ארסנל 2019/20 - Absolute Beginners

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clichy COYG

Bukayo Saka signs new long-term contract | Club announcement | News | Arsenal.com

סאקה רשמי.

סטטיסטית הוא נותן עונה (יחסית) חריגה לגילו ועוד אחרי שאנסו אותו בכל העמדות האפשריות, אבל משום מה אני עדיין סקפטי לגבי ההתאמה שלו לרמות הגבוהות (בניגוד למרטינלי), מקווה לאכול את הכובע במכירה העתידית לברצלונה/סיטי.

**

לגבי פארטיי - באמת נשמע די מוזר שדווקא הוא יגיע דווקא אלינו אבל אם כן זה די מגוחך שרק לפני שנתיים רכשנו מישהו בסכום לא מועט בדיוק בשביל להמנע מהסיטואציה הזו בזמן שיש לנו 0 בלמים וחצי קשר התקפי (סבאיוס) מתפקדים.
    ואגב אתלטיקו - ראיתי את קארסקו מול ברצלונה (הבינונית) והוא פשוט עשה להם בית ספר. אני עדיין מצטער שלא יכולנו בכל זאת להשיג אותו (לא שזה היה משנה משהו).

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש אותיות קטנות בחוזה של סאקה? מפתיע אותי מאוד שהוא בחר להמשיך איתנו. לא מובן מאליו.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בן 18, הוא פותח המון משחקים בארסנל.
    מה יש לו לעזוב?
    צעד חכם ומתבקש שלו.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין טעם להגיב בסרקזם. זה לא מכבד.

5. k_700 Member

למה שאתלטיקו תוותר עליו? כי הוא כבר תקופה משדר שהוא לא מוותר על הסעיף הזה ומאריך חוזה.

אני עדיין מאמין שהוא ירצה להגיע למועדון גדול יותר ועשיר יותר מארסנל(גם אנחנו קושרנו אליו חזק עד לפני כמה חודשים, מקווה שנחזור לדיונים), הוא בן 27 , זה או עכשיו או אף פעם מבחינתו. ולהגיע למועדון בלי אלופות וכזה שגם מתכוון לקצץ 12 אחוז מהמשכורו
    של השחקנים אחרי העונה הזאת.... נשמע לא סביר.

אומרים אגב שסימאונה רוצה את לאקזט בעסקה אתכם.

6. All_Hale_Conradinho Member

התשובה פשוטה: אף מועדון שהוא שדרוג עבורו לא רוצה אותו כרגע. הוא פרוספקט מלהיב רק עבור קבוצה (קבוצה, לא מועדון) בסדר גודל של ארסנל. כשהוא יפסיק להיות כזה ויהיה פרוספקט מלהיב בקנה מידה אירופי לגיטימי, הסיטי או אפילו הדורטמונד הראשונה שתרצה אותו תקבל אותו ברגע שתבקש.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/20
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח. עקב מצב החוזה הבעייתי כן ניתן היה לרכוש אותו בזול יחסית ואני מאמין שהדיווחים על ליברפול גם נכונים.

8. k_700 Member

איזה דיווחים על ליברפול? בחייאת, לא היה שום דיווח רציני על ליברפול שהם מחכים בפינה לקנות אותו.

החלטה חכמה וצפויה של סאקה.
    הוא בן 18, בגיל 18 אחרי עונה אחת מלאה מאוד חשוב לבחור צעיר לא לקפוץ מעל הפופיק ולקחת החלטות שיזעזעו את מסלול ההתפתחות שלו.
    הוא משחק בקבוצה שלא תתקרב לליגת אלופות אבל היא עדיין קבוצה שצריכה להיות בצמרת ויש לה כמה טאלנטים מצוינים. המצב שלו טוב בהרבה משל ילדים בני 18 אחרים שמשחקים בליגה הזאת.

אני קצת לא נופל מההייפ שלו, הוא צריך להראות עוד הרבה דברים שישכנעו אותי שיש שם טאלנט באמת מוביל(לעמדת המגן או הקיצוני)לקבוצות גדולות בעתיד.
    כרגע זו החלטה נכונה מאוד מבחינתו להשאר.
    אם יהיה מספיק טוב הרי החוזה הזה לא יחסום אותו מלעבור, אפילו ליריבות בליגה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לו לעבור לליברפול ולשחק פחות?
    בגיל כזה להיות שחקן גבוה ברוטציה בארסנל זה מצוין.

הוא לא סטרלינג שיכול לעשות שביתה איטלקית, לחרבן על ליברפול ולדרוש מעבר לסיטי.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אידיאלי, אבל לא האמנתי לרגע שהוא בכלל ירצה להישאר. לא רואה אפשרות אחרת מלהסכים ולקוות לטוב.

**ֿֿֿֿ

אחרי סאקה, מי שחותם על חוזה חדש עד 2025 הוא מרטינלי.

שבוע מוזר רצח. בקצב הזה פארטיי ואופאמקנו אצלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/20
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פגז.

12. Clichy COYG

באמת פגז. אני עדיין חושב שיש סיכוי שהוא שווה משהו ברמות האלה ואני גם רוצה להאמין שהוא קורבן של הסיטואציה, אבל אז אני רואה את מרטינלי שהגיע בגיל 18 מהליגה הפאקינג רביעית בברזיל ומבין שזה הרבה גם קשור לאופי שלפחות לפי מה שהשתקף על המגרש נראה פשוט מזעזע.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

14. Footballover Member

יש מצב שאני לא מבין כלום בכדורגל, אבל השחקן הזה הוא שקר מוחלט. אני באמת באמת לא מבין איך הוא הגיע לארסנל ועוד אשכרה להרכב הפותח. אין בו כלום.

כבר חשבתי שהוא הולך להשאר אצלכם איזה עשור סטייל יוהן דג'ורו. עדיף לארסנל להפטר מהפריק הזה כמה שיותר מהר. מעניין לאן הקריירה תקח אותו, אבל הוא כנראה כבר לא ירוויח יותר ממופאיי.

15. k_700 Member

חכה, מה אתה כבר ישר מוכר אותו? גם מזבל לא קל להפתר.
    ועוד ללכת על הטקטיקה של נשפריץ לאוריינשטיין כל יומיים כמה הוא לא רצוי ואיך הוא מסבסב קונוסים באימון נפרד באימון, לא הכי חכם ומקורי.

מצב נושא:
הנושא נעול.