ארסנל 21/22 - This House Is a Circus

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏16/8/21.

1. Thegunner14 Member

זה רק שלושה משחקים אבל מאז החזרה של גבריאל ההגנה נראית פחות שייקית ויותר מחוברת ושלמה להוסיף לזה את טומיאסו שהגיע והביא איתו קצת קשיחות לאגף הימני (כמה שפחות לראות שם את סדריק זה כבר טוב או איזו המצאה אחרת)…לא הייתי מתלהב מהמשחק הזה יותר מידיי ,צריך לראות איך זה יראה לאורך זמן .

אבל לא לשכוח שזו הגנה של שחקנים בני 24 ומטה ויש להם עוד לאן להתפתח (אני מקווה) לא יודע עם המאמן הזה יכול לעשות את זה אבל זה כבר נראה קצת יותר טוב מהפתיחה העלובה שקיבלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/21
    Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. Clichy COYG

הלקח העיקרי מהמשחק הזה שצריך לקחת הוא סמית' רואו IN פפה OUT. ביחד עם טומיאסו זה מאפשר יותר גמישות טקטית וראינו את זה אתמול - היפני נכנס כבלם שלישי, טיירני תופס עמדה יותר התקפית בשמאל וסמית' רואו נכנס לאמצע יחד עם אודגור (ראינו משהו דומה לפרקים אצל טוכל כאשר התחיל בצ'לסי). המשחק שלנו נהפך להרבה יותר יצירתי ככה ואני מקווה שזה יימשך.

סמואל אטו ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  3. סמואל אטו Member

תפסתי היום שידור חוזר של המחצית הראשונה. עד כמה זה שונה ממה שבדר"כ קורה על המגרש?
    ברמה הטקטית זו עמידה קלאסית של מאמנים מהסוג הזה, ומבחינת בחירת השחקנים זה היה מאוד שלם. אודגארד וסמית' תענוג.
    פפה אם כבר נכנס לאן שהוא אז על העמדה של סאקה.

4. Clichy COYG

פעם ראשונה שההרכב הזה רץ ככה, הן מבחינת פרסונל והן מבחינת מערך ועמידה טקטית.

למה זה שינוי טוב? כי כרגע אודגור וסמיתי לא מסוגלים להחזיק את כל המשחק ההתקפי עליהם כ-10, וזו הדרך היחידה להכניס את שניהם ועדיין לשמר משחק אגפים כלשהו (ע"ע טיירני וסאקה). אני חושב שזה ניכר בכמות הפעמים שהם נכנסו בחללים בקישור של טוטנהאם והתחילו משם התקפות - ככה באו 3 הגולים.

הבעיה היא שהצבה של פפה בימין גורמת לנו גם להפסיד את סאקה שם (עדיף מאשר בשמאל) וגם "להרוויח" את פפה שמעבר ליכולת הירודה שלו, הוא לא מסוגל להחזיק את הקו לבד במערך מהסוג הזה (כאשר ה"מגן" שתומך בו הוא בעצם בלם שלישי).

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

עידן444 ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש מפתיע. מועדון שחי על העבר, זה מה שנשאר מהמועדון המפואר הזה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  7. GentlePunter Member

מישהו יכול להסביר את השנאה שקיבל הערב אמי מרטינז? נראה לי שפספסתי משהו.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהוא מוערך בקרב הקהל, אולי בגלל הטראש טוק עם לקאזט לפני הפנדל.

9. GentlePunter Member

זו בטח אינה סיבה מוצדקת מבחינתי. אם אין משהו משמעותי בהרבה מזה אז מדובר ב classlessness לשמה.

10. Clichy COYG

בכלל לא אהבתי זה. בטוויטר הבנתי שצעקו לו Youre just a shitty ramsdale - מיותר לגמרי.

חייב להגיד שמתחילת העונה (ואולי מאז שנכנס להרכב) ESR השחקן הכי טוב שלנו. כל כך חכם במשחק שלו ומשחרר את הכדור בזמן (מת על זה) ומתחיל גם לתת מספרים. ולחשוב שמדובר במישהו שגדל בHALE END, תענוג.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אני לא מסתנוור מהעובדה שהתוכנית של ארטטה עבדה, אבל המחצית הראשונה הייתה לחלוטין מהטובות שלנו בשנים האחרונות. עד שלא נראה המשכיות זה לא שווה הרבה.

כיף היה לראות את פפה בחוץ, סאקה וסמית רואו חייבים לאייש את האגפים. בכלל יש לנו חבורה של צעירים מוכשרים, אנחנו לא באזורי החיוג של הצמרת אבל יש בהחלט תקווה לעתיד. לוקונגה נראה כמו שחקן סופר חכם בתנועה שלו על המגרש, מזכיר לי את התפקוד של פיליפס ביורו, רץ המון ונכון והרבה פעמים שם את עצמו כאופציית מסירה לשחקנים שלנו ולמעשה משחרר את המשחק כשהוא תקוע וראינו בשנים האחרונות כמה שערים ספגנו מהאיבודים בהנעה. מלבד זה הוא די שייקי, יש לו יכולת מסירה טובה, צריך לצבור ביטחון ולשפר לא מעט אספקטים במשחק שלו אבל בהחלט יש לו את זה.

המקום לדאגה שלי הוא בשני הפרוספקטים הכי גדולים שלנו להוציא את השניים מתחילת ההודעה, אחד זה מרטינלי והשני זה סאליבה. אני מאוד אוהב את שניהם (גם עכשיו סאליבה נהדר מול פסז) והם חד משמעית פוטנציאל אדיר שחייב לקבל אצלנו את הצ׳אנס בהרכב לפני שנאבד אותם.

בשישי לדוגמא, ארטטה שיחק במערך הכי קרוב שראינו מזה הרבה זמן ל 4-4-2 או 4-4-1-1, במצב כזה אני רוצה את מרטינלי במקום לאק. מוכן גם לראות את המערך הזה בשבוע הבא ואני חי בשלום עם אודגר בספסל. הייתי בעד המעבר שלו מאשר מדיסון בפי 2 יותר כסף (ועדיין מעדיף את הדיל הזה), אבל הייתה לו אולי הופעה אחת מרשימה מאז תחילת העונה.

EsheD, owen11111 ו-Clichy אוהבים את זה.
  12. Clichy COYG

היתרון בלשחק עם לוקונגה ע"פ ג'אקה הוא שזה מאפשר לנו לשחק בטמפו הרבה יותר גבוה ולחנוק את היריבות שלנו במרכז מגרש. מצד שני הבלגי עדיין צעיר וקצת רשלן במסירות שלו בניגוד לשוויצרי ככה שזה טרייד אוף שארטטה צריך לנהל (בלונג ראן ברור את מי אנחנו מעדיפים בהרכב).

לגבי מרטינלי - מעדיף אותו במרכז, הרבה יותר מועיל ובלתי צפוי. גם את ההצבה של ESR בכנף/חצי אמצע אני אוהב.

אגב פשוט תענוג לראות את סאליבה. אמבפה הצליח לברוח לו פעם אחת אבל פשוט כיף לראות אותו רגוע עם הכדור מול הכוכבים של פסז'. זה יהיה פשע לא להחזיר אותו.

EsheD אוהב/ת את זה.
  13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד נקודה לגבי אודגר, כשסמית רואו וסאקה מתפקדים באגפים, ולמשל מרטינלי במקום לאק בשבת, ראינו שהכניסות שלהם לאמצע מילאו את התפקיד של ה 10 קלאסי בצורה נהדרת, בגלל זה לא הרגשנו גם את ההורדה שלו לספסל.

זה מערך מאוד דינמי ולא פשוט להוצאה לפועל, כי החלוץ השני שלך צריך המון לרדת 40 30 מטר מהשער של היריבה בשביל הלינק אפ פליי, כמו שאמרת סמית׳ רואו וסאקה במצבים מסויימים צריכים לבנות את ההתקפות ממרכז המגרש וזה תקף כבר לכל העמדות, גם טומיאסו וטבארש מילאו את התפקידים שלהם בצורה טובה, בכלל היפני הראה שיש לו פוטנציאל מעבר למגן אפור של מאמן שממלא הוראות טקטיות אבל לא מביא ערך מוסף.

הופתעתי מהמערך הזה ואם הוא יעבוד לאורך זמן, זה יתן לארטטה המון נקודות זכות, והוא צריך את זה אחרי כמה מהמהלכים ההזויים שראינו ממנו.

14. alexshw Member

Clichy אוהב/ת את זה.
  15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאתה רואה את זה,זה מעצבן עוד יותר לחשוב מה עבר לארטטה בראש שהוא מעדיף את הולדינג וצ'יימברס על פניו. איזה אתלטיות וכמה שזה חסר אצלנו.