ארסנל 2018/19 - I am a romantic fool

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏12/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

LFC-Gerrard1,

כרטיס למשחק 90 שקל, טיסה 4,000 שקל. זה מתאזן.
    באקו זה חתיכת חור מבחינת דרכי הגעה, אין פלא שהכרטיסים לא נמכרים.

גלצ ו-golding אוהבים את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו את הכסף. זה יותר דפוק ממסע כומתה של גולני בשביל האנגלים.

משחק שהיה צריך להיות חגיגה של כדורגל הפך לעוד ביזיון של פיפא/אופא/כל אירגון מושחת עם 'פא' בסוף!

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

האיש שגרם לתקוות שווא עבור (כמעט) כל שחקן גדול שחור בקישור.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  4. cheddar Member

אם אי אפשר לשלוח את הדבר האמיתי למעצר, הרשויות הסתפקו באנשים עם חולצה של מיקי

5. עידן444 Member

יש כאן כאלה שעשו סיכומים באמצע העונה לגבי אמרי ואני אמרתי שאני מחכה לראות מה קורה במאני טיים.
    ומה קרה?
    כשלון חרוץ!
    התרסקות!
    והיום היתה הזדמנות לכפר על כל הביזיונות בסוף העונה... שלישיות מפאלאס, לסטר, וולבס... ולסיים מחוץ לרביעיה...
    והיום להתפרק כך בגמר אירופי.
    פשוט מבזה!
    אמרי, ואני באמת מחבב אותו, נכשל!

האם צריך להמשיך?
    ממש לא מובן מאליו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. cheddar Member

מה אנחנו צ'לסי שמחליפים מנג'רים כמו גרביים, ברור שהוא צריך להמשיך

7. Clichy COYG

מודה שאני חטאתי והייתי מביניהם ותכלס - הקבוצה תחתיו התפרקה ברגעים הכי חשובים ובצורה שלא מביישת את ונגר. זה לא מובן מאליו שימשיך אבל הבעיה שגם המאמנים הטובים שכן נמצאים בשוק בחיים לא יגיעו אלינו.

אבל מעבר לאמרי יש פה סגל רע מאוד. כבר עשור וחצי שלא הביאו בלם WC ובכל צומת קריטית של הקבוצה אנחנו אוכלים על זה. מקווה שבהנהלה יחליטו או לקנות צעיר מוכשר בזול או לשבור את הקופה על בלם ברמה אבל העיקר להפסיק עם הרכישות הסוקרטיסיות האלו שלא מקדמות את הקבוצה בכלל.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביי.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן מחורבן וחסר כבוד. הקבוצה בפיגור והוא עושה טובה שהוא יורד.

EsheD ו-Clichy אוהבים את זה.
  10. Clichy COYG

אוזיל חתיכת אפס אבל צודק - אם אמרי מתעקש להרכיב אותו שהוא מתנהג ככה ומשחק ככה אז הוא פאקינג פו**.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגר מת.

12. k_700 Member

בחיי שאם אני אוהד ארסנל אני קונה כרטיס ומתנקש בחיים של הטורקי עאלק גרמני המעפן הזה(במדינת הגרוזינים הזאת להכל אפשר למצוא תירוץ טוב- ביזוי שם המשפחה או משהו כזה).
    השחקן הכי קאפקייק בהיסטוריה של הליגה בערך.
    בשנים הכביכול טובות שלו הוא היה פשוט מנוהל טוב על ידי מכונות יחסי ציבור שספרו לו בישולים וKEY PASS.
    כזה אפס בחיי.

לדעתי הבינוניזם הזה זה לא משהו שקבוצה טופ 6 באנגליה עם משאבים של טופ 10 באירופה צריכה לקבל.
    ארסנל עם כל הבעיות תקציב שלה יכולה לאתגר ולהביא מאמן איכותי יותר מאמארי.

דורטמונד, אינטר ולייפציג יכולות, אז ארסנל צריכה להיות מעליהן.

,המאמן הבא צריך להעיף קודם כל את כל הסמרטוטיאדה הזאת שהיא כתם לכל הקריירה של ונגר(אני בטוח שהייתי ישן נהדר ב12 בצהריים אם הייתי רואה את המשחק בפרשון שלו), יהיה המחיר אשר יהיה.

13. Andrei Kanchelskis Member

לא. התפרקות כמו זו שהייתה אתמול ובכלל הפיניש הגרוע של העונה בליגה מחייב את ההנהלה לעשות חושבים בקשר לעתידו של אמרי! אני בהחלט הייתי שוקל ברצינות למנות את סימונה אינזאגי שעשה קסמים בשנים האחרונות בלאציו תוך כדי הצגת כדורגל התקפי ושובה עין וקבוצה כמו ארסנל תהווה עבורו קרש קפיצה משמעותי.

כבר נגמר העידן בכדורגל של לתת למאמן שנכשל הזדמנות חוזרת מתוך גישה של אולי "בעונה השנייה זה יצליח". מי כמונו אוהדי מנצ'סטר יונייטד נכוונו(ועדיין נכווים) מין הגישה הקלוקלת הזו ומי כמו אוהדי ליברפול חוו זאת על בשרם כמעט 25 שנים ברצף.

14. עידן444 Member

ההתבזות במחזורים האחרונים שברה שיאים. אני לא אגיד עכשיו שעם ונגר זה לא קרה מעולם כי היו לא מעט התבזויות(אני בספק אם ברמה כזו של לחטוף שלישיות ברצף מול קבוצות בדרך הבינוני) גם איתו בשנים האחרונות.
    אבל בשורה התחתונה ונגר פספס טופ 4 פעמיים ב 21 שנה. טופ 2 אפילו לא יותר מידי פעמים. לא היתה שום סיבה לסיים את העונה הזו אחרי צ׳לסי הזו ולקבל ממנה בראש בגמר. או לסיים אחרי טוטנהאם ששבועות לא מצליחה לנצח ומתחננת ״תעקפו אותי, אתם ארסנל, מה עובר עליכם?״.

מול צ׳לסי חזקה בהרבה בגמר הגביע הספיק שחקן אחד עם מחוייבות שהוא רגע לפני פנסיה כדי שההגנה תהיה דומה למשהו ולנצח.
    באמת לא מצליח להבין את ההתבזות הזו. איזה שחקנים חסרי אופי. פנדל של פיפטי-פיפטי גמר את המשחק(פיפטי-פיפטי על לאקזט מחצית ראשונה לא נשרק- אז למה כאן בכזו נחרצות ועוד משופט שכל המשחק נותן להשתולל- איך במסטנדרטים שלו זה פנדל?) ואף קוקסינל לא בא אפילו בטענות לשופט מרוב שזו קבוצה של שבורים וחסרי תושיה.
    איפה הרוח של ארסנל? מתה לפני 10 שנים ומאמן כמו אמרי נראה לי נחמד מידי מכדי להחזיר אותה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. alexshw Member

מה אתה משווה יחסי כוחות בצמרת הליגה עכשיו ואצל ונגר.
    אמרי מאמן בינוני אבל כל החוליים בסגל זה לגמרי עדיין ירושת ונגר כולל רכישת שני חלוצים בהרבה כסף שהם די על אותה בלטה במקום להביא אחד מהם ולהשקיע את הכסף בהגנה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.