ארגנטינה: ריבר פלייט אלופת הקלאוסורה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏30/7/07.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx לפורום
    פוארטס מגיע במקום מאתאו (אולי גם חיודה יעזוב) , ריוס וסנטוריון יקחו כנראה דקות מהצעירים שגם ככה כוכבים הם כבר לא יהיו (פרדס ומס' 16 שברח לי שמו) ובחוד שלושת החדשים (היגוואין,גאנדין ונונייס) העיקריים באים במקום דניס ושורה של שחקנים בינונים (סוסה,ויטי לדסמה הפאראגוואי וכו'...) שצפויים לעזוב ברובם , שאולי הכישרון הצעיר פאטריסיו רודריגס יפגע למרות שאני לא יודע כמה בורגי בנה עליו עוד מלפני.
    הרכש השביעי והאחרון לעונה הוא קצת אלמוני ולמרות הציפייות הגבוהות קשה לי להאמין שהוא באמת יקבל דקות ויש לי הרגשה שמדובר בפלופ.
    צריך לזכור שגם המערך ישתנה ככל הנראה לאור הנטייה של בורגי לשחק מאוד התקפי מה שיוכל לעשות עם הסגל שהוא בונה.

לסיכום חבל יהיה עם רודריגס יפגע אבל מדובר ברכש איכותי והצהרת כוונות לקראת הגביע והטורניר , אני אשמח לשמוע את דעתו של דיאבליטו...

:aa1: ראסינג בבלאגן כאשר יש שחקנים שמחרימים את האימונים עקב חובות של המועדון כלפיהם בעוד שאר השחקנים מסרבים לנסוע למחנה אימונים , החובות הם של בלאנקיסלסטה ולא נראה שהנשיא הנוכחי מתכוון לטפל בהם , חצי נחמה היא הגעת שני שחקני רכש ראשונים לסגל המדולל של הקבוצה.
    לאנדרו גונסאלס ומרטין ואגנר שמגיעים מהיורדת הטרייה אולימפו.

2. benos Member

- בקשר לצעירים, התכוונתי לאלה של הנבחרת עד גיל 20 בעיקר, כלומר צ'ורין, פאטו, פרז ומאצולה. שחקנים שעדיין כמעט ולא שיחקו, ולכן צריכים לקבל את ההזדמנות שלהם במקום פרדס, קאלז'ו, ויטי ויתר המאכזבים.
    בורגי אימן בצ'ילה את סאנצ'ס, פרננדס ווידאל ונתן להם לשחק, אבל זה היה בצ'ילה מדינה עם הרבה פחות כישרון מאשר בארגנטינה(למרות שהחלק הקידמי שלהם מאוד איכותי)
    בסוסה אני אישית מאוד מאמין בו יותר מאשר , הייתה לו פתיחת עונה מעולה ומשם הוא ירד דראסטית, למרות זאת אני חושב שעדיין מדובר באחד החלוצים האיכותיים בליגה.

נ.ב
    יש לנבחרת אשכול אחר או שזה האשכול שלה?

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בורגי וקומפרדה רוצים אליפות , עם החבורה שציינת הם כנראה לא יהיו קרובים לכך ומלבד פאטו לא יודע מי כרגע נמצא ברמה לשחק בפרימרה בקבוצה שרצה לאליפות.
    כמו שחווינו בראסינג עם השחקנים של הסוב 20 (מחזור 87) לא תמיד שחקן של הצעירה עושה את המעבר לפרימרה בצורה טובה בטח שלא בקבוצה שנמצאת בלחץ (בצמרת או בתחתית) גם אם הוא זכה במונדיאליטו...

לנבחרת אין דיון משלה ככל הזכור לי אבל יש את הדיון של מוקדמות המונדיאל שקופץ בזמן המשחקים וגם פה אנחנו נוהגים לדבר על הזימונים "המקצועיים" וכו'.

4. Diablito Member

בהחלט חבל שרודריגס ייפגע, בסה"כ מדובר בשחקן כשרוני מאוד שהראה שיש לו כדורגל בדקות המועטות ששיחק ובטורניר הקיץ שעבר.

אבל אין ברירה אחרת.
    6 שנים בלי תואר ואחרי תקופה ממושכת מבלי להכנס לגביעים: אין מקום לטעויות.
    בורגי צריך לרוץ עם הסגל החזק ביותר ולא לשפשף שחקנים כאלה או אחרים.
    הייתי רוצה מאוד לראות את רודריגס משתלב אבל זה לא אפשרי במצב הנוכחי, אולי הוא עוד יושאל..

לגבי מה שbenos אמר על סוסה: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    סוסה הוא בדיחה מהלכת, אין לו יכולת וכשרון ואני לא מבין למה הוא עוד מחזיק בחולצה האדומה.
    מה גם שהשמועות על החיים המאוד "מקצועניים" שלו לא תורמות לו.

5. תומר22 Member

בנוס, ברוך הבא!

בקשר לצעירים, אולי הם יקבלו צ'אנס מבורגי אם הקבוצה תצליח לרוץ לאורך זמן בשני המפעלים ואז הרוטציה תהיה הכרחית. כישרון לא חסר שם כרגע.

גונסאלס שחקן נהדר עם פוטנציאל להתפתח ולהיות עוד יותר טוב. דיברנו עליו לא מעט בשני הטורנירים האחרונים. לגבי השני, אני מתקשה להיזכר שראיתי אותו משחק.

* דייגו קרוסה חוזר לליגה אחרי העונה המאכזבת במכבי חיפה. קרוסה חתם בקולון על חשבונו של אלסידס פיקולי, שעזב לאחר 10 שנים וחתם בסרו פורטניו מפראגוואי, אותה מאמן אוסבלדו ארדילס.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכים עם כל מה שדיאבליטו רשם , בנוגע לפאטו ושאר הצעירים שאני פחות מכיר וגם בנוגע לסוסה.

תומר ממתי ארדילס בפאראגוואי ?

ראיתי אותו בשניים שלושה משחקים אבל אני לא זוכר משהו מיוחד , אומרים שהוא קשר אחורי סולידי שהיה מהמצטיינים שלו אולימפו השנה , במצב הנוכחי יש בסגל רק שני סינקו ככה שכל אחד שמגיע זה ברכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

:aa1: - ידיעה מוזרה לטעמי , המבורג הציעה 10 מ' דולר על חלק מכרטיסו של מונסון מגנה הצעיר של בוקה!!! מה לעזאזל הם רואים בו אני לא מבין , פונטציאל להתפתח להיות מגן טוב אבל הסכום הזה מוגזם לגמרי.
    :aa1: - וההשפלה היומית של אוהדי ראסינג , כצפוי הקבוצה לא תצא למחנה אימונים עקב החובות לשחקנים והעובדה שלא נראה פיתרון למצב בזמן הקרוב.
    מתי נהייה מועדון נורמלי???

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/08
  7. Diablito Member

10 מיליון על חלק מהכרטיס? תמוהה למדי..

אגב מעניין שאף אחד לא דיבר על ההתחזקות האדירה של אסטודיאנטס.
    בסקרים באתרי העיתונות שבהם נשאל איזו קבוצה התחזקה בצורה המשמעותית הרבה קולות הולכים אל הפינצ'ה.

לאסטודיאנטס הגיעו:
    'גאטה' פרננדז,קלדרון ובוסלי (אני כמעט בטוח שפספסתי עוד מישהו או שהזכרון שלי מטעה אותי)
    בכל מקרה, חיזוקים משמעותיים ביותר בדיוק במקומות ה"בעיתיים" של אסטודיאנטס.
    עם הסגל של העונה הקודמת והרכש החדש, אני בטוח שהם יתנו פייט טוב גם השנה.

מצפה לנו צמד מפגשים מרתק בסיבוב הראשון של הסודאמריקנה בין אינדפנדיינטה לאסטודיאנטס
    שתי הקבוצות שהתחזקו בצורה המשמעותית ביותר עד עכשיו בפגרה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/08
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דווקא במקרה של הפינצ'ה אני חושב שהחיזוק יותר על הנייר , קאלדרון כבר מעבר לשיא ובוסלי הוא הימור.
    לה גאטה פרננדס הוא חיזוק מצוין ובנוסף השוער ברבוסה שהגיע הוא תחליף סביר לאנדוחאר.

העניין הוא שיש סיכוי שאסטודיאנטס תאבד עוד שורה של שחקנים מובילים שקשה למצוא להם תחליף מלבד פיאטי ואנדוחאר , מדובר באנג'לרי ובראנייה בעיקר שבודקים הצעות מאירופה לדעתי.

שאלה לתומר או מישהו אחר , אנדוחאר עוזב בודאות ואם כן לאיפה ?

9. תומר22 Member

מסתבר שהוא חתם בסרו פורטניו בסוף אפריל. אני לא ידעתי את זה עד לפני שבועיים, כשהייתה ידיעה שחבייר ויז'ריאל חתם שם וישחק אצל ארדילס.

דיברו על זה שהוא יעזוב בוודאות, כשהכיוון הוא אנגליה (ניוקאסל ומידלסברו הוזכרו). מאז לא שמעתי שום דבר חדש וסנסיני אמר שברבוסה יהיה השוער הראשון רק במידה ואנדוחאר לא יישאר. כנראה החתימו את ברבוסה כתעודת אחריות למקרה שאנדוחאר יילך עכשיו, או במקרה העדיף מבחינתם - בינואר.

ההצעה של המבורג על מונסון בהחלט הזויה. לא בדיוק הברקה עיסקית לשלם כזה מחיר על מגן ששיחק בקושי 20 משחקים בליגה הראשונה ושאם באמת רוצים, אפשר למצוא טובים וזולים ממנו בשוק.

שתי העברות מעניינות שצפויות להיחתם סופית בשעות הקרובות:

* אנדרס ד'אלסנדרו עובר לאינטרנסיונאל הברזילאית תמורת 6.5 מיליון יורו. הכסף יתחלק בין מרסלו טינלי, איש העסקים שהביא את ד'אלסנדרו לסן לורנסו ובין סראגוסה, קבוצתו הקודמת של השחקן.

* נשיא טיגרה הודיע שהקפטן שלו, הקשר מרטין גלמאריני, ישחק בעונה הקרובה בריבר פלייט. עפ"י הדיווחים, מדובר בהעברה די מפתיעה כי גלמאריני לא היה בתוכניות שהגיש דייגו סימאונה להנהלה. גם השחקן עצמו נשמע מופתע כשעיתונאים שאלו אותו על ההעברה.

10. Diablito Member

אוטוטו מתחילים הגביעים כאשר הסודאמריקנה בפתח (תחיו את הדיון.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx )
    וגם הרקופה בו יהיה מפגש ארגנטינאי: מחזיקות הגביעים ארסנאל ובוקה.
    המפגש הראשון יהיה בבומבניירה ב13 לאוגוסט והגומלין ב27.
    לא מאמין שלארסנאל יש יותר מידי סיכוי אבל תמיד מפגש ארגנטינאי ברקופה הוא מעניין.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פששש...איזה הרכב חלומי יש לאסטודיאנטס כרגע.
    אם יצליחו לשמור על אלו שיש להם הצעות מאירופה ובוסלי יוכיח את עצמו הפינצ'ה יהיו אחת המועמדות החזקות לאליפות או לפחות הקבוצה הכי התקפית (3-4-3 שרק קשר אחד הגנתי באופיו).

סתם מחשבה שקפצה לי שקראתי את על המשחק אימון האחרון שלהם...

ארסנאל מנצחת , שלושער לסאבה :aaarofl:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/08
  12. Diablito Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx אחד הדברים ההזויים (עם הפהשלי זה עוד יקרה)

13. תומר22 Member

בזמן שראסינג ממשיכים לשקוע בתוך כל הצרות שלהם, אחד הסמלים של עונת האליפות ב-2001 עוזב כצפוי את הקבוצה. צ'אנצ'י אסטבס מצטרף לחבייר ויז'ריאל ואלסידס פיקולי וחותם בסרו פורטניו הפראגוואית של אוסי ארדילס.

זה באמת נראה טוב כרגע. בוסלי כבר כמה שנים עושה רושם של אחד שרק צריך את המקום המתאים (וקצת סבלנות) כדי להתפוצץ. יש שם קבוצה טובה ומאוזנת מאוד, וסנסיני גם בעונה הקודמת הראה שהוא חושב התקפי.

אי אפשר לדעת. בוקה תהיה ללא ריקלמה ומונסון במשחק הראשון, קראנטה כל הזמן נפצע (ומיגליורה פישל כשהחליף אותו), פלאסיו במצב לא ידוע (מדברים על הצעה של ולנסיה שתגיע בימים הקרובים) וההגנה הראתה בשנה האחרונה שכמעט כל מצב נייח מולה זה שער. אני דווקא מאמין שאם ארסנאל רוצה להפתיע, זה בדיוק הזמן, בתחילת העונה כשהמוכנות היא לא 100%.

14. Diablito Member

מת'או שהיה מיועד לחתימה בלוקומטיב מוסקבה, באופן מפתיע לא עבר את הבדיקות הרפואיות ולא ישחק במוסקבה.
    כרגע הוא נמצא בספרד בוחן אופציות מהליגה הספרדית.
    חזרה לאינדפנדיינטה גם עומדת על הפרק.

אם הוא יחזור אני באמת חושב שאנחנו הולכים לרוץ חזק מאוד בגביע, אם נעבור את אסטודיאנטס דרך המלך פתוחה.

אני כל כך מקווה שאלה לא עוד אשליות של תחילת עונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx

15. תומר22 Member

קשה לי להאמין שמתאו יחזור. ממה שאני קראתי, הבנתי שהבעיה בלב שהתגלתה בבדיקות היא בעיה מזערית שלא אמורה למנוע ממנו לשחק. הרוסים כנראה רצו להוזיל את העיסקה ולכן עשו מהלך כזה. עובדה שהם חזרו למו"מ, רק שעכשיו הם צריכים להתמודד עם קבוצות ספרדיות שרוצות אותו גם (מדברים על בטיס כאופציה).