אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי סוריה ספציפית אני יכול להבין למה לא מפגינים. נגד מי תפגין בדיוק? דאע"ש? אני לא חושב שדעת הקהל במערב היא בראש מעייניו. המשטר הרצחני של אסד? אין מטרה אמיתית להפגנה, זו מלחמה בין מס' גופים שקשה להחליט מי מהם גרוע מהשאר, ובוודאי שאת אף אחד מהם לא מעניינים כמה מאות אנשים עם דגלים באמסטרדם.

אין באמת טעם בהפגנה בעניין הזה. אף אחד לא רוצה להפגין בעד התערבות צבאית של המערב כי השמאל האירופי גם ככה מאשים את המערב בכל מה שקורה במזרח התיכון ולא רוצה לראות יותר אף התערבות. השמאל מאוד התנגד להפצצות של ארה"ב ונאטו בסוריה.

למה זה נעלם מהעין התקשורתית ברגע שיש משהו לדווח על ישראל זו כבר שאלה אחרת.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שהכל מעורב בפוליטיקה מכוערת. את עיראק הוציאו בכח מכווית, אבל בסוריה יש כבר את רוסיה, איראן וטורקיה מצד אחד כשבצד השני ארה"ב ואירופה עומדים מאחורי קבוצות שגם לא בדיוק שוחרי שלום. ובכל זאת אם בכל הזדמנות תוקפים את ישראל, אז למה לא תוקפים בהפגנות את כל המדינות שציינתי? אולי האמרה הבאה נכונה:
    No jews no news?

3. cazzo Il Capocuoco

עכשיו מסתמן ששר הפנים החדש של איטליה יהיה מנהיג הלגה, מתאו סלביני (אוהד מילאן בין השאר) ואם הוא יצליח לממש את ההבטחות שלו אנחנו נראה הרבה מהגרים ללא מסמכים מגורשים ומוחזרים לאפריקה ולאסיה. יהיה מעניין עכשיו באיטליה עם ממשלה ללא מפלגות ממסדיות (הלוקסמבורגי ההוא יונקר מהנציבות האירופאית יעשה הכל בשביל לתקוע מקלות בגלגלים). מסתבר שצביקה יחזקאלי לא מכיר את מערב אירופה יותר טוב מאיתנו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/18
  4. Gass12 Member

הי,לא היכרתי אותך כלל לפני שני הפוסטים הנהדרים שכתבת.יותר מששמחתי על "הדיווח" ממקור ראשון כמי שרואה בעיניים פקוחות ושאינו מזוהה
    פוליטית,נעצבתי כי בשבילי הדברים ידועים נהירים וברורים מזה זמן רב. התהליך כ"כ דומה שזה מפחיד.
    הראשונים לחטוף מהאסלאם הפנאטי הינם דווקא נוצרים ובשביל לזה לא צריך להיות נביא או מישהו שיזהה תהליכים.הם שם קיימים נושמים ובועטים. הבט וראה איזה טיהור אתני עברה ועוברת הקהילה הנוצרית בסוריה.איך טבחו בקופטים במצרים .לאיזה טיפול הם זכו בעיראק בטוניסיה ובלוב.(בחרתי בכוונת מכוון כתבה מ2013 שצירפתי כאן בעבר.כזו שהיא רלוונטית מאוד אך יחד עם זאת לא עתיקה מידי.בכדי שתוכל לזהות מאפיינים ברורים של התנהגות חזרתית ולפתח תובנות משלך) בהזדמנות אחרת אשוחח איתך על ההרס שמוביל השמאל העולמי תוך כדי שליטה והובלת "הדור הבא" באוניברסיטאות.זו תעשייה של ממש,רואים אותה מזה שניים שלושה עשורים.הנזק העיקרי ניכר מאוד לאחר שמונה שנים הרסניות ביותר לאירופה ולארצות הברית בהובלת הנשיא הכריזמטי והמרושע אובמה.זו תעשיה שמרדימה את האדיוטים השימושיים שלה ע"י החדרת מסרים ריקים ומטופשים (PC למשל) לראות ,להבין שמערבבים אותך אבל יחד עם זאת לא לומר כלום כי אסור.
    זו אותה התעשיה שהחדירה את המושג "קורבנות השלום" כסוג של מחיר לפשעי אוסלו
    זו אותה התעשיה שמעלימה מידע רב מאוד מהציבור בכוונת מכוון.נשים נאנסות בברוטליות באירופה ע"י מוסלמים וזה מדווח כנערה שהשתכרה.
    זו אותה תעשיה שמקפידה לשקר לציבור כמעט על כל פיגוע דריסה שמדובר בתאונת דרכים או בנהג שיכור או בסתם חולה נפש.

מאז ומעולם אני אדם ישיר שאומר בנחרצות את מה שאני חושב. ישנם כאלה שבשבילם אני בוטה מידי.אשוב ואומר לך בצורה הברורה ביותר ושלא
    תשתמע לשני פנים. אם לא יחול שינוי דרסטי,אם לא יקום לאירופה המושיע הפוליטי שלה דוגמת טראמפ שיפשיל שרוולים ויעבוד,הרי שאירופה בדרך הבטוחה מאוד מאוד מאוד אל מותה.
    טיהור אתני במצרים: בדרך לעולם ערבי-מוסלמי נטול נוצרים

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@cazzo
    איטליה צריכה להתמודד עם הפליטים שבאים מאפריקה. קדאפי איים לפני מותו שאם יחליפו את שלטונו הוא יציף את אירופה בפליטים. היום רואים בדיוק למה הוא התכוון. האביב הערבי אמור היה להביא יותר דמוקרטיה, אבל בסוף הביא רק חורבן לאותם המדינות. מבחינתי עדיין מדהים שאובמה עדיין נחשב לאיזה משיח אצל המון אנשים.

העובדה שהאיטלקים מקבלים עכשיו ממשלה ימנית אנטי האיחוד האירופאי צריך להיות נורת אזהרה ליונקר וחבריו. מרקל ומקרון יכולים להשפיע על ראש ממשלה הולנדי "ימני", אבל באיטליה יש מציאות אחרת. קראתי מספיק על מה שקורה בדרום המדינה. הבלאגן חוגג שם, לא? אני לא מכיר ממש את אורח החיים ומה קורה בחברת "מדינת המגף", אבל האיטלקים גם פטריוטים, לא? ביחד עם הכנסייה הקתולית אני לא חושב שהאיחוד האירופאי אהוב כן.

@Walkon
    שמע, ככה נפגשים פה לא? :lol:
    אני פעיל במספר דיונים מאד מצומצם כך שעדיין לא נפגשנו.

דיברנו על ההפגנות האינסופיות נגד ישראל. איפה ההפגנות של הנוצרים כנגד הטיהור האתני בעולם הערבי? אני פשוט לא מבין את זה. אני לא מומחה בענייני דת, אבל אם מדברים על זה שישראל עושה "טיהור אתני" בפלסטינים (וזה כשהאוכלוסיה שלהם רק גדלה...) איך הכנסייה קוראת למה שקורה בסוריה, מצרים ומקומות אחרים בעולם? אני חושב שאני מטבעי לא בן אדם ששונא, אני לא אומר שצריך לגרש את כל המוסלמים מהולנד, אבל יש משהו שמטריף את דעתי וזו צביעות.

לא יודע, אבל כנראה אנחנו חיים בעולם צבוע עד היסוד...

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב לגבי הפגנות במקרים ספציפיים אפשר לקבל למה אנשים לא יוצאים לרחובות על דברים שקורים במדינות עולם שלישי, כי אין נגד מי להפגין, או יותר מדויק, בעד מה. אף אחד לא רוצה התערבות של המערב כי לתפיסתם זה רק מחריף את המצב.

יש דברים שכן אפשר לצאת ולהפגין נגדם שכן מראים את הצביעות, לדוגמא היחסים האמריקאיים-סעודיים ומה שסעודיה עושה בתימן בתמיכה אמריקאית.

אבל בגדול, הפגנות הן לא הבעיה. הצביעות באמת מופיעה בין השאר בסיקור תקשורתי, יחס מכל מני ארגוני זכויות אדם (מועצת זכויות האדם של האו"ם היא בדיחה כ"כ טובה ודוגמא כ"כ טובה לצביעות שאם לא הייתה קיימת, ישראל הייתה ממציאה אותה), באו"ם, בכמות הרפש שנשפך על ישראל ברשתות החברתיות, וכו'. אני כבר אמרתי את דעתי לגבי הסיבה, הקורבנות הם לא באמת מה שמעניין אנשים אלא מי שאפשר להאשים. המצב ההומאינטרי בכל מני מדינות באפריקה ודרום מזרח אסיה לא מעניין את השמאל המערבי כי אי אפשר להאשים את המערב בו, לפחות לא ישירות (כבר עברנו את התקופה שאפשר להפיל הכל על קולוניאליזם מערבי), וכי אי אפשר להלביש עליו איזה ספין גזעני של לבנים נגד חומים.

7. סיונרה Member

מועצת זכויות האדם היא מסוג הדברים שקשה לך להאמין שהם לא איש קש שהומצא לטובת הויכוח, אבל זה גוף בלי שיניים שלא מעניין אף אחד למעט אנשים שגם ככה רוצים ברעתנו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Walkon
    הפגנות במדינות העולם השלישי שונות מאשר אצלנו. ראינו כבר מה מאסה של אנשים יכולים לעשות בדיקטטורות שונות. אם הייתי אזרח במדינה שכזאת בהחלט לא הייתי רוצה שהמערב תשנה לי את הכל במדינה (אפשר לחשוב שהדמוקרטיה אצלנו עובדת...), אבל אם יקומו אנשים שמוכנים גם למות בשביל שינוי חיובי, והדגש על חיובי, אז לדעתי הפגנות נחוצות.

על האו"ם חבל בכלל לדבר. מה שקורה שם כבר עבר כל גבול. מדינות עולם השלישי בתמיכת מדינות סוציאליסטיות מטומטמות שולטות בנעשה. אירופה משתתפת לרב פעולה עם החלטות אנטי ישראליות כי יש בגבולותיה מיליוני אנשים עם דיעות אנטישמיות חזקות. גם הנפט הערבי עדיין משפיע לרעה נגדנו.

אני חושב שהאו"ם במתכונת הנוכחית כבר לא עובדת. היא פשוט מתה. ארה"ב גם ככה פותחת במלחמות מבלי לקבל אישור מהאו"ם. לא רק זה, לשים את סעודיה בראש ועדת זכויות האישה זה כבר מעבר לכל הגיון.

בסוף היום האו"ם ביטלו את עצמם ולשמחתי ארה"ב מטילה וטו על כל החלטה אנטישמית נגדנו.

9. סיונרה Member

האו"ם עובד, אולי לא אידיאלי אבל ככה נראית פשרה, אתה באמת לא יכול להעריך מה היה קורה ללא האו"ם והעובדה שכל מדינות העולם יושבות ביחד ודנות בכל מני נושאים. דיפלומטיה זה באמת עסק מסובך.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד ככה, בנושא ישראל הארגון נכשל לחלוטין. ברגע שיש כבר למשל מספר אירועים גדולים כנגד אפלייה וגזענות והדבר מסתיים בפסטיבל אנטישמי אז יש לי בעיה. האובססיה שיש לאו"ם איתנו כבר הגיע לפרופורציות של שנאת יהודים טהורה. יכול להיות שיש נושאים שבהם האו"ם מאד חשוב, אבל לי יש את הרושם שגם בלעדיהם אפשר להלחם למשל בעוני העולמי. גם אפריקה היא סיפור ללא סוף. כמה מיליארדים הולכים לשם מדי שנה? אני בן 42, מאז שאני זוכר את עצמי יש בעיות עוני שם. אולי במקום לפטם אותם עם כסף (שלרב הולך לידיים הלא נכונות) שישלחו אנשים שיעזרו להם בשטח. מה קרה בהאיטי? בעזרת האו"ם "שיקמו" שם את האי. ממה שהבנתי הבעיות שם עדיין קשות. ברור שלא הכל שחור לבן, אבל אני חושב שעידוד השקעות פרטיות תעזור הרבה יותר לעולם השלישי מאשר האו"ם המושחת.

11. Gass12 Member

פסק הדין של הבג"צ לעתירת יש דין נגד צה"ל והרמטכ"ל עבר דרך כל בכירי המערכת המשפטית כולל ההרכב הבכיר של בית המשפט העליון ,חיות מלצר והנדל.זה לא שחידשו לנו משהו אבל מבחינתי זהו מסר לאוכלי הנבלות והשרצים הצבועים בבריסל גרמניה וצרפת שמממנים את כל אירוגוני
    החרא של הקרן לישראל חדשה.מערכת המשפט הישראלית ערוכה ומוכנה לכל זובור.
    הירי הזה היה כשר
    משמע כל הירי הבא יהיה גלאט כשר.אז קחו את זה בחשבון מעריצי יום הנכבה יום הנכסה יום האיכסה או יום הפיכסה.

"השופט מלצר אומר, בחוות הדעת העיקרית, כי חלק ניכר מן המפגינים אינם זכאים להגנה הניתנת לאזרחים על-פי אמנת ז'נבה. מדובר בפעילי החמאס (כולל אלו המתחזים למפגינים) ולמי שמסכימים לשמש מגן אנושי למחבלים המסתתרים מאחוריהם. מלצר מציין, כי ההוראות אושרו בידי הפרקליט הצבאי הראשי והיועץ המשפטי לממשלה. הן מאפשרות שימוש באש חיה רק לשם התמודדות עם הפרות סדר אלימות, מהן נשקפת סכנה ממשית ומיידית לכוחות הביטחון או לאזרחים ישראלים. "

News1 | בג"ץ אישר נוהלי הירי בעזה

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוק חדש בשבדיה: יחסי מין ללא הסכמה - אונס

האם אני משוגע או שמה יחסי מין תמיד צריכים להיות בהסכמה הדדית?
    לדעתי הסיבה לחקיקה הזאת קשורה גם במהגרים שיש להם תרבות אחרת לכל מה שקשור ליחסי מין או לכבד אישה. שבדיה סובלת מאז גל ההגירה מעלייה מדאיגה של מקרה אונס במדינה.

13. סיונרה Member

ומי אמור לעודד את ההשקעות הפרטיות? ומה הרווח?
    בעוני העולמי האו"ם לא נלחם, זה משהו שקשה מאוד למגר. האו"ם בעיקר מתעסק במקרים הומינטרים, שאין בהם רווח לאף אחד. פרוייקטים קצת יותר רציניים זה באחריות הבנק העולמי. רוב העבודה של הגופים הללו היא מאחורי הקלעים. יש פאלטות כמו אונר"א, אבל תמיד צריך לזכור את האלטרנטיבה. אם לא העזרה של האו"ם כנראה שהיה שם עוד יותר גרוע.
    במשחק של דיפלומטיה, יש חלק קטן שאתה רואה וחלק עצום שאתה לא רואה. המצרים יוצאים נגדנו בתקשורת אבל מתאמים איתנו את הסגר על עזה ועוד אינסוף דוגמאות. אתה שוכח שבסוף זה כמה עשרות דיפלומטים בחדר שצריכים לרצות אספסוף שרק קורא את השורה התחתונה.

14. Gass12 Member

הארגון נכשל באופן גורף.וכשמדובר בישראל זו חגיגת הצביעות הכי מסריחה שיש. אני לא סופר את הגוף הזה,יש שם רוב אוטומטי לכל החלטה אנטי ישראלית.לא מקרי כשרוב מוחלט מתוך 193 המדינות הינו או אנטישמי מובהק או מוסלמי אנטישמי.בוועדות לזכויות אדם התבוסה מובטחת עוד בטרם נרשמה ההחלטה.סוג של טופס מעצר חתום מראש ע"י שופט,כשנשאר רק לכתוב את שם העצור והתאריך.
    הנה דוגמה ל"הצלחה כבירה" הפסדנו רק 128-9.
    לכן אני מציע לאמץ אחד משני השמות
    דוד בן גוריון = או"ם שמום
    בנימין נתניהו= בית השקרים

http://www.israelhayom.co.il/sites/default/files/u51403/um-shmum_0.Xxx

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המסר לא ייקלט מן הסתם. מה שיכול לעבוד זה להאשים אותם באנטישמיות. כל הזמן, כתגובה לכל טענה שלהם ובלי שום תיחכום. ככה זה עובד בעולם הפירסום.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 178)

1. TooKy