אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. oranfu Member

אין שום צילום שמראה שהוא תקף ראשון.

והבעיה הרצינית בסיפור הזה היא שבד"כ כששוטרים מפרקים מישהו באלימות (שלא לומר הורגים) לא קורה להם כלום, לא שלשם שינוי הם נחקרים על כך.

2. South Boy Member

ועוד איך יש.

אין לי בעיה עם חקירת שוטרים, כמו שאזרחים במדינת ישראל לא יכולים לעשות מה שהם רוצים כך גם שוטרים ואם החקירה מתבצעת באופן נקי על מנת להגיע לחקר האמת בלבד זה לגיטימי לגמרי, אבל אם השוטרים האלה לא יקבלו גיבוי מלא ממשטרת ישראל הם צריכים לפשוט את המדים ואנשים צריכים לצאת לרחובות. זה כבר יהיה שיא בלתי נתפס של אומללות להעניש שוטרים שמבצעים את עבודתם בניטרול מחבל בתחפושת של חבר כנסת שמרים עליהם יד. למה בכלל אסור לגעת בו? כי הוא חבר כנסת? הם לא מורמים מעם, מי מהם שירים יד על שוטר או יקלל אותם ישלם על זה כמו כל אזרח.
    אם על אלאור אזריה הקימו פה הפגנות בכל הארץ למרות שההתנהלות שלו הייתה חמורה וראויה לעונש שקיבל צריכה לקום כאן צעקה פי מאה יותר גדולה אם השוטרים האלה יענשו, זה פירוק מוחלט של שלטון החוק אם דבר כזה יקרה.
    אין בכל מדינת ישראל נבלה כמו עופר כסיף. אני באמת מאחל לאיש הזה שלא יזכה להתעורר מחר.

3. oranfu Member

יש וידאו אחר מזווית אחרת שמראה שהוא לא התחיל את המכות.

4. DRORIKO Member

על זה בדיוק אני מדבר. עזוב רגע שמאל וימין, זה נראה לך בסדר שעופר כסיף מקבל יחס vip שאזרח רגיל לא היה מקבל?

5. VAR Member

אני לא חושב שיש אדם אחד במדינה שלא חווה על בשרו או יודע על מישהו כזה מהמעגל הקרוב שלו עד כמה משטרת ישראל היא גוף רקוב.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/21
    Gianzola01 ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. South Boy Member

אני אשמח לראות אותו.
    יש גם וידאו שבו הוא מאיים על עובר אורח שברוב חטאו לא מסכים איתו שהוא יזיין אותו (כמו שהוא אמר לשוטר בסרטון שהעליתי, גם לזה יש סרטון שהוא לא אמר?), אני מבין שלחברי כנסת מותר גם לאיים מילולית על אזרחים.

7. DRORIKO Member

העניין הוא שעופר כסיף יוצא כאן הכי פארש. משחק אותה מרדן אנטי ממסדי, אבל כשצריך הוא יודע טוב מאד לחלוב את העטינים של הממסד. מעניין מה לתומכו @Michael Carrick יש לומר על זה.

8. Clichy COYG

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אחי הקורונה נגמרה, החרדים כבר לא מעניינים :)

10. oranfu Member

לא מעניין אותי כסיף באופן כללי, אני מתייחס לנקודה ששוטרים כיסחו אותו פשוט כי התחשק להם.

11. VAR Member

סבבה. השתכנעתי שלא צריך לממן לא את זה ולא את זה. די מזמן כבר. עכשיו השאלה שנותרה רלוונטית היא האם בגלל שמימנתי אברכים (מתוך הכרח) אני חייב לממן גם סטודנטים למדעי הכלום כי אחרת זו אפליה.

ולשאלה הזו יש תשובה פשוטה: לא.

ובקצת יותר מילים: לחרדים יש 16 מנדטים שמחויבים בדיוק לזה. שכל מי שרוצה ללמוד בכולל יוכל לעשוק את קופת המדינה לאורך חצי מהחיים שלו. כמה מנדטים יש לסטודנטים למדעי הכלום? כמה חברי כנסת יפילו ממשלה אם מימון הלימודים האקדמים בישראל יקוצץ?

זה מזכיר לי שפעם יצאתי מתחנת רכבת בפרנקפורט והומלסית עם ילדה התחננה לקבל ממני מטבע. ריחמתי עליה אז נתתי. ביציאה מהתחנה בא עוד הומלס שלא ירד ממני עד שנתתי לו איזה 20 סנט כי למה להיא כן ולי לא? אז הלקח הוא שהכי טוב לא לתת לאף אחד, אבל אם אחד מאיים עליי והשני לא, ההחלטה הכלכלית הנכונה היא לתת רק לו ולא לשניהם.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  12. South Boy Member

גם אותי לא מעניין השוטר באופן כללי, גם כשמדובר בתת אדם כמו עופר כסיף שחבל שלא הספיקו לגמור את העבודה ולשלוח אותו לקריית שאול הייתי מגנה אם היה מדובר באלימות משטרתית חסרת סיבה נגדו.
    גם בסרטון שהראית מראים בבירור איך הוא נצמד לשוטרים לפני שהשוטר דוחף אותו אחורה ובתגובה (אולי אינסטינקט אבל עדיין) עופר כסיף מרים יד לעברו, אני לא יודע אם אתה יודע אבל לפי החוק כל הרמת יד מעל קו המותניים לעבר שוטר או חייל היא תקיפה. גם העובדה שמדובר בהפגנה וגם העובדה שמדובר בחבר כנסת לא מאפשרת לו להתנהג ככה ועדיין אפילו לא דיברנו על הקללות והאיומים שלו לעבר השוטרים וגם לעבר עובר אורח שגר שם והוא רחמנא ליצלן יהודי, עילה למעצר בפני עצמה.
    מי שמנסה להשתין על החוק שלא יתפלא שמחפשים סיבה הכי קטנה לפרק לו את הצורה, התת אדם הזה עוד יצא בזול.

13. oranfu Member

"עמד צמוד לשוטרים" - יש שם הפגנה, זה צפוף.
    "עופר כסיף מרים יד" - אני רואה את השוטר דוחף אותו והיד עולה למעלה בצורה אינסטינקטיבית, ואז השוטר תופס לו את היד.
    אלה פעולות שמצדיקות את התקיפה האלימה שהוא עבר?

יודע שהוא סמולני זבל אמא שלו מזדיינת עם ערבים, אבל זה עדיין לא פשע שדינו לינץ' בישראל (עדיין, אנחנו מתקרבים לשם).

14. VAR Member

'לא פשע שדינו לינץ׳ בישראל'

תנסה פעם לומר לשוטר יס"מ "אני אזיין אותך" ותעדכן אותנו במתרחש.

אם אתה חושש אתה יכול להתחיל ב"למה מי אתה בכלל".

או כל משפט מתחצף אחר שהוא 'לא פשע שדינו לינץ׳ בישראל'

15. South Boy Member

מה הקשר לשמאלני? זה שהוא כל מה שאמרת רק מסב לי עונג באופן אישי לראות את התמונות האלה, זה לא אומר שבגלל זה אני מצדיק אותן. ואל תכניס לי מילים לפה, אני ממש לא שונא את עופר כסיף כי הוא שמאלני כי הוא בכלל לא כזה, אני לא שונא אף בנאדם כי הוא שמאלני.
    אמרתי בפירוש שאם זה היה נראה לי כמו אלימות משטרתית הייתי מוצא לנכון לגנות את זה גם אם מדובר בזבל כזה.
    כן, מבחינת החוק עופר כסיף תקף את השוטר ולפי החוק צריך לנטרל אותו, אף אחד בכלל לא מתייחס לסרטון הזה אם לא מדובר בחבר כנסת, זאת לא אלימות משטרתית לא מוצדקת בשום צורה. מי שלא רוצה שיתקפו אותו שלא יהווה איום פיזי על שוטרים.
    השוטר בבירור דוחף אותו כדי להדוף אותו אחורה ולהשתלט על ההפגנה ונרתע אחורה כדי לא להפעיל עליו יותר כוח, רק אחרי שעופר כסיף שלח יד מגיעה התגובה הברוטלית כלפיו ושוב, בצדק מוחלט. זה נראה לך מכות בשכונה שמחליטים מי אשם ומי לא לפי מי התחיל? לשוטר יש כל זכות להדוף מפגינים כדי להשתלט על הפגנה כל עוד הוא מפעיל כוח סביר, ועד התקיפה של כסיף זה היה כוח סביר לגמרי.
    צפוף שם? זה נראה לך הגיוני להשתמש בזה כטענה? אם כל כך צפוף שם אז למה דווקא עופר כסיף מכל המפגינים האלה קיבל מכות? למה דווקא עכשיו ולא בכל שאר ההפגנות שהעכברוש הזה היה בהן?
    אני כל כך שונא אנשים שנובחים בלי הפסקה ומתקרבנים כשהם מקבלים את מה שמגיע להם, שעופר כסיף לא ישלח ידיים לעבר שוטרים וככה הוא יוכל להפגין בלי לקבל מכות, עם כל הסלידה מהאיש הזה ומפועלו זה עדיין מותר להפגין ככה.
    ובפעם השלישית, עדיין לא דיברנו על האיומים המפורשים שלו כלפי שוטרים ועוברי אורח, אני שוב מזכיר שזאת עילה למעצר בפני עצמה.