אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא לא רק סיקור אוהד, שכזה בוודאי היה גם בעבר ביחסי עיתונאים-מסוקרים, אלא גם מה אתה נותן בתמורה. אני בכלל לא מדבר על זה שנתניהו לא ניהל את העניינים מול עיתונאים בכלל ואין פה עניין של העברת מידע לעיתונאי, אלא עסקה של ממש עם הבוסים שלהם תמורת תועלת כלכלית עבור מוזס ואלוביץ'.

2. DRORIKO Member

אני מניח שכולכם שמעתם על זה שמחיטריאן לא יגיע לבאקו לגמר הליגה האירופית בגלל חשש לביטחונו. בינינו לבין הפלסטינים יש סכסוך לא פחות מדמם ועדיין ברור לכולם שאם ספורטאי פלסטיני היה צריך להגיע לישראל לא היתה שום סכנה לחייו, יותר מזאת יש כאן 20 אחוז פלסטינים שחיים בשלום. רק מדגיש עוד יותר כמה שהמדינה שלנו היא ליברלית, אבל החמוצים ימשיכו לבלבל את המח על "סכנה לדמוקרטיה"

3. alexshw Member

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. סיונרה Member

זה שאנחנו יותר שפויים ממדינות עולם שלישי בקווקז לא הייתי צריך שתספר לי. איך החלק הראשון של ההודעה קשור לשני?

6. DRORIKO Member

אזרבייג'ן זאת מדינה עולם שלישי?

7. DRORIKO Member

חכ משה גפני: ליברמן מונע הקמת ממשלת ימין - חדשות רוטר

אתה בכלל יודע מה זה ימין-שמאל יא פינגוין? אתם גם תקימו ממשלה עם אחמד טיבי אם זה ישתלם לכם. לגבי איווט, אם לא מדובר בספינים ואני מדגיש בענק א-ם, והוא באמת יפיל את המגעים לממשלה בחירות הבאות אני מצביע לו. סוף סוף מישהו שעומד כמו חומה מול החניוקים. די נמאס מהם כבר.

8. VAR Member

עולם 2.5 לכל היותר

YYY אוהב/ת את זה.
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שכל הטיעון שלך (מה שהוא לא אמור להיות) בנוי על "אבל תראו את X" אתה צריך לדעת שהוא לא שווה כלום. וזה לא נכון רק לפוליטיקה אלא לכל נושא שתבחר.

האינסטינקט הישראלי (שים לב שאתה יזמת את ההשוואה הזאת בלי שהיה על כך דיון בכלל) של מיד להגיד "רואים, אנחנו לא כאלה גרועים" בתור התגובה המיידית לכל פעם שמדינה כלשהיא עושה משהו מחורבן כלשהוא באיזה חור כלשהוא בעולם מדגישה כמה אנחנו נואשים למצוא דברים להאחז בהם כי אנחנו כולנו מבינים שהטענה הזאת ש"ישראל כ"כ ליברלית ודמוקרטית" לא עומדת בכוחות עצמה.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

זה לא ישראלי, אני לא מוכן לקחת אחריות על ההשוואה הגרועה הזאת.

11. DRORIKO Member

זה בסך הכל היתה תשובה לשמאלנים שכבר משווים את ביבי לארדואן, אנחנו רחוקים שנות אור משם, כן גם אם ישנו את חוק החסינות.

12. yonmu Member

החניוקים זה החרדים או החמאס והנייה שהוא הבטיח למוטט?
    נחמד לזכור מי האויבים האמיתיים.

בכל מקרה, לעניין - איזו קואליציה אתה מדמיין שתקום אם תצביע לליברמן? מאיפה יגיעו 15 מנדטים לקואליציה במקום החרדים, במדינה שבה 35 מנדטים מצביעים לביבי ו35 מצביעים רק לא ביבי?
    כל עוד הציבור החילוני-ליברלי מבזבז את כל הכוח הפוליטי שלו על זעקת רק-לא-ביבי - החרדים ימשיכו לנצח. רק ביום שתקום מפלגה שתצהיר שהיא מוכנה לשבת עם ביבי יהיה סיכוי לממשלה בסגנון ברית-האחים של לפיד-בנט, שבה החרדים היו בחוץ (לא שראיתי פתאום דולרים גדלים על העצים, אבל ניחא. חוק הגיוס חשוב לי יותר דה יורה מאשר דה פקטו).

13. DRORIKO Member

שניהם האוייבים שלי באותה מידה, לראשונים יש סיכוי טוב יותר לחסל את המדינה שלי.

14. סיונרה Member

ארדואן הוא ראש ממשלת תורכיה, אתה דיברת על אזרבייג'אן. ופירוק מוסדות דמוקרטים זה לא דבר שקורה ביום אחד, ביטול היכולת של בג"צ לערער על החלטות מנהליות של הרשויות האחרות, בהתחשב בעובדה שיש בדיוק רשות אחת (הממשלה שולטת לחלוטין בכנסת), היא צעד ראשון לא רע בדרך לדיקטטורה.

15. DRORIKO Member

האקטביזם השיפוטי הוא סוגיה מורכבת שיש עליה דיון שלם, זה לא בני האור נגד בני החושך(רציתי להיות מגניב כזה ולהביא דימויים ממשחקי הכס אבל הסדרה הזאת מעניינת לי ת'תחת)