ארסנל 2019/20 - Absolute Beginners

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לא, בליברפול ב-4 שנים האחרונות הוא בעיקר היה הורס להם את הסיכויים להגיע לטופ 4.
    התוצאה הסופית הייתה זהה בשני המקרים, פה אתה צודק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אורן ידידי כתב שלוקאס עושה שם חיל, תלוי איך מגדירים "עושה חיל". הוא שחקן לא רע נכון אבל רחוק מאד מהקשרים הטובים בסריה א'. אגב אקס אחר של ליברפול שבאמת עושה חיל בלאציו זה לואיס אלברטו, למרות שבעונה האחרונה הוא היה מתחת לרמתו.

3. oranfu Member

נבחר לשחקן העונה שלהם לפני שנה, לא?

כמו שקיי רשם - הוא היה זבל טהור אצלנו במשך שנים. אחד השחקנים החלשים בליגה, ממש לא שחקן סולידי.

אגב, גם לואיס אלברטו (שאני אישית חושב שיש לו כדורגח) בחיים לא מספיק טוב עבור ליברפול ואני לא רואה אותו משחק בהצלחה באנגליה.

4. DRORIKO Member

לא

ליברפול וסיטי הן ליגה משל עצמן אם לא שמת לב. לא כל מי שלא מספיק טוב לליברפול גם לא מספיק לאנגליה.

אגב אמרה ג'אן זה שחקן שהוא מספיק טוב בשביל לשחק בליברפול, אני מסתמך על הודעות שלך עצמך. איך אתה מסביר את זה שהוא נראה ביובה כמו שקית אשפה? מה יכול להיות שהסריה א' יותר טובה מהפרמייר ליג?

5. Clichy COYG

אנשים שוכחים שיש מיליון פרמטרים נוספים - כמה המערך מתאים לשחקן, טיב המאמן והשחקנים שלצידו, גיל שמשתנה וגם דברים יותר שוליים כמו כמה הוא התאקלם במקום בו נמצא. ולכן גם אם לוקחים מדגם של 500 שחקנים זה לא כזה פשוט להגיד שליגה X יותר טובה/קשה מליגה Y.

חייל שוקולד, סמואל אטו ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

לא שכחתי, מסכים איתך בכל מילה, אבל יש כאן כמה אנשים עם אובססיה ללמי יש גדול. כבר אמרתי, לדעתי הטופ 4 הן באותה רמה. רמה אתה לא שופט לפי הצלחות באירופה(או לפחות לא רק לפי זה) או לפי איזה שחקן הצליח כאן ונכשל שם, אלא לפי הרמה של המשחק עצמו. כשאני עובר מה-NBA ליורוליג אני מרגיש כאילו ירדתי 10 קומות, כי אלה הפערים. כשאני עובר ממשחק רנדומלי באנגליה למשחק רנדומלי באיטליה או ספרד אני לא מרגיש בהבדלים תהומיים או בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/19
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקורות יודעי דבר אומרים שלויירה.

חוץ מזה, ידוע לכולם שהליגה הצרפתית היא הטובה ביותר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/19
  8. oranfu Member

לא נכנס בכלל למי טוב יותר. אם אני לא טועה הנקודה היתה שגם שחקן שלא מסוגל לרוץ יכול להיות טוב בליגה האיטלקית.

אמרה היה טוב מספיק עבור ליברפול, כן.
    נראה כמו אשפה ביובנטוס? האמת היא שאני לא עוקב. חשבתי שהיה יחסית טוב בעונה שעברה. הגיע הפרופסור ולא רוצה אותו.
    אמרה פחות טוב מחדירה? איך אומרים - ביצים שלי.

9. DRORIKO Member

כן. למרות שהתאום הכי טוב מבין השלושה נמצא בכלל בסיטי. על הספסל של סיטי ימח שמם.

10. alexshw Member

יובה לא דבר מייצג בליגה איטלקית. פלנטה אחרת ממנה. יובה היחידה שם שבאמת מסוגלת להתחרות עם הטופ האירופי ובהתאם גם השחקנים שהיא מביאה.

11. oranfu Member

לא חושב שאמרה פחות טוב מחדירה. חדירה כלום וגם פיאניץ' אוברייטד ענק לטעמי אבל זה סגנון שחקן שונה לחלוטין.
    אבל שיהיה.

12. k_700 Member

גם על זה אפשר להתווכח.
    הוא שיחק בליברפול, הוא אף פעם לא היה מהשחקנים הכי בולטים וטובים בליברפול.
    ביובה הוא לא כזה טוב? מצחיק אמרתי ביום שהם החתימו אותו שזה מה שיקרה.
    שחקן בינוני מאוד, כלבוייניק עם בטחון עצמי גבוה.
    החלקים האלה במשחק שהוא לוקח על עצמו כדור ומכדרר כאילו הוא רונאלדיניו, מהרגעים שיכולים לטמטם כל אוהד.

13. DRORIKO Member

מהודעות של אוהדי ליברפול, כולל פה באייסוקר, קיבלתי את הרושם שהוא היה הקשר הכי טוב מבין מה שהיה בתקופתו. אצלנו הוא היה ביי פר הקשר הכי גרוע בקבוצה. כבד, מסורבל, משחק לרוחב, מאבד כדורים. חוץ מכח פיזי לא הראה כלום. מאד מקווה שהשנה הוא "יוולד מחדש" אבל קשה לי להאמין, בטח בסגנון משחק של סארי שהכי לא מתאים לו.

14. k_700 Member

הוא תמיד היה כבד ומסורבל.
    לא יודע מה זה הכי טוב? קוטיניו היה משחק בקישור(למרות שהיה פותח בשמאל בליין אפ מדי פעם), היה פה את פאביניו בחצי שנה האחרונה שלו, היה את אוקס שהיה מצוין עד שנפצע וגם כן שיחק מהקישור.
    אני לא החזקתי ממנו אף פעם.
    זה שלתקופות הוא נראה הכי זוהר מבין לאלאנה, ווינאלדום, לוקאס, הנדרסון.
    מה נגיד? הרמה שהם נתנו שם לפעמים הייתה ליגה ארצית.

אף פעם לא החזקתי גם מחוכמת המשחק שלו שתפצה על כל שאר הדברים שבולטים לעין.
    הוא זה שלא רצה להאריך חוזה בליברפול אבל לא נראה לי שבוכים יותר מדי שם, גם קלופ לדעתי לא החזיק ממנו יותר מדי.

אגב, יובנטוס עשתה לא מעט עסקאות שדומות באיכות שלהן לעסקה שעשתה עם צ'אן.
    זה שאלכס גומר פה מהניהול המקצועי שלהם.... well, אני ממש לא מתרשם מהקיץ שלהם פרט לדה ליכט.

15. oranfu Member

כבד? אני מוכן להתערב שהוא אחד השחקנים המהירים ביובנטוס. היה אחד המהירים אצלנו גם.

היה מהקשרים הטובים שלנו. התחרות שלו היתה מילנר, הנדרסון ווינאלדום...
    פביניו הגיע אחרי שעזב.

הוא גם ממש לא שיחק לרוחב אצלנו, אפילו להיפך, באו אליו בטענות שהוא כל הזמן הולך עם הראש בקיר קדימה אז אולי זה עניין של אלגרי המשחק לרוחב.

אין לו חכמת משחק אבל הוא מהיר, הוא חזק, הוא דוחף קדימה והוא לא מקבל התקף לב כשלוחצים אותו. אלה תכונות מאוד יוצאות דופן בקישור שהיה לנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.