ארסנל 2019/20 - Absolute Beginners

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cheddar Member

שחקנים שעזבו יותר בזול מאלכס איוובי

Henry Pires Cole Hleb Adebayor Toure Fabregas Nasri Clichy Van Persie Podolski Sagna Szczesny Gnabry Wilshere Oxlade-Chamberlain Sanchez Walcott Giroud Cazorla Ramsey

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

בסדר,
    כמעט כל אלה עזבו בתקופה שעל השרת נערמו 500 עמודים של האם סיטי מטורפת כי היא משלמת פאקינג 50 מליון פאונד על סטרלינג וזה סכום מטורף....השאר עזבו הרבה לפני התקופה הזאת.
    40 מליון של אז בחלק מהמקרים היה כמעט שיא עולמי.

היום 40-45 מליון פאונד זה באהלן אהלן, גם ווסט האם משקיעה יותר על שחקנים.
    אברטון כבר הציעה 80 מליון על שחקן.

*זה עדיין מחיר מטורף על איובי.

3. cheddar Member

4. Coutinho10 Member

מה עם פפה, יש סיכוי שיפתח היום ?

5. Clichy COYG

לא רק שלא יפתח, אני מעריך שגם לא יקבל דקות. לאמרי יש נטייה להכניס שחקני רכש להרכב בצורה מאוד הדרגתית (ע"ע טוריירה, לנו).

6. Clichy COYG

הרכב:

לנו
    מונריאל, צ'יימברס, סוקרטיס, ניילס
    ווילוק, ג'אקה
    גנדוזי
    נלסון, אובאמיאנג, מיקיטיריאן

מרטינז, לואיז, טוריירה, סבאיוס, פפה, מרטינלי, לאקזט

הרכב גרוע ביותר וספסל נוצץ, לא יפתיע אותי אם לא ננצח היום.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכב מזעזע.

8. עידן444 Member

לא מספיק טוב. עד ששחקני הרכש לא יכנסו לעניינים ויוכיחו שהם גיים ציינגרים- זה גם לא יהיה מספיק טוב.
    יש בקבוצה הזו יותר מידי שחקנים שאתה אומר ״וואו, איזה יופי!״ וכמה שניות אחר כך ״למה? למה אתה כזה חמור?״.
    מקטריאן זו תופעת טבע.
    פוטנציאל להיות פירס אבל איפה הוא ואיפה פירס?
    בשלבים מסויימים של העונה שעברה טענתי שאני לא מבין מה אמרי מוצא בניילס.
    הוא הלך והשתפר ככל שהעונה התקדמה ואתמול הצטיין. אבל מהלך שהוא וגאנדוזי מול שחקן ניוקאסל והוא איכשהו מרוויח את הכדור מוציא אותי מדעתי ומוריד לשניהם נקודות.
    לצערי נראה שהקבוצה הזו עדיין מאוד צריכה את אוזיל כדי לייצר מהלכי התקפה.
    על מקיטראין אי אפשר לסמוך, לפפה והצעיר מריאל יקח קצת זמן להבין איפה הם נמצאים אז צריך בינתיים את אוזיל במיטבו אחרת הליגה תברח מהר מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. k_700 Member

קצת מחמירים פה.
    חמישה שחקני הרכב ברורים לא היו בהרכב אתמול.
    אחד מהם השחקן הכי טוב בקבוצה, השני עם הפוטנציאל הכי טוב בקבוצה והשלישי אפילו לא היה בסגל כי הוא פצוע.

אני כמובן לא חושב שהמצב של ארסנל מאפשר יותר מחלומות על מקום 4 אבל ביחס לנקודת הפתיחה יש הנחות ויש הנחות שצריך לדעת לקבל.

איזה קבוצה לא הייתה נראית רע אם היו לוקחים לה חמישה שחקני הרכב כששנים מהם גם השחקנים הכי טובים בקבוצה?
    טיירני צריך להיות שחקן סופר חשוב כי לדעתי הוא השחקן האמין היחידי(מבחינת הפוטנציאל) בהגנה הזאת של ארסנל.
    המשימה של אמרי תהיה כמובן להביא לכושר משחק מלא כמה שיותר מהר את רובם כי אז המצב יכול להסתבך.

לאולה למשל הדבר הכי חשוב היה להביא את הסגל שלו לכושר גופני מקסימילי בתחילת העונה, זה מה שהוא דיבר עליו מאפריל שנה שעברה.
    וזו למעשה צריכה להיות משימה חשובה מאוד מבחינת אמרי כי הסגל שלו התחדש בהרבה שחקנים וכרגע רובם עדיין לא בכושר משחק מלא.

10. עידן444 Member

בגדול אתה צודק.
    אני דואג כי אותם שחקנים שאתה מדבר עליהם כשחקני הרכב(להוציא לאקזט) הם סוג של סימן שאלה ויקח להם זמן להתאקלם.
    עד אז מה שהיה אתמול צריך לרוץ ומה שהיה אתמול רחוק מאוד מהטופ של הליגה. כאוהד ארסנל אני לא יכול שלא להתסכל על הפערים ההולכים וגדלים מסיטי וליברפול ולא להיות מוטרד מזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. GentlePunter Member

שם בצד את האנגלית המצחיקה (מעריך אותו על המאמץ והאומץ בעניין). התוכן ריאליסטי ונחמד שהדרדס ההגנתי נמחק מהלקסיקון. זה מה יש ועם זה נשתדל לנצח. כדי להגיע לטופ 4 נצטרך עזרה מהיריבות העדיפות.

Clichy אוהב/ת את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אילו יריבות "עדיפות" על-פנינו? אין פערים גדולים בינינו לבין יונייטד וצ'לסי - נכון להיום (שוב) היריבות הגדולות שלנו על המקום הרביעי - כאשר בשלב הזה אנחנו עם חצי הרכב ואפילו פחות מזה בהסתמך על שחקנים חדשים שלא בכושר וכאלה שצריכים לחזור; אם מישהו ציפה למשהו שונה כבר במשחק מול ניוקאסל (לאו דווקא אתה), אז הוא לא קרא את התמונה נכון. כל משחק שבו אנחנו מנצחים כרגע - ובטח ששומרים על רשת נקייה - זה בונוס גדול להמשך.

צריך לזכור שאת העונה שעברה סיימנו עם נקודה אחת בלבד מאחורי טוטנהאם ושתי נקודות מצ'לסי, שהבקענו יותר מהן (73). הקיץ הוסיפו להתקפה הזו את טיירני שאמור להוות כוח גדול ביציאה קדימה, סבאיוס שאמור לתת ערך מוסף במרכז השדה, פפה שאמור לתפקד על תקן שחקן אגף שראוי למאכל, שיש ילדים כמו ווילוק ונלסון שיכולים לתפקד כגיבויים עדיפים ע"פ אוזיל ומחיטריאן (אם כי שניהם לא הרשימו אותי בכלל מול ניוקאסל, בעיקר נלסון).

בהגנה יש את הולדינג ובלרין (עוד כוח התקפי) שצריכים לחזור, יש את לואיז (צחוק בצד, באמת מדובר בעוד כוח התקפי), וצ'יימברס שעדיפים באופן משמעותי על מוסטאפי שאולי עוד יעזוב עד סוף החלון (אני לא בטוח שאנשים מבינים איזה נזק הוא היה להגנה).

יש דיי והותר fire power כדי לחזור לליגת האלופות. אם לא יהיו פציעות קשות לשחקני מפתח בחוליה ההתקפית (אובא, לאק, פפה), אנחנו גם יכולים לשאוף להבקיע העונה 80-85 שערים. זו הסיבה שבעיניי אנחנו קודם כל תלויים בעצמנו ובמה שאמרי יוציא מהסגל.

**

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/19
    עידן444, owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. GentlePunter Member

בתחזית שלי לפני תחילת עונה (דיון ההימורים) - שמתי אותנו מקום 4. אכן, לא ציפיתי יותר מהמשחק בניוקאסל והוא בודאי לא איכזב (לא לשכוח גם את הגשם השוטף).

לגבי עזרה מהיריבות העדיפות - התכוונתי לתוצאות המקבילות שלנו לעומת המתחרות שלנו על מקום 4 עם 3 הקבוצות העדיפות כרגע בליגה ואין צורך לנקוב בשמות...

14. alexshw Member

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גנאברי פספוס אין ספק.
    צ'זני לא נראה כמו שוער ברמה באנגליה, קשה לי לחשוב שהוא השתפר עד כדי כך, כנראה הוא פשוט חלק מקבוצה מצויינת. לנו עדיף.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.