אחד לא יפטר מאמן שלפני שבועיים החתימו על חוזה חדש. זה דיון שהיו צריכים לקיים בארסנל לפני שעשו את הצעד הזה.

6. oranfu Member

אני פשוט לא חושב שהעונה היתה כזאת התקדמות.

אבל נגיד שהיתה התקדמות.
    האם היא התקדמות כזאת שמרמזת שעשויה להיות התקדמות משמעותית יותר בעתיד?
    אם יונייטד לא קורסים, ארטטה מסיים מקום 6.
    טוטנהאם במגמת השתפרות ברורה.
    ווסטהאם במגמת השתפרות ברורה.
    ניוקאסל במגמת השתפרות ברורה.
    אני לא רואה את זה בארסנל (לפחות לא במידה כזאת שאומרת שכדאי להמשיך לתמוך במאמן).
    אבל אולי אוהדי ארסנל פה חושבים אחרת.

7. alexshw Member

די ברור שההנהלה חושבת שהוא יקדם אותם וישפר אותם. זה לא תלוי עבורם במקום 4.

8. k_700 Member

רק ההנהלה? גם ובעיקר הקהל.
    ״אכלו פה כובעים״ לפני שבועיים.

ההנהלה שלהם שומעת את רחשי הקהל. אף אחד לא קורא להחליף אותו, כולם מקבלים את זה שיש פה פרוסססס והתקדמות כשדי ברור שאין פה כלום.

9. סמואל אטו Member

לא יודע, וזאת לא הנקודה שלי.
    לקחו צ'אנס על מאמן בלי ניסיון, לא יצא להם מזה משהו משמעותי ברמת התוצאות, בינתיים הוא המשיך לעבוד בלבנות את הקבוצה(אני משער, אני לא שם ביום-יום), והעונה הם סוף סוף נתנו פייט על מקום בליגת האלופות ונראו כמו קבוצה יותר טובה שמבינה מה היא רוצה יותר טוב. ז"א, סוף סוף יש התקדמות תחת המאמן שהימרו עליו, לפטר אותו עכשיו זה טמטום טהור(אלא אם כן יש לך איזה גווארדיולה/קלופ בקנה). מקסימום תשרוף עוד עונה בזמן שהצעירים צוברים עוד דקות משחק. לא סוגרים את הליגה האנגלית מתישהו בזמן הקרוב.

10. Footballover Member

הקהל של ארסנל מת על ארטטה, בדיוק עד לפני שניה החיבור בין הקהל למועדון מעולם לא היה חזק יותר... במציאות - קונטה הולך לעשות בחצי שנה, עם מינימום רכש, מה שארטטה לא הצליח לעשות שנתיים וחצי עם ארגזים של רכש, ולא יצליח גם בעתיד הנראה לעין.
    שום התקדמות לא הייתה עם המאמן הזה, הוא לא יצליח שוב להגיע לרף 70 הנקודות שהאחרון שהשיג אותו היה אמרי, שהיה מאמן הרבה אבל הרבה יותר טוב, ולא קיבל מאית מהקרדיט.
    קידום צעירים... עדיף שלא אגיב על זה בכלל. בדיוק מסוג הקידום שמקרב אותך עוד צעד לקבוצת מרכז טבלה שארסנל הפכה להיות.

Sir Alex Ferguson, avdz7 ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה מקסימום תשרוף. שרפנו 15 כאלה כבר מה אנחנו עשויים מבטון? הבן אדם כישלון, לא הייתה שום התקדמות תחתיו, הוא לא יודע לבנות סגלים, לא לנהל, לוקח החלטות מקצועיות שגורמות לך לדפוק את הראש בקיר, מביא שוער ב 60 מיליון כשיש לך 13 עמדות יותר דחופות לחיזוק (בדיעבד נתן עונה טובה אבל התמיהה לפרק זמן ההחתמה זהה), הביא את טבארש, עכשיו כשטירני פצוע, הוא העדיף לפרקים את טומיאסו חצי כשיר בשמאל על פניו וסדריק בימין מאשר להרכיב אותו, אבל אולי שכחו פה שבחצי הראשון של העונה הוא נתן לו קרדיט בהרכב גם כשטירני היה כשיר. הביא את וייט ב 50 מיליון בזמן שסאליבה שוב מושאל מבלי לקבל פאקינג צ׳אנס בפרי סיזן אחרי עונה אדירה בצרפת. הוא הצלחה מטאורית העונה אבל ידענו בקיץ כבר מה יש לנו ביד ואת מי שעקב זה לא הפתיע.

הוא השאיר אמצע במערך של שני קשרים (בשביל להחזיק אמצע במערך של שני קשרים אתה צריך שתי חיות ולא שאקה בכיר אחד) כשאלנני זה הגיבוי היחידי ובלוקונגה הוא לא מאמין (נותנים לו עונת התאקלמות בלי לשפוט כרגע), בזמן שאת גנדוזי הוא משאיל למארסיי עם סעיף רכישה של 11 מיליון יורו. עכשיו גם אם גנדוזי לא מתאים לארסנל ואני לא הייתי רוצה אותו להרכב, הוא א׳ עדיף מאלנני, ב׳ בשוק של היום בגילו, אחרי העונה שעבר + הופעה בטריקולור ברזומה, הוא שווה רק פי 3 יותר.

נמשיך, נתן לאובה חוזה עתק בגיל מבוגר, היה נהדר עד החוזה ומאז שם זין, עד ההרחקה של אובמייאנג הוא נתן ללאק קרדיט בחוד כ DLF ועשה לו רנסנס של ממש עם לינק אפ פליי מפתיע וכמות בישולים גבוהה מאוד, שיחרר את אובה בחינם ומאז הפסיק לספור את לאקאזט! באנקטייה הוא מאמין בעיוורון מוחלט, לא רק שהוא מעדיף אותו על לאקאזט, הוא מעדיף אותו גם על חשבון אחד מסמית׳ רואו או מרטינלי.

פעם אחת עבד לו שינוי מערך, מאז הוא רץ איתו ראש בקיר, למרות הופעות מביכות. מהצד השני אני יכול לספור על יד אחת את כמות המשחקים בהם הרשמנו.

אנחנו לא מתקדמים לשום מקום. אנחנו עדיין רחוקים שני מגנים (אוהב את טירני, הבעיות כשירות שלו כבר כרוניות), שני קשרי אמצע וחלוץ מהטופ, כולם מהטופ, בצורך להרכב ומאמן טוב מבאמת לחזור להיות רלוונטים.

זה לא משהו שאפשר לפתור בחלון, זה עוד יותר קלוש לפתור את זה בלי כוח משיכה של צ׳מפיונס.

EsheD, oranfu ו-Bruno Fernandes אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

לוגיקה לא נכונה בטח לאנגליה.

המחשבה הזאת שאפשר בלולאה אינסופית לשרוף פה עונות של חוסר תחרות על כלום ולא תהיה רגרסיה כי מקסימום השחקנים הצעירים יצברו עוד דקות…
    Well פעם גם מארסיאל, ראשפורד וגרינווד היו צעירים.
    כשיש הזנחה, אין מאמן על הקווים וגם הסגל מלא חורים בסוף גם הם לא יוכלו להושיע אותך והם יפגשו בקיר.

הזמן פה יקר. אין שום עתיד עם מאמן כל כך עלוב, אין שום דבר שהוא באמת שיפר בארסנל ועל הכל הוא מוסיף את המנטל מידג׳ט הכי פארודי שכנראה ראינו בהיסטוריה של החירבונים המפוארים.
    איך בכלל אפשר להתרומם ממה שארסנל עשתה פה בשבועיים וחצי??

oranfu ו-Roma אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

ענו לך כבר פה.

אתה אומר "לשרוף עוד עונה" כאילו זה כלום.
    כל עונה כזאת שהם שורפים מרחיקה אותם עוד יותר מחזרה להתמודדות על תארים כי הליגה הזאת תחרותית בטירוף והיריבות לא עוצרות.

כמו כן, אתה אומר שהיתה התקדמות אבל אני לא רואה התקדמות ואוהדי ארסנל פה בטח ובטח שלא רואים התקדמות לפי התגובות.
    חוץ מזה שהוא כבר היום בתפקיד (שלא היה צריך לקבל מלכתחילה) - אני לא רואה שום סיבה להמשיך איתו.

14. סמואל אטו Member

אם לשרוף עונה זה קטסטרופה לא היו צריכים למנות אותו מלכתחילה. במצב הנוכחי שהוא שם כבר לא מעט זמן כי מאמינים בו אז אין טעם לחתוך עכשיו כשאולי סוף סוף תהיה תמורה להשקעה.

15. alexshw Member

כשאתה מסיים הכי נמוך שלך מאז 1995 קל להראות התקדמות כלשהי בעונה שלאחר מכאן.