אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

יובל שטייניץ הצהיר בריש גלי שהוא הצביע בעבר לשמאל ושהוא עבר מהפך בעקבות אוסלו,הוא לא ניסה להסתתר או לעשות דברים מתחת לרדאר. הליכודניקים החדשים פועלים כסוסים טרויאנים, זה משהו אחר

2. סיונרה Member

חיים כץ.
    הם לא סוסים טרויאנים. הם מצהירים שהם מסכימים עם חוקת הליכוד וזה מספיק. גם דוד דודי אמסלם לא מסכים עם כל חוקת הליכוד, אלא רק עם החלק שמתאים לו. אז גם הוא סוס טרויאני?
    העניין המעניין הוא שהליכוד כבר היום מלא ב"סוסים טרויאנים". החל מועד נהגי המוניות, התעשיות הבטחוניות, המתנחלים.

3. DRORIKO Member

אתה פורץ כאן לדלת פתוחה. אני מאז ומתמיד אומר שצריך להעיף מהליכוד את הועדים. ומה זה בדיוק ״המתנחלים״?

4. סיונרה Member

אנשים שמצביעים לבית היהודי ותמכו בזמנ בפייגלין בפריימריז והיום מהלכים אימים על כל מי שיצביע בעד פינוי של 2 אנשים ממרפסת של פלסטיני בג'נין.

זה שאתה אומר לא אומר שמישהו עושה. לפחות הליכודניקים החדשים מהווים לובי של אנשים ישרים עם תודעה פוליטית ולא של קבוצת לחץ עם אינטרסים מצומצמים וברורים.

5. DRORIKO Member

אנשים ישרים לא מסתירים את הדעות הפוליטיות שלהם בחדרי חדרים ולא רוקמים מזימות. אתה רוצה שאני אצביע לך אז תדבר איתי ישר, אל תנסה לרמות אותי ואל תעלה לשידור ותציג את עצמך כליכודניק ותיק כשמעולם לא הצבעת למפלגה. אל תלך להפגנה בפתח תקווה עם חולצת ״אני ליכודניק״ כשאתה בכלל מצביע מרצ.
    הם תוקפים כל הזמן את הנכלוליות של ביבי, שיסתכלו קודם על עצמם במראה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/17
  6. סיונרה Member

איזה מזימות הם כבר רוקמים? זה בדיוק מה שאמרו על היהודים לאורך השנים.
    במדינת ישראל הבחירות הן חשאיות ואדם לא חייב ולא צריך לספר לך למי הוא הצביע, וזה לא עניינך. הם צריכים להתחייב שהם מסכימים עם חוקת הליכוד, וזה מה שהם עשו. יש לך בעיה עם זה? tough shit.
    יש לעניין הזה פתרון מאוד מאוד מאוד מאוד (...) פשוט, שאנשים שמצביעים ליכוד ולא שייכים לקבוצות אינטרסים ילכו, יתפקדו ויצביעו בפריימריז בתגובה. אני בטוח במאה אחוז שלרוב הליכודניקים החדשים זה הדבר האחרון שיפריע. אני אישית לא חלק מהקבוצה אבל מאוד בעד. מבחינתי שהליכוד יהיה מלא באנשים שלא מסכימים איתי מבחינה פוליטית אבל שמעוניינים לקדם את הדעות שלהם ולא את האינטרס שלהם. הבעיה עם זה היא שאנשים שנבחרו על ידי כל מני קבוצות כאלו או מהרשימות האיזוריות על ידי אחוז או שניים מהמתפקדים (ע"ע חיים כץ, דודי אמסלם, דוד ביטן, יואב קיש, מיקי זוהר) יישארו בחוץ, והם יודעים את זה. ובאורח פלא, התמיכה בהם מגיעה מכל מני חברי כנסת נוכחיים של הליכוד שנבחרו דרך הפריימריז אבל לא באמצעות קבוצות לחץ, קבלני קולות ורשימות מקומיות.

7. Lebron Member

דרור אחותי התפקדה לליכודניקים החדשים (למרות שהיא לא כזאת מעורבת), אז אתה קורא לה כלבה? למה אתה תמיד חייב להכפיש ולקלל בצורה כזאת מכלילה קבוצה של אנשים שאתה לא מכיר.

הבעיה עם הליכודניקים החדשים היא של קבוצות אינטרסים כמו שסיונרה אמר, אז מספרים למתפקדים שהם שמאלנים שרוצים להחריב את המפלגה ולמצוץ לערבים.

ממה שלי יצא להכיר מהליכודניקים החדשים מה שמעניין אותם זה בעיקר התחום הכלכלי, ורובם ימין מהבחינה הזאת. התחום המדיני פחות מעניין אותם ולכן הם יהיה נעדרי השפעה אמיתית בו.
    לא כל אחד צריך לצעוק באמצע הרחוב שהשמאלנים בוגדים ושהערבים רוצים לזרוק אותנו לים, בואו נשאיר דברים בפרופרציות הנכונות.

8. DRORIKO Member

מה זה "מספרים למתפקדים שהם שמאלנים" קראת את התחקיר בכלל? אתה יודע על מה מדובר?

9. DRORIKO Member

ישראל כץ וגילה גמליאל לא השתמשו בקבלני קולות? אין לך מושג מה קורה במפלגה

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בלי קשר לליכודניקים החדשים, אני לא סובל את השיח בשמאל על "איפה הליכוד המתון של פעם, של בגין ושרון". עם כל תיעובי לנתניהו, הוא לא חתום על המלחמה המיותרת ביותר בתולדות ישראל, על טבח סברה ושתילה ועל המשבר הכלכלי החמור בתולדות המדינה כמו השניים האלה.

Gass12 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

אנשי "תורת ז'בוטינסקי" הם אפילו יותר מגוחכים. אנשים שמחפשים פתרונות ל-2017 אצל מישהו שמת ב-1940. מה גם שזה מפגר לאללה לגבש אידיאולוגיה על סמך בן אדם אחד( אני אישית חושב שאידיאולוגיה זה בכלל דבר ארכאי ומגוחך, אבל זה כבר דיון בפני עצמו)

12. Gass12 Member

Offer Binshtok הגיש עתירה למוסדות הליכוד כנגד הליכודניקים החדשים . העתירה היא מסמך מטלטל. הליכודניקים החדשים פוקדים לליכוד כבר שנים פעילים ו/או תומכים של מרצ, דע"ם, מפלגת העבודה וחד"ש, חלקם מגדירים עצמם כפוסט-ציוניים. העתירה המפורטת בנויה מ 423 עמודים מפרטת את הדברים בצורה איכותית, ומלווה בנספחים רבים.
    ראש הארגון הזה, ליאור מאירי, טען בעצמו כי מעשיו לא חוקיים. כאשר הוא נשאל מה מוסריות מעשיו, הוא ענה "גבולית עד פלילית". כלומר, מאירי פעל מתוך מחשבה שהוא שהוא מקים התארגנות שפעילותה היא פלילית.
    יש מי שרגיל לטמון ראשו בחול או בחרא
    ויש מי שעיניו פקוחות.
    שורה אחרונה-להתפקד לליכוד בידיעה ברורה שאינך מצביע ליכוד הוא דבר לא נכון מבחינה מוסרית,ציבורית ופוליטית
    כנראה שיש אנשים גם כאן שהמרמה הזיוף והנכלוליות היא מנת חלקם.

13. סיונרה Member

למזלי אין לי מושג, אתה צודק שהמשפט שלי היה קצת מוגזם, כנראה שהרפש במפלגה שמתבטא בקבלני קולות למיניהם משותף לכולם. אבל החיפוש בגוגל ישראל כץ לא מעלה תוצאות רלוונטיות כלל. אז או שאתה טועה ואני מצפה שתודה בטעות שלך, או שאתה סתם מנסה כמו ידידנו גאס12 מעמיס דיסאינפורמציה כדי לבלבל את מי שקורא פה. אשמח להבהרה.
    http://www.twoday.co.il/media_content/2017-08-10_03-13-01_611226-twoday-news.Xxx
    אידאולוגיה זה לכוסיות, עדיף פולחן מנהיג.

14. DRORIKO Member

אידיאולוגיה זה לדוגמטים, דבר איתי על פרגמטיזם

15. Gass12 Member

זו העתירה. במקום לגרד הוכחה פה הוכחה שם תודה לעופר בינשטוק שעשה זאת. הכל כאן !!

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 85)

1. YYY