אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. alexshw Member

עבור בבונים פרימיטיביים ציונות זה ללקק לקיסר. זו המכה האמיתית של המדינה.

2. Lebron Member

אני יודע שבחיים לא אצליח להגיע לריקבון שלך גם אם ממש אתאמץ
    בכל זאת, הצבעת לפאקינג בן גביר. זאת ההגדרה של טמטום וריקבון.

לי יש ערכים יהודים וליברליים. לך יש ערכים של נתין ערבי שסוג לממשלה. אתה כלי ריק.

אפילו לא יודע מה ציונות בכלל.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  3. italiano Member

המכה האמיתית זה לא יהודים שהגיעו לפה בעקבות מצב כלכלי רע בברית המועצות ומפזרים את הגויות שלהם בכל הזדמנות.

תחזור לאוקראינה. שם מקומך.

4. italiano Member

אה כן?
    קודם כל ספר למי הצבעת. אחר כך מה הופך אותך לאחד עם ערכים יהודים וליברליים.

אנשים מסוגך הם פח אשפה של טלויזיה. כל מה שזורקים לך לתוך המוח, נשאר שם ונרקב.
    כלי ריק קורא לי אדם שראש ממשלה אחד מוציא אותו מדעתו עד כדי מחלת נפש. רחמנות.

5. Lebron Member

הצבעתי לגנץ, לא אצביע לו שוב. אם מי שאני בוחר בו לא מספק את הסחורה אני ממשיך הלאה, אני לא נתין כמוך שסוגד לשלטון.

אני לא צופה בטלוויזיה. בניגוד אליך שדבוק לערוץ 14 כמו חתוך מיוחם.

אתה אובססיבי כלפי מי שמעז להעלות על דל שפתיו איזשהי ביקורת, אפילו העדינה ביותר על הממשלה, כי במציאות האלטרנטיבית שאתה חי בה, אסור בשום אופן לבקר את הממשלה.

בעולם מתוקן נתין קטן וחסר משמעות כמוך היה קובר את עצמו אחרי ה-7 באוקטובר על כך שתמך בממשלה הגרועה בתולדות ישראל.

אבל מובילי דעת הקהל ב"ימין" משחקים בך כמו במריונטה. השנאהשלך כלפי כל מי שלא תומך בממשלה היא פסיכית, לא שפויה בעליל. הכל אצלך אמוציונלי, הרציונל מאופסן.

ערכים יהודים? קרא את מסילת ישרים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/24
  6. italiano Member

פחחחח

קובר את עצמי אחרי ה7.10?כי הייתי נגד ההתנתקות?נגד הכנסת פועלים?נגד חיזוק חמאס/רשות/כל ארגון פלסטיני מכל סוג שהוא?כי בכל מבצע כתושב הדרום ציפיתי שילכו עד הסוף ויפתרו את הבעיה אחת ולתמיד?
    או כי הקצינים שאתה סוגד להם כשלו באופן מחפיר?
    ולמה אתה לא קובר את עצמך אחרי ה7.10 שתוכנן במשך למעלה משנתיים לפי דיווחים?גנץ, הבחירה שלך, היה בהנהגה הביטחונית במשך שנים כרמטכל ושר ביטחון.

הרי גם היום אתם לא מגבים ולא תומכים בללכת עד הסוף בכל הקשור לעזה כי ביבי. אחר כך ברור כשמש את מי תאשימו.
    אני בחיים לא תקפתי שום ממשלה שיצאה למבצע/למלחמה. גם כשהייתה ממשלה שלא בחרתי וראיתי בה הדבר הגרוע ביותר.

אגב 1
    אני אחרי ה7.10 הלכתי להילחם ולהחליף חברים ליחידה שנפצעו ב7.10 במקום "לקבור" את עצמי. מה אתה עשית?

אגב 2
    אני אמרתי כבר שלא אצביע לשום מפלגה קיימת *בגלל* ה7.10. עד שכולם ילכו הביתה.
    אתה לא תצביע לגנץ כנראה בגלל שנכנס לממשלה תחת ביבי.
    יחי ההבדל.

7. טל. Member

כמו שיש חולי אהבה. יש אנשים שהם חולי שנאה.
    כאלו הרלב"ים.
    -אנשים חולים.

אחרי שביבי הכלומניק יעוף, רובם יעזבו אבל. -אחרי שביבי ייעלם לא יהיה להם מה לחפש פה. הם רק חייבים לסמן על זה וי קודם.
    אלו שלא יעזבו אחרי שביבי יעוף, יעזבו אחרי ה 7 לאוקטובר הבא. (אלו שיישארו עם הראש על הכתפיים בכל אופן).

הם לא מתאימים למזרח התיכון כמו שאסקימוסים לא מתאימים למדבר סהרה.
    פשוט לא מתאימים.

היו תנאים שאיפשרו את קיומם פה, בחריקת שיניים. בעקבות שינויים טכניים מתמטיים וטכנולוגיים מסויימים - התנאים הללו פסו מן העולם.

italiano אוהב/ת את זה.
  8. Lebron Member

אני לא אצביע גנץ כי אני חושב שהוא לא מתאים.

ה-7 באוקטובר לא קרה תחת הממשלה הקודמת, לא משנה כמה פליק פלאקים לאחור תעשה זה לא ישנה את העובדה הזאת.

מה זה לא מגבים חח? מה אני עושה בדיוק? אני לא מפגין נגד הממשלה, רק מביע את דעתי לגבי התנהלותה.

אגב, אתה זוכר איך כל יום כשהייתה הממשלה הקודמת אתה והחברים שלך קשר שמאלי, רומא ודרוריקו כל יום מילאתם את הפורום בהודעות אובססיביות נגד בנט ולפיד ? אני אפילו לא הייתי קרוב לכתוב באותה מידת אובססיה כמוכם.

למעשה אפילו היום אתה אובססיבי על האופוזיציה יותר משאני אובססיבי על הממשלה.

אבל יש לך את החוצפה לקרוא לאנשים אחרים אובססיבים, חולי נפש אנטי ציוניים ועוד רפש בלתי נגמר.קצת מודעות עצמית לא תזיק..

אני לא נוצרי, אני לא מפנה את הלחי השנייה. פתחת נגדי חזית, הגבתי.

Bitcoin אוהב/ת את זה.
  9. Lebron Member

עוד גאון, מעניין אם כתבת את זה כשמלקקי התחת שלך כתבו באובבסיביות נגד הממשלה הקודמת או נגד האופוזיצה, גנץ וגלנט.

ה"שנאה" שלי לביבי מסתכמת בהבעת דעה בפורום ולפעמים עם חברים ובהצבעה בקלפי. לא עשיתי שום פעולה אקטיבית נגדו. אז כל מה שכתבת זה עוד נפיחה מטומטמת שלך. לזכותך יאמר שאתה מתמיד.

אתה לא תירגע עד שלא יהיה פה שלטון רודני שיסתום בכול פיות אםילו בפורום נידח. כזה אתה, בולשביק סוציאליסט סותם פיות שלא נוח לו שמביעים דעות שהוא לא אוהב.

ועוד משהו, לי לך אין שום השפעה אמיתית על המציאות פה. למה שאנחנו כותבים אין שום השפעה על מקבלי ההחלטות, אז הטענה שאני לא מתאים למזרח התיכון זה עוד מופת של טיעון חסר קשר למציאות.

10. yonmu Member

א. לא הצבעתי לממשלה הזו ואני תומך בבחירות בהקדם. אותך זה לא מענין כי אתה טרול.
    ב. כן, הציבור לא רוצה עסקה. זה גלוי בכל מקום. אתה חי בערוץ 12.
    היו בחירות. יש רוב בכנסת. יש ממשלה מכהנת. רוצה שיהיו בחירות? גם אני רוצה. יש דרך שבה דמוקרטיה מתנהלת.
    חוסר המוכנות שלך לקבל הכרעה דמוקרטית פשוט מביכה.

אני אחתוך שוב כי זה סגנון שיח מתועב ומכוער שאני לא מוכן לצטט. לצערי אתה כבר לא ראוי לשיח כאן.
    תהנה בתיבת התהודה של 20 מנדטים בין יאיר לפיד ליאיר גולן ועם שטיפת מוח יומיומית על כמה החיים נוראיים.

קרא את הראיון עם מחט הנחל הנוכחי במקור ראשון. כמובן שיש שיקולי מדיניות, אבל יש גם שיקולי מבצעיות.
    כבר היום כמות הדוצים ברצועה גבוהה מאוד, וככל שיותר כוחות מתמרנים בשטח כל כך קטן - הסיכון גובר.
    אמנם ציר פילדלפי חשוב, אבל מסתבר שאחרי ה7.10 היה חשוב יותר לתקוף ברצועה באזורים שקרובים ליישובים ישראלים, וזה צפון הרצועה.

בכלל, להרבה שאלות 'למה' יש תשובות מעשיות רציניות. רק צריך לדבר עם אנשים שאשכרה חושבים ועושים, ולא עם קשקשני האולפנים.

החייל בסרטון כמובן דביל, אבל בשורה התחתונה גם הסיפור של הטייסים וגם אם מחר מילואימניקים מגולני יפסיקו התנדבות למילואים - אין באמת הבדל, ושני הדברים לגיטימיים. זכותם של אנשים שתורמים למדינה מעל הנדרש בחוק (ומילואים היום זה דה-פקטו מעל הנדרש בחוק) להגיד שבתנאים מסוימים הם מפסיקים לעשות את זה. זה בדיוק סוג המשאב שלגיטימי להשתמש בו ללחץ פוליטי. מותר לרב ראשי לאיים בירידה מהארץ אם יקרה א, מותר לטייס לאיים להפסיק להתנדב למילואים אם יקרה ב, ומותר לפלוגת חירניקים במילואים להפסיק להתנדב למילואים אם יקרה ג. פשוט ככל שנאיים אחד על השני יותר - אז נהיה חלשים יותר מול האויבים. וזה ללא ספק אחד הדברים שהובילו ל7.10.

11. טל. Member

@Lebron אני הצבעתי לממשלה הקודמת. לא יודע על מה אתה מדבר.

מצד שני - אני של עד 7 לאוקטובר, זה לא "אני" היום.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

די, נו, זה פתטי.

שואלים את אמסלם על ממשלה שכולה כישלון אחד גדול. מי אשם? השמאל.

https://x.com/ShemTovHeavy/status/1794411660192731565

חבורת כושלים שכל מה שיודעים זה לנסות לכוון את החיצים לאותן מטרות ישנות. איך אפשר לתמוך בחרא הזה כשאתה אזרח המדינה ומושפע ממה שקורה כאן?

Sturridge אוהב/ת את זה.
  13. Lebron Member

אוקיי, אז בוא נסכים שההשפעה שלי ושלך מסתכמת בהצבעה בקלפי.

וכאן נשאלת שאלה פשוטה, האם תצביע לאחת ממפלגות הקואליציה הקיימות בבחירות הבאות?. אם התשובה היא לא, אז אני לא מבין מה אתה רוצה.
    בינתיים אני עם נטייה קלה לליברמן, אבל מחכה לשחקנים חדשים.
    אני מודע למקומי ויודע שאני נעדר כל כוח אמיתי.
    אז להפוך אותי לבעיה של המדינה זה לעשות לעצמך חיים קלים.

בינתיים, זכותי לבקר את הממשלה. אם כשאני מבקר את הממשלה יד לך משהו ענייני לומר, בכיף.
    אבל ניכר שעצם הביקורת מפריעה לך.

14. טל. Member

הבעיה שלי לא עם אנשים כמוך שמייללים בפורום.
    גם אני מיילל בפורום.
    אלא עם אנרכיסטים וסרבנים ופורעי חוק שמציתים את המדינה באש (ליטרלי) ועם אנשי תקשורת ומשפט ומובילי דעה שעומדים מאחוריהם.

לא החלטתי למי אני מצביע עדיין.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה מי זוכה בבחירות?
    אני לא יודע למה הליכוד כל פעם חוגגים ניצחון, ממילא הם לא יכולים למשול כי בגצ כי שמאל כי תקשורת כי לא נותנים להם.
    על מה החגיגות? מה זה משנה מי מנצח?

אמיר ע ו-Lebron אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 28)

1. אמיר ע
  2. YYY