ארסנל 2020/21 - The Age of Understatement

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏14/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

נו אז מה? זה שחקן שהמערכת של ארסנל עקבה אחריו כמה שנים לפני שקנו אותו(שחקן בולט מהנבחרות אנדר 16 של צרפת, אגב*) וקיבל 0 צ'אנסים כשהרוסטר שלך עד לקיץ מורכב מלואיז, סוקרטיס, הולדינג, מוסטאפי, צ'יימברס, ופאבלו מארי(מינואר ואגב הוא נקנה רשמית בקיץ הזה*).
    כלומר 100 אחוז זבל טהור.

העובדה שהוא לגמרי לא חושב שהוא מוכן אפילו לפירורי דקות באירופאית כשזה הקולקציה שלך, מעלה המון תהיות ובצדק.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מעלה המון תהיות סביב השחקן וההחתמה הזאת, פחות סביב ארטטה. אין לי מושג מאיפה הנחרצות הזאת ששחקן בן 19 שלא שיחק דקת פרמיירליג עדיין צריך לשחק לפני הבלמים של ארסנל, גם אם מדובר בגלמים כמו לואיז.

אם הרכישה הזו הייתה של ארטטה אז זה היה מעלה תהיות לגביו, אבל היא לא.

oranfu ו-Clichy אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

אנחנו לא מדברים פה על סתם צ'אנסים.
    אנחנו מדברים פה על זה שהוא אפילו לא יקבל פירורי דקות במחזור 4 בשלב הבתים באירופה ליג במשחק נידח במינוס 30 מעלות.
    כי המאמן שלו אפילו לא רשם אותו לליגה האירופאית, איפה שבדרך כלל אתה מעלה סגל 3 מחוזק בשחקני מילואים ונוער בכירים.

מעלה תהיות, בטח כשאתה יוצא לעונה שלך עם הקולקציית בלמים הנוכחית+מגן שמאלי אדיר שאתה הופך לבלם לפעמים ועם ציפיות שצריכות להיות מאבק עיקש על טופ 4.
    בהצלחה עם זה, אני לא הולך לתת הנחות למאמן שהיה לו אולי כלים בסגל והוא סירב לבחון אותם.
    הציפיות נשארות אותו דבר.

4. Clichy COYG

רק מזכיר שגם על הרכישה של לואיז אמרו ש"יותר גרוע ממוסטאפי לא יכול להיות" והסתבר שדווקא כן.

יכול להיות שארטטה טועה פה והוא יישפט על זה אם אכן כך, אבל כרגע המינימום זה לתת לו את הקרדיט על ההחלטה (ואגב צריך להגיד שאמו של סאליבה נפטרה, קל לנו לקטלג שחקנים כמו בFM).

מה שכן - ההתנהלות איתו סביב ההשאלה היא שערורייה עצומה. חודשיים היו לנו לדאוג לו לקבוצה ולא עשו כלום.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי בגלל שזה כ"כ קיצוני כדאי לך לקחת צעד אחורה ולחשוב מה קורה פה, אנחנו לא באמת יודעים מה קורה. אולי בעיות אישיות של השחקן, בעיות התאקלמות, אולי פשוט הבינו שמכרו להם בלוף עצום, אני לא יודע.

משהו מריח לא טוב בכל ההחתמה הזאת, אולי גם תשאל את עצמך למה אף אחד לא קפץ ההזדמנות לקחת את הכשרון על חלל שמסומן כבר מגיל 16 הזה בהשאלה. ואם אני לא טועה הם היו מוכנים להשאיל אותו חזרה לצרפת שכביכול שם אמור להיות לו שוק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Coutinho10 Member

הוא עדיין יכול להיות מושאל לצ'מפיונשיפ אם אני לא טועה.

7. alexshw Member

טוני אדמס בן 54
    צ'רלי ג'ורג' בן 70

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. Clichy COYG

כמה החוזה של אוזיל הוא מחורבן? רצינו להפטר ממנו בקיץ האחרון והוא התעקש להשאר בשביל לקבל "בונוס נאמנות" של 8M (!!!) פאונד. בארות הנפט של סיטי לא שילמו ככה לכוכבים שלהם, אז אנחנו? איזה כישלון. ובהקשר הזה אני מבין את הצורך בחוזה החדש של אובאמיאנג אבל לא מתתי על הסכום.

בנוסף סאליבה ככל הנראה יישאר בסגל לעונה הקרובה.

9. Clichy COYG

ובנושא אחר - ניתוח נחמד של פארטיי.

בהרגשה שלי ארטטה יעדיף לתפקד אותו כקשר אחורי יחיד (בגלל זה רצה גם את אוואר). לדעתי הוא נמנע מלשחק 4-3-3 בגלל שלא סמך הגנתית על ג'אקה, ובפועל עם פארטיי הוא מקבל כל מה שיש לשוויצרי להציע ויותר.
    זה משאיר את העמדה ליד סבאיוס "מבוזבזת" ע"י שחקן שלא ברמה (היו דיווחים שאנחנו עוקבים אחרי ההונגרי של לייפציג).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. היודע Member

אני חושב שההחלטה לשחק במערך הנוכחי נובעת מחשיבה יותר התקפית מאשר הגנתית. הרי בכל מקרה 'הבלם השלישי' זה תמיד טירני שכן עולה להתקפה. זה נובע מחוסר יצירתיות בקישור ההתקפי. ליטרלי אין לנו קשר התקפי אחד חוץ מאוזיל.
    השיטה של ארטטה זה לרכז הרבה שחקנים באגפים, בשיטה הזאת יש לך שם בצד שמאל את טירני, סאקה, אובה, אחד הקשרים שגם בא.

לעבור למערך של 4 3 3 זה לקחת שחקן מהאגף לתוך האמצע. הלוואי שזה יקרה אבל אני לא בטוח שזה מה שארטטה רוצה.

11. Clichy COYG

@היודע
    זה ממש לא נכון.

תשווה בין מפות החום של טיירני מול פולהאם (כבלם שלישי) ומול שפילד (ומגן שמאלי) ותקבל תוצאות שונות לגמרי. דווקא ב3-4-3 מה שאנחנו רואים זה העמסה של שחקנים במרכז - 3 בלמים, 2 קשרי אמצע, ווינג-באקים שנכנסים גם לאמצע (כאשר בצד שמאל יש עודף שחקנים) ואובא שעד עכשיו היה סמי חלוץ.
    אני חושב שארטטה עבר למערך (היבש) הזה בגלל שנבהל מהתוצאות מול ברייטון וסיטי בתחילת החזרה מפגרת הקורונה ורצה להיות יותר solid בהגנה גם במחיר של כמעט 0 התקפה, וכל זה בשביל להשיג את היעדים שלו.

אין לי שמץ של ספק שארטטה ירצה לעבור ל4-3-3. ויותר מכך - אני גם לא אופתע אם פתאום נתחיל לראות את אוזיל בהרכב לצד סבאיוס.

12. k_700 Member

מתי טיירני כבלם שלישי עולה "המון להתקפה"? לא נמאס לכתוב את הקשקוש הזה? כשהוא משחק בלם שלישי במערך של 3 הוא עולה להתקפה בדיוק בכמות שלואיז "עולה" להתקפה. כלומר לא עולה להתקפה בכלל.

לא קונה את אוזיל בהרכב. זה יהיה הזייה מוחלטת להחזיר אותו לרוטציה. המסר הכי ברור שארטטה העביר פה מהשנייה הראשונה זה שאוזיל לא רלוונטי יותר ומוקצה לגמרי מהסגל הזה.
    ב4-3-3 אני רואה את פארטיי משחק בעמדה פחות אחורית ממה שמתאים בסרטון אצלכם. לא מאזלה אבל כן סוג של בוקס טו בוקס או שחקן שלוחץ יותר גבוה ועושה כניסות לרחבה.

סבאיוס במצב כזה יורד קצת יותר אחורה לנהל את ההתקפות, לחפש את המסירה הארוכה.
    מי יהיה לידם? מי שיראה הכי טוב מהאופציות הבינוניות שיש כרגע( אלנני, צ'אקה, ווילוק).

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

המסר של ארטטה לאוזיל היה על מנת להפעיל עליו לחץ להשתחרר מהחוזה. אחרי שזה לא עבד אני לא חושב שהוא יהסס להשתמש בו במידת הצורך.

Clichy אוהב/ת את זה.
  14. Clichy COYG

בגדול עד המעבר שלנו ל3-4-3 אוזיל היה די באנקר אצל ארטטה (והיה לא רע) וגם אחרי זה הנימוק להעדרותו היה שיש לו "בעיות גב". גם אני חושב שאוזיל כבר פנסיונר אבל לפחות במשחקי בית מול נמושות (עד כמה שכבר נשארו כאלו) לא בטוח שלא הייתי מעדיף אותו ע"פ ווילוק/אלנני ליד סבאיוס שבייסיקלי זה כמו לעלות ב10 שחקנים כשהם בעמדה הזו. בעיקר שיהיה את פארטיי שייתן לנו הרבה יותר יציבות מבחינה הגנתית מאשר ג'אקה.

בכל אופן את סבאיוס אני רוצה ליד הרחבה. לשם כך הוא הובא מלכתחילה ושם הוא משחק (טוב) בספרד.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה צורך יש בו ? שחקן גמור עם אפס מוטיביציה לשחק שמעדיף לשבת ביצע ולקבל את הכסף מאשר לעבור לקבוצה אחרת בפחות כסף,כמו שרשמו פה, יצא לפנסיה.
    עדיף כבר לתת לשחקן נוער הזדמנות.

מצב נושא:
הנושא נעול.