ארגנטינה אפרטורה 2011 - בוקה חוגגת אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/8/11.

1. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אז כאמור היום אינדפנדיינטה תפתח את העונה באופן רישמי (עם לא לוקחים בחשבון על היפנים...) עם המשחק הראשון ברקופה מול מחזיקת הליברטדורס 2010 אינטר הברזילאית משחק הגומלין יערך בשבוע הבא בפורט אלגרה.

http://up352.siz.co.il/up1/vmz3yytujnyl.Xxx

אינדפנדיינטה: הילריו נבארו; אדוארדו טוציו, גבריאל מיליטו, חוליאן ואלסקס; ניקולס קבררה, כריסטיאן פז'ראנו, הרנן פרדס, מקסימילינו ואלסקס; מתיאס דה פדריקו; לאונל נווניס ומרקו פרז.

אינטר: גוסטבו מוריאל; קלאודיסני קרדוסו "נאי", פביאן גוואדס "בוליבר", מרקוס דה לימה "אינדי"ו, קלאבר דה קאראבליו; ווילסון מתיאס, אלטון ג'וניור, פאולו ססאר "טינגה", אנדרה לואיס טאבארס "אנדרזיניו"; אנדרס ד'אלסנדרו; ולאנדרו דאמיו.

ישפוט: ווילמר רולדאן (קולומביה)

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אחרי ששיחק באינדפנדיינטה ריבדביה אריאל אורטגה שוב "יורד" ליגה וישחק בשורות דפנסורוס בלגרנו מפרימרה ב' מטרופוליטנה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/11
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תנחומי

4. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

משחק נהדר באבז'נדה הסתיים ממש לפני דקות אחדות אינדפנדיינטה מנצחת 2-1 את אינטרנאסיונל הברזילאית במשחק הראשון במסגרת הרקופה סודאמריקנה משערים של מקסי ואלסקס בדקה ה-41 ומרקו פרז בבעיטת חופשית בדקה ה-72, אינטר הייתה זו שהוליגכה משער של החלוץ לאנדרו דאמיו בדקה ה-36.

התוצאה עצמה דיי מאכזבת לאור העובדה שבמשחק הגומלין יספיק לאינטר רק 1-0 בגלל שער החוץ ואפשר להוסיף לזה את שתי ההחמצות הגדולות של הילד נייאבה והיו שם עוד כמה. אבל מצד שני העיקר הניצחון :aaarse:.

5. Burrito Ortega Member

כנראה שזה לא יקרה בסוף. רוצים יותר מדי כסף להשאלה שלו. אבל למה ככה?. לא שחקן טוב?.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/11
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי לא, נתן טורניר טוב ומפתיע בקופה אמריקה, אבל בעונה האחרונה היה מהשחקנים החלשים בניואלס שהייתה מהקבוצות החלשות בליגה. עושה הגנה בכאילו ועושה התקפה בכאילו (הרבה כדורי רחוב לאף אחד). אבל זו דעתי רק ויש הרבה אנש מקצוע שמעריכים אותו.

:aa1: אולימפו סוגרת עם שניים מהשמות ברשימה שהציגו להתאחדות, ומדובר בשמות שצפויים לשדרג את הקבוצה משמעותית. החוד הדליל יתוגבר בנסיון של ניקולאס פאבלוביץ' הוותיק, בעוד מרכז ההגנה יתהדר באיש המערות הונצואלני, אוסבאלדו ויסקארונדו, שאף כבש שער בקופה האחרון.

:aa1: גודוי קרוס ממשיכה להתחזק ולאחר שהחתימה את האקוואדוריאני סאלס, היא משיבה לשורותיה את החלוץ, וכוכב הקט רגל בעבר, לאנדרו קארוסו, אשר נתן את הטורנירים הטובים בקריירה שלו במדי הקבוצה.

:aa1: ראסינג גם לא סיימה לדבר בשוק ההעברות מסתבר, הקבוצה של סימאונה סיכמה עם סאן לורנסו על מעברו של הבלם וכעת נותר רק שסאנלו תפטור את נושא החובות מול סמפדוריה (לא דבר פשוט מסתבר).

:aa1: ארחנטינוס, שנמצאת במצוקת חלוצים בשל אי ההצלחה להחתים כאלו ובשל פציעות, מקבלת בשורה טובה בשעה טובה. חוטה חוטה מוראלס, שחתם בקבוצה לפני זמן מה כבר, קיבל את האישור לשחק אחרי בעיות בירוקרטיות ויספק מעט אוויר לנשימה לטרוגליו בחוד הקבוצה.

אני גם לא מאמין שישחק, אבל לאור זה שהוא נבחן שם במשך יותר משבועיים אולי באמת הם ראו משהו שמאמניו בפרו לא ראו עד כה?

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/11
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני קצת מופתע שאולימפו היא זו שלוקחת את ויסקארונדו, שחקן שלדעתי שווה קצת יותר מכך. יצא לי לראות אותו בשניים-שלושה טורנירים בקולומביה עם אונסה קאלדאס והבחור היה סולידי בהגנה, ושיחק עם שקט נפשי. עשה את העבודה כמו שצריך. יש לו גם משחק ראש לא רע בכלל, כפי שגם ראינו בקופה והאמת די הופתעתי שאחרי קאלדאס הוא חזר לונצואלה ולא המשיך לליגה טובה יותר. בכל מקרה אני מאוד חיבבתי אותו בזמנו בקולומביה ומאחל לו בהצלחה בארגנטינה.

וברכות כמובן למרקו פרס על שער בכורה אצל הרוחו :aaa021: אין כמו בבית(?) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. אסף ראסינג Member

*ההעברה של בוטינלי לראסינג כנראה לא תתבצע, כיוון שסאמפדוריה סירבה להצעת הפיצויים בתשלומים שהציעה לה סן לורנסו
    *יניב, אני חושב שברקופה לא קיים חוק שערי החוץ, ככה שאתה יכול להיות מעט יותר אופטימי.
    *מולינה, הנשיא של ראסינג: "אנחנו מצפים לג'יו במחזור ה4"
    עידן, נא להתכונן בהתאם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האמת? אני לא אוהד ראסינג והתגעגעתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

גם אני חושב ככה (או יותר נכון חשבתי?) אבל הפרשן אמר ששערי חוץ כן נחשבים והמצב של אינטר טוב ממה שנראה. אז במילים אחרות אליאס בוא לפה!

השערים

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לפי התקנון באתר של הקונמבול, אין שערי חוץ. במידה ואינטרנאסיונאל תנצח בהפרש של שער אחד תהייה הארכה ולאחר מכן פנדלים במקרה הצורך. מה שלמעשה נותן יתרון לברזילאים מכיוון שההארכה תשוחק בברזיל (אם יהיה בה צורך).

http://www.conmebol.com/export/sites/conme...Recopa_2011.Xxx

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זהו, הקנמבול התקפלו והוסיפו את ההארכות השטותיות האלו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx עד שדרא"מ הובדלה בדבר אחד טוב משאר העולם....

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

צריך לבדוק מה קורה בשאר הגביעים כרגע, יכול להיות שזה קיים בחלק ולא קיים באחרים (ליברטאדורס).

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נרייה, אז הפאראגוואי לא הגיע אבל הבאתם קשר יותר טוב לדעתי, שגם בלט בקופה, ססאר גונסאלס הצ'יליאני. היה לו אמנם טורניר רע מאוד עם חימנאסיה, אבל בהורקן הוא היה מצויין וכך גם בקופה במדי נבחרתו. שחקן טוב בלי הייפ גדול סביבו, שאני מאוד מחבב.

חבל, מרטינס הוא אחד האוברייטדס של הליגה ושחקן שחייבים למכור בהזדמנות הראשונה.

מי שכן מצטפרים לראסינג, הם צמד החלוצים גסטון סלרינו שוהזכר פה בדיון אם אני לא טועה (זכור משער מספרת מדהים בצ'ילה שסידר לו חוזה בליבורנו, שם נכשל קשות), ועוד "ילד פלא" ארגנטיני שעשה מעט וכלום באירופה, בריאן סארמיינטו. חלוץ מחליף לטאו זה חשוב, אבל בשביל מה שניים? שגם עלולים לכסות על ויולה וגם ככה מגיעים רק בהשאלה?

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/11
  15. Burrito Ortega Member

* הוא ונצואלי לא צ'ילאני. הבנתי שיש עוד כמה פרטים קטנים לסגור מול הקבוצה שלו ממקסיקו. אני מקווה שהכל יסגר והוא יחתום באמת.

* ריבר רוצה להביא גם את כריסטיאן 'לובו' לדסמה מקולון. אך הסיכויים שהקבוצה מסנטה פה תסכים לשחרר אותו לא ברורים.

* פאחרלה כינס מסיבת עיתונאים של פתיחת העונה בה הוא כופר בכל ההאשמות כנגד התהלותו כנשיא ריבר. בקשר לתפקיד של ריבר במהומות, האשמות של באונאנוטה לגבי העברה שלו למאלגה וכו'.