אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Gass12 Member

Uli Hoeness אני לא נתפס לקטנות .אני רוצה שתספר לאנגלים בעוד 10 שנים על ההיסטוריה "הרחוקה" של העיר לוטון שחצתה את גבול 50 האחוזים לטובת המוסלמים ושינתה את פניה.
    אחי זהו נושא לדיון נפרד בפני עצמו ואתה מחפף ביג טיים. ההיסטוריה לא מתחילה מהיום שבו נולדנו אתה ואני.

2. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

הבנתי, אז גם הגרמנים אמורים לחשוב שההיסטוריה לא אמורה להתחיל מהיום בו נולדו ולדרוש באופן מעשי את הזכות ההיסטורית שלהם על פראג, הרוסים ידרשו את קייב וכן הלאה והלאה. ממש בסיס לעולם רציונלי ומסודר.

3. Gass12 Member

כשמישהו לוקח אותך מביתך למחנות השמדה או בהתאמה לגלות באשור או בבבל או מוכרים אותך לעבדות בקיסרות רומי זו חתיכת היסטוריה
    אתה מרדד את הדיון הזה בנושא הספציפי הזה וזאת דווקא בניגוד לדרך שבה אתה מתדיין בנושאים אחרים.רוצה דיון רציני בנושא? תפתח נושא נפרד
    ונקיים דיון סבבה?

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני לא מצליח לרדת לסוף דעתך. אז בגלל השואה או בגלל שהרומאים הגיעו לארץ וכבשו אותה מאיתנו אז יש לנו זכות על הארץ? מה אנחנו העם היחיד שהרומאים או כובשים אחרים הגיעו אליו ופיזרו אותו? אני חושב שגם הגרמנים הפסידו את בפראג בסוף במלחמות, אז מתי הם אמורים לעלות לדיון את הזכות ההיסטוריות שלהם לחזרה לפראג?

אגב אני חוזר ואומר, לא רק אתה חוטא בזה אלא גם הפלסטינים וזכות השיבה שלהם חוטאים בדיוק בזה.

5. Gass12 Member

הסכסוך היהודי מוסלמי הינו יחיד ומיוחד ואינו דומה לשום דבר אחר בעולם בגלל היותו גם דתי (לתפיסתי בעיקר דתי).
    לכן אינו יכול להיחתך למדיני בנפרד ודתי בנפרד. ההיסטוריה של עם ישראל מיוחדת אף היא ואינה דומה לשום עם אחר בגלל שיהודים יש רק אחד(עם)
    תראה איזה חבר אני */aaa025 תפתח דיון שתקרא לו איך שבא לך שיכלול את כל ההיבטים בנושא הזה ונתדיין שם.

6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אנחנו באמת עם מיוחד, יש לנו היסטוריה מיוחדת אבל אם להיות הגונים יש עוד עמים מיוחדים עם היסטוריות מיוחדות אבל אי אפשר לפעול על פי קווי מחשבה כאלו שכל אחד שחי תקופה X במקום מסוים יחליט שיש לו זכויות היסטוריות עליו. זו הילה לבלגן עולמי ולמלחמות. אשמח בכיף להמשיך לדון בכך אם ידרש דיון נפרד לזה :)

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע שחוקרים רציניים מתייחסים לגלות בבל ואשור כפיקציה? במובן הזה שרוב העם לא הוגלה ומי שהוגלה היו בעיקר האליטה הדתית והחברתית.

8. Gass12 Member

למיטב ידיעתי גלות ישראל (עשרת השבטים) כן התרחשה.מה שמוליד אינספור השערות קונספירטיביות על האם היתה או לא היתה היא העובדה
    שאין הרבה מידע מה קרה עם אותם השבטים ואיפה הם היום.למרות שאני יודע לומר לך היכן ישב בעבר כל שבט ושבט הנה כאן בתמונה המצ"ב

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/61/12_staemme_israels_heb.Xxx/800px-12_staemme_israels_heb.Xxx.Xxx

9. DRORIKO Member

עמותה במימון זר???? עמותה במימון זר??? לכלבים השמאלנים האלה אין טיפה של מודעות עצמית כאילו?

10. סיונרה Member

זה הרבה יותר מדוייק מ"המשפחות השכולות" ששלחו את המכתב לליברמן.

11. DRORIKO Member

לא אמרתי שזה לא מדוייק, פשוט נשגב מבינתי באיזה חוצפה סתיו שפיר מדברת על מימון זר אחרי שהיא מגנה בחירוף נפש על בצלם ושוברים שתיקה. פתאום המימון זר מפריע לה?

12. סיונרה Member

כנראה שבאותה החוצפה שאנשים שממומנים על ידי זרים מחוקקים כל מני חוקים נגד מימון של זרים אחרים.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

ממתי חברי כנסת ממומנים על ידי זרים?

14. DRORIKO Member

פלורליזם שמאלני לתפארת

15. סיונרה Member