אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

רק אנשים שחצנים בלי מודעות עצמית קוראים לשינוי דעה של בנאדם "התפכחות". הרי אם זה היה מישהו מהמחנה של גאס שעובד לצד השני הוא היה בוגד ואחד שלא יכול להחליט. אם אני לא טועה זה פחות או יותר מה שהוא וצבע המשולמים שלו חופרים לנו על אבי גבאי כבר מספיק פעמים.

מזגן אוהב/ת את זה.
  2. Gass12 Member

שוב הוכחת שאינך קורא .קבל עובדות טבאריש עובדות. ראשית לדוגמנית לא כתבתי בשום מקום את המילים אינו שפוי

להלן מתוך הכתבה:"
    יותר ויותר אנשים בארה"ב מתארים תהליך של התפכחות מדעותיהם השמאלניות. כך טוענת הסופרת השמרנית אליזבת איימס בטור ב"פוקס ניוז".
    את ההתפכחות מאשליות שמאלניות, במיוחד בכל הקשור לפמיניזם, נהוג לכנות "בליעת הגלולה האדומה"
    – מושג השאול מהסרט הנודע "המטריקס" (1999), בו גיבור הסרט מצליח לראות מבעד לעולם השקרי שמסביבו רק לאחר שהוא מחליט לבלוע את הגלולה האדומה שהוצעה לו, ולא את הגלולה הכחולה, שתשאיר אותו בעולם האשליות שהורגל אליו.
    איימס טענה שכפי שהתקשורת כשלה בניבוי עלייתו לשלטון של דונלד טראמפ, היא אינה מבחינה בתהליך שעשוי להיות בעל חשיבות לא פחותה. "אנשים בכל הגילאים והמוצאים האתניים מעלים סרטי יוטיוב המתארים 'רגעי גלולה אדומה' – התפכחויות אישיות שגרמו להם לזנוח נרטיבים שמאלניים אותם ינקו מאז ילדותם מחברים, מורים, מהחדשות ומתקשורת הבידור", כתבה.

1.בחירת המילים שלי נלקחה מתוך הכתבה.
    2.בניגוד אליך שמקפיד רוב הזמן לומר המון אך בתאכלס לא לומר כלום. אתה נשאר מאוד אמורפי ואילו אני מגדיר עצמי איש ימין כן ימין.
    3. לא שמעתי אותך עד עצם היום הזה אומר את משנתך חוץ מ.."אולי אצביע לגבאי"
    4. איני חושש ממך או מדומיך אני שם עליך קצוץ. אני איש ימין וגאה בכך. לא עובד עבור אף אחד ואם הייתי עובד קח את מילתי שהייתי אומר זאת
    בפרהסיה ובראש חוצות.
    5.בניגוד אליך אני אומר את אשר על ליבי .פי וליבי שווים נכון מודה שלפעמים נוקט בשפה בוטה יותר אבל כזו שאני שלם איתה
    6.בתאכלס אתם חבורה שכל מה שמייחד אותה זה "רק לא ביבי"ולכן כל מי שבעד ביבי גורם לכם סחרחורת ובחילות
    7.כשתהיינה בחירות במועדן, אני מקווה שגם אותן יקח ביבי בהליכה כי הוא גדול על כל מתחרה אחר ובמיוחד הליצן הנלעג שנואם באנגלית שבורה
    8.לא איכפת לי שיבחר מישהו אחרי עידן ביבי ובלבד שלא יוביל את המדינה הזו אל עברי פי פחת .לי הספיק פשע אוסלו אחד וגם הוא אחד יותר מידי
    9.בתאכלס כבר המון זמן אתה כמו תוכי קקאדו שאומר אבל..גאס ממומן. היחיד שחייב להיעלב מהאינפנטליות שלך זה אתה ורק אתה
    וזה שעד היום טרם הבנת את זה מלמדת יותר עליך .
    10.שנה טובה וחג שמח

מזגן אוהב/ת את זה.
  3. סיונרה Member

קראתי הכתבה סוג ז', לוקחים איזה טור דעה מאתר אמריקאי, מתרגמים את החלקים שרוצים ואז גאס הממומן מצטט את זה. מפתיע מאוד שאלו הסטנדרטים שלך.
    אתה מצטט משהו, אז אתה עומד מאחוריו. אולי בוואטסאפ של משתכרי הליכוד זה עובד, פה אתה לא יכול להגיד שאין לך קשר למה שנכתב.
    אני בסדר עם העובדה שאני לא קודם כל בוחר את המפלגה שאני מצביע אליה ואז מחליט למה הם צודקים. אני אוהד בית"ר ירושלים וריאל מדריד, וגם אם הקבוצות ישחקו חרא אני אתמוך בהן, זה לא המצב בפוליטיקה, וזה לא אמור להיות המצב אצל אף אחד. זה שזה נראה לך נורמלי זאת הבעיה.
    אתה מקבל כסף אז לכן אני לא מבקר אותך על התמיכה הבלתי מסוייגת, וזה הוכח פה מספר פעמים בפורום. פיך וכיסך שווים זה נכון.

פעם הבאה שאתה בא בביקורת לציפי לבני או לאבי גבאי, בבקשה תשתמש בטרמינולוגיה שאתה משתמש בה כאשר המעבר הוא בכיוון ההפוך.

4. סיונרה Member

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם אתה ממומן? בשביל לקרוא את הארץ צריך לשלם. אז הסתפקתי במשפטי הפתיחה שלפיהם בן 57 זה הדור הבא של הנהגת הליכוד.

6. Gass12 Member

הוא חולה במחלת הרדיפה בשמה החדש
    גאסומאניה 12/365
    הוא סובל מאוד המסכן. הסימפטומים ניכרים בו.הבה נאחל לו החלמה מהירה ואם לא אז לא

7. סיונרה Member

אני סובל מלראות אנשים כמו דוד דודי אמסלם, שהראיון איתו זה הראיון המבחיל ביותר שקראתי מנבחר ציבור אי פעם, נמצאים ברשות המחוקקת שלי כאשר בחרו בהם בסך הכל 2,500 אנשים בפריימריז לליכוד.
    @YYY אני גם לא מנוי, זה נפתח לי.
    ממליץ מאוד לקרוא לכל מי שחושב שיש איזושהי בעיה עם קבוצות כמו הליכודניקים החדשים, בעיקר לתומכי ליכוד.

8. DRORIKO Member

9. Lebron Member

לא יקרה לו כלום, כולה אייטם ברוטר

10. DRORIKO Member

ראיון מצויין עם דוד ביטן
    חכ דוד ביטן: בגין עשה טעות גדולה מאוד שיחה עם הדור הבא של הנהגת הליכוד - חדשות רוטר

אגב אני אפתיע אבל אני לא חושב שביטן הוא כזה אהבל כמו שעושים ממנו, לרוב הוא מדבר לעניין, פשוט צורת ההתבטאות שלו/האיש שהוא עובד בשבילו יוצרים כלפיו אנטגוניזם. למרות שאני אישית מאד מחבב אותו. כן פה ושם הוא פולט שטויות("רצח פוליטי זה רצח שנעשה על ידי פוליטיקאים") אבל מי מאיתנו לא. אגב גם אין לי בעיה עם הכוחניות שלו, אני חושב שיו"ר של סיעה צריך להחזיק אותה קצר, כי אם לא אז הדרך מפה לאלכס גולדפרבים היא מהירה מאד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/17
  11. Gass12 Member

הוא רחוק מלהיות אהבל.הוא מעורר אנטיגוניזם כי מימדיו וקולו רועמים אבל בסך הכל הוא איש אהוב. הוא משפטן בתוארו
    התכונה שאני הכי אוהב באיש היא נטייתו לומר את מה שהוא חושב בפנים!! נשמע לא כ"כ קשור לפוליטיקה כששם המשחק הוא צביעות ומסכות
    אולי בגלל זה אוהבים/ וגם לא אוהבים אותו.

12. סיונרה Member

הוא בכלל לא אהבל, בניגוד למיקי זוהר שהוא מטומטם מוחלט.
    הבעיה איתו ועם אמסלם ושאר האנשים בליכוד זה חוסר ההבנה במנהל תקין ותרבות הקומבינות.

13. DRORIKO Member

נכון כי בשאר המפלגות זה לא קיים, ביטן ואמסלם המציאו את זה

14. סיונרה Member

איזה ג׳ובים בדיוק יש במפלגות האחרות לחלק? הרקבון של מרכז הליכוד מצליח להתעלות אפילו על ההסתדרות (לה יש נציגים בסגנון חיים כץ גם בליכוד) ובכל מני עמותות עותמאניות אחרות כמו קק״ל וכו׳.
    תשקיע חמש דקות מזמנך ותקרא את הראיון עם דודי אמסלם.

15. Gass12 Member

סיונרה אתה כ"כ מוקסם מעצמך ובטוח שאתה מכיר ויודע הכל . צר לי לאכזב אותך מר "פנס גדול" אתה פשוט לא יודע כלום ,פשוט כלום על השחיתות שהיתה בדור מפא"י ועודנה . אני אדם מתחשב לכן אעניק לך מסמך שיאיר לך את אותו חלק זעיר" שהאור הענק" שלך אינו מאיר
    בכוונת מכוון בחרתי עבורך מסמך שנכתב ע"י מי שהיה סופר הצללים של אשר ידלין דרכו תבין לאיזה עומק חדר הריקבון.
    רק לחשוב שידלין עמד כפסע לפני מינוי כנגיד בנק ישראל
    אם תרצה ( אני בטוח שגאוותך לא תרשה לך לומר כן רוצה אני ) אשמח לתת לך רשימה כאורך הגלות של כל מושחתי מפלגת העבודה
    בעצם יש לי רעיון לך לבקר את פואד בן אליעזר בבית העלמין הוא ינפיק לך רשימה חלקית של מושחתי עבר שפעילים בהווה.
    *שלא תבין מזה שאני בעד שחיתות של מפלגת הליכוד ואחרות. אני הכי נגד אבל התמונה הכ"כ חד גונית מוטה ומשעממת שאתה מנסה להציג רק מציגה אותך באור נלעג.

הסיפור האמיתי מאחורי פרשת אשר ידלין | היגיון בשיגעון

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 16)

1. SerieA