ארסנל 21/22 - This House Is a Circus

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏16/8/21.

1. oranfu Member

ארסנל לא רלוונטיים לאדיימי. הבחור הזה דחה את האנגליות שוב ושוב ושוב בשנים האחרונות כי הוא יודע לנהל את הקריירה שלו.
    גם לא רואה מה קשור לבאנדובסקי. הוא יילך למועדון שכרגע מתחרה על תארים ויקבל משכורת עתק.

אני לא רואה בעיה בזה שהם הולכים על ג'סוס, לדעתי הוא טוב.
    אבל 50 מיליון על שחקן שנואש לעבור, שנה לסיום חוזה ושגם המועדון שלו לא יתנגד למכור - זה אני לא מבין. זה מחיר מופרע בהתחשב בנסיבות.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. Clichy COYG

חחח לבנדובסקי...זה ענק.

ג'סוס זה אחלה חיזוק בהתחשב המצב בשוק. מסכים ש50 מיליון בסיטואציה שלו מרגיש שוד אבל מבחינת השחקן עצמו לא רואה משהו טוב (ורלוונטי) יותר כרגע.

EsheD ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. סמואל אטו Member

בהתחשב במה שאנחנו מכירים מז'סוס 50 מיליון זה המון גם אם לא היה קרוב לסיום דרכו בסיטי.
    מבחינת איכויות נטו יש לו כמעט הכל. מהירות, יציבות, דריבל, בעיטה טובה, תנועה, נחישות ומחוייבות. הבעיה שלו תמיד הייתה מנטלית.
    רוצה לומר, הוא נראה ילד טוב ומתנהג ככזה, וברגע שנדלק לו ה"קילריות", אתה מקבל את ז'סוס של החודש האחרון או של הקופה אמריקה בפרו.
    האם זה עניין של גיל או המועדון שבו הוא משחק, זה אולי משהו שיכול להיפתר עם הזמן או בעצם כך שישחק במועדון עם שאיפות פחות מלחיצות (קצת כמו היגואין שעשה קפיצת מדרגה אחרי שירד מריאל לנאפולי).
    בסוף הוא הימור שלארסנל שווה לקחת, אבל יותר בסביבות ה-30 מיליון. אחרת שתשמור את הכסף לאופציה יותר טובה שתצוץ בעתיד.

4. k_700 Member

איזה אנגליות אדיימי דחה? עזוב אותך, הוא קושר ללייפציג, באיירן(בתחילת העונה) ודורטמונד.
    לבאנדובסקי לא קשור כי ארסנל לא מתחרה. מילת המפתח זה משכורת עתק וארסנל יכולה לשלם משכורות עתק.

טוב זה נחמד, בעיקר אם בונים על יריבות כמו שיש לארסנל העונה.
    גם לקאקזט היה טוב בתחילת הדרך, אפילו נתן מספרים טובים כמה עונות.
    בשלב הזה של ארסנל אני מחפש כשרונות שיכולים להיות יוצאי דופן או את השחקנים הכי איכותיים שאני יכול להביא לעמדה הזאת.
    ג׳סוס עושה הרבה דברים טוב, בשום דבר הוא לא exceptional. ליריבה אחת שלהן יש שני וורלד קלאסים בעמדה הזאת, צ׳לסי תלך למתיחת פנים בקיץ ועל יונייטד אפשר להגיד הרבה דברים רעים אבל לישון בעמידה בקיץ לא סביר שיקרה.

5. k_700 Member

כל האנגליות הגדולות ניסו להביא את האלאנד מזלצבורג בזמנו ( חלק התעניינו בו עוד לפני שעבר לזלצבורג). אתה בטח זוכר את המסע שלו עם האבא וראיולה בין המגרשי אימון.
    במקרה של אדיימי לא ראיתי שום התעניינות אגרסיבית מצד האנגליות.
    אין ספק שמקצועית יש פה החלטה חכמה להגיע לדורטמונד ולא לארסנל(לליגה האנגלית, לידיים של ארטטה), העניין שאתה מסיק שזו ההחלטה שהוא היה מקבל בכל מקרה כי האלאנד ובלניגהאם...ובכן, כל בן אדם יכול לקבל החלטות אחרות.

6. k_700 Member

רק שטרייר הוא יותר חלוץ שמשחק בשמאל איפה שיש לכם מספיק שחקנים.
    גם אמין גואירי(שחקן שפעם כבר קושר אליכם) הוא כשרון מעניין. כוכב נבחרות צעירות בצרפת, טאץ׳ ראשון מהטובים שראיתי בצרפת בשנים האחרונות, חלוץ שזז, מבשל, לינק אפ פליי, עוד לא התפתח לגמרי אבל יש שם פוטנציאל.

7. oranfu Member

גם צ'לסי וגם ליברפול רדפו אחרי אדאיימי בערך מאז שהוא בן 15. כולל אירוח במתקני האימונים.
    הוא סירב כמה וכמה פעמים.
    אני מניח שהן לא היחידות מבין האנגליות שלכל הפחות ריחרחו וקיבלו ברקס.
    אני מניח שהוא רוצה להגיע בעתיד ככוכב לאנגליה (עם מעמד ומשכורת בהתאם) ולא כשחקן צעיר ומבטיח.
    בדומה למה שעשו סאנצ'ו והאלאנד.

אני מניח שהוא קושר בעיקר למועדונים גרמנים לאחרונה כי זה היה ברור שאין לו שום כוונה להגיע כרגע לאנגליה.

8. k_700 Member

לא שאלתי איפה טס אדיימי לטיול בר מצווה ב48.
    בשנה האחרונה כשהוא רלוונטי לעזיבה מזלצבורג אף קבוצה אנגלית לא באמת הייתה על הראדאר איתו.
    אני קורא עכשיו שבדרטמונד רוצים בנוסף לאדיימי גם את החלוץ של שטוטגרט.

אין שום בעיה עם החלטה להגיע בגיל הזה לדורטמונד ולא לאנגליה אבל יש פה גם הימור מסוים.
    לא בכל פעם תעמוד יונייטד שתשלם את הסכומים שדורטמונד תרצה עליך עם כל הדד ליינס שהם מציבים.
    בארסנל בכל מקרה היה יכול להיות שחקן הרכב שמרוויח הרבה יותר טוב והיי גם ארסנל זו מקפצה למועדון גדול.

ניוקאסל חזק על הראדר של אקיטיקה של ריימס כשהוא קושר בעבר גם אלינו.
    גם אותו ארסנל לא יכולה להשיג בשום אופן?
    הנקודה שלי היא שזו צומת דרכים חשובה מאוד לארסנל הקיץ הנוכחי.
    אם היא נכנסת לאלופות היא צריכה להביא את החלוץ בקליבר הכי טוב שהיא יכולה(אם לא תותח בהווה אז לפחות להמר על האפסייד) להשיג, בטח כשליריבה אחת גדולה שלה יש כבר שני וורלד קלאס על העמדה והקבוצה לאורך כל התקופה של ארטטה לא כובשת מספיק שערים.
    ז׳סוס הכי טוב כמו שאייזק היה מספיק טוב, אופציות אפורות לגמרי.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הדיון הזה לא רלוונטי לכל הפחות עד אחרי מחר. אחרי שנוציא תיקו מול ניוקאסל תוכלו לחזור לדבר על שמות שהם לא אדיימי ולבנדובסקי.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק הנקודה שלי. ניסו להביא ולא הצליחו. הלאנד קיבל את ההחלטה הנכונה מבחינתו.
    סביר מאוד שהיה מצב דומה עם אדיימי. לא יודע על סמך מה החלטת שלא ניסו. זה שלא קיבלת על זה כותרת מרומאנו לא אומר שלא היו גישושים שנענו מיד בשלילה כי הבחור הולך למקום הכי טוב בשבילו.

בוא רק נדייק רגע כי אני מרגיש שאתה מעריך את המצב שלהם יותר ממני - ארסנל בהווה היא לא באמת אופציה טובה יותר מדורטמונד. אני בכלל לא בטוח שהיא אפילו קבוצה טובה יותר. דורטמונד משחקת בליגה גדולה, משחקת בליגת האלופות וצפויה להגיע בערך לאותם שלבים של המפעל שיצפו מארסנל, מה חסר לו שם בדיוק שארסנל יכולה להציע? כסף? עדיף לו בהרבה להגיע לפרמיירליג (אם זה באמת הרצון שלו, אין לנו מושג) מהדלת הקדמית לקבוצה שאשכרה תתחרה על משהו, בין אם זו ארסנל עצמה בשלב אחר באבולוציה שלה או סיטי\ליברפול\וואטאבר.

11. k_700 Member

על סמך מה סביר? שחקנים שונים יכולים לתפוס את המציאות בצורה שונה ולקבל החלטות אחרות.
    על סמך מה החלטתי שלא ניסו בשנה האחרונה? על סמך פשפוש אצל כל הreliable שמסקרים את הכדורגל הגרמני. אף אחד מהם לא ציין שקבוצות אנגליות מתעניינות באדיימי בצורה שאז התעניינו בהאלאנד.

אני לא נכנס לדיונים איזה החלטה היא הכי מקצועית מבחינת אדיימי.
    בהחלט יש פוטנציאל להצלחה שלו בדורטמונד בשלב הזה על פני כניסה מהדלת האחורית לאנגליה בגיל צעיר.
    יחד עם זאת, לארסנל אין כלום בחוד, דורטמונד עכשיו רוצה להביא חלוץ מטרה בכיר נוסף.
    על כל בלינגהאם, סאנצ׳ו והאלאנד יש גם הרבה שחקנים שהגיעו עם הייפ לדורטמונד והקריירה שלהם הלכה אחורה או התפיידה(זוכרים את דיון הבראנדט בסעיף שחרור זול של 25 מליון? מאלן? האזארד האח?).
    לפרסונל שמשחק לידו בהתקפה בארסנל הוא מתאים מאוד. שחקני התקפה טכניים, זריזים שלרובם חסר עוד הגרוש ללירה והציפיות הן נמוכות ביחס לקבוצות הגדולות באנגליה ואולי אפילו עם ליגת אלופות בשנה הבאה ביד.
    פלוסים ומינוסים במעבר לכאן או לכאן אפשר למצוא אם מחפשים.

הנקודה העיקרית שלי היא לגבי השמות שמוזכרים אצל ארסנל ואחרי כל כך הרבה רכש גרוע בשנתיים האחרונות.
    העמדה הזאת הרי זועקת אצליהם שהיא חייבת איכות, אתה מצפה שאחרי 3+ שנים בתפקיד הרומן של ארטטה ואדו לפחות יניב רכש לא מתפשר לעמדה הזאת. לי טוב מאוד עם הקאלוורט לווינים, אייזק׳ס וז׳סוס שמקושרים אליהם. אף אחד מהם לא ישפר אותם דרמטית.

12. alexshw Member

לא מאמין שעניין צ'מפיונס באמת משפיע על קבוצות אנגליות בשוק העברות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו לא מעט לחשושים סביב אדיימי בהקשר של ליברפול לפני ינואר. אם אנחנו קיבלנו ברקס אז גם לארסנל אין ממש מה להציע.

אבל עזוב, מה הופך אותו בכלל למניה יותר בטוחה מז'סוס?
    ז'סוס שחקן טוב, כולה בן 25. לא איזה וורלד ביטר אבל שחקן טוב שמתאים לטייפקאסט של מה שאתה מחפש בחלוץ\שחקן התקפה מודרני ועדיין בשלב בקריירה שהוא גם יכול להשתפר אם יקבל את המושכות. גם לא יזיק לארסנל אחד כזה בסגל ששיחק בקבוצה גדולה, ראה וזכה בדברים במקום עוד ילד בן 19 שבא מליגה זרה לקלחת של הפרמיירליג.

המחיר שלו זה פרט שולי שטוב לדיונים באינטרנט בין אוהדים, לא יותר מזה. לא באמת מעניין מועדון כמו ארסנל אם זה 40 או 50, זה לא ישנה דרמטית את המצב שלהם או את התוכניות שלהם ובכלל אני לא חושב ש50 זה מחיר גבוה כמו שמוצג פה. אי אפשר שוב ושוב להמשיך להתעלם\לשכוח מה קורה בפרמיירליג. אנחנו נתנו 40 מ' לאותה ארסנל בשביל אוקס בשנה אחרונה בחוזה שלו וזה היה ב2017, מאז השוק רק השתגע עוד יותר.

Roma אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

קבוצות אנגליות ניסו להביא את אדאיימי לאורך כל השנים האחרונות, הוא סירב וכל מי שהתעסק הבין שהוא רוצה לגרמניה ולא לאנגליה בשלב הזה של הקריירה שלו.
    הסוכן שלו אמר שבוע שעבר שגם יונייטד ניסו עכשיו לשכנע אותו והציעו 150K לשבוע אבל הוא פשוט רצה ללכת לדורטמונד.
    אבל כן, ארסנל היו משכנעים אותו עכשיו.
    או אותו או את לבאנדובסקי. אפשר אולי גם לנסות את אמבפה על הדרך.

גם לזרוק שם של איזה צרפתי צעיר זה לא רציני. ג'סוס מוכח באנגליה, ללכת ולהוציא 30-40 מיליון על איזה צרפתי עם עונה אחת מרשימה בקריירה זה חכם יותר?

ג'סוס שווה שם 15+ שערים בעונה לדעתי.
    הוא שחקן מהיר, טכני, עובד קשה וגם יכול לשחק במשחק צירופים שמתאים להם.

15. k_700 Member

לא ראיתי שום קישור שלכם לאדיימי בינואר מצד כל הברגר, פלטינברג שמסקרים את הכדורגל הגרמני.
    עזוב, הוא קושר בגיל צעיר מאוד וסביר להניח שתמיד הוערך והיה ״מוניטורינג״ כי הוא נחשב לכשרון גדול מגיל צעיר.

מה שהופך אותו למניה בטוחה יותר מז׳סוס זה בעיקר האפסייד, הוא כבר בגיל צעיר מראה ניצוצות elite בהרבה אספקטים של חלוץ.
    מעבר לכמות השערים שהוא כובש, הוא נראה כמו מכונת שערים מגוונת in the making.
    ז׳סוס בן 25, אבל כולנו רואים כבר שחקן שהתעצב כמעט לחלוטין. הרבה יותר טוב ממה שראית היום לא תקבל. הוא עושה הרבה דברים טובים, חלוץ שמשקיע, מפעיל לחץ, שקט, עובד קשה, יכול להבקיע.
    לא עושה שום דבר בצורה ממש טובה. לא בטאץ׳, לא בסיומת, לא בראיית משחק. היו לו הרבה רגעים טובים העונה אבל מהעמדה הנוחה הזאת של שחקן שתמיד נחשב לשחקן סגל רחב בסיטי מבלי באמת לקבל שוט שיבנו עליו כשחקן מרכזי בהרכב. שים לב שסיטי אפילו לא מנסים להשאיר אותו וזה לא מקרה של שחקן שרוצה לברוח משם.
    המסקנה שלי ברורה, הוא יגיע ב50 מליון פאונד זה החלוץ של ארסנל ל3-5 שנים הבאות. זו העמדה הכי חשובה שצריך לשדרג בסגל שלהם אחרי השנתיים האחרונות ולכן אתה מצפה שלפחות תראה שם פוטנציאל גדול כמו שלמשל יש להם בכנפיים, בקישור ההתקפי ובחלק מהאיזורים של ההגנה. שם הם כן ידעו לטפח ולאתר שחקנים צעירים עם אפסייד גבוה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/22