אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. VAR Member

במדינת הלכה לפחות תהיה לך בחירה אם להישאר או לעזוב.

ואם מועמדת שמהללת את סמיר קונטאר נכנסה לכנסת אז זה מאוד מה שמייצג את ציבור הבוחרים האלה.

oFiRzZz ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. LFC-Gerrard1 Member

גם הערבים ישמחו לתת לך את האופציה לעזוב, זה יחסוך להם הרבה מתים. ומכיוון שמבחינתי להשאר במדינת הלכה זה בערך כמו להתאבד אז האופציות זהות.

היבא יזבאק החלאה בכנסת מכיוון שיש פה סיעה שמורכבת ממפלגות שונות. לציבור הערבי אין אף מפלגה להצביע לה פרט לסיעה הזו.
    הייתי במספיק כפרים ערביים בחיים שהציבור בהם רובו ככולו מצביע לרשימה המשותפת. מעולם לא הרגשתי סכנה או עוינות. כמובן שיש כפרים עוינים יותר ובהחלט גם ערבים-ישראלים ששונאים אותנו אך ורק כי אנחנו יהודים , אבל הם ממש לא הרוב וממש לא מייצגים את המצביעים.
    אל תטעה, אני לא רוצה את הסיעה הזו בממשלה בשום מקרה בשל הגורמים הקיצוניים שבה. זה לא קשור לכך שהיום לאדם ערבי-ישראלי אין אף אופציה אחרת להצביע לה.

זכותך לחשוב אחרת אגב, כמובן. זו דעתי מניסיוני האישי.

oranfu, de Middenweg ו-Sturridge אוהבים את זה.
  3. Sturridge Member

כבר ענו לך אז מקווה שהבנת עד כמה ההשוואה שלך עקומה.
    אני לא מעדיף אף אחד מהם למען האמת, אבל אני בהחלט מעדיף ערבי על ליצמן הפושע. אנשים ישבו בכלא על פחות מזה.

אתה תמשיך לבחור את האנשים שלך לפי מה שכתוב להם בתעודת זהות.

WHITERM, oranfu ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

.
    אין הגיון, אבל הפכנו עם השנים לאנשים מפונקים שאפילו ילדיהם כבר צריכים אייפון משוכלל. להוריי אפילו עוד לא היתה בתחילת נישואיהן טלוויזיה או מכונת כביסה. אימי ז"ל הזכירה מדי פעם שאת החיתולים של אחי היא כיבסה ביד. אני גדלתי ללא פלאפונים, כילד היו לנו אפילו טלוויזיה ללא שלט...(נולדתי ב-1975) במערב איכות החיים עלתה עם השנים, אבל בצורה הזאת הפכנו גם לעצלנים ומפונקים. במזרח הרחוק יש יותר עוני, מנטליות שונה ואנחנו מנצלים את זה. כנ"ל לגבי אפריקה. תראה מה קרה לישראל, בשנים אחרי קום המדינה ראית מנטליות שונה מאשר היום. לטוב או לרע, משהו מכריח אותנו עכשיו לחשוב על חיינו. אני לא בן אדם מאמין, אבל דברים לא קורים סתם...

5. סיונרה Member

אין קשר בין הדברים. בסין בערך שליש מהאנשים חיים ברמת חיים מערבית לחלוטין עם אותו אורח חיים. יפן,טיוואן קוריאה מדינות מפותחות לחלוטין.
    מי שאכזב זה לא התושבים המערב אלא ההנהגות שלהם שהפכו למנוונות לחלוטין.

6. VAR Member

ואם אני רוצה להישאר? יש מצב שיוותרו לי על לינץ' כמו שעשו לשני החיילים המסכנים שמצאו את עצמם ברמאללה? או שאני אהיה חייב לשלם ג'יזייה לשם כך?

היבא יזבק החלאה בכנסת מכיוון שהיא דורגה 2 ברשימת בל"ד ו8 ברשימה המשותפת. היא לא הייתה נכנסת לכנסת באחד מתוך 2 מקרים:
    1. כשהגישה מועמדותה לבל"ד היו אומרים "מצטערים, תמיכה בטרור לא אצלנו" ולא מצביעים לה (או איך שלא עובד הפריימריז אצלם)
    2. שהרשימה המשותפת הייתה מקיאה מתוכה את בל"ד. זה היה עולה לה אולי במנדט או שניים, אבל הם היו מרוויחים קצת לגיטימציה (לדעתי גם אחמד טיבי לא לגיטימי אבל פה כבר יש לא מעט אנשים במדינה שיחלקו עליי).
    יש לו בערך 40. אבל הוא מעדיף להצביע לתומכי מחבלים ובלבד שידברו ערבית. שזו תמצית הבעיה עם המגזר הזה.
    גם אני הייתי במספיק מקומות עם נוכחות ערבית מאסיבית ולא הרגשתי מאוים. דווקא בנוכחות מעורבת (כמו בעיר התחתית בחיפה למשל) האיום הוא הרבה יותר גדול, כי שם יש ספק מי בעל הבית.

לא יודע מה במה שכתבתי גורם לך לחשוב כך (מי שעוקב אחריי בשני הדיונים הפוליטיים יודע שאני בדיוק ההיפך מזה) אבל סבבה, אם זה גורם לך להרגיש נעלה.

oFiRzZz, zivmay ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. oranfu Member

לא.

במידה רבה הנאשם באמת המציא את השמאל. לקח חצי עם והפך אותו לאויב ובוגד כמו מיטב המנהיגים הכי איומים בהיסטוריה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, לדעתי זה גם הממשלות, עולם הביזנס, אבל גם אנחנו. אנחנו רגילים היום ליותר עושר ויש אנשים שבכיף מנצלים את זה. כמו שאתה אומר, אף בן אדם לא הולך לעבוד בשביל מחיר שהיום נחשבים לנמוכים. העניין הוא שבעבר כן עשו את זה. אז מדינות מזרח הרחוק מתפתחות, אבל יש שם עוד מספיק אנשים שבכיף יעבדו במשכורות מערביות נמוכות. בסוף כבר ימצאו מדינות עולם שלישי אחרות בשביל לחסוך כמה גרושים. בסוף היום האזרח הממוצע גם רוצה מכונית, אייפון, פלייסטיישן וכו'. כשאני הייתי בגיל ההתבגרות הסתפקנו במכנסי ליווייס...

9. סיונרה Member

נו ומה רע בזה? גם אתה מרוויח וגם הם.

10. WHITERM Member

אתה חושב שהחרדים לא ירקו עלייך יקראו לך נאצי,אנטישמי בוגד וכולי כי אתה לובש מדים?
    כנראה התבלבלת,אבל תמשיך לחיות באשליות.

אם אתה צריך הוכחה,רק תכתוב. :)

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. italiano Member

שמענו על ההוכחות שלך.

על כל ״חרדי״(אם לא הייתם שטופי מוח ושנאה והייתם מכירים טיפה את הציבור החרדי הייתם מבינים כמה האנשים האלה הם מיעוט מביש שלא מייצג את הציבור החרדי) שקורא לחייל במדים נאצי אני יכול להביא 2 שמאלנים קיצוניים שעוברים ממחסום למחסום ומוצצים לחיילי צה״ל את הדם.
    ובשנה האחרונה הפרצוף של הנאורים נחשף. כמות השנאה והשיסוי מגיע ברובו מכיוון אחד ברור.

zivmay ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  12. WHITERM Member

כן,כל הוכחה שלי היא מבוססת לעומת כל פעם שנדרשת להוכיח משהו פשוט נעלמת ולא הוכחת דבר.
    כמובן,כולנו שטופי מח רק אתה והמשפחה והציבור [החרדי] שלך בסדר.
    "מיעוט שלא מייצג את כל הציבור"-משפט אשר לא תקף על הערבים עפ"י דעת כמה וכמה כותבים פה ואתה אחד מהם.
    אתה בטוח במה שאתה כותב, שיש יותר שמאל קיצון מאשר חרדים אנטי ציונים שונאי ישראל,כאלה ששונאים חיילים יורקים על שוטרים ומתפרעים ומסרבים להתגייס?

שאלה לי אלייך,אין הסתה של חרדים כלפי קהילת הלהט"ב,חילונים,ערבים,זרמים אחרים ביהדות[לא רק "בזרמים הקיצונם שלא מייצגים את הציבור החרדי"]?

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@italiano
    אני לא שונא איש רק שהקבוצה הקטנה של אנשים הופכת עכשיו בין היתר את בני ברק לבעיה אמיתית. אין לי שום דבר עם השמאל הקיצוני (כחול לבן לא היתה צריכה להתקרב לרשימה המשותפת), אבל הם לא משפיעים כמו הקיצונים בצד החרדי. רק תסתכל על ההתנהגות של ליצמן. אם לא גרוע שהוא לא שמר על החוקים הבסיסיים למניעת התפשטות הוירוס האיש שר. אחרי פרשה הזאת נתניהו היה צריך לפטר אותו, אבל חבל על הזמן לדבר על זה. אגב למה לא חילקו את המידע על המסלול של השר? הרי עשו את זה גם לאזרחים תמימים לא? אולי בגלל שליצמן חי בעולם שלו, שם פס על כולם בגלל שאלוהים כבר מגן עליו? אלא בדיוק הדברים שמגבירים את השנאה לציבור החרדי. כמו תמיד הרעים הורסים לטובים...

WHITERM אוהב/ת את זה.
  14. italiano Member

בני ברק(וכל עיר/שכונה חרדית) בעיה בגלל הצפיפות וסגנון החיים של החרדים(דירת 3 חדרים קטנטנה יכולה להכיל 10+ נפשות).
    מבחינת מספרים נטו אני סתם מרשה לעצמי להניח שיש יותר חילונים כמוני וכמוך שמפרים בידוד מאשר חרדים שעושים את זה.

מסכים שהציבור החרדי התעורר טיפה באיחור(חלק באשמתו וחלק לא). לא עושה להם הנחות. אבל באמת שכואב לראות מהצד איזה רצח אופי או איך שתקרא לזה עושים להם.
    בסה״כ רואים בימים האלה שמדובר בציבור שמורכב ברובו הגדול מאנשים טובים ואנשים שכשמסבירים להם את גודל השעה(מה לעשות, הם לא צורכים טלוויזיה ואינטרנט כמוני וכמוך ולא חשופים לכל המידע ומה שקורה בארץ ובעולם) הם לא מפנים עורף(מבלי לדבר ולהזכיר את כל הארגונים החרדים שפועלים בכל החזיתות למען עם ישראל).
    אני נחשף להרבה פוסטים של מגבניקים ושוטרים שמספרים על קבלת הפנים היפה שקיבלו וכמה מעריכים את מה שהם עושים שם. אבל התקשורת הישראלית לא תראה את הצד הזה, היא תשלח כתבים וצלמים ותצוד את אלה שיוצאים מהבית במטרה לשסות ולהשניא כאילו רק שם זה קורה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  15. WHITERM Member

מה עם התקשורת הימנית-ישראל היום,ערוץ 20
    התקשורת החרדתית
    קטגוריה:תקשורת חרדית – ויקיפדיה

מדוע הם לא מפרסמים את זה,הם גם רק בלעודד שנאה והסתה כנגד החרדים?

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 103)

1. Esomech
  2. Bitcoin