ארכיון - עונת 03/04

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י AFC, ‏31/7/03.

1. Fernando Cavenaghi Member

בלייבסקור ראיתי שבדקה ה76 האנס יורג בוט הבקיע גול (השוער) למישהו יש מושג איפה אני יכול למצוא תקציר של המשחק או משהו כזה? כי אני יודע שהוא הבועט פנדלים, אבל זה לא רשום בתור פנדל וזה גם כנראה לא ריבאונד מפנדל (כי אז הייתה מופיעה החמצה של הפנדל).

2. Romario Member

כן, גם אני ראיתי את זה! מאוד מוזר...
    אני מצטרף לבקשה.

3. Reyes Member

סביר להניח שזה מפנדל והם שכחו לציין זאת כי באותה הדקה שחקן שאלקה חטף כרטיס צהוב (לפי דעתי בגלל עבירה). אפשר לבדוק באתר של הבונדסליגה אבל אין לי כוח. אח"כ אני אתן לינק להורדת התקציר.

4. Fernando Cavenaghi Member

צודק, הם פשוט לא טרחו לעדכן את זה, בוט כבש בפנדל (אני הוא)

וניתן כבר תקציר קטן, דורטמונד כמעט מבטיחה לברמן את האליפות בניצחון 2-0 ביתי על ביירן, הפער נשאר 7 נקודות אבל ברמן תשחק רק מחר. 15 הנקודות שבקופה עד לסיום הליגה כנראה לא יספיקו לביירן.
    שטוטגארט מתקרבים עוד יותר לליגת האלופות ובכושר שלהם כיום הסיכוי של לברקוזן לצמצם את הפער של חמש הנקודות נראה קטן מאוד. מינכן 1860 הפסידה להמבורג 2-1 והסתבכה מאוד במאבקים נגד הירידה. המבורג תנסה לתת פוש אחרון כדי להגיע למסגרות האירופאיות עונה הבאה. וולפסבורג ניצחה במשחק חשוב מאוד את פרייבורג, עקפה אותה בגלל יחס שערים והתרחקה כבר חמש נקודות מהקו האדום.

ומשעמם לי אז זהו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור 29, האליפות בורחת לבאיירן, אירופה לשאלקה. בינתתים שטוטגרט חוזרת לעצמה.

Dortmund - Bayern 2:0
    K'lautern - Rostock 3:2
    Schalke - Leverkusen 2:3
    Stuttgart - Frankfurt 3:1
    Wolfsburg - Freiburg 4:0
    Gladbach - Hertha 1:1
    1:2 1860 - Hamburg

מחר:
    Bremen - Hannover
    Koln - Bochum

http://photodb.kicker.de/photodb/ecards/10145/det/Kahn_woerns_02.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/4/04
  6. Barcik Member

איזה גול מגעיל של הטיפוס ההוא משאלקה. היה צריך לקבל צהוב.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתברר שזה לא קרה בסוף,חשמיאן חתם בבאירן לשנתיים

הולי הואנס מבאיירן:"We have signed Vahid for two reasons. He's an excellent header of the ball and we don't have such a player in our frontline, not even Roy Makaay.

"Furthermore, Hashemian is a hungry player who has worked his way up from the bottom."

סכום ההעברה הוא בסביבות 3.3 מליון יורו.

http://www.sportinglife.com/pictures/general/allsportvahidhashemianforbochum.Xxx

עם הגעתו של חשמיאן נשאלת השאלה מה באיירן מתכוונת לעשות עם פיזארו.

8. John Barnes Member

תגידו, זה רק אני או שהכדורגל הגרמני בנסיגה ענקית?.
    אחריי המונדיאל נראה שהכדורגל הגרמני מתחיל להתאושש.
    פתאום שנתיים שלא ראינו נציגה גרמנית אחת שמעפילה לשלבים הגבוהים בגביעי אירופה.
    והזמן מתחיל לאזול כאשר גרמניה מארחת כידוע את המונידאל ב2006 ורוצה מאוד לזכות בו.
    מה אתם אומרים?

9. Bayer04Leverkusen Member

ממש לא.
    תראה, שכאחד שכבר 6 שנים מתעסק בליגה המדהימה הזאת, אני יכול לומר לך שאין כאן שום נסיגה.
    גרמניה היא עדיין אחת המעצמות הגדולות ביותר באירופה ואפילו בעולם, ואם תסתכל קצת על משחקים או אפילו תקצירים בטלוויזיה הגרמנית, תראה איזו רמה של כדורגל מייצגת הבונדסליגה.
    כאוהד באייר לברקוזן, אני יכול להבטיח לך שכיום קיימת רמה אפילו גבוהה יותר מפעם, ואני מאמין שגרמניה תגיע לשלבים הגבוהים ביותר ביורו 2004 ובמונדיאל 2006...אולי אפילו תזכה, נחייה ונראה

בכל אופן - יישר כוח! אני מאוד מקווה שהגביע יחזור לגרמניה עם כל הספקולציות של העיתונאים שממש לא מבינים כדורגל בגרוש...

תגובות בבקשה

10. Javier Zanetti Member

אם כבר מדברים על המונדיאל...
    אל תשכחו שאף פעם לא קרה שנבחרת דרום אמריקאית זכתה בגביע כשהטורניר היה באירופה ולהפך...
    ככה שנראה לי שגרמניה או איטליה תזכה

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה בגלל ההיחלשות של באיירן במיוחד.
    לברקוזן רק הייתה הפתעה קטנה וסך הכל שטוטגארט נתנה העונה בליגת אלופות עונה טובה.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורד ברמן זוכה באליפות גרמניה באיצטדיונה של באיירן מינכן !
    http://wmh.walla.co.il/archive/106288-4.Xxx
    אחרי ניצחון 3-1 על החבר'ה של היצפלד.
    בדקה ה-19 השמיט אוליבר קאן, שוער נבחרת גרמניה ובאיירן כדור עליו השתלט, איוואן קלסניץ' כדי לכבוש את השער הראשון במשחק. יוהאן מיקו הצרפתי כבש את השני בדקה ה-26 ואאילטון, כבש את שערו ה-29 העונה בדקה ה-35 כדי להוריד את הקבוצות להפסקה עם 0:3 מדהים של ברמן. רוי מקאי צימק בדקה ה-55. זה לא מנע את חגיגות האליפות של ברמן.

הרטה ברלין הביסה את דורטמונד 2:6 ושיפרה את סיכויי ההשארות שלה גם מינשנגלדבאך וקייזרסלאוטרן רשמו ניצחונות ביתיים משמעותיים. מינשנגלדבאך ניצחה את שאלקה 0:2, קייזרסלאוטרן גברה על וולפסבורג 2:3

13. ASROMA Member

כל הכבוד לרדר ברמן יופי של עונה!
    לגבי הדיבורים על נסיגה בכדורגל הגרמני לדעתי אולי הייתה עונה חלשה באירופה אבל הליגה ריתקה השנה ואהבתי לראות את המשחקים
    כל כך הרבה שערים!
    ורמה גבוהה של כדורגל בעונה הבאה אני בטוח שנראה את הקבוצות מצליחות באירופה.

14. שגיא Guest

אין יותר יפה מזה, זכייה על מגרשה של באיירן מינכן, מי היה מאמין בכלל שדווקא ורדר ברמן היא זאת שתזכה. גם כשהובילה בהפרש גדול, תמיד ציפו למעידה שלה שתבוא ואז באיירן תנצל את זה כדי לחלוף על פניה, אבל דווקא ההיפך קרה, ודווקא בצ'אנס האחרון של החניכים של היצלפד, הם לא עשו את העבודה, והפסידו לברמן, וגם הפסידו את האליפות.

אגב, אחרי עונה מדהימה כזאת של אאילטון, מישהו מאמין שהוא ישאר בברמן בעונה הבאה?

15. Joel Gion Member

אאילטון כבר חתום בשאלקה לעונה הבאה.המחליף שלו יהיה מירוסלב קלוסה.