ארסנל 2018/19 - I am a romantic fool

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏12/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

שוב מתעלמים מהמאמן. מיקי במיוחד תלוי בכך.
    אם היו מחליפים ביניהם ב 2016 סביר להניח שהיו מדרגים את מיקי גבוה יותר היום.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביר להניח?
    נתתי למקיטיריאן את 'הנחת מוריניו' כשהיה בכלא אצלכם, היום אצל ארסנל הוא נראה אותו חרא אם לא גרוע יותר.
    פלופ. איפה הוא ואיפה מאנה? מאנה משדרג את המשחק שלו כל עונה. היום הוא פשוט שחקן מעולה.

3. alexshw Member

למה איזה מאמנים יש לו בארסנל? היה ונגר.
    עכשיו אמרי רק התחיל.

4. Clichy COYG

להשוות ביניהם מבחינה מקצועית די מפספס את הנקודה.

כל אחד מביא משהו שונה למשחק שלו, אבל הבעיה אצל מיקי היא מנטלית. אם נטו בהתחלה לייחס את זה רק למוריניו (גם), לאט לאט מתברר שהוא פשוט חלש מבחינה מנטלית, והעובדה שבמשחקים גרועים שלו הוא מחפיר היא עדות חזקה לכך.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב בסדר, אולי גם וולבק יותר טוב מסלאח, מסכן הוא היה אצל ונגר אז לעולם לא נדע.

oranfu ו-Walkon אוהבים את זה.
  6. Mellow29 Kopite

תהרגו אותי אבל אני לא מבין מה הבעיה בציטוט הזה. חותם על כל מילה.

Walkon אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

מה זה לא תלוי במאמן?
    כל שחקן בעולם שלא קוראים לו מסי או רונאלדו לאורך זמן יהיה תלוי במאמן.

פוגבה בסיכום של שנתיים נראה בערך כמו ווינאלדום ביציבות.
    אתה באמת רוצה להגיד לי שאם אני מציע לך את ווינאלדום או פוגבה אתה לוקח לקבוצה שלך את ההולנדי?

את העונה הטובה בקריירה שלו מיקיטריאן עשה תחת תוכל כשזה העביר אותו לאגף, אצל מאמן התקפי שנכון לאותה עונה היה בפיק שלו ואחד הטובים באירופה בכל מה שקשור להתקפה.

מאז הוא עשה אצל מוריניו, ונגר ושני משחקים אצל אמארי שאני בכלל מוציא מהמשוואה כי אני לא שופט מאמן לטוב או לרע אחרי שני משחקים.

אני באמת לא חושב שתשים את מיקיטריאן בקבוצה טובה והוא יזיק לה או לא יתעלה לרמות שלה.
    עובדה הוא עשה את זה בדורטמונד.

גם אובימיאנט נראה כמו איזה גירסה חיוורת של וולבק בחצי שנה וקצת שלו שם.
    גם הוא חרא?

המשפט מצחיק בפרספקטיבה של שלוש שנים רק כי מאנה מאוד מצליח ובאמת לא הערכתי אותו נכון(ולנקודת הזמן ההיא אפשר לחשוב כמה עקום זה היה? מאנה לא היה אחד משחקני ההתקפה הטובים באירופה ברגע המכירה מסאותהמפטון למקרה ששכחת, אני לא זוכר את וולקן סותר את המשפט הזה או את גיל מתגלגל מצחוק ויותר מזה- מאנה כרגע משחק אצל המאמן הטוב בעולם, בהתקפה שהיא טופ 3 בעולם. אני דווקא מאוד אשמח לראות אותו עובר לקבוצה כמו ריאל מדריד בעתיד, לא מפחד, אנחנו לא בליגה של ליברפול גם ככה, אני פשוט לא חושב שבנישה אחרת הוא יצליח כמו בליברפול).

8. k_700 Member

וולבק שיחק גם מספיק זמן אצל פרגוסון וגם אצלו היה סותם חורים לא יותר מזה.
    וולבק בגיל שלו ואחרי שעבר אצל מספיק מאמנים, גם אצל הגדול מכולם, הוא בדיוק מה שאתה רואה.
    שחקן שסוגר לך את הרוטציה ואתה מנסה ולא מצליח לדחוף לכל מיני ווסטהאמיות של הליגה.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מציג את זה כאילו מאנה טוב רק בגלל שהוא תחת קלופ "בהתקפה טופ 3 בעולם."

לטנגו צריך שניים. מאנה הוא אחת הסיבות שההתקפה של קלופ בליברפול נראית כמו שהיא נראית. בזכות ולא בחסד.

10. k_700 Member

לא,
    כתבתי שהוא מצוין ולא הערכתי אותו נכון וברור שהוא גורם משמעותי לזה שההתקפה הזאת היא אחת מהטובות בעולם.
    ויחד עם זאת אני מאוד מאמין שהוא מצליח כי הוא גם במערכת נישתית שמתאימה לו.

אני לא חושב שזה מסוג השחקנים שתשים אותו בכל קבוצה גדולה בעולם והוא יצליח בה.

כשאני בא לשפוט הצלחה של שחקן במערכת אני גם מסתכל על השחקנים מסביב.
    מיקיטריאן לא נראה טוב אצל מוריניו אצלינו ובארסנל(למרות שבחצי השנה שעברה הוא היה מהיותר טובים אצלכם והעונה הזאת בכלל רק החלה), איך נראו שאר השחקנים ששיחקו לידו בקבוצות האלה?

בארסנל אף אחד לא הצליח במקביל אליו וביונייטד רק השוער הגדול בהיסטוריה שלה.
    כנראה שאלה מקומות שכמעט בלתי אפשרי להצליח בהם בשנים האחרונות.

11. Coutinho10 Member

מאנה שחקן מעולה, אבל אני לגמרי חושב שהוא לא היה הופך למה שהוא היום אם לא קלופ.
    הבעיה איתו שיש ימים שהוא נראה בלתי עציר ויש ימים שבא לך לבעוט בו. אתמול נגיד רציתי לבעוט בו.
    אחרי 3 שנים איתו אני כבר מכיר את המגרעות שלו, אני אוהב אותו אבל אם יום אחד אצטרך להקריב מישהו מהשלישייה זה יהיה הוא, ויותר מזה, אני חושב שהוא הראשון שיתפתה לעזוב אם ריאל או בארסה ידפקו בדלת.

מצד שני, אי אפשר לערער על המספרים שלו, מהיום שהוא הגיע וגם כשלא הלך לו הוא דיי היה יציב בתפוקה שלו.

אה והוא עוד לא חתם על חוזה, כבר לא מעט זמן מדברים על חוזה חדש וזה עוד לא קרה, לא רומז כלום אבל אני תוהה למה זה מתעכב יותר מדי.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיי במילים אחרות מה אתה אומר שאם תשים את מאנה בקבוצה שלא מתפקדת התקפית אז הוא ייראה פחות טוב? יש שחקן שזה לא נכון לגביו? אולי שחקנים של פעם בדור. גם סלאח נראה הרבה יותר טוב אצל קלופ ממה שנראה בכל מקום אחר בקריירה, זה הופך אותו לשחקן פחות טוב או גדול?

בכלל יש לי בעיה גדולה עם הטיעון הזה על השלישייה הקדמית שלנו שהם לא באמת כ-א-ל-ה טובים וזה הכל פשוט עבודה של קלופ, כשבד"כ זה נאמר בצורה של "אני לא בטוח שאם תשים את פירמינו או מאנה בקבוצה גדולה הם יראו את אותה רמה".
    אני לא מאמין ביכולת של מנג'ר להוציא 200% משחקן כמו שאני לא מאמין בסנטה קלאוס. אם לשחקן אין יכולות אז הוא לא יראה את היכולות האלה תחת שום מנג'ר ובאף שיטה, נישתית ככל שתהיה. מנג'ר יכול לגרום לקבוצה להיות יותר מסך חלקיה, הוא לא יכול לעשות את זה לשחקן נקודתית. קלופ מאמן גדול כי הוא מוציא מהשחקנים שלו את המקסימום, כי הוא משפר שחקנים כמו שכמעט אף מנג'ר אחר לא עושה. לא מן הנמנע שיש מנג'רים אחרים שגם היו מוציאים ממאנה את המקסימום.

אפשר להגיד שאם מאנה לא היה עובר אלינו ב2016 אלא עובר ליונייטד של מוריניו הוא לא היה השחקן שהוא היום, סבבה. רק אל תעמיד פנים שגם היום הוא ומחטיריאן בעצם באותה רמה ואם נחליף ביניהם גם נראה את זה. שים את מאנה במקום הארמני בארסנל היום והיא משתדרגת ב2 רמות לפני שאתה בכלל מתחיל לדבר על מנג'ר, מערכת מתאימה או לא מתאימה או שיטה כזאת או אחרת.

oranfu ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. Clichy COYG

לא ב-2 רמות אלא ב-10, מאנה זה בדיוק הסוג שחקן שארסנל צריכה כרגע - בגיל, בעמדה ובסט יכולות.

בסופו של יום מי שמשחק אלו השחקנים ולא המאמן. ואם נחזור לדיון, מצופה משחקן בלבל של מיקטריאן להראות לכל הפחות סביר גם אם הוא משחק תחת מאמן כמו מוריניו. הרבה מההופעות המחפירות של מיקי לא קשורות (רק) לצד המקצועי אלא ברמה של לתת פס נכון ולעצור כדור כמו שצריך.

14. alexshw Member

אכן יש בעיה מנטלית למיקי אבל ראו עוד בדורטמונד. בדיוק קשור אולי להתאקלמות ומאמן.
    אבל הדיון לפני שנתיים היה נכון לאותה נקודת זמן.
    אז ברור שמיקי דורג יותר גבוה. הוא קיבל החלטה מקצועית נוראית לבוא ליונייטד, כמו כל שחקן התקפה מאז פרישת פרגי ואילו מאנה הגיע למאמן מושלם עבורו.
    לא חסר שחקנים שנפגעו מטעויות בקריירה.
    הדבר הראשון שמוריניו עשה למיקי זה בכלל סדרת חינוך על כלום.
    מיקי נראה לי מאותם אנשים שמורידים את הראש, מאבדים ביטחון ויורדים ביכולת.
    הגישה של קלופ ב 180 מעלות שונה.

15. k_700 Member

מישהו אמר שמאנה פחות גדול? אמרתי לך כבר שהטעות היחידה היא בחוסר הערכה שלי אליו ברגע המעבר שלו אליכם, לא בצד השני של המשוואה.
    בדיוק, סלאח דוגמא מצוינת.
    שחקן שאמור לעמוד על הפודיום לבלון דאור בעוד כמה חודשים נראה אפילו יותר גרוע ממיקיטריאן בכמה תחנות אחרות בקריירה שלו וכששיחק במערכות שלא התאימו לו או תחת מאמנים לא טובים(ע"ע מוריניו).

לא טענתי בשום שלב שהשלישיה הקדמית שלכם לא כזאת גדולה וזו הכל פשוט עבודה של קלופ, אפילו בהודעה האחרונה לא כתבתי מילה על כל השלישייה הקדמית שלכם.
    התייחסתי רק למאנה.
    מאיפה אתה יודע מה אני חושב על סלאח ופרמינו? מי אמר לך שאני לא חושב שהם יצליחו במקומות אחרים או בקבוצות גדולות אחרות?

אני בהחלט חושב שמיקי לא נופל ממנו.
    להגיד שאם נשים את מאנה בארסנל היום או בארסנל של השנתיים האחרונות(אני בחרתי להתייחס לארסנל של השנתיים האחרונות בהודעות שלי ולא למה שקורה שם היום כי לא באמת ברור מה הולך שם כרגע ואנחנו בעידן שיש לנו רק 3 משחקים להתייחס אליו) אז הוא ישדרג את ארסנל ב-2 רמות זה פשוט סתם משפט חסר ביסוס.
    מה חסרים שחקנים גדולים לפחות בלבל של מאנה או יותר שעברו שם בשנים האחרונות או נמקו בקבוצה הזאת?
    אני לא בטוח ששחקנים יותר טובים ממאנה יוכלו סתם ככה לשדרג את ארסנל ב-2 רמות אם רק תזרוק אותם להרכב במקום מיקיטריאן.
    זה לא עובד ככה.

ואגב, כל הדיון הזה התחיל מאיזה קטילה לעונה הזאת של מיקיטריאן כשבנינו מ-3 משחקים הוא נתן 3 מחציות טובות, זייף בהגנה, בישל, הבקיע.
    וזה לא שמאנה מציג פה בינתיים רפרטואר מושלם לעונה.
    אני חושב ששנינו ראינו אתמול אותו במשחק גרוע מאוד וכמובן זו רק תחילת עונה ככה שהדיון הזה מלכתחילה נראה לי מצחיק.

רק ב-10 רמות? לא ב-17 רמות?

מהדיונים פה אפשר לחשוב שנחת אצלכם אגבונלהור ומאנה זה איזה שחקן של 55 שערים בעונה.
    יש איזו הנחה של אוהדים ששחקנים שמשחקים במערכות בקריסה צריכים מכוח האינרציה להראות סבירים כי יש גבול מה יש להשפעה של מאמן...
    ואני אומר, אם זה רק שחקן אחד-2 שנראים חרא וואללה יש פה משהו..
    אם זו קבוצה שלמה ששנתיים נראית ממחזור 3 כאילו היא בים אז כנראה שהמערכת דפוקה, המאמן דיכא כל חשק למאמץ והמשכורת נכנסת בבנק ודופקת כמו שעון שוויצרי.
    וזה בדיוק מה שהיה בארסנל בשנים האחרונות.
    שחקן טוב ממיקיטריאן בכל אספקט(סאנצ'ז) ניסה, הצליח ונמק ביחד עם כל הסגל. כששחקן כמוהו נשבר למה יש לך ציפיות ששחקנים אחרים יראו לפחות באופן סביר?בטח מקבוצה שכל חלק במגרש בה מרגיש זר?

ארסנל של השנה עדיין מחפשת זהות, עדיין נבנית ולכן אליה כמעט ולא התייחסתי, גם בדיוני המחזור אני מאוד זהיר ואני מחמיא לאיפה שכן אפשר לראות נצוצות.
    גם עם הביקורת על שחקנים שלא קוראים להם ביירין הייתי מאוד נזהר בשלב הזה בכל מה שקשור לתפקוד שלהם העונה, מוקדם מדי.

Footballover ו-Scouser אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.