ארכיון - עונת 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Nesta, ‏16/7/04.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידכונים:

הרטה ברלין - האנובר 0:0

פרייבורג - שאלקה 04 1:1 - אבה סאנד דקה 6 כבש לשאלקה, יאשווילי לפרייבורג בדקה ה-11.

בורוסיה דורטמונד - האנזה רוסטוק 1:0 - וורבק כבש להאנזה בדקה ה-14.

קאייזרסלאוטרן - ורדר ברמן 1:0 - טים בורוובסקי הנהדר כבש לורדר בדקה ה-14.

באייר לברקוזן - בורוסיה מנשנגלדבאך 1:0 - אוליבר נויביל דקה 2

שטוטגארט - באיירן מינכן 0:0

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/05
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכן הכל תם ונשלם!!!

שאלקה 04 עושה את המוטל עליה, מנצחת בפרייבורג בדקה ה-90 3:2 והיא תהיה אוטומטית בליגת האלופות בעונה הבאה ביחד עם באיירן מינכן.

מי שמפספסות את המקום השלישי בצ'מפיונס הן שטוטגארט והרטה ברלין. הראשונה הפסידה לבאיירן 1:3 בבית, ואילו הרטה לא הצליחה לנצח את האנובר בבית. שתיהן תשחקנה בגביע אופ"א ביחד עם לברקוזן שמחצה את מינשנגלאדבך 1:5. דורטמונד תהיה באינטרטוטו שוב.

ומי תהיה בצ'מפיונס? ורדר ברמן! אלופת גרמניה היוצאת יצאה לקאייזרסלאוטרן וניצחה 1:2 תודות לשערים של בורובסקי וואלדז והיא מקדימה את שטוטגארט והרטה ברלין.

3. cazzo Il Capocuoco

ורדר ברמן יצאה בזול!חצי עונה שניה פשוט גרועה,ופתאום הם מקום שלישי,לדעתי הרטה ברלין שיחקה יותר טוב ומגיע לה לחזור לשם.

4. hartkh Member

איזה מחזור !!!

אבל שתדעו לכם שמבחינת גרמניה - שטוטגארט או הרטה ברלין עדיפות על ברמן .

הם קבוצות טובות יותר , והם ייצגו את גרמניה טוב יותר מברמן ( כמובן שאין צורך בכלל להזכיר את לברקוזן אבל היא לא הייתה קרובה לזה אפילו ) .

אני מוכן להתערב , שברמן לא עוברים את שלב המוקדמות ה 3 של ליגת האלופות .

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמן יעברו תהיה בטוח בזה..עצם העובדה שהם שוב יהיו במוקדמות רק תדרבן אותם לבנות קבוצה יותר טובה מזל של השנה...הבעיה שלהם היתה בהגנה העונה ספגו יותר מדי שערים, ושטותיים במיוחד.

6. hartkh Member

לספוג 7 שערים , זה פשוט בושה

אני אישית הייתי שמח יותר עם הרטה היו שם .

7. Gerrard Member

כומו תמיד אמרתי שהרטה תעלה לאלופות וניחסתי.

8. hartkh Member

כולכך חבל על הרטה , מצד שני , ברמן יותר עשירה מהרטה , ולברמן יש תקציב קנייה גדול יותר .
    אני מאמין שהם יתכוננו בהתאם .
    עם הם יצליחו לעלות , זה מבטיח להם הרבה כסף , כסף שהם צריכים .

שטוטגארט תעשה עוד עונה באופא , אומנם זה מביא כסף אבל אי אפשר בכלל להשוות לליגת האלופות , ומבחינתם זאת אכזבה טוטלית .
    אבל הם היו צריכים לקחת בחשבון שאת המשחק האחרון הם לא ינצחו , אחריי הכול מדובר בבאיירן מינכן הגדולה .

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 הנציגות של גרמניה באינטרטוטו יהיו:

בורוסיה דורטמונד שנתנו פיניש מצויין לעונה. אם היה עוד 4 מחזורים אין לי ספק שהם היו מסיימים באופ"א לפחות.

וולפסבורג שפתחה מצויין את העונה והידרדרה ככל שהתקדמה לה העונה.

והמבורג שהיתה בלא מעט שלבים במקומות שמוליכים לאופ"א ובמרחק נגיעה חזרה מהצ'מפיונס אחרי שהיתה שם כבר פעם אחת, אך בסופו של דבר נשארה עם האינטרטוטו.

10. hartkh Member

חבל לי על המבורג והרטה ברלין , שניי קבוצות ענקיות .

מישהו זוכר את תצוגת הענק של המבורג ויובה ? ב4-4 ?

איזה משחק מדהים זה היה , אני משוכנע שעם המבורג שוב היו שם , היינו רואים דברים דומים .

11. ASROMA Member

כמה עדכונים לגבי באיירן בעונה הבאה :
    באיירן הולכים חזק על אירופה בעונה הבאה ומתכוונים להעמיד תקציב של לא פחות מ-130 מליון יורו תקציב רכש!! בהחלט אדיר...
    מטרת הקבוצה היא להקטין את הסגל ולעשות אותו איכותי יותר.
    השחקנים העוזבים את הקבוצה : אואן הארגריבס עוזב לליברפול תמורת 2.5 מליון ליש"ט.
    זה רוברטו עובר לרומא.
    תומס לינקה לזלצבורג , רוברט קובאץ' כבר חתם ביובנטוס.
    אלכסנדר ציגלר, יינס יירמיס ו-ואהיד השמייאן גם יעזבו את המועדון.
    מועמדים לקבוצה בעונה הבאה : טראיאנוס דלאס מרומא, בובו באלדה מסלטיק, חואן מלברקוזן ודניאל ואן בוייטן מהמבורג מועמדים לעמדת הבלם , לדעתי ואן בויטן יהיה רכב מעולה פשוט בלם מעולה...
    חתמו כבר בקבוצה לוקאס פודולסקי החלוץ המוכשר בן ה19 של פ.צ קלן שסיים כמלך שערי הליגה השניה בגרמניה ועלי קארימי האיראני בן ה22.
    עוד חוזר לקבוצה אך הספיק להיפצע ויעדר כחצי שנה הוא המגן המוכשר פיליפ לאהם.
    בקיצור באיירן הולכת ומתחזקת ובקלות שהיא לקחתה את התואר העונה כך שנראה זה יראה גם בעונות הבאות , באירן תהיה פקטור רציני באירופה לקראת העונה הבאה ושלב רבע הגמר בטוח לא יספק את קרל היינץ רומינגה.
    הולך להיות קיץ חם.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פודלסקי הוא אחד השחקנים הכישרוניים עם עתיד גדול...אני זוכר אותו באליפות הצעירה לפני כמה שנים בגרמניה...

ובכן בואו לסכם את העונה, באיירן חוגגת עוד אליפות...מארק מינאטל מלך השערים. הקבוצות נשלחו לאירופה.

מי הוא השחקן המצטיין שלכם?

מי הוא האכזבה?

מאמן העונה?

ומה לדעתכם צפוי בבונדסליגה בעונה הבאה.

עוד חדשה. בשנה הבאה - בדיון שאני אפתח על הבונדסליגה, תפוי להיות פרויקט פתיחת עונה גדול. הדיון עצמו יהיה פתוח עד ל-18 באיוני, תחילת המשחקים באינטרטוטו, אז ינעל לו ויפתח לו הדיון המחודש על הליגה הגרמנית לעונת 2005/6.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/05
  13. ASROMA Member

בתור אחד שעקב כל העונה ונהנה מאוד מהבונדסליגה וכמות השערים האדירה בליגה זו אשמח לסכם את העונה..

השחקן המצטיין : ללא ספק בחירה קשה כמובן שזה מגיע מבאיירן המון שחקנים נתנו עונה מעולה באלאק , מקאיי פיזארו ,לוסיו , פרינגס... אבל אני דווקא אבחר שחקן אחר , מרסלניו מהרטה ברלין פשוט בעונה מדהימה , שחקן מדהים שממש על כתפיו לקח את הקבוצה לסיבוב שני מדהים הם בעיטות חופשיות מדהימות , שליטה טכניקה עצומה פשוט שחקן אדיר.
    כבש 18 שערים ובישל עוד 10 לפחות.
    באיירן בתור קבוצה הייתה ממש תענוג לעיניים.
    האכזבה היא כמובן בורוסיה דורטמונד למרות סיום עונה מרשים במיוחד מי שלפני כמה עונות הייתה אימפריה באירופה וזכתה באליפיות ובגביעי אירופה כל עונה דישדשה בחלק התחתון של הטבלה במהלך רוב העונה אבל שום סיומת מצוינת עזרו קצת לשפר את העונה , באייר לברקוזן גם היא די איכזבה אבל קשה לבוא בטענות אחרי עונה כל כך מרובת פציעות.

מאמן העונה ללא ספק הוא מגאת בעונתו הראשונה בבאירן , למרות התחלה קשה , זכיה באליפות גמר גביע (שישוחק בשבוע הבא נגד שאלקה) והגעה לרבע גמר ליגת האלופות כולל נצחון 3-2 על צ'לסי ותצוגה נהדרת נגד ארסנל , מאמן שיודע להתסדר עם כוכבים ונחשב לרס"ר משמעת החזיר את באיירן חזק לענינים אחרי כמה עונות חלשות במיוחד.

לגבי העונה הבאה קשה לי לראות שינוי גדול במיוחד , אולי דורטמונד עם הפיתרון לבעיות הכלכליות תוכל להיות פקטור אבל באיירן מועמדת ברורה לאליפות נוספת כמו שציינתי בפוסט הקודם שלי.
    הקבוצות ששלטו העונה בליגה ימשיכו להיות ככה ואני צופה המשך דעיכה לשאלקה שתשחק בפעם הראשונה בצ'מפיונס וכנראה חוסר הניסיון יבגוד בה , ורדר תהווה פקטור שוב העונה בגלל הניסיון שצברה העונה במפעל.
    במהלך הקיץ התמונה תתבהר כאשר נראה את הרכישות של כל קבוצה וקבוצה אבל כמובן שבאיירן מעל כולם.

14. hartkh Member

קודם כול , תודה רבה על העדכונים !!!

באמת שאת התקציב שלהם לא ידעתי וחפשתי אותו כבר הרבה זמן .

2. אני מאוד אשמח עם תוכל להביא לי , ולהראות לי מאיזה את לקחת את הנתונים האלה .

3. באיירן הולכים חזק על אירופה , באיירן כמובן אחת העשירות באירופה ( ב 5 הראשונות ) מן הסתם שיהיה להם תקציב גדול .

אבל אחי , משהו אחד אני באמת לא מבין : 130 מיליון יורו תקציב רכש ??????

עם תוכל להביא לי את המקור , אני מאוד אשמח .

15. ASROMA Member

בעיקרון זה מה"הארץ" ועוד כמה אתרים מאירופה ובכלל ידיעות שאני שומע פה ושם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/05