אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. alexshw Member

שוב עזבו מהגדרה משפטית. מדובר במעשי גועל נפש ושוב הוכח עד כמה כנסת ישראל זה בית בושת.
    אפילו מבחינת עולם הפשע מדובר בשפל המדרגה.

2. FelaKaT Member

הקטינות היו מעל 16 והוא חשב שהן יותר. זה הופך אותו לשווה ערך לאנשים שאונסים ילדים בני 8?
    ממתי נכנסים למיטה של אנשים כששני הצדדים בגיל ההסכמה ומקיימים את היחסים בהסכמה?

עידן444, DRORIKO, מזגן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. מזגן Member

כדי להגדיר אדם כפדופיל הוא צריך שהמשיכה העיקרית שלו תהיה לבני 13 ומטה. ולמען ההגינות הבנות צריכות להראות באיזור הגיל הזה. לא בת 13 שנראית בת 19 וגם אומרת שהיא בת 18.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא צריך שופט ולא צריך את החוק כדי שאני אחשוב שזה מעוות שמה שעושה טוב לזמר מצליח בן 40 , זה להיות עם בנות 16 כשהוא חשב שהן בנות 18. אז כן זה לא פלילי כי אף אחד לא רצתה להתלונן והחלום של חלקן היה להיות עם אייל גולן הדמות, אבל מכאן ועד להפוך אותו לצדיק כי "נסגר נגדו התיק" המרחק גדול. "מילא אם הוא היה עושה משהו אבל התיק נגדו נסגר". אמרה פנינה רוזנבלום בטקס על הבמה.
    רוצים להמשיך להעריץ אותו? שיהיה לבריאות. לתת פרס למשהו זה מבחינתי תואר שאמור לתת לדמות שהיא מודל לחיקוי. מה לעשות שקשה לי לראות את אייל ככזה. בלי קשר לזה שהוא זמר תותח ולדעתי מבין הטובים ביותר שידע הז'אנר הזה מאז ומעולם.

5. FelaKaT Member

אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה בדיוק כמו שיש כאלו שחושבים שני גברים ששוכבים זה מעוות. אם הן היו בנות 18 זה היה בסדר מבחינתך? איפה עובר הגבול? מתי כן נכנסים לענייני חדרי מיטות של אחרים?

אגב, הבנות כן נתנו עדות ועל 4 מתוכן נקבע שנתנו עדות שקר.

6. DRORIKO Member

אני חושב שדווקא אלה שמאשימים את גולן הם שובניבטים. ילד בן 15 שהיה מזיין אישה בוגרת היה יוצא גבר-גבר, ילדה בת 15 זה כבר ניצול מיני ואוי ואבוי, מצד שני זה גולן בעצמו שאמר פעם בראיון שהוא ינעל את הבת שלו בחדר עד גיל 18, אז הוא לא יכול לבוא בטענות לאלה שמאשימים אותו, הוא בדיוק כמוהם.

7. מזגן Member

זה גם מעוות שבן 70 יזיין בת 45?

8. סיונרה Member

הן לא היו בגיל ההסכמה, הוא פשוט טוען שהוא לא ידע.
    אבל אתה צודק, תחליף בכל מקום שרשמתי בו פדופיל את הביטוי "בועל קטינות".
    יש מבחן מאוד פשוט, אם אני כבן שלושים הייתי מתחיל עם הבת של אייל גולן הוא כנראה מגרש אותי עם אלת בייסבול.
    ההתנהגות של אייל גולן דוחה ללא קשר להיבט החוקי, כל הסיפור עם הפותמוביל והבחורות שהם אספו מכל מני פנימיות כנראה שלא אמור לשלוח בנאדם לכלא, אבל מנגד להזמין אותו לכנסת זה איתות לגביי התנהגות רצויה.

שי אוהב/ת את זה.
  9. רוברטו באגיו31 Member

נו באמת...בן אדם בגיל קרוב ל 50 לא בודק גיל של ילדות ?? אם היה לו טיפת מוסר והגינות, הוא היה מוודא כמה פעמים בנות כמה הן וגם מבקש פרטים מזהים.
    אני חותם לכם שהוא ידע טוב מאוד בנות כמה הן, וככל שיותר קטנות ככה יותר טוב מבחינת האיש השפל הזה .

תגידו, הוא לא ידע שהאבא המנוול שלו שוכב עם ילדות ??? בטח שהוא ידע...וזה ולא הזיז לו .

אני חוזר ואומר : אייל גולן הוא איש שפל ורקוב...מעלים מיסים שבגד אינספור פעמים באישתו ( ואף הודה והתגאה בכך ), והסתבך בפרשייה מאוד מאוד מפוקפקת, שבמזל ובעזרת המון יחצנ"ים ואנשי שיווק הצליח לצאת ממנה ללא פגע .

דרך אגב, למי שרשם שמדובר בזמר תותח - אייל גולן הוא זמר טוב ובזה זה נגמר...הוא לא אמן בשום צורה ולא מאמין בעצמו לשירי האהבה המלוקקים, הקיטשיים והשיקריים שהוא שר .
    השירים שלו לא מרגשים בשום צורה ואין בהם טיפת אמת .

10. FelaKaT Member

יש לך מקור לזה?
    אני מכיר (מהתקשורת) שהבנות היו מעל 16 והסיפור שקושר לגבי גולן זה שמישהי ביצעה בו מין אוראלי, היא אמרה שהיא בת 21, תוך כדי הוא הרגיש משהו מוזר והיא הודתה שהיא בת 17 וחצי 18.
    בכל מקרה, אני לא רואה הבדל בין אנשים שנגעלים מזה ודורשים לשלול ממנו את הפרס ליחס של חלק מהאוכלוסיה כלפיי משכב זכר .

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אולי, ועדיין אי אפשר להתווכח שההשפעה התרבותית שלו עצומה. הוא חולל מהפכה ענקית בשנות ה-90. אני יכול לחשוב רק על עוד שני זמרים שהשפיעו באותה רמה, אריק איינשטיין וזוהר ארגוב, וגם להם לא הייתי נותן את פרס היחס הנאות לנשים.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

החדשות - אבי הנערה מפרשת אייל גולן: "להשכיר נערות? מה הוא בתימן?"
    אני מסכים שזמר ששכב עם ילד בן 15, למרות שלא ידע, ראוי לאותו יחס בדיוק.
    אני לא חושב שצריך לשלול מאייל גולן שום פרס על שירה, אלא שבית המחוקקים במדינת ישראל לא צריך לתת לו חותמת של לגיטימיות על כל דבר שהוא לא שירה. אסור שישכח בדיון על בנות ה-15 שהוא לא רק בועל קטינות אלא גם מעלים מס מורשע.

13. FelaKaT Member

הנערה הזאת (ביחד עם עוד 3) הודתה ששיקרה.
    בקיצור, לפי החקירה מישהי בת 17 וחצי ביצעה בו מין אוראלי וגם את זה הוא כנראה הפסיק. לא רואה פה שום פגם או יוצא דופן, במיוחד עבור האנשים מהתחום הזה.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אייל גולן ידוע כמי שתובע (ומפסיד בד"כ) לכל מי שלדעתו מוציא את דיבתו-עמית סגל, אחינועם ניני, טל ברמן ואביעד קיסוס ועוד. למה לא תבע את הנערות אם סתם שיקרו והכפישו את שמו הטוב?

15. סיונרה Member

אני לא מבין, ביקשת לינק ואתה מתעלם ממנו?
    אייל גולן הואשם בבעילת קטינה בהסכמה, משמע גילאים 14-16. בכל מקרה, קאריק ענה יפה. לא סביר בעיני שארבע נערות יחליטו פה אחד לשקר ולהעליל על אחד האנשים הפופולרים במדינה. הנערות חזרו בהן מההאשמות זה כן, לך תדע מה הציעו להן/אמרו להן כדי שיעשו את זה. העובדה שלא נתבעו על ידו או אפילו הוגשה נגדן תלונה במשטרה יכולה להעיד על כך שאולי זה לא שהן הבינו את הצורך בצדק.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 105)

1. Bianconeri
  2. Bitcoin