אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Blaugrana Blood Member

אני לא מבין מה אתם רוצים ממנו (ברגקאמפ).
    למרות הטון השמאלני המתייפיף, מה שהוא אומר בגדול זה: אני בעד המבצע, אין לי בעיה עם
    המדיניות הכללית של צה"ל אבל היו מקרים ספציפיים של חריגה מהנהלים ואצבע קלה מדי
    על ההדק שרצוי שיבדקו (ונאיבי לחשוב שלא היו מקרים כאלה) ואפילו הביא דוגמה לכך.
    לעמדה שלו (פחות או יותר) בנושא הזה שותפים אשכנזי, ברק וכל הצמרת הביטחונית בצה"ל שהורו
    לפתוח בחקירות כאלה ואחרות לגביי ארועים בעופרת יצוקה.

צה"ל גוף מוסרי אבל לא חסין מביקורת...
    הסטוריה של א"י? חשוב מאד לדעת למי שרוצה פתרון לסכסוך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/11
  2. danielone Member

על פי דיווח ראשוני, בפעם הראשונה מאז שהוצבה לפני שבוע מערכת כיפת ברזל פעלה, והצליחה לנטרל את הגראד שנורה לכיוון אשקלון.

3. דנידין Member

לא ברור מה אתה רוצה. מילא גאס שלעולם לא יבין, אבל אני רואה פה שאחרים הבינו יפה שחמאס הם לא הנושא כאן. כולם יודעים שדרך הלחימה שלהם שערורייתית ובלתי נסבלת. פה אף אחד לא יגיד אחרת. הוא גם אומר לך שצה"ל הוא אחר הצבאות הכי הומניטרים בעולם (ואני אומר לך שאולי הכי הומניטרי מכולם!). הוא רק דיבר על מקרה ספציפי (ואולי יש עוד) של ירי בהחלט לא מקובל גם מהצד שלנו. יש מעט מזה תודה לאל ובהשוואה לצד השני מצבנו הרבה יותר מעודד בלי ספק. כולם יודעים שיש גם אצלנו בודדים חסרי צלם אנוש אבל יודעים שהרוב המכריע לא כך. מה הבעיה כאן? למישהו חדש הפרטים האלו?

אגב ביבי עוד בשלב שהוא מקבל אירוח יפה מאחת המדינות שעוד מוכנות לארח אותנו ולסבול את ההתחמקויות שלו. רצוי שלא יחרבן יחסים איתם. הנה מסבירה לו הקאנצלרית שאת האטום האירני חייבים למנוע ומדינה פלסטינית חייבת לקום.

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/gelaender-20499965-mfbq-17301930/2,h=343.bild.Xxx

4. spurs Member

מה הקשר בין חלק א' של המשפט לחלק ב'?

צבא מוסרי...היו לי מספיק חברים בקרבי בשטחים ופגשתי מספיק חיילים שהתגאו בהתעללות בפלסטינים במחסומים, בכאפות סתם לילדים כי בא להם ובעוד דברים בזויים אחרים.

מדינת ישראל וצה"ל מזמן שכחו את מה שהעולם יודע ממזמן כיבוש צבאי זה מצב משחית מוסרית. איפה שהוא לאורך הדרך שכחו שמדובר באנשים בצד השני. טורחים לציין שמדינת ישראל מוסרית. מדינת ישראל לא מוסרית היא אדישה, ההמנעות מפגיעה באזרחים היא כסת"ח לרוב, לא כהבנה שמדובר בדבר פסול.
    והאדישות היא הדבר הנורא מכל מדברים על החמאסינקים שחוגגים אחרי פיגועים אז נכון אצלנו זה לא וולגארי כמו שם אבל שמעתי מספיק בדיחות ביום הראשון של עופרת יצוקה ומספיק חיוכים ראיתי אחרי ששמעו גם על מות אזרחים. אבל הדבר הכי נפוץ היה המבטים האדישים כי בסופו של דבר למי אכפת מתינוק ערבי מת הוא יגדל להיות הגנן\פועל בניין\צבעי שלנו ויש מספיק מהם גם ככה

<מחכה 5 דקות לכותב הימני בן ה-16\סטרטפורד שיקום עם קריאות השמאלני הבוגד>

5. THE STRETFORD END Member

spurs

אתה יהודי יקר.

6. k_700 Member

עזוב גאס,
    דניס בזמן עופרת יצוקה ישב בחמ"ל(לשם שינוי זה היה בשטח אחרי הכל גם לג'ובניק נותנים פעם ב לטעום את טעם הלחימה), ראה קצין אחד כביכול עם יד "קלה" על ההדק ומפה הסיק שצהל היה עם יד קלה על ההדק.

דניס לא היה שם באמת, לא נהרגו לו חברים, אנשים שהוא מכיר, הוא לא ראה את חלאות המין האנושי ממרחק נגיעה, הוא בטח חושב שהלכנו למטווח בעזה עם ילדים בני 18 שרק חיפשו איך לטבוח בילדים קטנים כמו במטווח.
    הוא גם כנראה לא מבין שאם הקצין שהיה לידו נתן פקודה לנקות איזור מסוים זה כנראה אחרי שאכלנו שם כמה כמה פגיעות מדויקות בחיילנו ואחרי שהתברר לחלוטין שהמקום הספציפי הזה הוא קן צרעות של חמאס.

קצת מוזר, אף אחד מחבריי, ובאמת שיש מהכל, לא נתקל ביד קלה על ההדק.
    אני זוכר איך את חבר שלי ממש גררו איך פיצוץ של מטען בבית, אני זוכר איך חבר אחר שלי ראה את הראש של הס"פ שלו עף מול העיניים שלו אחרי פגיעת טיל טנק שלנו אבל דניס המתייפיף רוצה להתרכז ביד הקלה על ההדק.
    הוא כנראה גם לא מבין מה המשמעות של להיכנס ולהילחם בתוך עזה. בבית שלהם, בתוך מקום גדול וצפוף שהוא כל כולו קן צרעות של חמאס.

בקיצור לי אין סבלנות למתייפיפים.

7. THE STRETFORD END Member

k_700

אתה צודק במאה אחוז וכתבתי זאת לא פעם ולא פעמיים,
    כולם יודעים לבקר מרחוק את אלה שאשכרה היו שם בפנים וסיכנו את החיים שלהם במלחמה
    מול אוייב שמוכן לסכן את הילדים שלו עצמו והעיקר להרוג חיילים ישראלים.

אתה היית שם,אתה התמודדת עם הפחד של למות ובכל זאת המשכת ושמרת על אנושיות,כבוד!

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלון חרזי - השאלה שלי לא היתה אליך אלא אל התרסיס. k-700, איפה שירתת בזמן עופרת יצוקה ובאיזה תפקיד? תענה בבקשה.

אין לי דרך אחרת לתאר אותך חוץ מאיציק זוהר. בן אדם שאין לו מושג על מה הוא מדבר וגם אין לו בושה. פשוט איציק זוהר. השתחררתי מצה"ל כלוחם ואתה קורא לי ג'ובניק, אתה מתאר חמ"ל של חטיבת חי"ר בזמן מבצע כמקום פסטורלי ושליו, ואהבתי גם את ה"אם הקצין חשב ככה אז כנראה שבאמת ירו משם כל הזמן", אתה לא תפסיק לעולם להוכיח שאתה אהבל שמזיין את השכל על עניינים שהוא לא מבין, אתה קולט שהקצין הזה עוד שניה השמיד את עורב גבעתי, למרות אזהרות של הטייס, הוא הורה כבר לירות עליהם ובמזל גדול בסוף גילו שזה הם? למה שהטייסים ואנשי חיל האוויר יתווכחו איתו? בעצם סליחה, מה אני מצפה לתשובות מילד מבחנה.

גאס, אני מצטער אבל אני פשוט לא יכול לנהל איתך דיון, אין שום היגיון וקשר בין הדברים בהודעות שלך, אתה סתם זורק מילים של תעמולה בלי קשר לנושא, תיהנה, לא רוצה שום קשר לזה. חמאס חרא לא אומר שצה"ל מושלם ואולי יום אחד תבין את זה.

9. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

זה ציטוט שלך אז אולי על אדם אפשר להתווכח, אבל לא על צבא שלם.
    רק תדע יש לך את צבא ההומניטרי בעולם ואם אתה לא מאמין תשאל את האמריקים ואת שאר העולם "הנאור".

10. דנידין Member

כל מה שהוא אמר כאן הוא מה שכל אחד כאן אומר בעצם. אני לא מבין למה ממשיכים לדוש בזה.

רודריגז, אם היית קורא את ההודעות שלו באמת, הייתה נחסכת לך תגובה עכשיו.

11. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

דווקא קראתי, בגלל זה ציטטתי רק שורה.

12. דנידין Member

בגלל זה אני אומר, שאם היית קורא הכל, לא היית כותב את ההודעה הזאת. הרי ברור שהוא דיבר אל מישהו ספציפי ואמר את דעתו על צה"ל בצורה ברורה וצלולה שכל ילד בגן מבין.

הוא דיבר על מישהו שהוא הכיר נקודתית והבהיר שזה לא כל הצבא. בחייאת, תחסכו דיון מפגר שוב על כלום. כל אחד מעלה הודעה עם אותם הדברים בדיוק, משעמם לכם?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl:

אה, אוקיי, טוב שאתה אומר לי כי לא כתבתי את זה כבר 1,000 פעמים. טוב זה נהיה קומי, יאללה ביי.

אגב בלאוגרנה - אחלה הודעה וטוב לדעת שיש בדיון הזה גם ימנים שמסוגלים להבין שצה"ל הוא לא כליל השלמות ובעיקר לקרוא עברית יחסית פשוטה.

14. StevieG Member

ב-26 במרץ 2009 פרסם דובר צה"ל תוצאות מחקר שערך אמ"ן ובו נכתב כי במבצע נהרגו 1,166 פלסטינים, ומנה בהם 709 "מחבלים מארגון הטרור חמאס ומקצתם מארגוני טרור נוספים", 162 שלא ברור אם היו חמושים או לא, 295 הרוגים "בלתי מעורבים", 89 מהם מתחת לגיל 16 ו-49 נשים.

ואלו הנתונים של צה"ל.

אם זה הצבא המוסרי בעולם...

15. THE STRETFORD END Member

StevieG

אתה היית ותרמת לצבא הזה,כלומר אתה חלק ממערכת הרצח והפשע,תתבייש לך,
    איך אתה ישן בלילה,איך?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 10)

1. LFC-Gerrard1