ארגנטינה נגד אנגליה- משחק ידידות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י EL Capitan, ‏9/11/05.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עזבו משחקי ראווה, נבחרת יותר טובה משניהם משחקת על אמת בשידור ישיר ב ESPN

צ'כיה המרהיבה !!!

2. EL Capitan Member

גם צ'כיה לא כזאת טובה. אתם פשוט לא עוקבים אחרי תוצאות שלה, כמו נבחרת ספרד, אנגליה, איטליה, צרפת וכו'. בלי נדבד בקמפיין המוקדמות, היא סיימה בתיקו 1-1 עם רומניה, הפסידה בבית שלה להולנד 2-0 במשחק גורלי, ואולי יש עוד תוצאות שאני לא יודע אליהן. כי אין מה לעשות, גם אני כמו כולם לא עוקב אחרי הנבחרת הזאת, מהסיבה הפשוטה- שאתם אומרים את הגדולות של אירופה, אני בטוח שהנבחרת הראשונה שתגידו לא תהיה צ'כיה, וגם לא השנייה והשלישית (אני מדבר מבחינת שם). ובגלל זה ככה לא עוכבים אחרי כל התוצאות שלה, ובגלל שהיא הביאה יורו טוב עם כדורגל יפה לעיין, מדברים עלייה כעל נבחרת מצוינת ואחת הטובות באירופה. אבל היא לא נבחרת כזאת טובה. למעשה, היא כמו כל הנבחרות הבכירות באירופה, שחלה ירידה ברמתם (כמובן, שגם הפער המצטמצם בינם לבין הנבחרות הקטנות יותר, מוסיף להרגשה הזאת).

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/05
  3. eastlands Member

אנגלים עלייך גרמניה - חוזרים מגרמניה עם הגביע .
    אנגליה מנצחת את היריבה השנואה ,ועכשיו אפשר להתכונן לדבר האמיתי עם המון בטחון ואנונה .
    האנגלים היום ביכולת התקפית מצויינת הגיעו להמון מצבי כיבוש וגם כבשו 3 ,עם הרבה כדורגל , הרבה מהלכים יפים ,אנגליה הוכיחה היום שהיא יודעת לשחק ולהניע כדור לא פחות טוב מהוריטואזים המהוללים
    מארגנטינה , ההבדל הוא שאנחנו לא מתעסקים עם הלכלוך הדרום אמריקאי של התחזיות , תפיסות ,וצלילות (אפילו נסיון לכבוש ביד היום) .
    נצחון מוצדק למולדת ,כל נצחון על החלאות הוא חגיגה ,שבוע טוב אנגליים מתוקים.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הופה האנגלים נכנסים לאופוריה, ניצחון אחד וכבר " חוזרים מגרמניה עם הגביע " ....
    ככה גם דיברו הצרפתים(יימר שמם) לפני המונדיאל האחרון, להוסיף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

לגבי צ'כיה, אל קפיטן , נדבד חזר לנבחרת, וגם לטעמי היא תפתיע שוב במונדיאל, אחת שמסוגלת לבוא מאחור ולעקוף את כולם בסיבוב.........

אבל העיקר שיהיה לנו מונדיאל כתום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/11/05
  5. קינג לדלי Member

אנחנו גאוותנים ! תמיד היינו ונישאר כאלה ! :aaa12:
    9000 אוהדים טסים למשחק אימון ועוד 150 אלף בדרך לגרמניה.
    אין ולא היה דבר כזה ! בהמנון הדמעות בעיניים. בגול של אואן הדמעות בעיניים.

תנו לי גביע עולמי אחד ולא רוצה לעלות יותר למונדיאלים...מבחינתי אני פורש....עד המשחק הבא של האריות.
    אני מקווה שאצליח לחסוך ולהגשים את החלום של לשוט בוואן שכורה ברחבי גרמניה עם דגל אנגליה בחלון ועם שלושת האריות באוטו (אריה אחד במג"ד).

!!!NGLAND TILL I DIE

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שהוואן יהיה סולר. אתה לא יודע כמה הבנזין יקר בגרמניה.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טקטיקות והגנות לא היו היום במשחק בז'נבה, ולדעתי בכל זאת אפשר להסיק ממנו מסקנה אחת מתבקשת, והיא שגם ארגנטינה וגם אנגליה מסוגלות ללכת עד הסוף במונדיאל הקרוב. למרות ההשמצות בהן זכו והיכולת הלא ממש משכנעת שלהן בתקופה האחרונה שתי הנבחרות הראו את ה-sense of occasion שלהן ונתנו היום משחק ברמה גבוהה ביותר. ברזיל אומנם עדיין יותר חזקה משתיהן, וכך היא גם תישאר למשך תקופה ארוכה כפי שזה נראה, אבל ביום נתון שתיהן יכולות להפתיע את רקדני הסמבה.

יהיה מונדיאל גדול זה בטוח...

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבניגוד לרקדני הסמבה, הן נבחרות שאשכרה משחקות כדורגל. 8-0 זאת לא תוצאה של כדורגל.

*גם לא נגד ערב הסעודית.

9. Igi Member

הכדורגל המודרני וההגנתי אולי...

חחח ערוץ הספורט קרעו אותי ... הביאו 4 אנשים לאולפן לשדר את המשחק ! מה נדב יעקובי קשור לא הבנתי ... שהיה נותנים למלר לשדר וזהו.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. הכדורגל המודרני. זה נראה לי הצירוף מילים הכי דבילי ששמעתי בחיים שלי.

11. bayer04 Member

ברזיל חקיינים- נותנים 8-0 לנבחרת ערבית...מזכיר משהו קצת מהעולם שלנו (הגרמנים).

12. Barcik Member

אעעעעעע. עוד מתחרות על המקום השני. שתי הנבחרות שיחקו טוב, אבל לא ברמה שמזכירה את ימיהן הגדולים. ארר... בעצם המשפט האחרון לא תקף לגבי אנגליה. נתפשר על לא ברמת המאץ'-אפ ב- 98, והן יצטרכו לפחות את זה בגרמניה.

אגב, שמתם לב שפיטר קראוץ' עשה את כל שביכולתו כדי להפריע לאואן לנגוח את שער הנצחון וכשל גם בזה?

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, השרוך הזה לא טוב בשביל שום דבר.
    אנגליה עוד צריכה לשפר ולשייף חלק מהחוליות, לא מבין איך אריקסון בכלל מרשה לקראוץ' לקבל דקות כשדפו מחכה לצ'אנס על הספסל - מה לעזאזל מאמנים רואים בעגלון הזה??
    נחכה שהמגנים יחזרו ונקווה שברזיל תפשל בגדול במונדיאל.
    השוער הארחנטיני אבונדאנזיירי דווקא היה לא רע... איפה הוא משחק, ולמה הוא פותח על חשבון פרנקו?

14. EL Capitan Member

אבונדנסיירי משחק בבוקה.

ובקשר לברזיל, יש סיכוי סביר בהחלט שהיא לא תזכה במונדיאל. ראינו כבר מה קרה לצרפת במונדיאל הקודם. הפתעות תמיד יש. משחק אחד לא טוב של ברזיל בנוק אווט, ואם המזל גם אל יהיה לצידה, ולא משנה איזה נבחרת תהיה מולה (גם נבחרות אחרות מיש את ארגנטינה, אנגליה, ספרד, איטליה, הולנד, פורטוגל, גרמניה, צ'כיה, שבדיה ועוד, כי כבר ראינו קבוצות ונבחרות קטנות שעושות סנסציה), היא יכולה להיות מודחת. כולם מנסים לשחק את עצמם חכמים ולהגיד שברזיל תזכה בטוח, אבל זה לא יהיה ככה, וגם אם כן, זה יהיה מאד מאד קשה לברזיל לזכות בפעם השנייה ברציפות במונדיאל. אולי אני אומר את זה גם כי אני רוצה שברזיל לא תיקח את המונדיאל, אבל ככה אני חושב ומקווה שיהיה, כדי שיהיה לנו מונדיאל כמה שיותר מעניין וטוב (וגם כי אני אוהב את נבחרת ארגנטינה).

15. אלי מתחן Member

מבחינת חומר השחקנים ברזיל היא הטובה בעולם, הבעיה שכדורגל משחקים עם כדור אחד ואני לא בטוח שרונאלדיניו, רוביניו, קאקא, אדריאנו ורונאלדו מסוגלים להתחלק בכדור. אף אחד מהם לא אגואיסט, אבל בכל מקרה הם צריכים להחזיק בכדור ואני לא בטוח שהם יהיו מסוגלים לשחק ביחד.