אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

רואה ראיון של אראל מרגלית אצל נחמה דואק בערוץ 2. הוא כמובן מתחיל לנאום על כמה שזה לא בסדר הגיור האורתודוקסי וכמה שזה לא בסדר שביטלו את מתווה הכותל, אבל דואק בצדק אומרת לו שאם רוצים להקים ממשלה עם החרדים אין ברירה אל להיענות לדרישות שלהם בסוגיות האלה. מרגלית אומר ביומרנות הזויה שהוא יצליח להגיע עם החרדים להבנות שיטיבו יותר עם הציבור החילוני ומתחיל לחרטט על נשים חרדיות בהייטק ועל אביתר בנאי ואתי אנקרי. הבן אדם פשוט שובר כל שיא של גניבת דעת.

עכשיו הוא אומר שהוא ימשיך את מורשת בן גוריון ורבין וברל כצנלסון, מבלי שהוא בכלל יודע מה מהם(אם הוא היה יודע הוא היה מרגיש ממש אידיוט עכשיו). תשמעו מדובר באמת באחד האנשים הכי חלולים שנתקלתי בהם בפוליטיקה, בן אדם שחי על סיסמאות זולות,נטול כל עומק אפשרי. איך האידיוט הזה עשה כל כך הרבה כסף? מתחזקת אצלי התחושה שאין צדק בעולם הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/17
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

היומרנות ההזויה של מרגלית ושאר המתמודדים בפריימרז העבודה, היא שהם עוד פעם מרמים חלק לא קטן מהציבור ומנסים ליצור מצג שווא כאילו הפריימרז הללו יקבעו את זהות ראש הממשלה, כשבמציאות העבודה כנראה תקבל הרבה פחות מנדטים מה-24 שקיבלה בבחירות האחרונות ולא סייעו לה לבנות ממשלה.

3. DRORIKO Member

זה נראה לך כמו אחד שמחובר למציאות?

4. סיונרה Member

בטח שיש ברירה לא להיענות לדרישות של החרדים. הם יפרקו עכשיו את הממשלה על השטות הזאת? שנינו יודעים שלא. אף אחד לא יתן להם מה שהם קיבלו עכשיו.

5. DRORIKO Member

6. DRORIKO Member

מתפקדי העבודה שלחו את אראל מרגלית לקיבינימט :)

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני ממש מקווה שגבאי יפסיד בסיבוב השני. לא יודע למה אבל הוא עולה לי על העצבים.

(בלי קשר לזה שפרץ לדעתי היחיד שיכול להחיות את הגווייה הזאת ולקבל תמיכה בפריפריה).

8. סיונרה Member

המנצח הגדול של הבחירות בעבודה הוא סיונרה, שלא יצטרך לשמוע על כמה העבודה מנותקת ולא נותנת ייצוג למזרחים לפחות ל4 שנים הקרובות.

9. סיונרה Member

המנצח הגדול של הבחירות בעבודה הוא סיונרה, שלא יצטרך לשמוע על כמה העבודה מנותקת ולא נותנת ייצוג למזרחים לפחות ל4 שנים הקרובות.
    עמיר פרץ הוא עסקן משופשף, אבל כמו בוז'י, יש לו תקרת זכוכית מאוד ברורה. אבי גבאי אדם רציני בהרבה משניהם.
    הנוכחות של איציק שמולי ליד פרץ מבהירה לי שאילו הייתי מצביע עבודה אז גבאי היה האיש מבחינתי.

10. DRORIKO Member

דווקא אני מחבב את גבאי. למרות התדמית האפורה שניסו להדביק לו הוא מאד כריזמתי ומדבר לעניין. עמיר פרץ לעומת זאת מביא איתו רזומה-כיפת ברזל, העלאת שכר המינימום. גם ממנו אני מחזיק. בוז'י ומרגלית הם סתם ליצנים,בצדק קיבלו את הבעיטה.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

העבודה תמיד (או לפחות בעתיד הנראה לעין) תהיה מנותקת ואנטי מזרחית, לא משנה מי עומד בראשה. זוכר מה קרה כשעמיר פרץ ניצח ב-2006? פרישה המונית של ח"כים ומצביעים אשכנזים לקדימה, אמירות גזעניות של פרס, הרצוג ואחרים, המצב היה כל כך חמור שלובה אליאב הציע לפרץ להקים "מטה להחזרת האשכנזים". זה ה-DNA שם, מפלגת "ארץ ישראל הלבנה והטובה כל עוד אתה לא ערבי, מזרחי או אישה" ו"גנבו לי את המדינה" ו"עד 1967 הכל היה פה נהדר" וזה לא ישתנה. והליכוד תמיד יהיה שם כדי לאסוף את המנדטים האבודים.

גם מרצ אגב בחרה להתאבד השבוע ולא לפתוח את המפלגה לפריימריז.

12. DRORIKO Member

רק חשוב להבהיר שהאמירות הגזעניות נאמרו על ידי אחיו של פרס ולא על ידי פרס עצמו. לא שפרס עצמו לא הסתבך באמירות גזעניות("אתם עם התנועות המזרחיות שלכם") אבל זה היה ב-81,מאז הוא כבר למד לשמור על הפה

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/17
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם לדעתי פרץ הוא איש עם עמדות ראויות ורקורד ראוי, מצד שני מספיק תשדיר אחד של הליכוד עם הצילום עם המשקפת, או לחלופין תשדיר "מאוכזבי מלחמת לבנון השנייה" כמו שהעבודה עשו בזמנו לאריק שרון, והוא גמור.

14. DRORIKO Member

קמפיין כזה היה יכול להיות מוצלח לפני 10 שנים. היום עם השקט שיש בגבול לבנון המלחמה הזאת נתפסת בציבור כהצלחה(למרות כל הפאשלות שהיו שם).

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/17
  15. סיונרה Member

כנראה שזה לא החזיק יותר מדי, החל ממחר - ארבע שנים פחות יום.
    המנדטים ברחו לקדימה לא בגלל שפרץ מזרחי אלא בגלל אריק שרון שהחליט לנסות לסיים את הסכסוך וזכה מן הסתם להרבה מאוד קולות מן השמאל. מפתיע אותי שאתה נופל במלכודת הפסאודו-פרשנים-גזענות בכל מקום. עם פרץ העבודה קיבלה קולות יותר מאשר בכל מערכת בחירות מאז אהוד ברק, ככה שגם בהסתכלות עבודה-צנטרית זה לא נכון.
    עמיר פרץ הוא כמו בוז'י, עסקן פנים מפלגתי לא רע, אבל בפוליטיקה הארצית זה פשוט לא מספיק, גם עם עיירות הפיתוח מאחוריו. לא שכנע אותי מעולם, ולא בגלל שהוא מזרחי. אפשר להתווכח האם אבי גבאי יכול לזכות בראשות הממשלה, אבל הוא איש עם ניסיון גם במגזר הציבורי וגם במגזר הפרטי (אמנם במונופול). מעדיף אותו בהרבה, ואם ינצח אני גם אשקול להצביע לו בבחירות.