אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

מצחיק שמצד אחד מזהה התהליכים מתריע על הדרדרות הדמוקרטיה בישראל אבל מצד שני קורא לרשימה שלו להתחנף לחרדים. אגב מישהו ברשימה צריך לידע אותו שהתקרבות לחרדים היא בלתי אפשרית בגלל סיבה טכנית-ראש הרשימה שלו הוא הומו.

יאיר גולן: המקור למרב האלימות הפוליטית בישראל נובע מהשליטה שלנו ביהודה ושומרון - חדשות רוטר

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/19
  2. DRORIKO Member

ובמה בדיוק יעזור הסטטוס הזה? זה יזיז את הגברת אדרעי ממקומה? אני גם יכול לכתוב סטטוס נגד אדרעי, למה לא משלמים לי על זה 40 אלף שקל בחודש ושאר ההטבות ששר מקבל? עזבו 40 אלף, למה אני לא מקבל לייק מסיונרה? סמוטריץ' שר התחבורה זה בדיחה, אנחנו מדברים על שר בממשלת מעבר שאין לו סמכויות ושממילא מכוון לתיקים אחרים בממשלה הבאה.

3. yonmu Member

אתה טועה ומטעה.
    יש לו סמכויות גם אם הן לא נרחבות כמו של שר בממשלה רגילה (אם כי צמצום הסמכויות לממשלת מעבר הוא משהו מאוד לא ברור).
    החשש הוא שהאנשים תחתיו יעזו 'למרוד' בו מתוך הנחה שהוא לא ימשיך שם לטווח הארוך.
    בכל מקרה, סמוטריץ בהחלט מכוון להמשיך כשר התחבורה ואם לא תהיה הפתעה גדולה בבחירות - זה מה שיהיה.

רוצה 40 אש"ח בחודש? אין שום בעיה, רק תביא 160א' איש שיצביעו לך בבחירות הקרובות.

4. מזגן Member

המנגנוו הדמוקרטי עולה כסף. בוקר טוב מר ליברטרריאן.

5. סיונרה Member

החרדים הראו התנגדות חזקה מאוד לאמיר אוחנה.

6. DRORIKO Member

אוחנה הוא בסך הכל עוד חבר כנסת בליכוד, זה לא מישהו שצריך לנהל איתו משא ומתן

7. סיונרה Member

החרדים יודעים לעבוד עם כולם. הם לא היו רוצים שהבן שלהם יהיה הומו או לאפשר להומואים להתחתן, אבל לא חושב שמתישהו הם הראו שיש להם בעיה עם הומוסקסואלים ברמה האישית. קצת דומה לגישה שלי אליהם. הבעיה היא הרבה יותר אידאולוגית.

8. DRORIKO Member

שכחת כבר מה היה עם עוזי אבן?

9. טל. Member

ביום שביבי הכלומניק יירד מהבמה (ובוא כולנו נקווה שזה יהיה עוד החודש) - בגדול, מי לדעתכם יהיה היורש שלו בליכוד?

מבחינה אלקטורלית, ולא רק: אני חושב שניר ברקת הוא המועמד/היורש הכי מוצלח שהליכוד יכול לספק כרגע מבין שורותיו.
    אבל אני בספק אם הוא זה שאכן יזכה בבכורה.

10. alexshw Member

מקווה שאדלשטיין או שקד. יש לי ביקורת רבה על האחרונה, אבל אולי בליכוד היא כן תשנה דברים לחיוב.

11. VAR Member

לא חשוב. עד שזה לא יהיה מישהו בסגנון אמיר אוחנה או שרן השכל (לא בקרוב), אין מה להתקרב אליהם.

12. טל. Member

הליכוד זו מפלגת שלטון.
    הכי מובהקת שיש כאן בעשרות השנים האחרונות.
    אל תשכחו.
    מי שלא יבחרו בו כפרונט מן - יבחרו בו על רקע אלקטורלי נטו. בוודאי עד שהמציאות לא תנחית פרמטרים נוספים.
    לפיכך במי שלא יבחרו - יבחרו באדם שלו היכולת הכי וודאית, לכל הפחות לשמר את הבסיס האלקטורלי הקיים (30 מנדטים). אם לא למעלה מכך.

אדלשטיין כמה יביא? אמיר אוחנה שירן השכל כמה יביאו?
    -30 מנדטים הם לא יראו גם עם משקפת.

איילת שקד זו חידה. אם אני שם עצמי בנעליי (כפכפי) ליכודניק: כרגע אני לא רואה בה נכס אלקטורלי שמתאים לרמת הפרונט מן.

ניר ברקת לעומת זאת... אם אני מנסה להיכנס לראשו של הליכודניק המצויי או "הליכודניק הפוטנציאלי" המצויי - וואלה ברקת עונה על כל הצ'ק ליסט.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/19
  13. VAR Member

אני לא יכול לדבר בשם מיליון איש. אני מדבר בשם עצמי. אני מצביע לאידיאולוגיה. לא לאנשים.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שמעתי את שרן השכל דורשת שערביי ישראל יהיו ציונים. אז אצלי רק אמיר אוחנה על תקן ליברל.

15. alexshw Member

מאיפה לי לדעת כמה כל אחד יביא. אין דרך לדעת. אני רוצה אנשים ראויים בהנהגת המדינה, לא עסקנים אנלפבתים וגם מושחתים.