ארכדי גאידמק

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏14/8/06.

1. Pipe Member

בניגוד לממשלה הפתטית,המגוכחת,העלובה,המושחתת והאדישה שלנו, הוא מזיז דברים, מבטיח ומקיים בניגוד לפוליטיקאים המבזים בארץ. זה לא משנה למה הוא עושה את זה, מה שחשוב הוא שארקדי עוזר לאנשים. אני לא באמת מאמין שהוא עושה את זה כי הוא חושב שיש לו סיכוי להיות כאן ראש ממשלה, אבל אם הוא רוצה להיכנס לפוליטיקה, אני מאחוריו. הוא עדיף על כל חבורת האפללואים והרוחמות אברהם המטומטמות שנמצאים במוסד הזה שנקרא כנסת ישראל.

2. Ampelmann Member

הנבואה המדאיגה מעט הזו, היא בדיוק האישו המעורפל שסובב את גאידמק. למה? זאת השאלה שמקיפה אותו מכל צדדיו. גאידמק הגיע לישראל כפליט והחל לבסס את מעמדה של ישראל כמקלט המדיני שלו בעזרת תרומות שלא היגיעו אל האיליטות ואל בעלי השלטון וההון אלא דווקא אל פשוטי העם, השכבות החלשות, קלי הדעת וקשיי היום. איפה שישנה מצוקה ישנו ארקדי. בכך, כשהוא משפיע על אלו שחיים מדקה לדקה ולא על אלו שיש להם מה לחשב, ביסס את מעמדו כאהוב ישראל והבטיח שכל ההליכים נגדו יהפכו למסובכים פי כמה (הרי אפילו אולמרט ופרץ, ששונאים את גאידמק, לעולם לא ירצו להיות אלה שבתקופה כ"כ קשה שלחו את הנדיב הלאומי לגלות והשאירו את העם גם בלי המעט שהיה להם...אבוי למעמדם הפוליטי אז!).

אולי לא שמתם לב, אבל היום, ביום הזה ממש, גאידמק נמצא בשיא הכוח שלו. כל המטרות הושגו. אם יבחר בפוליטיקה- סוברים הסקרים כי קואליציה בינו לבין נתניהו תהיה בלתי-ניתנת לעצירה (והחסינות שיקבל כשר...) וגם אם לא, לאור המאבקים בין גאידמק לבין אולמרט-פרץ-מזוז, כל ניסיון ממשלתי לפגוע במעמדו של המיליארדר החשוד בפלילים יתפס כניסיון להתנכל לו ולא כדרישה חוקית.
    היועצים של ארקדי צריכים להיות מודעים לעובדה שכניסה לפוליטיקה תהיה עבורו צעד שגוי. למרות הכל, עדיין רחוק היום בו גאידמק יבחר לראש ממשלה, וכל תפקיד אחר בממשלה יהפוך אותו ל"סתם עוד פוליטיקאי" ויטיל צל שחור גדול על הכוונות שהיו לו מלכחתחילה. הדבר הנכון לעשות (מבחינת גאידמק) הוא להישאר מאחור, להריץ את נתניהו בשקט קדימה ולהמשיך לנהל את המדינה, כמו היום, מאחורי הקלעים...

3. בית"רי מלידה Member

שכחת עוד נקודה, חשובה: הוא ייאלץ להיפרד מעסקיו, ולהעביר פעילות כלכלית מתמשכת , לידיו של נאמן.

לא בטוח שהוא יאהב את זה.

4. בית"רי מלידה Member

אפשרות לפענח מקצת המסתורין סביב ארקדי היום בשעה 21:00 בראיון בתוכניתו של יאיר לפיד בערוץ 22.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הייתה ביקורת כלפי המדינה.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בחור לא אמין ארכדי. הראיון איתו היה ממש לא לעניין, ולא קשה להזהות סממנים כוחניים בצורה שהראיון התנהל. הוא לא מפסיק להכניס את המילה אולמרט או חברי כנסת בכל משפט שלו, וזה לחלוטין לא הארכדי שהציגו לנו לפני שנה. אם הוא חושב שהוא יותר טוב שילך להחליף אותם, אבל הוא לא רוצה, לכן שיפסיק כל הזמן לנגח בפוליטקאים.. שמענו, ראינו, אנחנו יודעים, סבבה, חאלס.

7. בית"רי מלידה Member

רוב האנשים במדינה מנגחים את אולמרט, אבל לא רוצים להתחלף איתו. למה לארקדי אסור?

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כי ארכדי במקום לנסות להיות יחודי ולהשתמש ברייטינג שלו לחדש לנו משהו, הוא עושה מה שכולם עושים בצורה הכי זולה. פשוט תגיד ת'מאמת.. זה לא היה זה.. לא ראיון טוב של ארכדי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/06
  9. ReL Member

היה מצחיק הראיון איתו איך הוא מתעלם מיאיר לפיד , שהוא בעצם רק מנסה להגן על אולמרט וממשלתו.

אני אהבתי את הראיון של ארקדי , הוא עדיין נשאר מסתורי .

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ככה לא מנהלים שיחה. זו לא התעלמות, זה יותר כמו חוסר נימוס בוטה. כבר קנה אתכם ככה שלא משנה אתם רוקדים לחליל

11. ReL Member

הוא לא קנה אותי בכסף , הוא קנה אותי בזה שהוא עושה ולא רק מדבר . זה רק במדינה שלנו שמחפשים דם כל הזמן ואוהבים לבקר כל דבר , בני סלע ברח ישר כולם יוצאים על המשטרה, מלחמה בלבנון ? הביטחון דפוק הרמטכ"ל הבייתה ראש הממשלה ושר הביטחון . על כל דבר אנחנו הישראלים אוהבים למצוץ דם ואפילו כשבא בנאדם לתמוך בנו קצת ולעשות מעשים טובים (אני לא אומר שהמניעים שלו נקיים לגמרי , ברור לי שלא) ישר מחפשים את ההיפך , במקום לפרגן יותר חשוב לבקר .

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל המשטרה באמת אשמה שבני סלע ברח,זה פשוט מדהים כמו אטום שם.
    מה הקשר בין פרץ לבטחון ובין אולמרט למנהיגות? ולמה מפקד הצבא שלנו מבין רק באויר?

13. בית"רי מלידה Member

יאיר לפיד פשוט לא ברמה של ארקדי, ולכן ארקדי שלט בעצם בראיון, ואמר מה שבא לו, ולא השיב ברצינות על אף שאלה. זו דווקא תכונה חשובה למי שרוצה לקפוץ לביצה הפוליטית. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. chucky Member

לכל מי שחושב שגאידמק יהיה פה ראש הממשלה ,אז הוא לא יהיה !!! למה ? כי לא יתנו לזה לקרות !!!
    אני לא רואה אותו מסיים את דרכו ,כמו סוכן הקג"ב ,שיתגורר בלונדון ,תחת חסותו של ברזובסקי,
    אבל עם ירצו להכניס אותו לכלא ,ביגלל רצח,הלבנת הון,או פשעים כנגד האנושות ,זה מה שיקרה.

15. ReL Member

ברור שגם אני נגד פרץ ואולמרט אבל אני רק מראה לך כמה אנחנו אוהבים למצוץ דם , זה בטבע שלנו .