ארסנל 2019/20 - Absolute Beginners

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clichy COYG

וואלה מרגש. רק שיחתום.

עכשיו שנגמרה העונה, @אלעד דעתך על ארטטה עד כה?

2. k_700 Member

הוא דיבר איתו גמבית היום? בדק שיש לו מים חמים במקלחות?
    פרוסס.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום דבר לא השתנה משני האחרון.

ניצחון מצוין היום מבחינה מוראלית כמובן, אבל מקצועית היינו גרועים (להבדיל מהמשחק מול סיטי). גם ניהול המשחק של ארטטה היה לא טוב מספיק לטעמי, אבל זה במילא התעסקות בתפל ברמת המאקרו. יש המון עבודה לעשות הקיץ. המון. אפשר רק להמתין בסבלנות ולקוות לטוב.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/20
  4. alexshw Member

אובמיאנג שקל ברצינות לדרוש עזיבה בינואר. הגעת ארטטה מנעה את זה.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, חובה לנסות להוציא מפפה יותר בעונה הבאה. מאוד קשה לראות אותו בגרסה הנוכחית - ואני לא יודע מה באמת כבר טמון שם - אבל אני חושב שקודם כל צריך לשנות את הפלטפורמה מסביבו. מקטעים שלו בליל, ניכר שהוא משמעותית עדיף במשחק פתוח מאשר במשחק עומד. מישהו זוכר אותו מקבל כדור עומק בתנועה לשער במהלך העונה? אני לא. אולי ככה זה שהיחיד שמסוגל לתת מסירה כזו הוא לואיז (לא סתם ארטטה מדבר על כך שפעם בסגל של ארסנל היו 3-5 פליימייקרים בסגל והיום אין כלום). יש לו מהירות, יש לו בעיטה. אני רוצה לקוות שהוא מסוג השחקנים כמו סלאח שצריך לשים אותם בהמון מצבים כדי שהוא יצבור ביטחון וימקסם מספרים. זה לא יהפוך אותו לחכם, אבל אולי ככה הוא כן יהפוך לנשק חיוני ב-11 על 11.

6. Clichy COYG

לגמרי. הייתי מאוד רוצה לראות אותו יותר בועט לשער בעונה הבאה (גם את ג'אקה אגב, שמאז שהגיע כמעט ולא בועט מרחוק למרות שזה הטריידמארק הכמעט יחיד שלו).

7. k_700 Member

דווקא לא בעיטות מרחוק.
    פפה גם היום מנסה לבעוט הרבה מרחוק.
    אני חושב שהכוונה היא יותר למצבים נוחים ברחבה שהוא יכול לייצר לעצמו בתנועה לעומק.

מה שפוליסיץ' למשל עושה נהדר.

אלעד אוהב/ת את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדויק, תרסיס.

קלישי - שים לב למשל לפצצה שהוא שיחרר היום לחיבור בנגיעה והשער נפסל רק בגלל נבדל. הוא צריך לקבל הרבה יותר כדורים כאלה (בדגש על קלים מאלה). היו עוד כמה רגעים מעטים כאלה מאז שטירני חזר להרכב (למשל ההחמצה במצב טוב ברבע גמר גביע אנגלי מול שפילד) - כמגן שמאלי תוקף ולא כבלם שלישי - אבל זה רחוק מלהספיק. סלאח מקבל מצבים כאלה וטובים (הרבה) יותר לפחות 5 או 6 פעמים במשחק (1 על 1 לעומק בלי כדור, זה בכלל משהו שלא רואים קורה בצד שלו, רק מעט מאוד עם Target Man מובהק מאוד כמו אובא שכל הזמן העיניים של השחקנים עליו).

הוא ככל הנראה לא הולך להפוך לשחקן שאני אוהב לראות, אבל עדיין חובה להוציא ממנו הרבה יותר. המטרה תהיה לפשט ולהקל על החיים של שחקן טיפש מהסוג הזה ולא להפוך את המגרש למורכב וצפוף יותר. במצב הנוכחי אתה מבליט את הבעיות שלו ומתעלם מהאיכויות שאולי טמונות בו.

Clichy אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

כשאלכס כותב שזה הפלופ הכי גדול בעונה הזאת, אני צריך שנייה להזכר מה היה באגף הימני בארסנל לפניו.
    גם עם החוסר יעילות שלו הוא כלי התקפי יותר טוב ממה שהיה שם לפניו וכמו שכתבנו, משאיר טעם שצריך ללמוד להוציא ממנו יותר.

ארסנל עשתה רכש טוב עם מרטינלי וטיירני(אלכס כבר החליט שמדובר בפצוע כרוני לאורך כל הקריירה, למרות שהוא כבר כשיר בכל החודשיים האחרונים והפציעה "הקשה" שלו הייתה בכלל פציעת כתף שיכולה לקרות לכל אחד.

ארסנל צריכה להביא מגן ימני עם פוטנציאלף בלם(או לקוות שסאליבה זה זה) ועוד קיצוני עם פוטנציאל ואז להתחיל להסתכל על הקישור.
    אם היא פוגעת בשני צעירים מוכשרים כמו טיירני ומרטינלי בהחלט יהיה למה לצפות מבחינת איכות הסגל.

אומרים שאתם מסמנים גם את נונו מנדש של ספורטינג שהוא פחות או יותר המגן הימני שעשה הכי הרבה באז בפורטוגל מאז החזרה מהקורונה(צעיר מאוד, רק בן 18 ).
    לא אמור לעלות הרבה.
    אלה סוג הרכישות שצריך לשאוף להשיג ביחד אולי עם עוד שחקן יותר מנוסה לקישור.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני הכל קשר אחורי, אחר כך בלם (גם אם סאליבה הוא פרנקו בארזי).

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

ואו חודשיים כבוד גדול לטיירני. הוא פצוע כרוני. חלק מההסבר למה רק בגיל 22 הוא יצא מליגה קיקיונית.
    כמות משחקי ליגה שלו בסלטיק - 38 מחזורים: 23, 24, 21 ורק עונה אחת עם 32.
    העונה בפרמייר ליג יש לו 15.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/20
  12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם לא יצאה הודעה רשמית, אבל אני יכול להגיד לך ממקור מאוד מאוד מאוד אמין שצדקת. זה פשוט מזעזע, אני לא יודע על מה אדידס חשבו פה.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טמפון משומש.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב שהצבע הבורדו/אדום יהיה הרבה פחות בולט ואז הסט יהיה פחות מזעזע, אבל זה עדיין מכוער.

15. Clichy COYG

רק אומר שדי מייצג את המצב שלנו אחרי העונה הנוכחית.

מצב נושא:
הנושא נעול.