אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Gass12 Member

אתה רומז משהו לגבי המשפחות השכולות ?
    כלב מוכה כלבת שאתה עוכר ישראל אין לך גבולות בוגד חצוף

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

להתעצבן על סתיי שפיר? נו באמת. אני בכלל חושד שרון חולדאי בחר את המועמדים לראשות העיר בעצמו.

3. סיונרה Member

לשאר קוראי הפורום: ש-0.65% ששייכים לקבוצה מסויימת לא יכולים לטעון שהם מייצגים את כולה, בטח אם זה אומר שהם מתערבים על בסיס זה במינוי של רמטכ"ל. כנראה שאלו שעושים טקסים עם משפחות של מחבלים ביום הזיכרון מייצגים יותר מבחינה כמותית.
    במקרה שמעתי היום את היוזמת של המכתב, לא רוצה לחלק אותם לרמות, אבל היא שכולה כי הבת שלה נרצחה בפיגוע, מה היא יודעת על מינוי רמטכ"ל יותר מאדם שיש לו בת שנהרגה בתאונת דרכים?
    לגאס12: ביפ בופ ביפ ביפ ביפ בופ פאו ביפ ביפ

4. DRORIKO Member

שזה מעלה אצלי עוד תהיה. סתיו שפיר לא נכנסה לכנסת בשביל לפתור את משבר הדיור? את יוקר המחיה? אז מה יש לה לחפש פתאום בעיריית תל אביב?

5. Gass12 Member

לי אין שום ספקות בחירת הרמטכ"ל הבא תהיה בין איש הקרן לבין איש הקרן לבין איש הקרן.כל מי שאינו בכיסם סוכל החוצה.
    גם כוכבי וגם גולן בוגרי קרן וקסנר ואלון נמצא שם מזה שנתיים כעמית מחקר.
    בין בוגרי הקרן :אליעזר יערי ששימש מנכ"ל הקרן לישראל חדשה.אבינועם ערמוני שעשה את אותה הדרך אל מנכלות הקרן הסרטנית
    שרון אברהם ויס שמשמשת כיום כמנכלית האגודה לזכויות האזרח.שופט העליון עוזי פוגלמן,ראש חטיבת החקירות במשטרה ערן קמין.
    הפרקליט הצבאי הראשי שרון אפק,סגן הרמטכ"ל הקודם יאיר גולן,הסגן הנוכחי כוכבי.
    פעם מזמן חשבתי שההפיכה הצבאית בישראל תתרחש כמו בסרטים,עם טנקים והשתלטות על מוקדי התקשורת המשטרה והצבא ,אבל בעצם ההפיכה הזו בוצעה מתחת לרדאר בנחשיות וערמומיות.הם הצליחו לסרס את הצבא שכבר אינו רואה שאיפה לניצחון בעיניים.
    לסגירת המעגל זו אותה הקרן
    כמיליון שקל לבוגר: הכירו את קרן השמאל שקונה בכירים בשירות המדינה

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/18
  6. DRORIKO Member

נראה לי שגם שונאיו הגדולים של ריקלין יהיו לצידו בעימות הזה.

7. Gass12 Member

איזה בריון איף.אבל מכל הסחלה יצא בסוף משפט הזהב."עד מדינה הוא עבריין".
    אההה הבנתי.עד מדינה הוא עבריין (זה נכון כי ככה גם אני חושב)כשזה נוגע להגנה על משטרת לואי דה פינס.אבל עד מדינה הוא לא עבריין
    אלא "חושף" שחיתויות דגול כשמדובר בבן אדם רקוב מהיסוד שמעיד לטובתכם. מדינה בהפרעה!!
    מאמדו שבו בשקט אל תעשו בלאגנים היהודים יאכלו האחד את השני לבד.

8. Gass12 Member

פוסט של חבר לפייסבוק שמתגורר בקנדה.בן אדם רגיש מאוד לזולת ואוהב מאוד לעזור.
    יורם קסטיאל

עכשיו ברצינות.(אייקון של רצינות)

כשיהיה דו קיום נשגב וטהרן, משאלות מרצ, התקשורת, משפט, מחנצ ואלדד... נקבור את חוק הלאום, נכיל בערות, נשווה זכויות (איזה?) נתעלם
    מ 40 ניסיונות לפגוע ביהודים ביום ובכל יום. נתעלם מהאמנה, נתעלם מחזונם של מכה וקטאר, נתייחס אל הקוראן כאל ספר הסטוריה ואל כל השיט שאכלנו 100 שנים ונחזור לגבולות החלוקה... יהיה שלום??

אני אוכל להסיר את מצלמות האבטחה מכיתות הלימוד של הילדים היהודים בבתי הספר בעולם?? ואת הכרטיס המגנטי מעל צווארם של הילדים היהודים בעולם?!ננעל את המקלטים לנצח אם נמשוך את תדהר מיצהר?מישהו ערב?

הילדה היפה שלי הולכת לאוניברסיטה בטורונטו בעוד שבועיים, ואני רועד מפחד.ממש.
    אתם יכולים להבטיח לי שהילדה שלי תהיה בטוחה בטורונטו אם תתנו להם את שטחי המולדת?
    אתם יכולים להבטיח לי שהילדה שלי תהיה כמו כל הילדות בעולם אם נפנה התנחלויות?
    יש לי ילדה בישראל, ליד נתניה. רצה בקניונים... מי יבטיח שאף אחד לא יאנוס וירצח את הבת שלי כמו שעשו לליאת קסטיאל בחורשות ירושלים. מי ???מי יבטיח לי ש BDS לא ישבו לי על יעלי בטורונטו מי???
    הם כבר תלו לה שלטים... היא שלחה לי תמונות.אני פוחד.מי יפתור לי את זה?אמנון אברמוביץ והשיט שלו?!
    דגל בתחת?!דגל אשף בכיכר רבין יפה שלי שבתור חייל שרטו לי את הגוף בעזה בכדי להוריד אותו! מי?רינה מצליח? לוסי האריש?

בכאסבות האלה שהילדים שרצים שם היום , טרם נולדו כשחטפנו בלוקים ומקררים בראש.מי יבטיח לי ילדה שלי שזו תהיה המלחמה האחרונה?!
    ההפגנות המטומטמות של הקרן?!
    אמאל אסעד שהייתי איתו תחת אש תופת בקבר שמעון והרגשתי אליו אח אמיתי כי איבדנו אח ופתאום כואב לו שאני מגדיר את עצמי?!
    תגיד תודה!! לאף אחד לא היה אכפת מכם עד שהיהודים חזרו.
    בכל אחד מאלה שהיו בכיכר בהפגנה הכי מכוערת בתולדות ישראל ראיתי אח ואחות, כי זה מה שאני מכיר כל החיים. צבא, תיכון, חגים וזה...
    המשטמה הזאת לשפי פז, הדגלים האלה... התפילה במקום הכי נחשק לאיסלאם לכבוש, המעגל הזה של האחים שלי שרק שבוע לפני זה הדירו את התפילין מהם, עמדו משתוממים ומכילים את תפילת האללה הו אכבר שבה התפללו מוחמד ומאמיניו אחרי ששחטו את שלושת השבטים היהודים בחייבר, ראשית התפשטות האיסלם... בכיכר רבין גדול מצביאה של ישראל והאיש שההסטוריה תשפוט כזה שעצר את התפשטות האסלם הרצחני.

וזה מביא אותי לחשוב מפני כמה אלימות אני צריך להגן על הבנות שלי?!
    לא נשק. אלה מהדור השני של אלה שהקימו, דור שלא החזיק טוריה ביד, רק כתב פוסטים, עשה שיימינג וחלם חלומות הזויים על דו קיום.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה זה רלוונטי. היא לא יכולה בשלב מסוים בחיים להחליט לנוע בכיוון אחר?

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אסף הראל דיבר נכון על התופעה של חברי כנסת שמתמודדים לראשות ערים, בעיקר תל אביב, בגישה של "ננצח? יופי, נפסיד? לא נורא, נחזור לכנסת". אם היא רוצה להוכיח רצינות-שתתפטר מהכנסת ותתחייב לשרת כחברת מועצה באופוזיציה אם תפסיד.

11. מזגן Member

00011110100101000010101110100001011010100101010100000101011110100

12. DRORIKO Member

זה רלבנטי כי היא נכנסה לכנסת על הגב של המחאה החברתית.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הכנסת תתפזר בעוד חצי שנה. בדיוק כמו בכדורגל, חצי שנה לפני סיום חוזה מותר לחתום במועדון אחר.

14. DRORIKO Member

זה לא העניין. תראו אני אהיה כן מעולם לא תמכתי בסתיו שפיר, אבל אם הייתי מתומכיה הרבים בעקבות קיץ 2011 הייתי מאד מאוכזב ממנה, הרי אני שלחתי אותך לכנסת בשביל שתעשי שינוי חברתי כמו שהבטחתך ברוטשילד, לא שתשתמשי בכנסת כמקפצה לתפקיד נוצץ יותר, שגם אין לו שום קשר למחאה ב-2011. בסופו של דבר חולדאי יקח ושפיר תחזור עם הזנב בין הרגליים(לא אגיד עם המושב בתוך התחת כדי שהצדקנים לא יאשימו אותי בשוביניזם)

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם המקום בכנסת היה מקנה לה בעצמו את תפקיד ראש העירייה הייתי מסכים איתך, אבל זה לא העניין. היא נכנסה לכנסת בשעתו עם טיקט מסוים, האם זה אומר שהוא הדבר היחיד שיכול להיות רלוונטי עבורה מעתה בחיים הציבוריים?