ארסנל 2019/20 - Absolute Beginners

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

המצב קאפפקה,
    שימו לב שבתקשורת לא אומרים בדיוק כמה שחקנים של ארסנל נכנסו לבידוד של 14 ימים ומי הם.
    אז מה אוזיל ישרוד התקפה גרעינית?

אגב, לא ברור למה רק חלק מהשחקנים צריכים בידוד עצמי של 14 יום, הרי השאר פגשו בהם, התאמנו איתם, היו איתם בחדר הלבשה.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבידוד שלהם כבר הסתיים היום.
    בלוף גדול.

אתלטיקו מדריד באה עם 3 אלף ספרדים לאנגליה.

אם כבר צעדים הגיוניים, למה לא להפסיק עם הטיסות עד שנרגע המצב? להפסיק עם טיסות מסחריות, להשאיר רק טיסות שהן קריטיות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום דבר לא הגיוני באיך שהעולם מתייחס לעניין הזה. אין שום אחידות, שום מדיניות, שום דבר. פאניקה ותו לא.

לפחות מערכות הבריאות שגם ככה קורסות ברחבי העולם נחשפות במערומיהן. לא שזה באמת ישנה משהו אבל היי, לפחות האמת יוצאת לאור...

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא בלוף וזה עקבי עם איך שכל העולם כולל ישראל מתנהג. צריך פשוט להבין מה ההנחיות של בידוד עצמי ומה המטרה. הנחיות בידוד דורשות 14 יום בידוד מהיום שנחשפת - אם גילית שנחשפת רק שבוע אחר כך, אתה פשוט תשלים את ה7 יום הנותרים כי אין פואנטה במשהו אחר, המטרה היא למנוע הדבקה של אנשים אחרים, לא שלך. אם שחקני ארסנל היו דבוקים בנגיף, הם היו כבר יודעים את זה ולכן מאוד הגיוני מצב שבו אתה יושב בבידוד רק יום אחד.

בנוסף לגבי התהייה של התרסיס - לא מבודדים לשבועיים כל בנאדם שבא במגע עם מישהו שנזקק לבידוד. אם זה היה עובד ככה אז איפה זה נגמר? צריך גם הגיון. נכנס לבידוד רק מי שהיה במגע עם חולה וודאי. אם אחד השחקנים היה חולה אז כל הסגל היה עכשיו בבידוד.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לארטטה יש קורונה. הסתיימה הליגה לזמן הקרוב.

6. South Boy Member

אחד היתרונות הבודדים בלאמן את ארסנל זה שגם אם בדיקת הקורונה שלך חזרה חיובית אתה יודע שזה לא הדבר הכי נורא שקרה לך בחיים.

7. k_700 Member

אני אומר לכם,
    רק אוזיל והג׳וקים שורדים את המחלה הזאת.
    אהה ולוקאס לייבה, הוא כבר שרד הכל.

8. alexshw Member

אז אין לך מה לחשוש.

9. cheddar Member

ססק: כמעט כל השחקנים בארסנל לא היו ברמה שלי

"???? ?? ??????? ?????? ?? ??? ???? ???"
    יצא לו הכי מתנשא בארץ, אבל העיקר דיסקליימר שזה לא בשחצנות

10. alexshw Member

הוא צודק

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. Raulito Madridista

לא קראתי את הידיעה עצמה ב-One אבל קראתי את הראיון כמו שהוא וחשוב להגיד ברמת הכותרת שהוא התכוון שהוא, ואן פרסי ונאסרי היו היחידים שהיה להם את השילוב של כדורגל טוב ומנטאליות מנצחת. הוא אמר שהוא היה הולך מדוכא הביתה אחרי הפסדים וכשהקבוצה הטובה הזו הייתה צריכה לזכות בתארים ולא הצליחה, והוא ראה שחקנים יושבים באוטובוס וצוחקים כמה דקות אחרי משחק וזה קרע אותו.
    ויירה עזב את ארסנל אחרי עונה אחת פחות טובה בסטנדרטים שלה, הם זכו בגביע אמנם אבל הסריחו את הדשא אז נגד מנצ'סטר יונייטד ולא ממש היוו יריבה לבאיירן מינכן בשמינית הגמר והקבוצה של מאגאת' הייתה בינונית בפני עצמה, ססק "נתקע" כמה שנים. בזמנו היה חבל לי שלא חזר לארסנל אבל אני חושב שזה לא היה נכון לכל הצדדים וצריך לזכור אותו לטובה.

12. alexshw Member

יחד עם זאת החזרה לברסה התבררה כמוטעת למרות שזכה באליפות.

13. Raulito Madridista

אני חושב שהשנה האחרונה בה לארסנל היה סגל חזק באמת והיה לה סיכוי לעשות משהו זה ב-2007/08 אבל היא נתקלה בליגה חזקה מאוד. לגבי ססק, אני לא יודע, הוא חלם לשחק בבארסה כמה שזה נשמע מעפן, זה היה סיפור לא סגור מהעבר שלו, נהנה מהליגה הספרדית עם שחקני על כמו מסי ואחרים. כמובן שהתחרות הייתה בלתי אפשרית מול צ'אבי ואינייסטה והוא נאלץ לשחק בעמדה אחרת לעתים אבל 155 משחקים בשלוש עונות זה מעולה. כששיחק בארסנל היה אסור להשאיר אותו עם הכדור 30 מטר מהשער, בצ'לסי הרגיש לי שמסיבות כאלה ואחרות הוא נהיה לא רלוונטי די מהר. להיות "סמל" בארסנל לא עניין אותו, גם הנרי שהיה הרבה יותר סמל ממנו כנראה עזב בסוף, מה הוא היה מצליח לעשות בארסנל?

14. alexshw Member

בברסה הוא חזר לשתף פעולה עם שניים מאלה שגדל איתם באותה קבוצה בברסה - מסי ופיקה אבל הוא לא בא לידי ביטוי שם ונתקע בעמדה זרה לו כמו 9 מזויף.

15. k_700 Member

הוא היה אחרי השיא הפיזי שלו בבארסה.
    ססק של תחילת הדרך בארסנל היה גדול בשתי רמות על כל השחקנים ששיחקו לידו שלא קראו להם הנרי, לפחות 3 עונות היה מהקשרים ההתקפיים הכי טובים בעולם.

לא יודע מה הוא הכניס את נאסרי לרשימה, אולי חבר קרוב או שהוא נראה לו טוב באימונים.
    בפועל נאסרי זה שחקן שבשיא היה נותן לך חודשיים טובים בעונה.

הנקודה שלו נכונה בגדול, שיחק ליד חדל אישיים עם מאמן שקידש אוננות על צעירים וסקסיות על פני ווינריות.
    קצת מזכיר לי את הזוהמה המדויקת שקובי אמר בזמנו כשהיה בתחילת הפיק ובזבז שנים ליד זהומה ממוצעת ברמה של סמוש פארקר. היה נכון אז ונכון היום עם ססק.

Clichy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.