ארכיון - עונת 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Nesta, ‏16/7/04.

1. bristolrovers Member

איז המן גביע זה שנגמר לפני תחילת העונה
    זה כמו גביע הטוטו?

ברמן ניצחה 2-0

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/04
  2. Deutschland Member

גביע הליגה הגרמנית- מקביל לגביע הטוטו שלנו, בגלל זה לא כ"כ התבאסתי ב3-0 של באיירן על לברקוזן...

אבל לא נורא, הם עוד יאכלו נקמה מרה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

ואני מאוד שמח שסוף סוף חשבו על שידורים ישירים מהבונדסליגה בספורט 5+ הגיע הזמן שמישהו ישדר אותה במקום הליגה הצרפתית שהיא רק ה5 בטיבה באירופה..

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaa021: איזה יופי!!! סוף כל סוף. נוכל לראות את הליגה הגרמנית על מסכיינו. אתם לא יודעים כמה אני שמח שהליגה האנגלית עברה מספורט 5+ לצ'רלטון, לא שיש משהו נגד הליגה האנגלית (או שכן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ), אבל רק הרווחנו (מי שלא ממש אוהב את הפרמייר ליג) מכך. הליגה הגרמנית המשובחת וגם הצרפתית. כל זה כמובן שהליגה האיטלקית כבר משודר משנה שעברה. תענוג. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

בקשר לגביע הליגה הגרמני. זה פטנט נהדר של הגמנים. גביע הליגה הזה מתנהל במהלך פגרת הקיץ ובמקום לערוך תרייסר משחקי אימון יש להם את הטוריר הזה שגם תחרותי וגם מכין את הקבוצה לדברים החשובים באמת. אפשר לאמץ!

4. Deutschland Member

אני מסכים איתך, תענוג גדול לראות את הבונדסליגה, לכל אלה שלא ממש מתעניינים-אני מבטיח לכם שאתם תכנסו לעניינים מהר מאוד, זאת ליגה מאוד משובחת שלא נופלת מליגות אחרות..

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גמר גביע הליגה: באיירן מינכן 2:3 וורדר ברמן
    הכובשים: 27' דאיסלר, 45 דאיסלר, 65 באלאק, 68 קלאסניץ', 74 איסמאל (פ).
    http://photodb.kicker.de/photodb/news/small/302510.Xxx

הרכבה של באיירן:
    Kahn - Gourlitz, T. Linke, Demichelis - Salihamidzic, Frings, Ballack, Deisler(Jeremis 71'), Ze Roberto(Lucio 46') - Makaay(Hashemian 46'), Santa Cruz

הרכבה של ברמן:
    Reinke - Pasanen, Ismaeuml, Fahrenhorst, Stalteri(Magnin 46') - Borowski, Baumann, F(Legerblom 83'). Ernst(Vladez 83') - Micoud - Klasnic, Klose

טוב לראות את דאייסלר יוצא מהדיכאון! טוב לראות את באיירן חוזרת לכושר. היא חסרה לנו באלופות בשנתיים האחרונות.

באיירן מינכן מחזיקת גביע הליגה הגרמני לשנת 2004!!!

וכמובן מזל טוב לקבוצה שלי, שאלקה 04 שחוגגת מאה שנה להיווסדה!
    http://www.bundesliga.de/imperia/md/images/vereine/100schalkerjahre/100_jahre_hoch.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/8/04
  6. Deutschland Member

באמת? אתה אוהד שאלקה? אתה יודע את מי אהד את שאלקה (בלי שום קשר לעניינינו?)

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, היטלר, אבל כמו שאמרת אין לזה כל קשר לעניינו.

SCHALKE 04

8. Deutschland Member

כן, נכון ... אבל לברקוזן אומרת לך משהו מהעונה החולפת? (רמז: גלזנקירשן, פנדל, שער מוזר...)

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.borussia-dortmund.com/images/template/bl_logo.Xxx
    היום יוצאת לדרך עונת 2004/05 בליגה הגרמנית!!!

אז ככה...

לפי נתונים רשמיים חיים בגרמניה 40 מיליון אוהדי כדורגל! כאשר חלק ניקר מהם לא רק עוקבים אחר המתרחש, אלא גם מביעים דעה. אם אוספים את כל הנתונים נקבל שהקהל בגרמניה רואה 5 קבוצות שיכולות לסיים במקום הראשון. לחמשת המקומות הראשונים (אירופה) יכולים להגיע 12 מועדונים. מצד שני 45% מהאוהדים חושבים שבאיירן מינכן תהיה האלופה. 15% חושבים שברמן תחזור על ההישג מהשנה שעברה. אך בדבר אחד כל הגרמנים בטוחים, הליגה השנה תהיה הרבה יותר תחרותית, מפתיעה ודרמתית.

אז מה היה לנו בקיץ...

באיירן שטוטגארט ודורטמונד החליפו מאמנים, לברקוזן נפרדה מהכוכבים הגדולים שלה (לוסיו, נויביל ובאשטורק) כמו בכל שנה, וכמו כן נפרדה מריימונד קאלמונדם (זה השמן), מי שהיה נשיא הקבוצה בשנים האחרונות. וורדר ניפרדה ממלך שערים הליגה, אאילטון, המבורג הוציאה 10 מיליון אירו על שחקנים חדשים. מנשגלאדבך רכשה 7 שחקנים חדשים, קאייזרסאוטרן ונורנברג -9!
    65 מיליון אירו הוציא כל 18 מועדוני הבונדסליגה על רכש ביחד, ב-8 מיליון יותר מבשנה שעברה (צ'לסי לבד הוציא הרבה יותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).

אוהדי הקבוצות רכשו השנה עוד יותר מנויים מבשנה שעברה, רק להזכיר שהליגה הגרמנית הייתה עם ממוצא הצופים הגדול באירופה. ובכלל ממוצא הצופים בליגה גדל פי 2 משהיה לפני 20 שנה.
    וורדר הוכיחה שאפשר לזכות באליפות, ושהמקום הראשון לא שייך לבאיירן בלבד.
    אליפות אירופה הסתיימה בסימן שאלה גדול על הכדורגל הגרמני, אך את הבעיות האלה בשום אופן אי אפשר לראות על הבונדסליגה. הליגה הגרמנית הפתיעה או כל אלה שלפני מספר שנים טענו שהיא תלך ותדרדר.

הכסף בליגה הגרמנית נשאר לא גדול, אך התנהלות המועדונים הגרמנים עושה את שלהם, תראו למשל את וורדר האלופה, שבשנה שעברה לקחה אליפות עם שחקנים לא מוכרים בכלל ועם רכש נבון בסכום זעום של שחקן נבחרת צרפת, יוהאן מיקו. השנה, הם שוב נאלצו לקצץ, ולכן ויתרו על אאילטון, למרות שזה היה מעדיף להישאר. אך גג המשוכרת במועדון עצר בעדם לתת לו חוזה גבוהה. ושוב הצליחו בברמן להביא כישרון כמו פאסאנן מאייקס בסכום ממש מצחיק. ההתנהלות המצויינת של המועדון מאפשר להם לשמור על מאזן חשבון הבנק חיובי ומדי פעם אף, לחטאות ולרכוש שחקנים כמו מירולסב קלוזה ב-5 מיליון אירו.
    רק נזיכר עוד רכש חכם, גוסטאבו נרי, המגן השמאלי של נבחרת ברזיל בקופה, הגיע כמעט בחינם!

אאילטון עזב לשאלקה, שהיא ההפך מוורדר. המועדון מגילזרקישטן הוציא 55 מיליון אירו על רכש ב-4 השנים האחרונות. אך כל זה לא הביא את המועדון להישגים משמעותיים. פרט לגביע הגרמני שאלקה לא זכתה בשום תואר, ואת זה אאילטון יצטרך לתקן. מי שיעזור לו יהיה חברו לקבוצה בשנה שעברה, מלאדן קרסטנייק שהיגיע מוורדר אף הוא.
    השאלה הנשאלת, האם יצליח אאילטון להסתדר עם המאמן הנוקשה, יופ האיינקס. אאילטון אוהב את החופש ואת הבילויים, האיינקס כבר העיף לא מעט כוכבים שחיו את החיים שאאילטון כל כך אוהב.

בקומפלקס האימונים של שטוטגארט תלו בקיץ תמונה שצולמה ב-16 למאי 1992, על התמונה מופיע מטיאס זאמר. באותו התאריך, זכה מועדון הכדורגל של שטוטגארט באליפות האחרונה שלו, כאשר המנהיג של אותה קבוצה, היה שחקן הבינלאומי לשעבר, זאמר. תמונה זו רומזת לכך שמזאמר, שהגיעה אחרי כמה שנים כמאמן דורטמונד, מצפים לאליפות.
    זאמר עזב את דורטמונד שמלאה בבעיות, אך גם לשטוטגרט לא חסרות בעיות משלה. חוזייהם של השחקנים הכי חשובים שלה הולכים להסתיים והקבוצה יכולה למצואה את עצמה בלי הכוכבים כבר בשנה הבאה.
    הילדרבנד כבר מחקה ליום בו יחליף את אולי קאן בבאיירן ואחרי הכישורים של אלכסנדר הלב הבילורוסי, רודפות לא מעט קבוצות בכל רחבי היבשת. זאמר הגיע כדי לגרום להם להישאר וגם המועדון מוכן להרים את רעף המשכורות בקבוצה.

לקודמו של זאמר בתפקיד, פליקס מאגאת, לא צפויות בעיות דומות. הוא עכשיו בבאיירן, המועדון העשיר בגרמניה. הוא כבר לא צריך לבזבז זמן בשיכנוע הבוסים כדי לנסות לקבל קצת כסף כיס לבזבוזים על שחקנים חדשים. "לעולם לא קרה לי שכל הבקשות שלי הוגשמו כל כך מהר ע"י המועדון," אמר מאגאת אחרי שבאיירן סיכם על רכישת לוסיו תמורת 12 מיליון אירו. "סכום כזה של כסף, לא הוצאתי בכל קריירת האימון שלי".
    עכשיו יצטרכו שחקני באיירן להתרגל לידו הנוקשה של המאמן החדש, "פחות הוליווד, יותר אימונים", הכריז מאגאת. גם טורסתן פרינג מדורטמונד הצטרף למועדון.

מועדונו הקודם, בורוסיה דורטמונד, נמצא עכשיו בקשיים כלכליים אך בינתיים מצליח לשמור על שאר הכוכבים שלו. אם זאת זו תהיה השנה האחרונה של כוכב הקבוצה, טומאש רוזיצקי. איך דבר אחד בטוח, למאמן החדש ברט ואן מארוויק לא יהיה קל, אבל מי קל היום....

חברה תקראו, ביזבזתי על זה לא מעט זמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

אבל הכי חשוב תהנו מהליגה הגרמנית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/8/04
  10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים:
    1. מאגאת אכן ידוע באימוני הכושר שלו והוא די קרע לשחקנים שלו את הצורה באימוני כושר בפגרה. לגבי הרכישה של לוסיו, מתי זה נסגר? מוזר שאני קורא שני עיתוני ספורט כל יום, מתעדכן מאתרי חדשות בארץ ובעולם וכותב פה בפורום ולא שמעתי על זה. עד כמה שזה ישמע דפוק, זה בטח קרה כשהייתי בגרמניה ולא שמעתי על זה (לא התעדכנתי שם). חבל, רציתי אותו ביובה.
    2. נסגר משהו לגבי שידורי הבונדסליגה? שמעתי שערוץ 5 שקל לרכוש את הזכויות.

11. Joel Gion Member

ערוץ הספורט אכן קנה את זכויות השידור,וכבר היום יש משחק בשידור ישיר בספורט 5+(נראה לי ברמן-שאלקה).מחר יש המבורג-באיירן.

אורי,יופי של סיכום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .
    איזו קבוצה יש השנה בבאיירן.יהיה קשה במיוחד לעצור אותם העונה.

12. ordem e progresso Member

אני מקווה בשבליהם שגם יצליחו באירופה ויעלו לשלבים יותר גבוהים
    בליגה יהיה קשה אבל אני חושב שבסוף הם יזכו כי hש להם שחקנים הכי מנוסים ואיכותיים

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, היום באלופה, וורדר ברמן תשחק נגד שני הכוכבים שלה משנה שעברה, אאילטון וקראסנייק שעברו לשאלקה. ומחר באיירן-האמבורג.

תודה אחי.

בהחלט, אחד הסגלים הטובים באירופה! ומאמן נהדר.

שער: אוליבר קאן, בעבר השוער הטוב בעולם, היום אומנם בירידה, אבל בהחלט שוער מצויין.
    הגנה:ללינקה, סאניול, קופור, קובאץ', ראו ודמיקליס הצטרפו לוסיו וגורליץ. את לוסיו אתם כבר מכירים, גורליץ הוא מגן צעיר שהגיע ממינכן 1860 ונחשב כישרון גדול.
    קישור (קטלני):לזה רוברטו, סאליהאמידזיץ, ירמיס, הארגריבס, שול (שחוזר לכושר מחשק מצויין), דאייסלר (שחוזר לעצמו וזה טוב), באלאק (אחד מחמשת הקשרים הטובים בעולם), ולשווינשטאייגר (ילד פלא, "האפנברג הבא") הצטרף טוסתן פרינגס, קשר נהדר (אישית ממש אוהב אותו).
    התקפה:למקאי, פיזארו, קרוז, וציקלר הצטרף האשמיאן האיראני שנתן עונה מצויינת בבוכום בשנה שעברה.

14. Joel Gion Member

בהגנה שכחת לציין את פיליפ לאהם שהיה מושאל עונה שעברה בשטוטגארט.השנה הוא אמור לפתוח בצד שמאל של ההגנה.
    ההרכב הצפוי שלהם בעונה הקרובה(תקנו אותי אם אני טועה):קאן;סאניול,קופור,לוסיו,לאהם(ראו).פרינגס,דמיקליס,באלאק,סאליהמידיץ'.פיזארו,מקאי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/8/04
  15. TariboWest Member

הליגה גרמנית יותר טובה מהליגה הצרפתית? ממש לא
    באיירן מינכן היא הקבוצה הבכירה שם, זה מעיד על הליגה והכדורגל הגרמני.
    הליגה בצרפת יותר טובה, יותר מעניינת, הליגה הזאת מוציאה בסוף כל שנה את כל הכוכבים העתידיים בכדורגל העולמי.
    מה יש בגרמניה? כלום, מלבד מספר זרים (שרק בגללם אני אראה את השידורים) אין שם הרבה.